Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Αριστομενους 72
Την πορτα μας ανοιξε η γνωστη Ναταλι απο το Λελας Καραγιαννη, γεγονος που εξοργισε τηντσατσα που αρχισε τις φωνες τοσο στην κοπελα οσσο και στους θαμωνες.
Μαλλον το ονειρο της Ναταλι ειναι να γινει υπηρεσια!!! :2funny:
 

Επισκέπτης
Αριστομενους 72
Την πορτα μας ανοιξε η γνωστη Ναταλι απο το Λελας Καραγιαννη, γεγονος που εξοργισε τηντσατσα που αρχισε τις φωνες τοσο στην κοπελα οσσο και στους θαμωνες.


Περιγράφετε λεπτομερειακά το σκηνικό.
Ποια τσατσά ήταν; Η γκριζοξανθιά με τα μαλλιά κότσο;
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Μαλλον το ονειρο της Ναταλι ειναι να γινει υπηρεσια!!! :2funny:
Μπα! Μάλλον η τσαΧ2 ζηλεύει γιατί η Νάταλι μπορεί να κάνει τη δουλειά της ενώ το ανάποδο είναι χλωμούτσικο!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Μπα! Μάλλον η τσαΧ2 ζηλεύει γιατί η Νάταλι μπορεί να κάνει τη δουλειά της ενώ το ανάποδο είναι χλωμούτσικο!
:2funny: :2funny: :2funny:


Η ουσια ειναι οτι η Ναταλι μας εχει δειξει οτι μπορει να δουλεψει και μονη της το μαγαζι!!! :grin:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Αρτι αφιχθεις  απο επιλεκτικη στουντιοτσαρκα με τον μεγιστο Pitsirikos :

..............

Αριστομενους 72
Την πορτα μας ανοιξε η γνωστη Ναταλι απο το Λελας Καραγιαννη, γεγονος που εξοργισε τηντσατσα που αρχισε τις φωνες τοσο στην κοπελα οσσο και στους θαμωνες.
Μπα! Μάλλον η τσαΧ2 ζηλεύει γιατί η Νάταλι μπορεί να κάνει τη δουλειά της ενώ το ανάποδο είναι χλωμούτσικο!
Αυτή η τσατσά μάλλον δεν είχε γαμηθεί στα νιάτα της και τώρα της τη δίνει!!
Άντε κάποπιος να κάνει το ψυχικό να ηρεμήσει λίγο. Απορώ γιατί δεν ζητάει απο κάποια κοπέλα να της κάνει ένα τρελο αυταρχικό να καλμάρει!!!  :2funny:


..............
Κασσανδρας 4 [/b][/color]
Μελινα: Μην βιαστητε, καμοα σχεση με την καλλονη που εχουμε συντησει κατα καιρους στα γυρω ιδρυματα. Σιτεμενο milf (επιεικως) εντελως αταιριαστο στον ωραιο πραγματικα χωρο.
 
Ωραία γκόμενα φίλε. Νομίζω η Μελινάρα πως βρίσκεται κάθε Πέμπτη στο πάνω.

Την παρασταση της βολτας ομως εκλεψε η Χαρα η γνωστη εγχειρισμενη trans στην Συγγρου, εντυπωσιακοτατη με κιτρινο μινι φορεμα, που αποκαλυπτε αρκετα.Ουρες τα αυτοκινητα.....
Σκέψου να μην ήταν και εγχειρισμένη , οι ουρές απο τους πισογλέντηδες θα έφταναν ώς το Σύνταγμα!!!!!
ΜπουχαχαχαΧααααχαχαχαχαχαχαααααααααα!!!!!  :2funny: :2funny:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
hotyan η Χαρα ειναι προσφατα εγχειρισμενη και σε πληροφορω οτι και πριν οι ουρες φτανανε μεχρι το Συνταγμα!!
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Γεια σας παιδιά!
Εγώ είμαι από Θεσ/νίκη.. Πρόσφατα είδα κάτι φωτο της Καρολάϊν κ μου πεσε η μασέλα..!
Σκέφτομαι να κατέβω καμιά βόλτα από βδομάδα κ να την τιμήσω..!
Καταρχάς ξέρετε αν θα δουλεύει κ την άλλη βδομάδα, μην κατέβω τζάμπα..
Δεύτερον, ισχύει ότι είναι από τις πιο ωραίες γκόμενες που δουλεύουν εκεί κάτω..;
Επειδή δεν έχω ξανάρθει σε στουντιο εκεί, τί περιλαμβάνει το στανταρ (50 ευρώ) κ τί διαφορά έχει με τ' άλλα προγράμματα...; Παρέχεται στοματικό χωρίς καπότα, CIM, 69 κ γλυφομούνι κ σε ποιό πρόγραμμα..;
Μ' άλλα λόγια αξίζει να δώσεις 100 ευρώ ή κ παραπάνω, ή καλύτερα είναι να τα δώσω για να πάρω κ κανα άλλο μωρό, μιας κ δεν κατεβαίνω συχνά..!
Άλλες που μου άρεσαν απ' τις φωτο είναι η Ρόζα (Ισπανίδα) κι η Αφροδίτη (Ελληνίδα), που δουλεύουν στα ίδια στουντιο απ' ότι είδα..!
Υπάρχουν καλύτερες επιλογές απ' αυτές που 'χετε να μου προτέινετε..; Ωραίες γκόμενες με μεγάλο κι όμορφο στήθος..;
Ευχαρίστω πολύ κι υπόσχομαι ανταλλαγή πληροφοριών αν κάποιος ανέβει κατα δω..!
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Γεια σας παιδιά!
Εγώ είμαι από Θεσ/νίκη.. Πρόσφατα είδα κάτι φωτο της Καρολάϊν κ μου πεσε η μασέλα..!
Σκέφτομαι να κατέβω καμιά βόλτα από βδομάδα κ να την τιμήσω..!
Καταρχάς ξέρετε αν θα δουλεύει κ την άλλη βδομάδα, μην κατέβω τζάμπα..
Δεύτερον, ισχύει ότι είναι από τις πιο ωραίες γκόμενες που δουλεύουν εκεί κάτω..;
Επειδή δεν έχω ξανάρθει σε στουντιο εκεί, τί περιλαμβάνει το στανταρ (50 ευρώ) κ τί διαφορά έχει με τ' άλλα προγράμματα...; Παρέχεται στοματικό χωρίς καπότα, CIM, 69 κ γλυφομούνι κ σε ποιό πρόγραμμα..;
Μ' άλλα λόγια αξίζει να δώσεις 100 ευρώ ή κ παραπάνω, ή καλύτερα είναι να τα δώσω για να πάρω κ κανα άλλο μωρό, μιας κ δεν κατεβαίνω συχνά..!
Άλλες που μου άρεσαν απ' τις φωτο είναι η Ρόζα (Ισπανίδα) κι η Αφροδίτη (Ελληνίδα), που δουλεύουν στα ίδια στουντιο απ' ότι είδα..!
Υπάρχουν καλύτερες επιλογές απ' αυτές που 'χετε να μου προτέινετε..; Ωραίες γκόμενες με μεγάλο κι όμορφο στήθος..;
Ευχαρίστω πολύ κι υπόσχομαι ανταλλαγή πληροφοριών αν κάποιος ανέβει κατα δω..!
Φίλε μου κατα την γνώμη μου η Καρολαιν είναι οντως απο τα καλύτερες σε ομορφια που κυκλοφορούν σε στούντιο αλλά μέσα στο δωμάτιο δεν είναι και τίποτα το ιδιαίτερο.Απλώς πάς για να λές οτι γάμησες ενα τέτοιο μουνί.Νόμίζω οτι θα είναι εδω μεχρι 5-6 Αυγούστου.Την τελευταία φορά που πήγα ξενέρωσα πολύ ασχημα γιατι είχε αξύριστα ποδια αλλά σαν κορμί και σαν ομορφία ειναι το κάτι αλλο.Με 100 ευρώ κάνει και πρωκτικό και με 90 ακάποτο.Η Αφροδίτη που λές απο αυτά που έχω διαβάσει εδω μέσα πρέπει να είναι τραβέλι.....
 

gamao_ke_derno

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
ρε παιδιά διάβασε μια κριτική για την Μαρία την σαλονικιά και έχω φαγωθεί να πάω σήμερα (λόγω πορτοφολιού δεν μας παίρνει) και δεν την έχει στο πρόγραμμα του Κασσάνδρας.

που μπορώ να την βρώ?
HELP. :helpplea:
σας ευχαριστώ όλους  :grin:
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Μήπως είναι στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 133 ή στο ισόγειο/όροφο της Σολωμού;
 

petroskal69

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
185
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
σημερα δουλεβη στο ισ.σολομου 32 το βραδι ολοι εκει ειναι τρελο μωρο  :rockon: :rockon: :rockon:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Καθυστερησα σημερα αλλα βαζω το προγραμμα:

Κασσναδρας 3(πάνω): Αλεξάνδρα- Χριστίνα- Μαρία
Κασσάνδρας 3 (κάτω): Αντζελα- Αμάντα- Μιχαέλα
Κασσανδρας 4: Στελλα- Στελλα- Χριστίνα
 

FZR

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
την μαρτα απο πολωνια (ιπποκρατους 144) την εχει παρει καβαλα, κανενας? ειδα κατι φωτογραφιες της και εμεινα μαλακας
 

gamao_ke_derno

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
να 'στε καλά petroskal69 και εσύ ο άλλος που σε κυνήγαγε η γριά νυφούλα από λιοσίων. :2funny: :rockon:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
ρε παιδιά διάβασε μια κριτική για την Μαρία την σαλονικιά και έχω φαγωθεί να πάω σήμερα (λόγω πορτοφολιού δεν μας παίρνει) και δεν την έχει στο πρόγραμμα του Κασσάνδρας.

που μπορώ να την βρώ?
HELP. :helpplea:
σας ευχαριστώ όλους  :grin:
H Μαρία η Θεσσαλονικιά, αν δεν κάνω λάθος, δουλεύει σήμερα το απόγευμα στο Σολωμού 32 κάτω. 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom