Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Τζέσικα η "ιταλίδα" από Σπ. Πάτση 40, Αθανασίας 3 και Βριλλησού 36...

Μελαχρινό πορνίδιο, extra μαυρισμένη επιδερμίδα, με ύψος γύρω στο 1,70 με ψιλοτάκουνα, μικρή σε ηλικία, με φωνούλα κάπως τσιριχτή...συμπαθητική παρουσία γενικά...

Στο Βριλησσού 36, τώρα μου ήρθε φλασιά, δεν δούλευε με άλλο όνομα?  :think: :think: :think:
 

MotorcycleBoy

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2009
Μηνύματα
43
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ναι σαν Αλεξια Αλεξανδρα

..μπορεί και μερικές φορές την ελέγαν σαν Τζέσικα δε ξερω τότε δεν εμπαινα στο 36 λόγω τσατσας

Ούτε τώρα μπαινω δηλαδη  :2funny:
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Πήγαινε να δεις... εμένα ποτέ δεν μου έβγαλε κάτι το "ιταλικό"...  :2funny: :2funny: :2funny:

αλλά τι μας νοιάζει η εθνικότητα...το #ουνί εθνικότητα δεν έχει!  :grin:
εχει εχει καμια φορα ! οι ιταλιδες ειναι μεγαλα ταλεντα και εξαιρετικες μαστορισσες ;) δεν ειναι τυχαιο οτι θεωρουνται Νο1 θηλυκα στο πλανητη :grin: high class ,αλλα που να τις βρεις..? :sunglasses:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Θυμαμαι μια Ιταλιδα με τα 4αρια της πριν 2 χρονια περιπου στο Καρεα 30!!!Παναγια μου τι μουνι ηταν αυτο!!!
Παρ'ολα αυτα απ τη μικρη εμπειρια που εχω στις διαφορες εθνικοτητες ψηφιζω Ρωσσια-Ουκρανια!!!
Αποψη ειναι αυτη και οχι κανονας απλα πιστευω οτι οι συγκεκριμενες δεν εχουν αναστολες και ηθικους φραγμους στο κρεββατι-καναπε-μπαλκονι-παραλια κλπ.........
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Θυμαμαι μια Ιταλιδα με τα 4αρια της πριν 2 χρονια περιπου στο Καρεα 30!!!Παναγια μου τι μουνι ηταν αυτο!!!
Παρ'ολα αυτα απ τη μικρη εμπειρια που εχω στις διαφορες εθνικοτητες ψηφιζω Ρωσσια-Ουκρανια!!!
Αποψη ειναι αυτη και οχι κανονας απλα πιστευω οτι οι συγκεκριμενες δεν εχουν αναστολες και ηθικους φραγμους στο κρεββατι-καναπε-μπαλκονι-παραλια κλπ.........
Και αυτα βεβαια ισχυουν μονο για το κρεββατι γιατι κατα τα αλλα γαμηστε τα!!! :idiot:

Αρκετα με το σπαμαρισμα!!! :2funny:
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Θυμαμαι μια Ιταλιδα με τα 4αρια της πριν 2 χρονια περιπου στο Καρεα 30!!!Παναγια μου τι μουνι ηταν αυτο!!!
Παρ'ολα αυτα απ τη μικρη εμπειρια που εχω στις διαφορες εθνικοτητες ψηφιζω Ρωσσια-Ουκρανια!!!
Αποψη ειναι αυτη και οχι κανονας απλα πιστευω οτι οι συγκεκριμενες δεν εχουν αναστολες και ηθικους φραγμους στο κρεββατι-καναπε-μπαλκονι-παραλια κλπ.........
ξεχασες και συμπληρωνω συναδελφε  αεροστατο :rolleyes:
 

MotorcycleBoy

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2009
Μηνύματα
43
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες τωρα πηγα στη Τζέσικα στο Μεγ. Αλεξάνδρου μιλαει απταιστα ιταλικα μαλλον δεν ειναι μουφα μου ειπε και προστυχόλογα
Τώρα τι να πεις
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Μαγκες τωρα πηγα στη Τζέσικα στο Μεγ. Αλεξάνδρου μιλαει απταιστα ιταλικα μαλλον δεν ειναι μουφα μου ειπε και προστυχόλογα
Τώρα τι να πεις

στο προσωπο σου αρεσει η Τσεσικα?

Η μαρια η θεσαλλονικια με αριστα το 10 ποσο παιρνει στο προσωπο? για οσους την εχουν παρει ;)
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Λοιπον για οσους αναρωτιωνται για τη Τζεσικα ειναι οντως ιταλιδα απο τη Ναπολη. Για μενα ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει αυτο τον καιρο πηγα να τρελαθω με την φυγη της στην πατριδα της αλλα επεστρεψε δριμυτερη. Εχει κανει δυναμικη επιστοφη απο οτι καταλαβα χαμος γινεται μαζι της. Παντως εχει τελεια συμπεριφορα gfe.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ρε παιδιά οι Ναπολετάνες είναι κάτι μαυριδερά κοντοπούτανα ! Αυτό το Τζέσικα πως είναι να πούμε ? Υπάρχει καμιά περιγραφή <Αλέφαντου, Γεωργίου, Μαυρομάτη> κατι τεοσπάων ?
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
καλημερα σε ολους! Εχουμε μια αλλαγη σημερα, θα ανοιξουμε κατα τις 11-12 και θα ειναι η Νικουλα μας (Αγ Μελετιου 37).
Φιλια σε ολους!
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
Καλημερα στους μαχητες!
Ξερουμε ποια Μονικα ειναι αυτη σημερα στη Φραντζη 47?
Ευχαριστω!
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Στο studio 57 (Βριλησσού) σήμερα τα πράγματα έχουν ως εξής:

από τις 10:00-17:00: Η Αλέξια!
από τις 17:00-23:00: Η Κρίστυ!
από τις 23:00-τέλος: Η Νάνσυ!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
μίνι τουρ:
-κασσάνδρας 4 αν δεν κάνω λάθος η ρουσλάνα - τι τούμπανο ήταν αυτό ρε παιδιά; καθότι είναι
φορέας κάκιστων κριτικών δεν τόλμησα να διακινδυνεύσω. άσε που κάνω αποταμίευση για να στείλω λεφτά στην κίνα :grin:
-πειραιώς 109α θα ήταν η Εβελίνα αλλά ήταν στο γιατρό και θα αργούσε λίγο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom