Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Παιδια ενα σας λεω...Αννα απο Σερβια στην Τριγγετα...ΞΕΧΑΣΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ!!!!!
Λες να είναι η Άννα μου, από Πιπίνου 118?
Οι περιγραφές πάντως ταιριάζουν απόλυτα (και εγώ ξέχναγα το όνομά μου μετά από κάθε επίσκεψη...)
 

fidaki o diamantis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
103
Κριτικές
14
Like
265
Πόντοι
31
Λες να είναι η Άννα μου, από Πιπίνου 118?
Οι περιγραφές πάντως ταιριάζουν απόλυτα (και εγώ ξέχναγα το όνομά μου μετά από κάθε επίσκεψη...)
Τι να σου πω φιλε...εγραψα κριτικη...τα ειδα ολα...Δεν περιγραφω αλλο...παω Βελιγραδι γαμω τη τρελα μου!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Τι να σου πω φιλε...εγραψα κριτικη...τα ειδα ολα...Δεν περιγραφω αλλο...παω Βελιγραδι γαμω τη τρελα μου!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Μοιαζει οντως με την Καρολαιν ή η τσατσα μου τα παραφουσκωσε απο το τηλεφωνο?
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Ρε παιδια ,εχει πηδηξει προσφατα κανενας την ερικα απο στουντιο σπυρου πατση 40?

Πειτε καμμια εντυπωση... ;)



οι κριτικες ειναι παλιες.

παιζει να ειναι η ιδια με την ερικα του στουντιο της παρασιου. ;)
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Ρε παιδια ,εχει πηδηξει προσφατα κανενας την ερικα απο στουντιο σπυρου πατση 40?

Πειτε καμμια εντυπωση... ;)



οι κριτικες ειναι παλιες.

παιζει να ειναι η ιδια με την ερικα του στουντιο της παρασιου. ;)
Απο τις φωτο βλεπω οτι ειναι η ιδια!!!
Εμενα παντως μου αρεσει αλλα δεν ειναι και το φοβερο γαμησι!!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Αυτο το Ερρικακι ρε παιδια εχει παρει σβαρνα ολα τα μαγαζια!!!
 

fidaki o diamantis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
103
Κριτικές
14
Like
265
Πόντοι
31
Μοιαζει οντως με την Καρολαιν ή η τσατσα μου τα παραφουσκωσε απο το τηλεφωνο?
Πιατσα η Καρ-ι-ολαιν ειναι η γκομενα αμερικανικης παραγωγης...Αυτο το μωρο ειναι το κατι αλλο... k gfe αλλα κ εξαιρετικα καυλοραπανο!!!το μονο προκατ ειναι το στηθος της που δυσκολα ομως το καταλαβαινεις(εξαιρετικη δουλεια ο doctor)..κ δεν εχει αυτο τον επαγγελματισμο κ υποψια ξεπετας οπως καποιες αλλες.Το μονο μειον καθολου ελληνικα κ απλα αγγλικα...Κερδιζει αλλου ομως πιστεψε με...
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Πιατσα η Καρ-ι-ολαιν ειναι η γκομενα αμερικανικης παραγωγης...Αυτο το μωρο ειναι το κατι αλλο... k gfe αλλα κ εξαιρετικα καυλοραπανο!!!το μονο προκατ ειναι το στηθος της που δυσκολα ομως το καταλαβαινεις(εξαιρετικη δουλεια ο doctor)..κ δεν εχει αυτο τον επαγγελματισμο κ υποψια ξεπετας οπως καποιες αλλες.Το μονο μειον καθολου ελληνικα κ απλα αγγλικα...Κερδιζει αλλου ομως πιστεψε με...
Σε πιστευω!Καπως ετσι ηταν και η Ναντια που εκανε ενα περασμα απο την ιδια αλυσιδα και δυστυχως εχει χαθει εδω και καιρο!Οταν θα παρει μυρωδια η αλυσιδα οτι με τις Γερμανιδες δεν τραβαει το πραγμα κι αρχισει να φερνει Ρουμανες Πολωνεζες Σερβες κλπ μονο τοτε θα δουν κι αυτοι αλλα κι εμεις ασπρη μερα!!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Σε πιστευω!Καπως ετσι ηταν και η Ναντια που εκανε ενα περασμα απο την ιδια αλυσιδα και δυστυχως εχει χαθει εδω και καιρο!Οταν θα παρει μυρωδια η αλυσιδα οτι με τις Γερμανιδες δεν τραβαει το πραγμα κι αρχισει να φερνει Ρουμανες Πολωνεζες Σερβες κλπ μονο τοτε θα δουν κι αυτοι αλλα κι εμεις ασπρη μερα!!

Καρολαιν η Ερικα? Ποια προτιμας? απο αυτες τις 2.
 

fidaki o diamantis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
103
Κριτικές
14
Like
265
Πόντοι
31
Σε πιστευω!Καπως ετσι ηταν και η Ναντια που εκανε ενα περασμα απο την ιδια αλυσιδα και δυστυχως εχει χαθει εδω και καιρο!Οταν θα παρει μυρωδια η αλυσιδα οτι με τις Γερμανιδες δεν τραβαει το πραγμα κι αρχισει να φερνει Ρουμανες Πολωνεζες Σερβες κλπ μονο τοτε θα δουν κι αυτοι αλλα κι εμεις ασπρη μερα!!
Μαζι σου!!!Πολωνεζες-Σερβες & Ουγγαρεζες μην τις ξεχνας!!!Παντως το βασικο φιλε Πιατσα ειναι αυτο που λεμε ΝΑ ΤΟ 'ΧΕΙ!!!
Σιγουρα βοηθαει η προπονηση αλλα οταν εχει ταλεντο ειναι αλλο πραγμα!!!Θυμηθηκα τον Πανικα τον Χατζηπαναγη :2funny: :2funny:
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
παιδια η Καρολαιν δουλευει σημερα και αν ναι που?  :)
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Πιατσα ειναι αυτο που λεμε ΝΑ ΤΟ 'ΧΕΙ!!!
Το βασικοτερο απο ολα!!
Αν δεν κανω λαθος η μονη που δεν το χε και το απεκτησε με σκληρη προπονηση ειναι η Μαρινα απο Καρεα 30!Ολα τα αλλα που λενε οτι ειναι πρωτη της μερα στην δουλεια και θα καλυτερεψει και και και τα ακουω βερεσε!Τοσες κοπελες ειναι στα μερη μας για χρονια και δεν θυμαμαι καμια αλλη πλην Μαρινας να εχει αναφερθει απο καποιον οτι καλυτερεψε!
Υ.Γ Τomasso..απλα καλες υπηρεσιες κι οι δυο(Καρολαιν κ Ερρικα)απο οτι ακουγεται αλλα ειναι τουλαχιστον δυο κλασεις ανωτερη εμφανισιακα η Καρολαιν!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Η Καρολαιν ηταν μεχρι τις 17.00 σημερα!!!


Μα που δουλευει τελος παντων αυτη η Καρολαιν?

Στη συγγρου η στο ρεντη?

Ποια ειναι τα ακριβη ωραρια ρε παιδια? μας εχουν τρελανει. :huh:


Τωρα ποτε ξαναδουλευει η Καρολαιν και που?
;)
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
στον οικο μοδας Φορεστερ :humpleg:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom