Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

laga

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2018
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας, μπορώ άραγε να βρω κάποια κυρία άνω των 60 στην Αθήνα? Ευχαριστώ
 

Blue Fox

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
811
Like
340
Πόντοι
26
Καλησπερα,

το Σαββατο στο στουντιο Βουρβαχη 19 θα βρισκονται οι Τζουλια το πρωι, Βικα και Νικολ το απογευμα, Μαρινα και Αννα Μαρια τη νυχτα.

Η Τζουλια:

tumblr_p9np5kutZT1w5k7vwo1_540.jpg


Καλη διασκεδαση!
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
560
Κριτικές
37
Like
1.815
Πόντοι
1.076
Μάγκες έχει πάει κανείς πρόσφατα με το υπερόπλο Νίνα στο Κηφισού 60 να μας πει εντυπώσεις; Αξίζει ή είναι μόνο για να τη βλέπεις;
 

αρχηγος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2018
Μηνύματα
216
Κριτικές
10
Like
591
Πόντοι
311
το διδυμο μαρινα αννα μαρια πολύ δυνατο
 

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
232
Κριτικές
31
Like
1.187
Πόντοι
1.071
Μάγκες έχει πάει κανείς πρόσφατα με το υπερόπλο Νίνα στο Κηφισού 60 να μας πει εντυπώσεις; Αξίζει ή είναι μόνο για να τη βλέπεις;
Φάτε μάτια ψάρια: καλή στο μάτι (και μικρή), και τράτζικ στο κρεβάτι.
Μη το ένα, μη το άλλο, άντε να τελειωνουμε...Και μετά από όλο αυτό, πολυλογία, τύπου σόσιαλ το οποιο επειδη δεν ευχαριστιέσαι σεξ, προσωπικά εμένα μου φέρνει κι άλλα νεύρα.
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
560
Κριτικές
37
Like
1.815
Πόντοι
1.076
Φάτε μάτια ψάρια: καλή στο μάτι (και μικρή), και τράτζικ στο κρεβάτι.
Μη το ένα, μη το άλλο, άντε να τελειωνουμε...Και μετά από όλο αυτό, πολυλογία, τύπου σόσιαλ το οποιο επειδη δεν ευχαριστιέσαι σεξ, προσωπικά εμένα μου φέρνει κι άλλα νεύρα.

Κρίμα το κορμί δλδ...ευχαριστώ παίκτη!
 

Kos2k

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
22
Κριτικές
2
Like
81
Πόντοι
0
Φάτε μάτια ψάρια: καλή στο μάτι (και μικρή), και τράτζικ στο κρεβάτι.
Μη το ένα, μη το άλλο, άντε να τελειωνουμε...Και μετά από όλο αυτό, πολυλογία, τύπου σόσιαλ το οποιο επειδη δεν ευχαριστιέσαι σεξ, προσωπικά εμένα μου φέρνει κι άλλα νεύρα.
Kαλά δεν την λες και μικρή 29 χρονών κοπέλα.
πάντως έχει και κάποιες θετικές κριτικές και αρνητικές βέβαια

Για την Φράνκλιν επίσης από Κηφισού 60 γνωρίζει κανείς τίποτα;
 

Notorious_big

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2018
Μηνύματα
45
Κριτικές
5
Like
261
Πόντοι
0
Καλησπέρα μαγκακια
Κατέβηκα Κ εγώ απόψε στο στουντιακι της Κωνσταντινουπόλεως 92 το κάτω όπου πηγα στοχευμένα για το ξανθό μωράκι τη Μαρα..όμορφο προσωπάκι γλυκουλα με γαλάζια μάτια, σώμα αδύνατο με πεταχτό κωλαρακι όχι μεγάλο αλλά με τέλεια βυζια κατά τη γνώμη μου μεγάλα σφιχτα Κ στητα.. άλλωστε το κοριτσάκι είναι μόλις 18,5 από ότι μου είπε αλλά φαίνεται ότι είναι αρκετά μικρή σε ηλικία..διάλεξα προγραμμα με δυο εκτονωσεις στα 60€ με τη πρώτη πιπουλα να φύγουν τα συσσωρευμένα χοντρά και τη δεύτερη σεξακι
Σε γενικές γραμμές είναι πολύ γλυκιά ,φιλάκια πεταχτά,amateur φάση όχι εξτριμ πράγματα ,δεκτική στο σφυροκόπημα ,μέτρια πίπα δεν γλύφει μπάλες χωρίς παρότρυνση ,σοσιαλ ταιμ μετά όπου μου έκανε εντύπωση ποσο καλά μιλάει τη γλώσσα παρόλο που είναι 1 χρόνο Ελλάδα από ότι μου είπε.. ξέχασα να ρωτήσω από που είναι πάντως σίγουρα όχι Αλβανό...
Ελπίζω να βοήθησα μην μου την γαμησετε πολύ :)))
 

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
232
Κριτικές
31
Like
1.187
Πόντοι
1.071
Kαλά δεν την λες και μικρή 29 χρονών κοπέλα.
πάντως έχει και κάποιες θετικές κριτικές και αρνητικές βέβαια

Για την Φράνκλιν επίσης από Κηφισού 60 γνωρίζει κανείς τίποτα;
Μικρη στο μποι εννοω, γιατι πανω απο 1,60 δεν ειναι.Εκοψε το γαλα για το σπερμα δηλαδη(χαχα,ουτε γι αστειο, εδω μου ελεγε οτι δε θελει δαχτυλο ουτε απο το γκομενο της)
 

Chosen

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2016
Μηνύματα
560
Κριτικές
37
Like
1.815
Πόντοι
1.076
Καλησπέρα μαγκακια
Κατέβηκα Κ εγώ απόψε στο στουντιακι της Κωνσταντινουπόλεως 92 το κάτω όπου πηγα στοχευμένα για το ξανθό μωράκι τη Μαρα..όμορφο προσωπάκι γλυκουλα με γαλάζια μάτια, σώμα αδύνατο με πεταχτό κωλαρακι όχι μεγάλο αλλά με τέλεια βυζια κατά τη γνώμη μου μεγάλα σφιχτα Κ στητα.. άλλωστε το κοριτσάκι είναι μόλις 18,5 από ότι μου είπε αλλά φαίνεται ότι είναι αρκετά μικρή σε ηλικία..διάλεξα προγραμμα με δυο εκτονωσεις στα 60€ με τη πρώτη πιπουλα να φύγουν τα συσσωρευμένα χοντρά και τη δεύτερη σεξακι
Σε γενικές γραμμές είναι πολύ γλυκιά ,φιλάκια πεταχτά,amateur φάση όχι εξτριμ πράγματα ,δεκτική στο σφυροκόπημα ,μέτρια πίπα δεν γλύφει μπάλες χωρίς παρότρυνση ,σοσιαλ ταιμ μετά όπου μου έκανε εντύπωση ποσο καλά μιλάει τη γλώσσα παρόλο που είναι 1 χρόνο Ελλάδα από ότι μου είπε.. ξέχασα να ρωτήσω από που είναι πάντως σίγουρα όχι Αλβανό...
Ελπίζω να βοήθησα μην μου την γαμησετε πολύ :)))

60 Ευρώ στο σύνολο ή επί 2;
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.211
Κριτικές
14
Like
4.511
Πόντοι
3.715
Καλησπέρα μαγκακια
Κατέβηκα Κ εγώ απόψε στο στουντιακι της Κωνσταντινουπόλεως 92 το κάτω όπου πηγα στοχευμένα για το ξανθό μωράκι τη Μαρα..όμορφο προσωπάκι γλυκουλα με γαλάζια μάτια, σώμα αδύνατο με πεταχτό κωλαρακι όχι μεγάλο αλλά με τέλεια βυζια κατά τη γνώμη μου μεγάλα σφιχτα Κ στητα.. άλλωστε το κοριτσάκι είναι μόλις 18,5 από ότι μου είπε αλλά φαίνεται ότι είναι αρκετά μικρή σε ηλικία..διάλεξα προγραμμα με δυο εκτονωσεις στα 60€ με τη πρώτη πιπουλα να φύγουν τα συσσωρευμένα χοντρά και τη δεύτερη σεξακι
Σε γενικές γραμμές είναι πολύ γλυκιά ,φιλάκια πεταχτά,amateur φάση όχι εξτριμ πράγματα ,δεκτική στο σφυροκόπημα ,μέτρια πίπα δεν γλύφει μπάλες χωρίς παρότρυνση ,σοσιαλ ταιμ μετά όπου μου έκανε εντύπωση ποσο καλά μιλάει τη γλώσσα παρόλο που είναι 1 χρόνο Ελλάδα από ότι μου είπε.. ξέχασα να ρωτήσω από που είναι πάντως σίγουρα όχι Αλβανό...
Ελπίζω να βοήθησα μην μου την γαμησετε πολύ :)))

δεν παίζει φώτο πουθενά πάντως για να κρίνουμε. Πίπα τα δέχτηκε ουρανίσκο;
 

Studio Deluxe

Sex Studio
Εγγρ.
21 Φεβ 2017
Μηνύματα
8.567
Like
10.453
Καλησπέρα σας,

Από τις 20:00 έως τις 07:00 το πρωί της Κυριακής στο STUDIO DELUXE, ΙΣΜΗΝΗΣ 2 θα σας περιμένουν οι:

www.isminis2.com/girls/tzovana2] Τζοβάνα,    [/url]
www.isminis2.com/girls/kiara2] Kiara    [/url]
και
www.isminis2.com/girls/amarillis2] Αμαρυλλίς    [/url]

Τηλέφωνο επικοινωνίας 210-93.36.183



[size=14pt] Τζοβάνα  [/size]


jovana_0529_1.jpg




[size=14pt] Kiara  [/size]


kiara_0531.jpg




[size=14pt] Αμαρυλλίς  [/size]


amarillis_0510.jpg

 

Studio De Paris

Sex Studio
Εγγρ.
2 Σεπ 2017
Μηνύματα
5.612
Like
7.882
Καλησπέρα σας,

Από τις 20:00 έως τις 07:00 το πρωί της Κυριακής στο STUDIO DE PARIS, Λ. ΑΘΗΝΩΝ 204 θα σας υποδεχθούν οι:

www.athinon204.com/girls/mixaela-7] Μιχαέλα, [/url]
www.athinon204.com/girls/eva3] Εύα  [/url]
και
www.athinon204.com/girls/paris] Paris  [/url]

Τηλέφωνο επικοινωνίας 210-51.54.231.


[size=14pt] Μιχαέλα    [/size]


mixaela_0526.jpg




[size=14pt] Εύα    [/size]


eva_0523.jpg




[size=14pt] Paris    [/size]


paris_0528_2.jpg

 

Blue Fox

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
811
Like
340
Πόντοι
26
Καλησπερα, την Κυριακη στο στουντιο Ορχιδεα θα βρισκονται οι Βικα το πρωι, Αντζελα και Μαιρη το απογευμα, Τινα και Μαρινα τη νυχτα.

η Τινα:

tumblr_p6gm14edZe1w5k7vwo1_640.jpg



Πολλα φιλια!
 

Notorious_big

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2018
Μηνύματα
45
Κριτικές
5
Like
261
Πόντοι
0
δεν παίζει φώτο πουθενά πάντως για να κρίνουμε. Πίπα τα δέχτηκε ουρανίσκο;
Είχε βάλει κάτι φωτό πριν λίγο καιρό αλλά τις κατέβασε για κάποιο λόγο που μου είπε.. πίπα με προφυλακτικό φυσικά ,δεν ρώτησα για ακαποτο,λογικά θα έδινα κανα δεκάρικο παραπάνω αλλά το αποφεύγω ..αλλά τι να πω είναι το κορίτσι της διπλανής πόρτας που θελουμε όλοι να στριμώξουμε στην είσοδο
 
  • Like
Αντιδράσεις: tpemcd

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.211
Κριτικές
14
Like
4.511
Πόντοι
3.715
Είχε βάλει κάτι φωτό πριν λίγο καιρό αλλά τις κατέβασε για κάποιο λόγο που μου είπε.. πίπα με προφυλακτικό φυσικά ,δεν ρώτησα για ακαποτο,λογικά θα έδινα κανα δεκάρικο παραπάνω αλλά το αποφεύγω ..αλλά τι να πω είναι το κορίτσι της διπλανής πόρτας που θελουμε όλοι να στριμώξουμε στην είσοδο

Πολύ σωστά το έχεις. ΟΚ, ακάποβιτς για τους ριψοκίνδυνους κι επιπόλαιους. Μπορεί να την επισκεφτώ, ευχαριστώ για την απάντηση.
 

Studio Deluxe

Sex Studio
Εγγρ.
21 Φεβ 2017
Μηνύματα
8.567
Like
10.453
Καλησπέρα σας,

Από τις 20:00 έως τις 06:00 το πρωί της Δευτέρας στο STUDIO DELUXE, ΙΣΜΗΝΗΣ 2 θα σας υποδεχθούν οι:

www.isminis2.com/girls/liana2] Αλίνα    [/url]
και
www.isminis2.com/girls/paris] Paris    [/url]

Τηλέφωνο επικοινωνίας 210-93.36.183



[size=14pt] Αλίνα      [/size]


alina.jpg




[size=14pt] Paris  [/size]


paris_0601.jpg

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom