Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
καλα εγω του εχω πει χειροτερα αλλα βιτσια ειναι αυτα τι να κανουμε αν ξερει κανεις κατι ας μυ πει να ησυχασω και εγω αλλιως με βλεπω να περνω τλ ολα τα στουντιο να ρωταω αν κατουριεται καμμια χαχαχχααχαχ!!!!!!

Καλημερα,κατουριεστε; :2funny:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Χθεσινό-νυχτερινή βολτίτσα...

Συγγρού 144: Η ευγενέστατη "υπηρεσία" με υποδέχτηκε με κουρασμένο χαμόγελο και μου σύστησε μια μελαχρινή κορασίδα (όνομα δεν συγκράτησα δυστυχώς, μου ήταν αδιάφορη) μέτριας θα έλεγα εμφάνισης με χαρακτηριστική μύτη...
Ηλία Ηλιού 82: Η καυτή και πραγματικά αξιοπιτσίλαμπλ Λάουρα εκ Κύπρου με την κωλάρα της που σε προκαλεί...
Ιππώνακτος 14: Την θύρα του "ιδρύματος" άνοιξε η γνωστή κυρία Καίτη... Η κοπέλα ήταν η ξανθιά μιλφ Κορίνα εκ Γερμανίας, γνωστή και από το studio 46 (Βριλησσού).
Φραντζή 47: Ο ευγενέστατος κύριος Τάκης, χαμογελαστός και ευδιάθετος, μου παρουσίασε  :2funny: την γλυκιά Αλέξια  :smitten: :smitten: :smitten: 
Βουλιαγμένης 83: Μην ξεχάσω να αναφέρω και το άλλη γλυκιά ρωσιδούλα εν ονόματι Αγάπη που πάλευε στο εν λόγω "ίδρυμα" με τις καύλες μας εκείνη την ώρα... :-* :-* :-*
 

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
χθες μεσημέρι Βριλησσου απέναντι από τα θεραπευτήρια σταματημένο βαν δημοσικαφρικόν . . .
γαμούσε το συνεργείο ή ετοίμαζε ρεπορτάζ ο γνωστός παπαρόπουλος;
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
χθες μεσημέρι Βριλησσου απέναντι από τα θεραπευτήρια σταματημένο βαν δημοσικαφρικόν . . .
γαμούσε το συνεργείο ή ετοίμαζε ρεπορτάζ ο γνωστός παπαρόπουλος;
ποιο καναλι?
 

Zac Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
985
Like
8
Πόντοι
6
σωστά πίτσι δεν είχε, για ευνόητους λόγους ίσως;
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Αυριο το πρωι τα studio Βριλησσου 55 και Βριλησσου 57 θα ειναι κλειστα μεχρι τις 15.00 λογω διακοπης ρευματος. Γι αυτο και οι αλλαγες στα προγραμματα τους. :rockon: :rockon: :rockon:
Δηλαδή στο 57 η Σαμπρίνα θα ξεκινήσει στις 15:00, αντί για τις 17:00 που λέει το πρόγραμμα ?
'Άμα είναι να αρχίσω να ντύνομαι.  :grin:
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
18/2    παμε λελας να τσεκαρουμε τη νικολ,ωρα 12 μεσανυχτα,κλεισαμε μου λεει.. :headbang:...στη συνεχεια παμε φραντζη... βραδυνη βαρδια  η μαργω. καταθεση...ομορφη κοπελα,γλυκια,μετρια πιπα,στα 4 δε ξερει να στηνεται(καθεται με κλειστα ποδια :( ),εντελως ψευτικα βογγητα,αρκετα διεκπεραιωτικη,"επαγγελματιας".
19/2 απογευμα τηλεφωνο στο λελας μηπως ειναι η νικολ να δουμε πως μοιαζει ρε αδερφε...τζιφος παλλι,ηταν η ντανιελα,ρουμανα ,αυτη που ειναι και στο πιπινου,οποτε γλυτωσαμε χιλιομετρα. μια γρηγορη βολτα σε ολα στη φωκαιας και λιγα σπιτια στη φυλης...τιποτα αξιολογο. παιωνιου ηταν η λορη και η τζουλια...καταθεση στη τζουλια φυσικα.καλη !
 εχει κανεις λεπτομερειες για τη νικολ του λελας?εμφανιση,υπηρεσιες κλπ?
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
18/2    παμε λελας να τσεκαρουμε τη νικολ,ωρα 12 μεσανυχτα,κλεισαμε μου λεει.. :headbang:...στη συνεχεια παμε φραντζη... βραδυνη βαρδια  η μαργω. καταθεση...ομορφη κοπελα,γλυκια,μετρια πιπα,στα 4 δε ξερει να στηνεται(καθεται με κλειστα ποδια :( ),εντελως ψευτικα βογγητα,αρκετα διεκπεραιωτικη,"επαγγελματιας".
19/2 απογευμα τηλεφωνο στο λελας μηπως ειναι η νικολ να δουμε πως μοιαζει ρε αδερφε...τζιφος παλλι,ηταν η ντανιελα,ρουμανα ,αυτη που ειναι και στο πιπινου,οποτε γλυτωσαμε χιλιομετρα. μια γρηγορη βολτα σε ολα στη φωκαιας και λιγα σπιτια στη φυλης...τιποτα αξιολογο. παιωνιου ηταν η λορη και η τζουλια...καταθεση στη τζουλια φυσικα.καλη !
  εχει κανεις λεπτομερειες για τη νικολ του λελας?εμφανιση,υπηρεσιες κλπ?
Προφανώς θα ήταν η Νικόλ στο στούντιο της Πιπίνου. Θα είχαν κάνει αλλαγή με το Ντανιελάκι.
Ο heellover του οποίου ο λόγος ειναι ευαγγέλιο, λέει ότι είναι καλή η Νικόλ. Άρα...  :rolleyes:
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Προφανώς θα ήταν η Νικόλ στο στούντιο της Πιπίνου. Θα είχαν κάνει αλλαγή με το Ντανιελάκι.
Ο heellover του οποίου ο λόγος ειναι ευαγγέλιο, λέει ότι είναι καλή η Νικόλ. Άρα...  :rolleyes:
ειδα ενα σχολιο που ειχε κανει ο heellover,δε προλαβα να τον ρωτησω ομως για λεπτομερειες...εφυγα για αθηνα και εκει δεν εχω συνδεση.πηγα 2 φορες(κλειστα) και ενα τηλεφωνο και τη πατησα :)...να δουμε,δε το βαζουν κατω τα παληκαρια.. :)
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Κινεζακι !!!

        
80pw41cmk7.gif
Πωπω μπάλεεεεεςςςςςςςςςς!!!  :rockon: :rockon:
Είναι κανονικές?  :think:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Παιζουν τωρα...
Τριγγετα3..Τωρα Μαντυ κι απο τις 6 η Μαρτα!
Ισμηνης2...Βικτωρια κι απο τις 7 η Αφροδιτη!
Αριστοτελους6..Απο τις 6 μεχρι τις 3 η Αννα!
Συγγρου144..Ελενα μεχρι τις 11 και μετα Μιρα!
Ηλια Ηλιου82...6-3 Κικη!
Αχαρνων85..μεχρι τις 11 Σαμανθα  :o !!
Ιακχου7α..η Τζενη με την κωλαρα της μεχρι τις 7!
Κηφισου30...Μαριαννα ο ξανθος μουνος μεχρι τις 11!

 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Παιζουν τωρα...
Τριγγετα3..Τωρα Μαντυ κι απο τις 6 η Μαρτα!
Ισμηνης2...Βικτωρια κι απο τις 7 η Αφροδιτη!
Αριστοτελους6..Απο τις 6 μεχρι τις 3 η Αννα!
Συγγρου144..Ελενα μεχρι τις 11 και μετα Μιρα!
Ηλια Ηλιου82...6-3 Κικη!
Αχαρνων85..μεχρι τις 11 Σαμανθα  :o !!
Ιακχου7α..η Τζενη με την κωλαρα της μεχρι τις 7!
Κηφισου30...Μαριαννα ο ξανθος μουνος μεχρι τις 11!

Να συμπληρώσω

Ιπποκράτους 144...Σύλβια από της 6 το απόγευμα μέχρι της 3 το βράδυ



 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom