Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 216 άτομα (3 μέλη και 213 επισκέπτες)

P0l0

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Πρωινη καταθεση σε Ευα απο Πιπινου 118!Κωλαρα εχει ωραιο κορμι εχει ομως εχει και ασχημη φατσα και ψιλοξενερωσα!Τα αξιζει παντως τα λεφτα της ειναι αρκετα καλη μεσα
Την ειχα δοκιμασει πριν ενα μηνα περιπου, καλη είναι αλλα δεν ειναι και αξεχαστη.

εχει πολυ ωραιο σωμα που σε κολαζει η πουτανα ομως και παρεβλεψα τοτε την οντως ασχημη φατσα της.
 

Poutaniaris_xl

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
36
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια? η Κωνσταντινα απο το 55 που πηγε? ξερει κανεις?
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
η Κωνσταντίνα άλλαξε στέκι, από όσο ξέρω... κάποιος χθες ανέφερε και πού πήγε...
Ναι αλλά στο πρόγραμμα δεν τη γράφει και απο την αλλη η ίδια είχε πεί πως θα ενημέρωνε για το πού θα ήταν και δεν έχει ενημερώσει ακόμη. :think:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Την ειχα δοκιμασει πριν ενα μηνα περιπου, καλη είναι αλλα δεν ειναι και αξεχαστη.

εχει πολυ ωραιο σωμα που σε κολαζει η πουτανα ομως και παρεβλεψα τοτε την οντως ασχημη φατσα της.
Μηπως εχεις δοκιμασει φιλε και την Πενυ? :kissass: :kissass2:
Καποιος αλλος ισως? :think:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Ναι αλλά στο πρόγραμμα δεν τη γράφει και απο την αλλη η ίδια είχε πεί πως θα ενημέρωνε για το πού θα ήταν και δεν έχει ενημερώσει ακόμη. :think:
  :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Χάνονται τα κορίτσια απ ότι φαίνεται για λίγο αλλά μετά,...
...και ξανά προς τη δόξα τραβά...!
Τι να κάνουμε ρε ιππότες της στρογγυλής τρύπας ? Υπομονή !
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
στα Πιπινου, Λελας κτλ δουλευει νομιζω...

το πατουρακι της ειναι ζωγραφια!  :fuck2: :fuck2: :fuck2:
απο εμφανιση ειναι καλη αλλα απο συμμετοχη αστα να πανε. συν οτι βαζει κρεμα απο πανω μεχρι κατω. δεν πηδας κολυμπας.....
 

Panthiras_3

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Μια Μαρθα απο Ουγγαρια αγωνιζεται τωρα στην Τριγγετα..
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
χτες βραδυ : παιωνιου 10 η αννα (απο το τηλεφωνο αυτο,δε περασα να δω )

          θησεως 35 ..εκσυγχρονιζονται μαλλον..αλλαξαν μυνημα στο τηλεφωνητη,αλλα συνεχιζουν να μη το σηκωνουν.ισως σε λιγες μερες να το κανουν και αυτο μηπως σταματησουμε να παιδευομαστε επιτελους. τσατσα μια ξανθια κυρια με γυαλακια,ευγενεστατη παντα,πολυ μ αρεσει ο τροπος της,να ηταν ολες ετσι.... :)

παμε στη ουσια τωρα : αγνη απο πολωνια.καταθεση βεβαια,πως να την αποφυγεις? :grin: εξαιρετικη οπως παντα!!!!! σημερα τριτη νομιζω θα παιζει βραδυ στο παιωνιου ειπε
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
παμε στη ουσια τωρα : αγνη απο πολωνια.καταθεση βεβαια,πως να την αποφυγεις? :grin: εξαιρετικη οπως παντα!!!!! σημερα τριτη νομιζω θα παιζει βραδυ στο παιωνιου ειπε
επιβάλλεται βόλτα...! και γεμάτο πορτοφόλι!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
αστα,βρηκαμε μπελλα τη κοινωνια μου μεσα. σερνει καραβι το πουστικο το μ... :2funny: ειδικα αμα ειναι αα ;)
εμένα μου τα λες? αύριο έχω ραντεβού στην τράπεζα για να δω αν εγκρίθηκε το δάνειο... (ευτυχώς που δεν τους είπα για τι πράγμα ακριβώς το θέλω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ) κοίτα που φτάσαμε!!!  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
εμένα μου τα λες? σε αύριο έχω ραντεβού στην τράπεζα για να δω αν εγκρίθηκε το δάνειο...! κοίτα που φτάσαμε!!!  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
για δωσε πληροφοριες,ποιο ιδρυμα δινει τετοια δανεια? δε με βλεπω καλα... :grin:

εμαθα τσεκαρες κατι...μοκετες ;) αναμενουμε κριτικη με αγωνια. μη λουφαρεις :s&m_2:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
για δωσε πληροφοριες,ποιο ιδρυμα δινει τετοια δανεια? δε με βλεπω καλα... :grin:

εμαθα τσεκαρες κατι...μοκετες ;) αναμενουμε κριτικη με αγωνια. μη λουφαρεις :s&m_2:
στην "ημερήσια ενημέρωση για καθαριότητα των studio" όλα στο φως!
επίσης, στην εκπομπή ΑΣΤΡΑΦΤΕΡΑ STUDIO του Σκάϊ θα δείτε πως καθαρίζουμε σωστά τα ιδρύματα!


υ.γ. η Αγνή μέχρι τι ώρα θα είναι στο πόστο της?

 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
στην "ημερήσια ενημέρωση για καθαριότητα των studio" όλα στο φως!
επίσης, στην εκπομπή ΑΣΤΡΑΦΤΕΡΑ STUDIO του Σκάϊ θα δείτε πως καθαρίζουμε σωστά τα ιδρύματα!


υ.γ. η Αγνή μέχρι τι ώρα θα είναι στο πόστο της?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τους βαζεις σε εξοδα και επενδυσεις βλεπω στο βριλησσου.κανονισε να σε κυνηγανε μετα :2funny:

το παιωνιου λογικα ειναι 19.00-3.00 η δευτερη βαρδια
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom