Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

midi

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
162
Κριτικές
7
Like
168
Πόντοι
1
θα το περιμενουμε τοτε το παιδι. :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42

Eδω απο πανω λοιπον εχουμε τα 10ρικα και 9αρια της Μιχαέλα με τρέλα , Μικαέλα τρέλλα και κωλ-δέλλα  !!!
Ρουμανακι 20 χρονων εκ Βουκουρεστιου μινιον με στητο βυζακι ομορφο σωματακι και ψιλογυφτε εξυπνη φατσα η οποια εμενα δεν με χαλαει.
Εχω παρει αλωστε μπολικες μπαλοτσες οποτε δεν κολωνω σε τετοια.
Παμε παρακατω πιο μεσα στο δωμα.
Προγραμματακι 70 Γιουρια με αφιλτρο τσιμπουκακι αν και η κυρια τσατσα που πηρε δεκαρικακι βαθμολογια πηγε να μου σφαξει 150 και για το κωλαρακι της νεανιδας.
Σιγα μην χωραγα κιολας και για της τον ακουμπησω στην κωλοτρυπιδα εγω δεν δινω 80 εξτρα sorry ,αντε βια 100 Γιουρια συνολο ολα μεσα .
Τσιμπουκακι καλο αν και βαθια δεν κατεβαινει ουτε με σπρωξιμο αλλα δεν λεω καλο .
Γαμησι επιφανιακο , τι θελω να πω .
Απο πανω την εβαλα οπου εβαλε το κεφαλακι και μου λεει δεν μπαινει αλλο.
Οκ λεω Ιεραποστολικα γυρναμε και αρχιζει τα κατεβασματα της μεσης οποτε παλι τα ιδια.
Ωραια λεω μαλλων οι συναδελφοι δεν ηρθαν να γαμησουν αλλα να της τον ακουμπησουν.
Μαξιλαρι κατω απο την μεση και η κοπελιτσα αρχισε να σπρωχνει αναποδα.
Στα τεσσερα η κοπελιτσα αρχισε να κολυμπαει προς τα μπροστα και να φευγη.
Αφου το γυρισαμε απο εδω απο εκει και παραπερα και δεν βγαλαμε ακρη πεταξα και εγω την καποτα και την πλακωσα στο τσιμπουκι μεχρι να πει κιμινο.
Και ολο και φοβοταν μην τα φαει στην μαπα οπου και εκει τραβιοτανε.
Τα μισα τα εφαγε ομως τελικα οσο και να προσεχε γιατι οσα ξερει ο νοικοκιρης δεν τα ξερει ο κοσμος ολος.
Απολογισμος καλο VFM για 20 Γιουρια.
Α και δαχτυλακια και τετοια μαγκες δεν ειναι να της ακουμπησεται το μουνακι αλλα να της βαλετε ολον τον μεσαιο μεσα και καμμια φορα παρεα και μετον αντιχειρα.
Μικαελα και κορδελα και πουτσες και καπελλα κατα την γνωμη μου . :think: :think:

Κοίτα να δεις τώρα, που με έκανες να φτιάξω λογαριασμό για πάρτυ σου! Αλλά χαλάλι σου μιας και κατανοώ το πρόβλημά σου... Όταν ήρθες το συζητήσαμε αγόρι μου γλυκο το κόμπλεξ σου σχετικά με το μέγεθος σου...
Εγώ ευγενικά σε άκουσα και προσπάθησα να σε βοηθήσω...
Αλλά η κοπέλα γλυκέ μου τι περιμένεις να κάνει όταν την έχεις 5 χιλιοστά? Η καπότα δεν έσφιγγε και όλο έβγαινε! Δεν σου φταίει κανεις αν έχεις μια μικρή μπάμια! Η Μιχαέλα  προσπάθησε να σε βοηθήσει, έκατσε παραπάνω στο δωμάτιο, προσπάθησε να σε φτιάξει με διάφορους τρόπους,  επειδή της είπα το προβλημά σου αλλά εσύ... μάταια! Τίποτα! Δεν έκανε κουκου! Αλλά τι περιμένεις όταν πλακώνεσαι στα χάπια?
Για τα κομπλεξ σου και τις ανασφάλειές σου δεν φταίει κανείς άλλος, βρες τα με τον ευαυτό σου! Ήδη σε έφτυσε μία γκόμενα λόγω μεγέθους και του κόμπλεξ σου, αλλά τι μπορούμε να σου κάνουμε?
Όλα σου φταίνε πια? Όλα?

Φιλακια γλυκέ μου και πέρνα καμιά μέρα να πιούμε και καφεδακι μηπως γνωριστούμε καλύτερα!

 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
η καρολαιν λεει θα ειναι σημερα παρασκευη 23.00-6.00 στο συγγρου 144
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Κοίτα να δεις τώρα, που με έκανες να φτιάξω λογαριασμό για πάρτυ σου! Αλλά χαλάλι σου μιας και κατανοώ το πρόβλημά σου... Όταν ήρθες το συζητήσαμε αγόρι μου γλυκο το κόμπλεξ σου σχετικά με το μέγεθος σου...
Εγώ ευγενικά σε άκουσα και προσπάθησα να σε βοηθήσω...
Αλλά η κοπέλα γλυκέ μου τι περιμένεις να κάνει όταν την έχεις 5 χιλιοστά? Η καπότα δεν έσφιγγε και όλο έβγαινε! Δεν σου φταίει κανεις αν έχεις μια μικρή μπάμια! Η Μιχαέλα  προσπάθησε να σε βοηθήσει, έκατσε παραπάνω στο δωμάτιο, προσπάθησε να σε φτιάξει με διάφορους τρόπους,  επειδή της είπα το προβλημά σου αλλά εσύ... μάταια! Τίποτα! Δεν έκανε κουκου! Αλλά τι περιμένεις όταν πλακώνεσαι στα χάπια?
Για τα κομπλεξ σου και τις ανασφάλειές σου δεν φταίει κανείς άλλος, βρες τα με τον ευαυτό σου! Ήδη σε έφτυσε μία γκόμενα λόγω μεγέθους και του κόμπλεξ σου, αλλά τι μπορούμε να σου κάνουμε?
Όλα σου φταίνε πια? Όλα?

Φιλακια γλυκέ μου και πέρνα καμιά μέρα να πιούμε και καφεδακι μηπως γνωριστούμε καλύτερα!
ενα μεγαλο μπραβο που κανεις κριτικη στους πελατες σου και που μας δινεις και πληροφοριες για το μεγεθος της ψωλης τους..  :jerking: :jerking:

σε καθε περιπτωση, ειναι δεν ειναι αληθεια αυτα που γραφεις (καθολου δεν με απασχολει), να θυμασαι πως ο επαγγελματικος θανατος σε τετοιες περιπτωσεις, ειναι σιγουρος, αργος και βασανιστικος..
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μαλλων με μπερδεψες με καποιον αλλο γλυκια ξανθια κυρια .
Τωρα αν σε λενε Λιτσα η οπως αλλιως δεν το ξερω.
Να πης απλα στην μικρουλα σου οτι εαν θελει να δουλευη σε Studio καλο ειναι να τιμαει τα φραγκα που περνει και να μην αρχιζει το κολυμπι.
Τωρα για την μπαμια μου εαν θελεις να την μετρησης κυρια Λιτσα μπορω την επομενη φορα να ερθω για σενα και να αφησουμε την μικρουλα απ εξω να κανει την δουλιτσα σου.
Νομιζω οτι και χαρη θα σου κανω και θα το εκτιμησεις δεοντος.
Την καλησπερα μου κυρια Λιτσα .
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Κοίτα να δεις τώρα, που με έκανες να φτιάξω λογαριασμό για πάρτυ σου! Αλλά χαλάλι σου μιας και κατανοώ το πρόβλημά σου... Όταν ήρθες το συζητήσαμε αγόρι μου γλυκο το κόμπλεξ σου σχετικά με το μέγεθος σου...
Εγώ ευγενικά σε άκουσα και προσπάθησα να σε βοηθήσω...
Αλλά η κοπέλα γλυκέ μου τι περιμένεις να κάνει όταν την έχεις 5 χιλιοστά? Η καπότα δεν έσφιγγε και όλο έβγαινε! Δεν σου φταίει κανεις αν έχεις μια μικρή μπάμια! Η Μιχαέλα  προσπάθησε να σε βοηθήσει, έκατσε παραπάνω στο δωμάτιο, προσπάθησε να σε φτιάξει με διάφορους τρόπους,  επειδή της είπα το προβλημά σου αλλά εσύ... μάταια! Τίποτα! Δεν έκανε κουκου! Αλλά τι περιμένεις όταν πλακώνεσαι στα χάπια?
Για τα κομπλεξ σου και τις ανασφάλειές σου δεν φταίει κανείς άλλος, βρες τα με τον ευαυτό σου! Ήδη σε έφτυσε μία γκόμενα λόγω μεγέθους και του κόμπλεξ σου, αλλά τι μπορούμε να σου κάνουμε?
Όλα σου φταίνε πια? Όλα?

Φιλακια γλυκέ μου και πέρνα καμιά μέρα να πιούμε και καφεδακι μηπως γνωριστούμε καλύτερα!
ρρρρρρρρρρρρρρρ δεν λεμε τετοια στους πελατες >:( >:( >:( >:( >:(

 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Και οταν λεω οτι μπερδευτικες ξερω τι λεω Κυρια Λιτσα !!!

 
agata147.jpg
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Μαλλων με μπερδεψες με καποιον αλλο γλυκια ξανθια κυρια .
Τωρα αν σε λενε Λιτσα η οπως αλλιως δεν το ξερω.
Να πης απλα στην μικρουλα σου οτι εαν θελει να δουλευη σε Studio καλο ειναι να τιμαει τα φραγκα που περνει και να μην αρχιζει το κολυμπι.
Τωρα για την μπαμια μου εαν θελεις να την μετρησης κυρια Λιτσα μπορω την επομενη φορα να ερθω για σενα και να αφησουμε την μικρουλα απ εξω να κανει την δουλιτσα σου.
Νομιζω οτι και χαρη θα σου κανω και θα το εκτιμησεις δεοντος.
Την καλησπερα μου κυρια Λιτσα .
Μωρό μου θα σε περιμένω (μην είσαι όμως μόνο λόγια...)! Φιλάκια πολλά "επιβήτορα"!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μωρό μου θα σε περιμένω (μην είσαι όμως μόνο λόγια...)! Φιλάκια πολλά "επιβήτορα"!
Το θεμα ειναι Κυρια Λιτσα μην μου αρχισεις και εσυ το προσθιο γιατι θα εχουμε παλι κακιες να λεμε .
Μην ανοιξουμε και thread για τις Υπηρεσιες που κολυμπανε. :think:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μολις καταλαβεις λιτσακι τί μαλακια εκανες, θα βγει καποιος να πει οτι ησουν εγκάθετη για να δυσφημισεις το μαγαζι.

keep going, που λενε και στο χωριο σου..  :boobies: :boobies:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Αν εισαι ομως καλο κοριτσι Κυρια Λιτσα θα σου μαθω και αλλα κολπα !!!

 
agata1104w.jpg
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
και περναγαμε ομορφα ομορφα ομορφα :bounce-glasses:

ευχαριστουμε πολυ για την ενημερωση κυρια λιτσα μας. αψογη, με λεπτομερειες... και χρησιμοτατη για τα μελη :jerking:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
και περναγαμε ομορφα ομορφα ομορφα :bounce-glasses:

ευχαριστουμε πολυ για την ενημερωση κυρια λιτσα μας. αψογη, με λεπτομερειες... και χρησιμοτατη για τα μελη :jerking:
ναι, ναι !!

και μην ξεχασουμε να ερθουμε να σου φερουμε τα λεφτακια μας..  :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Και κρατα τις φωτο για να κανει μαθημα η Μικρα του μαγαζιου για το τι σημαινει service !!!

 
agata1082.jpg



  Kυρια Λιτσα !!! ;)
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Το θεμα ειναι Κυρια Λιτσα μην μου αρχισεις και εσυ το προσθιο γιατι θα εχουμε παλι κακιες να λεμε .
Μην ανοιξουμε και thread για τις Υπηρεσιες που κολυμπανε. :think:

Νομίζει κανείς ότι θα έμπαινα στον κόπο να σχολιάσω κάτι που είναι αλήθεια!? Ο καθένας ας κρίνει... Εξάλλου το άτομο αυτό ο ονομαζόμενος tresurert ... δεν νομίζω ότι είναι και απο τα πλέον σοβαρα ατομα στο σαιτ... αν θυμαμαι καλα ο συγκεκριμενος εχει επιθετικες τασεις και κατακρινει τις κοπελες βλέπε θρεντ Σονιας...

Αυτά παιδια από μενα... συγχωρέστε με αλλά το ψέμα δεν το μπορώ!

Φιλάκια!

υ.γ σας περιμένω φυσικά να έρθετε να κρίνεται δια ζώσης και οχι με κριτικες από μικρά μωρα!!!
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
κανονισε κυρ Λιτσα, μετα απο αυτο κανενα μαγαζι δεν σε παιρνει για δουλεια...
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Νομίζει κανείς ότι θα έμπαινα στον κόπο να σχολιάσω κάτι που είναι αλήθεια!? Ο καθένας ας κρίνει... Εξάλλου το άτομο αυτό ο ονομαζόμενος tresurert ... δεν νομίζω ότι είναι και απο τα πλέον σοβαρα ατομα στο σαιτ... αν θυμαμαι καλα ο συγκεκριμενος εχει επιθετικες τασεις και κατακρινει τις κοπελες βλέπε θρεντ Σονιας...

Αυτά παιδια από μενα... συγχωρέστε με αλλά το ψέμα δεν το μπορώ!

Φιλάκια!

υ.γ σας περιμένω φυσικά να έρθετε να κρίνεται δια ζώσης και οχι με κριτικες από μικρά μωρα!!!
Εισαι πολυ μικρη αν και μεγαλη σε ηλικια για να πιανεις στο στομα σου την Σονια Κυρια Λιτσα !!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom