Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Γνωριζει μηπως καποιος συναγωνιστης που μπορει να βρισκεται η Μελινα η Ελληνιδα "Θρυλος" για πολλους; Ενας γειτονας κ καλος φιλος περιπτερας την ψαχνει απεγνωσμενα να της κανει ενα γλειψιμο οπως χαρακτηριστηκα ειπε κ κερναει οποιον δωσει εγκυρη πληροφορια !  Πριν λιγο καιρο ηταν στο στουντιο στο ρεντη κ μετα χασαμε τα ιχνη της. Εκλιπαρει για νεα της. Ευχαριστω
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
Γνωριζει μηπως καποιος συναγωνιστης που μπορει να βρισκεται η Μελινα η Ελληνιδα "Θρυλος" για πολλους; Ενας γειτονας κ καλος φιλος περιπτερας την ψαχνει απεγνωσμενα να της κανει ενα γλειψιμο οπως χαρακτηριστηκα ειπε κ κερναει οποιον δωσει εγκυρη πληροφορια !  Πριν λιγο καιρο ηταν στο στουντιο στο ρεντη κ μετα χασαμε τα ιχνη της. Εκλιπαρει για νεα της. Ευχαριστω

Την έξαχνα, κάποιος εδώ μέσα έγραψε πως έφυγε απο τη δουλειά.
 
OP
OP
T

tin_kanw_sfentona

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
176
Κριτικές
17
Like
8
Πόντοι
11
Μολις εγραψα κριτικη για τη Μαριανα,ελπιζω να το δημοσιευσουν γρηγορα για να παρεις μια ιδεα!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Μολις εγραψα κριτικη για τη Μαριανα,ελπιζω να το δημοσιευσουν γρηγορα για να παρεις μια ιδεα!

μολις την διαβασα την κριτικη σου και ψιλοαπογοητευτηκα.Μαλλον θα κατσω σπιτι.Περιμενα κατι πιο extreme.Μονο η μαρινα απο καρεα και η σαρα,η σονια και η λιντα απο λελας μπορουν να με ικανοποιησουν απο εμφανιση και υπηρεσιες σε στουντιο προς το παρον!Και ερωτω προς πάσα κατευθυνση,υπαρχει μουνι επιπεδου σαρα,μαρινα που να κανει τοσο λυσσαλεα και καυλωμενα γαμησια ωστε να τιμησουμε?
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
μολις την διαβασα την κριτικη σου και ψιλοαπογοητευτηκα.Μαλλον θα κατσω σπιτι.Περιμενα κατι πιο extreme.Μονο η μαρινα απο καρεα και η σαρα,η σονια και η λιντα απο λελας μπορουν να με ικανοποιησουν απο εμφανιση και υπηρεσιες σε στουντιο προς το παρον!Και ερωτω προς πάσα κατευθυνση,υπαρχει μουνι επιπεδου σαρα,μαρινα που να κανει τοσο λυσσαλεα και καυλωμενα γαμησια ωστε να τιμησουμε?
Στα ιδια ακριβως γουστα ειμαστε φιλε!!!!
Μονο που δεν εχω παρει ακομα Σαρα!!!Τελικα εφυγε αυτη ή οχι! :-
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Στα ιδια ακριβως γουστα ειμαστε φιλε!!!!
Μονο που δεν εχω παρει ακομα Σαρα!!!Τελικα εφυγε αυτη ή οχι! :-

χαιρομαι γιατι θα σε εμπιστευομαι!δαγκωτο οτι παιρνεις εσυ!χαχα.Οσο για σαρα καποιο πουλακι ειπε οτι δεν εφυγε...τώρα τί ισχύει και τί όχι θα δείξει.. :S :S
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
χαιρομαι γιατι θα σε εμπιστευομαι!δαγκωτο οτι παιρνεις εσυ!χαχα.Οσο για σαρα καποιο πουλακι ειπε οτι δεν εφυγε...τώρα τί ισχύει και τί όχι θα δείξει.. :S :S
Να'σε καλα!!

Μακαρι η Σαρα να γυρισει αλλα εχουμε και την σοβαρη απωλεια της Λιντας οπου αναφερθηκε οτι τα παρατησε και αυτη! :headbang:
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
καλησπερα παιδεσ.γνωριζει κανεισ για μαργκο;ειναι καβλιαρικο για βραδυνο γαμηση;
 

Επισκέπτης
καλησπερα παιδεσ.γνωριζει κανεισ για μαργκο;ειναι καβλιαρικο για βραδυνο γαμηση;
50E είναι πολλά για χάσιμο.Ο επίλογος της τσατσάς Αννας για τη Μαργκό υπονοώντας το χαμηλό επίπεδο υπηρεσιών της:"αυτή είναι η Μαργκό"
Πριν από ενάμισι έτος,Βριλλησού 12
 
OP
OP
T

tin_kanw_sfentona

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
176
Κριτικές
17
Like
8
Πόντοι
11
καλησπερα παιδεσ.γνωριζει κανεισ για μαργκο;ειναι καβλιαρικο για βραδυνο γαμηση;

Την εχω πετυχει πολλες φορες αλλα δεν εχω περασει μονο κ μονο απο τη βλακοφατσα που εχει :rockon:
 

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
Ερώτηση:

Το ίδρυμα Ηλία Ηλιού έχει τηλέφωνο επικοινωνίας ή θέλει τη φυσική μας παρουσία αποκλειστικά;
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
στις "κυριες των αθηνων" την ονομαζουν ΛΙΑ
τωρα παραπανω δεν ξερω
 

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
στις "κυριες των αθηνων" την ονομαζουν ΛΙΑ
τωρα παραπανω δεν ξερω

καλά ξέρω ...εγω.

η ντέλια που είναι σε όλα τέλεια, κοντοπούτανο φουλ ταττου πετροβυζομένο αντέχει καταπόνηση.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom