Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Πριν απο λιγο..
Αριστομενους 72 και Πιπινου 118 κλειστα!
Αχαρνων 85
Αντζελα..ξανθο τουμπανο αλλα το μοχθηρο βλεμμα της δεν σε προιδεαζε για ομορφες στιγμες
Σολωμου 32ισογειο
Ρενα η Ελληνιδα βυζαρου απο το Συγγρου 248!Χοντρουλα μεν αλλα μεσα ειναι δυναμη!

Λοιπον πιατσα. ;)

εμπειρια απο ιποκρατους 144 σημερα, καρολαιν. τα γεγονοτα δεν εχουν σχεση με το προσωπο μου.

καρολαιν ,μια ομορφη ουγγαρεζα κοπελα.

ο πελατης περιμενει 1 ωρα και 10 λεπτα στο δωματιο. αναρωτιεται αν τον ξεχασαν.

ξαφνικα ανοιγει η πορτα και μπαινει η ΤΣΑΤΣΑ με τον πελατη γυμνο μεσα!!!!   :- :o :o :o

λεει ωπ Συγνωμηηη!!

ερχεται μετα απο λιγο η καρολαιν.

εντυπωσιακη.

αφηνε πιασιματα.αλλα

αεροπιπα. :pipa1:

τα πρωτα 10 λεπτα καλη συμμετοχη. :pipa3:  :knockinb:

μετα αρχιζει η κατηφορα...

αν θελεις στοματικο μετα τα 10 λεπτα,σου λεει

-οχι μονο μια φορα,και πρεπει να φυγω.

με το ζορι λοιπον και χαρη στην ακομα νεαρη ηλικια

αποστολη εξετελεσθη.

οχι ομως με απολαυση.

τελικα...

δεν αξιζε. ;)

αυτα για την ενημερωση μικρων και μεγαλων εδω μεσα.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
για τον πούτσο... όχι στις φόλες κοπέλια!!!!
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Ας κάνω και γώ ένα συγκεντρωτικό όπου θα σας πώ τι ΔΕ μου αρέσει :
Καρολάιν (144 κ.λ.π.): Εντυπωσιακή αλλά μετά την πρώτη εντύπωση αρχίζω και βλέπω παντού "φτηνό πλαστικό" και με μεγάλες διακυμάνσεις στην απόδοση της.
Νάνσυ (55 κ.λ.π.): Κάτω του μετρίου στην εμφάνιση και εντύπωση ηλικίας 30κάτι . Πολύ χαλαρός κώλος, κακοφτιαγμένο στήθος, έντονο το γνωστό σημάδι στην κοιλιά, προσποίηση συμμετοχής πολύ κάτω από τη βάση.
Μπρέντα (της ιδίας αλυσίδας με την προηγουμένη): Γλυκό μελαχροινό λίγο μπουτούδικο αλλά δεν προσποιείται καν οτι συμμετέχει.

Να σημειώσω ότι αυτές οι πρατηρήσεις αφορούν μόνο στο προσωπικό μου γούστο και σε αυτούς που έχουν ίδιο γούστο με μένα, γιατί είναι πολύ πιθανόν σε ένα άλλο καθ' όλα αξιόλογο μέλος του forum να κάνει τρελλό κλίκ π.χ. η Νάνσυ.
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655
Θετω κατι νεο που ισως να πρεπει να γινει και καινουργιο thread βοηθωντας μας λιγο να καταλαβουμε διαφορα που παιζουν...Πρεπει να ειναι της γνωστης Αλυσιδας Ιπποκρατους, Τριγγετα και λοιπα μιας και που εκει βρηκα και Flyer...Για τσεκαρετε και εσεις ωρε συντροφια..Μαλιστα εμαθα απο αρκετα εμπιστη πηγη οτι παιζει να υπαρχουν και call-girl απο εκει... Υπαρχει οργανωμενο site κυριοι...
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
για τον πούτσο... όχι στις φόλες κοπέλια!!!!

Αποφύγετε τις φόλες και μην πετάτε τα λεφτά σας άδικα!! Δεν τους τα χρωστάμε άλλωστε!!! Δώστε καλύτερα κατι παραπάνω σε πούτανο των 20 ευρώ και θα δείτε τη διαφορά ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
5οαρικα Μονο εκει που πρεπει καιν αξιζει. Διαφορετικα πεταμενα λευτα Τ Ε Λ Ο Σ. Αν πας σε μπουρδελο των 20 ευρω και δωσεις και 10 τιπς στην κοπελα σε απωγειωνει.Στα στουντιονδινεις 50 η 100 και σε ξεπετανε στα 15'.
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
5οαρικα Μονο εκει που πρεπει καιν αξιζει. Διαφορετικα πεταμενα λευτα Τ Ε Λ Ο Σ. Αν πας σε μπουρδελο των 20 ευρω και δωσεις και 10 τιπς στην κοπελα σε απωγειωνει.Στα στουντιονδινεις 50 η 100 και σε ξεπετανε στα 15'.
ετσι ειναι φιλε το ευκολο χρημα...... σε ξεπετανε να στα αρπαξουνε ......
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Φιλε μπορουμε ομως να τα αλλαξουμε αυτα εμεις.Αν τις απαξιωσουμε λιγο και τοτε θα δεις.Εγω για να βγαλω 50 ευρω μου βγαινει ο πατος ολη μερα στην ζεστη και στο κρυο. Δεν μπορει να τα βγαζει μια πουτανα για 5' και να μην το αναγνωριζει κιολας.Δεν μπορουν να καταλαβουν οτι απο μας ζουν πουτανες νταβαντζηδες και ιδιοκτητες στουντιο ???????
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
Φιλε μπορουμε ομως να τα αλλαξουμε αυτα εμεις.Αν τις απαξιωσουμε λιγο και τοτε θα δεις.Εγω για να βγαλω 50 ευρω μου βγαινει ο πατος ολη μερα στην ζεστη και στο κρυο. Δεν μπορει να τα βγαζει μια πουτανα για 5' και να μην το αναγνωριζει κιολας.Δεν μπορουν να καταλαβουν οτι απο μας ζουν πουτανες νταβαντζηδες και ιδιοκτητες στουντιο ???????
και παλι δικιο εχεις. απλα οταν ανοιχθηκε καποτε το thread τιμολογιακη κατασταση στουντιο (νομιζω ετσι το λεγανε) εγινε πολεμος απο τις ιεροδουλες εδω οτι οι τιμες εαν κατεβουν θα κατεβουν και οι υπηρεσιες. απλα επιβεβαιωνετε μια παροιμια που λεει οτι το μουνι σερνει καραβι..........
 

Επισκέπτης
--------------------------------------------------------------------------------

Παράθεση από: Pitsirikos1 στις 01/04/09, 15:03
Δεν χρειάζεται μαύρο εξαρχής! απλά να εξηγησει κάποιος στις κορασίδες πως στο στούντιο πάμε και για άνεση χρόνου... ελπίζω να διορθωθούν οι εν λόγω κοπέλες γιατί είναι αξιόλογες περιπτώσεις!!!!!!       


{Βέεεεβαια!!!! Σ'αυτές που ξέρουμε οτι κάθονται 5-10 λεπτά να δώσουμε δοκιμαστικά τα 50 ευρώ για να διαπιστώσουμε,τους εξήγησε κάποιος η δεν τους εξήγησε οτι πρέπει να τιμάνε τα λεφτά που παίρνουν!!!.Και αν δεν τους εξήγησε τι έγινε; Τίποτα.Χάσαμε 50 ευρώ,σιγά το πράμα!!!
Αλλά ακόμα και αν θες να πεις pitsiriko να τους το εξηγήσουμε εμείς,ΠΟΥΤΑΝΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΤΗΣ ΞΕΠΕΤΑΣ ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΑΦΟΥ ΣΤΟ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΕ,ΣΟΥ ΣΠΑΕΙ Τ'ΑΡΧΙΔΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΝΑΓΚΑΖΕΙ ΝΑ ΣΥΝΤΟΜΕΥΕΙΣ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ.
Ποιος μαλάκας συναγωνιστής θα κάνει πειράματα  με τα λεφτά του σε πουτάνες που ξέρει οτι ειναι ξεπέτες.
Γι΄αυτό μην ξαναγράψεις οτι αυτές οι κοπέλες κάθονται 5-10 λεπτά!!!!
Εκτός και αν ενημέρωσες ήδη εσύ την ιδιοκτησία του Βριλλησού 55 άμεσα η έμμεσα για το θέμα.

Οπως και νά΄χει,συγκεντρώσου να σού΄ρθει συγγραφικός οίστρος και γράψε μας για τις βάρδιες!!! :priest: }

Φιλε μαλακιες λες τωρα

Φιλε μπορουμε ομως να τα αλλαξουμε αυτα εμεις.Αν τις απαξιωσουμε λιγο και τοτε θα δεις.Εγω για να βγαλω 50 ευρω μου βγαινει ο πατος ολη μερα στην ζεστη και στο κρυο. Δεν μπορει να τα βγαζει μια πουτανα για 5' και να μην το αναγνωριζει κιολας.Δεν μπορουν να καταλαβουν οτι απο μας ζουν πουτανες νταβαντζηδες και ιδιοκτητες στουντιο ???????


ΦΙΛΕ, ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΕΛΕΓΕΣ ΤΟΤΕ Η ΤΩΡΑ; :2funny: :2funny: :2funny:

Η πειράχτηκες που θίξαμε τον πιτσιρίκο; Ανεξαρτήτως περιεχομένου post.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Πριν λιγο...
Βριλλησου 36
Καστανοξανθη με αρκετα καλο κορμι και ωραια φατσα!Στα συν της το πολυ καλο της σαλοναρισμα!Χωρις να ειμαι σιγουρος σαν να μου φαινεται οτι ειναι η Τζενη απο το Ιακχου 7
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Λοιπον πιατσα. ;)

εμπειρια απο ιποκρατους 144 σημερα, καρολαιν. τα γεγονοτα δεν εχουν σχεση με το προσωπο μου.

καρολαιν ,μια ομορφη ουγγαρεζα κοπελα.

ο πελατης περιμενει 1 ωρα και 10 λεπτα στο δωματιο. αναρωτιεται αν τον ξεχασαν.

ξαφνικα ανοιγει η πορτα και μπαινει η ΤΣΑΤΣΑ με τον πελατη γυμνο μεσα!!!!   :- :o :o :o

λεει ωπ Συγνωμηηη!!

ερχεται μετα απο λιγο η καρολαιν.

εντυπωσιακη.

αφηνε πιασιματα.αλλα

αεροπιπα. :pipa1:

τα πρωτα 10 λεπτα καλη συμμετοχη. :pipa3:  :knockinb:

μετα αρχιζει η κατηφορα...

αν θελεις στοματικο μετα τα 10 λεπτα,σου λεει

-οχι μονο μια φορα,και πρεπει να φυγω.

με το ζορι λοιπον και χαρη στην ακομα νεαρη ηλικια

αποστολη εξετελεσθη.

οχι ομως με απολαυση.

τελικα...

δεν αξιζε. ;)

αυτα για την ενημερωση μικρων και μεγαλων εδω μεσα.
ωραια ιστορια!
και ο πελατης αλλα και η τσατσα ειναι για γελια!!!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
η πλακα δε ειναι οτι τον ξεχασε , και εκεινος αντι να ντυθει να φυγει,
καθοταν μια ωρα και περιμενε
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
5οαρικα Μονο εκει που πρεπει καιν αξιζει. Διαφορετικα πεταμενα λευτα Τ Ε Λ Ο Σ. Αν πας σε μπουρδελο των 20 ευρω και δωσεις και 10 τιπς στην κοπελα σε απωγειωνει.Στα στουντιονδινεις 50 η 100 και σε ξεπετανε στα 15'.

Σε 9 περιπτώσεις που μέτρησα το χρόνο παραμονής της κοπέλας στον προηγούμενο:

4 φορές  απο 3 ως 5 λεπτά
3 φορές 10 λεπτά
2 φορές 20 λεπτά
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Τελικά για να γεμίζουν τα δωμάτια στα στούντιο, δύο πράγματα μπορεί να συμβαίνουν
-ή το 50ρικο είναι πολύ φτηνό και ρέει εύκολα
-ή οι κάβλες είναι τοοοοόσο μεγάλες πλέον που δεν υπολογίζουν τα λεφτά

 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
τριτη 16/6 βραδυνη : θησεως 35 καλλιθεα η ξενια,η γνωστη ξανθια ρωσσιδα.
                    παιωνιου 10 : τηλεφωνο κατα τις 8 απογευμα,λεει παιζει καρμεν και γιαννα.επισκεψη κατα τις 12-1 και ηταν μονο η καρμεν τελικα.βουλγαρα μελαχροινη με μεγαλο ταττου στη μπροστινη οψη.ευγενεστατη τσατσα,μια κυρια με γυαλακια που ηταν και στο ηλια ηλιου.καθολου κοσμος. καταθεση στη καρμεν ,απλο προγραμμα των 50. παπαλα...για 20 στη φυλης που ηταν καααατι θα ελεγε ισως,για 50 και στουντιο με τιποτα! εχω παρει τη συγκεκριμενη 5-6 φορες,την τελευταια η προτελευταια στη θησεως ηταν καλη εξου και το θαρρος να χαναμπω.συμπερασμα ..δεν αλλαζει ο ανθρωπος.κριμα :-

τεταρτη 17/6 : κατα τις 9 βραδακι...φυλης ολα κλειστα,φωκαιας επισης.αχαρνων 106,πιπινου 118 και αριστομενους κλειστα.τηλεφωνο παιωνιου..επαιζαν γιαννα και αννα.
επισκεψη στο κεφαλληνιας,ξινομουρα τσατσα,επαιζε η ειρηνη(γνωστη και ως ρωξανη στο ηλια ηλιου) και η μονικα (η κορινα δε θυμαμαι καλα),μελαχροινη,καπου 25-30 την εκοψα,ομορφο προσωπακι,μικρο στηθος,μεγαλες περιφερειες,ισως και κυτταριτιδα(φοραγε αραχνουφαντο διαφανο φουστανακι). επειδη η ειρηνη ειναι κουκλι (για τα γουστα μου),καταθεση σε αυτην,απλο προγραμμα των 50. παπαλα και εδω.τυπικοτατες διαδικασιες και ξεπετω νοοτροπια για αλλη μια φορα.κριμα την ομορφια της. συμπερασμα δις...δεν αλλαζει ο ανθρωπος.2ο συμπερασμα...μαλακια που δε δοκιμασα τη μονικα(κορινα) :uglystupid:

τις τελευταιες μερες-βδομαδες βλεπω τη φωκαιας ανοιχτη κατα τις 1-2 το βραδυ.παιζει καμια 3η βαρδια?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom