Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995
Οξω κλωνεεεεεεεεε   :2funny: :2funny:
 

adamsgio21

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2007
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παλιος δεν ειμαι!!
Απανταω γιατι δεν γουσταρω τις παπαριες και τις ψευτικες κριτικες σαν αυτη που ανεβηκε πριν απο λιγο εκ μερους σου!!
Καλη συνεχεια κυριε Πατση
Τοσο σιγουρος ....Μπραβο οτι πεις!!!! μηπως ησουν και εσυ στο κοτερο .Το οτι για παρασιου το εμαθα απο σπυρου πατση ειναι αληθεια γιαυτο και ρωτησα αν ισχυει αυτο που μου ειπαν..
Συγνωμες δεκτες
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
γαμωτο εχω αρχισει και νευριαζω με τιs μα...κιεs των εκπροσωπων η διαχειριστων η οπωs αλλιωs λεγονται απο τα στουντιο.Τι πραγματα ειναι αυτα εχουν ξεφυγει τελειωs.Mαθανε το σιτε,κανουν εγγραφεs,συνομιλουν,και προσπαθουν να τραβηξουν κοσμο και χρημα οχι με σωστο τροπο.Αυτοs ο τροποs του ανταγωνισμου που επικρατει δεν ειναι ο πλεον υγιηs και δημιουργουν μια χαωδη κατασταση στην προσπαθεια να αναδειξουν και το stoudio και τιs κοπελλεs τουs.Aν δεν υπηρχε το σιτε ξερουμε οι περισσοτεροι εδω μεσα πολυ καλα τι ειδουs συμπεριφορεs και υπηρεσιεs θα ειχαμε.Εχουν σαλταρει απο το πολυ χρημα.Πρεπει να μπει μια ταξη.Παει πια ο παλιοs ερασιτεχνισμοs που υπηρχε εστω και λιγο μεσα στο σιτε.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
γαμωτο εχω αρχισει και νευριαζω με τιs μα...κιεs των εκπροσωπων η διαχειριστων η οπωs αλλιωs λεγονται απο τα στουντιο.Τι πραγματα ειναι αυτα εχουν ξεφυγει τελειωs.Mαθανε το σιτε,κανουν εγγραφεs,συνομιλουν,και προσπαθουν να τραβηξουν κοσμο και χρημα οχι με σωστο τροπο.Αυτοs ο τροποs του ανταγωνισμου που επικρατει δεν ειναι ο πλεον υγιηs και δημιουργουν μια χαωδη κατασταση στην προσπαθεια να αναδειξουν και το stoudio και τιs κοπελλεs τουs.Aν δεν υπηρχε το σιτε ξερουμε οι περισσοτεροι εδω μεσα πολυ καλα τι ειδουs συμπεριφορεs και υπηρεσιεs θα ειχαμε.Εχουν σαλταρει απο το πολυ χρημα.Πρεπει να μπει μια ταξη.Παει πια ο παλιοs ερασιτεχνισμοs που υπηρχε εστω και λιγο μεσα στο σιτε.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Τα πες ολα Lio1959!!
 

adamsgio21

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2007
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
γαμωτο εχω αρχισει και νευριαζω με τιs μα...κιεs των εκπροσωπων η διαχειριστων η οπωs αλλιωs λεγονται απο τα στουντιο.Τι πραγματα ειναι αυτα εχουν ξεφυγει τελειωs.Mαθανε το σιτε,κανουν εγγραφεs,συνομιλουν,και προσπαθουν να τραβηξουν κοσμο και χρημα οχι με σωστο τροπο.Αυτοs ο τροποs του ανταγωνισμου που επικρατει δεν ειναι ο πλεον υγιηs και δημιουργουν μια χαωδη κατασταση στην προσπαθεια να αναδειξουν και το stoudio και τιs κοπελλεs τουs.Aν δεν υπηρχε το σιτε ξερουμε οι περισσοτεροι εδω μεσα πολυ καλα τι ειδουs συμπεριφορεs και υπηρεσιεs θα ειχαμε.Εχουν σαλταρει απο το πολυ χρημα.Πρεπει να μπει μια ταξη.Παει πια ο παλιοs ερασιτεχνισμοs που υπηρχε εστω και λιγο μεσα στο σιτε.
Επισης ειναι ενοχλητικο το να υπαρχουν και νταβατζηδες στο φορουμ που θα κρινουν το ποιος λεει αληθεια η ψεματα.εγω ειμαι 2 χρονια μελος και γραφω 1 πρωτη φορα.Και για οσους βιαστηκαν να απαντησουν συγνωμη αμα τους θυξαμε τα συνφεροντα τους
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Επισης ειναι ενοχλητικο το να υπαρχουν και νταβατζηδες στο φορουμ που θα κρινουν το ποιος λεει αληθεια η ψεματα.εγω ειμαι 2 χρονια μελος και γραφω 1 πρωτη φορα.Και για οσους βιαστηκαν να απαντησουν συγνωμη αμα τους θυξαμε τα συνφεροντα τους

Έλα βρε μεγάλε μην μας ζαλίζεις, εδώ μέσα είμαστε πουτανιάρηδες που κυκλοφορούμε
πολλοί από εμάς για δεκαετίες στους δρόμους της κάβλας, και ξέρουμε ακριβώς τί
παίζει, οπότε στα μάτια μας κάνουν 'μπάμ' οι μούφες...χεχεχε
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Επισης ειναι ενοχλητικο το να υπαρχουν και νταβατζηδες στο φορουμ που θα κρινουν το ποιος λεει αληθεια η ψεματα.εγω ειμαι 2 χρονια μελος και γραφω 1 πρωτη φορα.Και για οσους βιαστηκαν να απαντησουν συγνωμη αμα τους θυξαμε τα συνφεροντα τους
Μιας και πουστικα αναφερεσαι σε μενα θα ηθελα μια χαρη και τελειωνει εδω το σπαμαρισμα του θρεντ απο την μερια μου!
Πες μου που στο διαολο ειναι τα συμφεροντα μου γιατι τα ψαχνω και δεν τα βρισκω τοσο καιρο ρε γαμωτο!!
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ρε παιδιά,... ειρήνη ημίν !
Ενημέρωση κανει και ο ένας και ό άλλος !
Αλλος σεμνά και ταπεινά και πάντα στη πρώτη γραμμή και άλλος όποτε και όπου και αναλόγως,...!
Και μη σκας φίλε PIATSA, για όσους δεν είναι τακτικοί στο θρεντ ! Δε γίνεται με μια δυό φορές που μπαίνει κάποιος να τα μαθαίνει όλα!
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995
... και το παρακάτω έχει ομοιοκαταληξία  ;)



Και η ειρωνια
συμβαδιζει με την μαλακια

Και αυτο ομοιοκαταληξεια κανει ,  ναι farkelli ?


Θελεις να το ριξουμε στην ποιηση αποψε ?
Και εχει τοσο ωραια βραδυα....  ;)

 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Θελεις να το ριξουμε στην ποιηση αποψε ?
Και εχει τοση ωραια βραδυα....  ;)

παμε καλύτερα Alcatraz για ένα πουτο ρε τρελε? μην παει άδικα η βραδυα....  ;)  :2funny:

υγ. θα πω και στον Αριανο  :2funny:
 

lalak

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.736
Κριτικές
52
Like
653
Πόντοι
4.995
βαριεμαι ρε σημερα για πουτο ...

Θα διαβασω τον '' Μπαμπινιωτη ''  :2funny: :2funny:
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
βαριεμαι ρε σημερα για πουτο ...

Θα διαβασω τον '' Μπαμπινιωτη ''  :2funny: :2funny:

εγώ λέω καλύτερα να διαβάσεις τον Babygoλτνι  :2funny: :2funny:


αντε ρε μλκ βαριέμαι παλι με το netbook να πάω  :2funny:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Και η ειρωνια
συμβαδιζει με την μαλακια

Και αυτο ομοιοκαταληξεια κανει ,  ναι farkelli ?


Θελεις να το ριξουμε στην ποιηση αποψε ?
Και εχει τοσο ωραια βραδυα....  ;)

Μόνο να πω (και να συμφωνήσω) ότι είναι ωραία βραδυά  ;)

Τα υπόλοιπα δεν τα κατάλαβα  :S
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
δεν μπορω ρε έσπασαν οι μπροστινες ακτινες έξω από την Τριγγέτα....   :2funny:
έλα με το πατινι να πάμε ρε.....  :2funny:

ρε κωλοπεταλουδα δικιες σου ηταν οι ακτινες που μου καθησαν στο πατο το απογευμα που περναγα απεξω και γλυστρησα?αντε ρε κωλοποδηλατη! :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:

αμα σε πετυχω......
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom