Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Τοτε η Σαρα τι ειναι ?
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
40
Πόντοι
6.765
Μια ειναι η Σαρα.
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
καλημερα κυριοι.
Μια ερωτηση μονο μιας και εχω λιγο καιρο να ασχοληθω με το αθλημα. Κανα μηνα περιπου.
Η ροξαννα απο Αθανασιας ειναι αυτη στις κυριες των αθηνων?
Καμια ενημερωση για τις επιδωσεις της εν λογω κυριας?
Ευχαριστω!
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Κάνα νέο για το σπιτι της Βούρβαχη έχεις Ντάρια? Το Κωνσταντινουπόλεως πότε ανοίγει ?
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Κάνα νέο για το σπιτι της Βούρβαχη έχεις Ντάρια? Το Κωνσταντινουπόλεως πότε ανοίγει ?
σημερα θα μαθουμε τι θα γινει με Βουρβαχη, και Κωνσταντινουπωλεως τελειωνουνε την ανακαινιση τωρα... οποτε σε λιγες μερες...
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Να μας ενημερώσεις  . Άντε με το καλό.Να ξαναδούμε τη θρυλική εξάδα Α.Λ.ΛΑ.ΝΤΑ.ΛΟ.Ν. (Αλίνα, Λάνα , ΛΑουρα, ΝΤΑρια, ΛΟλα, Ντιάνα  :grin: )
 

blizon

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
188
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Αντε με το καλό έτσι έτσι. :rockon: :rockon: :rockon:
 

kroif

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις τι παιζει σημερα ισμηνης 2 Δαφνη?
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Λιλυ μαχρι τις 19.00 με φουλ προγραμμα απ'ολες τις παντες!!!
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
Η ροξαννα απο Αθανασιας ειναι αυτη στις κυριες των αθηνων?
Καμια ενημερωση για τις επιδωσεις της εν λογω κυριας?
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
καλημερα κυριοι.
Μια ερωτηση μονο μιας και εχω λιγο καιρο να ασχοληθω με το αθλημα. Κανα μηνα περιπου.
Η ροξαννα απο Αθανασιας ειναι αυτη στις κυριες των αθηνων?
Καμια ενημερωση για τις επιδωσεις της εν λογω κυριας?
Ευχαριστω!
Η Ροξάννα δούλεψε πριν απο λίγο καιρό στα studio 55 και 57 (Βριλησσού) και Βουλιαγμένης 83... παλαιότερα δούλευε στο studio 60 (Βριλησσού) ως Σαμπρίνα και Χριστίνα νομίζω! Εκ Ρουμανίας το πορνίδιο... Τότε ήταν πολύ παθητική χωρίς πρωτοβουλίες... τώρα δεν ξέρω να σου πω αν έχει διορθώσει τις υπηρεσίες της...
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Όμορφη μέρα σήμερα και κατάλληλη για mini-scouting, με τον καυτό ήλιο να σιγοψήνει τα πορνιάρικα κορμιά μας!!! Ο μέγιστος Piatsas κι εγώ, καβάλα στο πιστό ιεροδουλιάρικο άτι, σαν άλλοι Δον Κιχώτης και Σάντσο Πάντσα που ψάχνουμε την ταναπού Δουλτσινέα μας, ξεκινήσαμε ένα μικρό ταξιδάκι σε ορισμένα από τα δρομάκια της σαρκικής ηδονής...

Πρώτη στάση στο "ίδρυμα" της οδού Μιχαήλ Βόδα υπ' αριθμόν 192! Το κορίτσι που δουλεύει πρωϊνές ώρες δεν είναι άλλο από την περιποιητική Λολίτα!!!

Πιπίνου 118: Εδώ έχουμε ένα μωράκι γάλακτος! Την Πένυ! Σκέτο κουκλάκι! Είναι αδύνατη, με απίστευτα ελκυστικό κωλαράκι και ένα πρόσωπο...σκέτη καύλα! το οποίο στεφανώνει μια κόμη κατσαρή μέχρι τους ώμους!!!! Πολύ καλό!!!

Αριστομένους 72: Ανοίξαμε και σας περιμένουμε σε εξαιρετικό ομολογουμένως χώρο!!! Πρώτο σοκ έπαθα όταν είδα την υπηρεσία από Παιωνίου 10!!! Λέω "την κάτσαμε την βάρκα"...αλλά διαψεύστηκα και ήταν πολύ φιλική! Δεν ξέρω που οφείλεται, ίσως στο καλό φενγκ σούι που προσφέρει η κατά τα άλλα εξαιρετική διακόσμηση του χώρου, με μικρούς καταράκτες και τρεχούμενα, γάργαρα νερά!!!! τεςπα. Το κορίτσι ήταν η Άννα (γνωστή και από άλλο "κατάστημα")... δεν μου έκανε εντύπωση, το σώμα απλά συμπαθητικό και το πρόσωπο αδιάφορο...(γούστα είναι αυτά) 

Παιωνίου 10: Η κοπέλα ήταν η Χριστίνα!!! Κατηγορία τούμπανο!!!! Ωραίο σώμα που σε "γεμίζει"...πιτσίλαμπλ!

Σερβίων 26: Η κοπέλα ήταν η Αναστασία!!! Σωματότυπος μιλφ, με έντονη περιφέρεια, κρεμαστό στήθος και μεγάλες γάμπες...

Κασσάνδρας 3 (ανώγειο): "Η Μαρία η ψηλή" 'όπως μου την παρουσίασε γεμάτη ενθουσιασμό η τσατσα, τον οποίο ενθουσιασμό δεν κατάλαβα που τον βρήκε  !!! Η κοπέλα είναι όντως ψηλή, αλλά πολύ αδύνατη, με μικρό κώλο και στήθος...τα μαλλιά της ήταν ωραία σε στυλ αφάνας!!! 

Κασσάνδρας 3 (ισόγειο): Κρίστι!!! Όμορφη ξανθιά κοπέλα, με αξιοπρόσεκτο πάτο και ικανοποιητικό στήθος!!! Το βλέμμα όμως κάτι προδίδει...ας το ερμηνεύσει όπως θέλει ο καθένας  :dancing: !!!!

Ιάκχου 7Α: My name is Βίκυ...ή αλλιώς Βικτώρια ( ;) ;) ;) )

Ελευθερίου Βενιζέλου 35: Η κοπέλα αγνώστου ονόματος αλλά γνωστής προελεύσεως (εκ Ρωσίας ορμώμενη) είναι ξανθιά, με μακρύ μαλλάκι μέχρι πάρακάτω από τους ώμους... η ματιά της ήταν κάπως κενή, "απλανές βλέμμα που ατενίζει το άπειρο" θα έλεγα!!! Σώμα (?) απλά συμπαθητικό χωρίς κάτι το ιδιαίτερο!

Ηλία Ηλιού 82: Ποια άλλη να είναι εκεί? Η Κρίστι-Κίκη!!!! Γνωστή από Βριλησσού 36 και αλλού! 

Βουλιαγμένης 83: Είπαμε να δούμε και την Άντζελα!!! Αμάν!!! Τι βλέμμα ήταν αυτό? "Απλανές βλέμμα που ατενίζει το άπειρο" είπα παραπάνω? Κότσαρε στην περίπτωση αυτή και το επίθετο "απαθές/αδιάφορο κτλ."... Από τον λαιμό και κάτω ίσως να έχει ενδιαφέρον η περίπτωση για ορισμένους: στήθος passable, κωλαράκι καλό... δεν μου έκανε καμιά εντύπωση το πορνίδιο...

Το κερασάκι στην τούρτα ήταν μία εξαιρετικά μίνι επίσκεψη σε δύο μπουρδελάκια στην μπουρδελομάνα Φυλής:

Φυλής 69Β: Η Μαίρη! Καινούρια κοπέλα...αξιοπρόσεκτο σημείο? Ο κώλος της...
Μονής Προδρόμου: Η Μόνικα με τα αστεράκια!!!!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.649
Πόντοι
19.505
Η ροξαννα απο Αθανασιας ειναι αυτη στις κυριες των αθηνων?
Καμια ενημερωση για τις επιδωσεις της εν λογω κυριας?

άστο καλύτερα! πέτα τα λεφτά στον υπόνομο, καλύτερα θα πιάσουν τόπο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom