Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Επισκεψη κατα τιs 2 το βραδι στην ΚΑΡΕΑ 30.Παραδοξωs 1 κοπελλα.Απο οτι μου ειπε η τσατσα(ο γνωστοs τσατσοs με τη σαγιοναρα ελιπε)απλα ετυχε λογω καποιου προβληματοs.Ηκοπελλαελληνιδα 
ονομα ΜΑΡΙΑ.Εμφανισιακα(παντα συμφωνα με τα δικα μου γουστα....)παρα πολυ καλη.Κοντουλα αλλα με παρα πολυ ωραιο .στρογγυλο και σφιχτο κωλο.(το εξακριβωσα λιγο αργοτερα)  ,ΒΥΖΙ 2-2+, φυσικο σε πολυ καλη κατασταση.Ωραιο προσωπο,ψηθηκα κατευθειαν ,εβγαλα τα γνωστα....60 :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:ευρα και εισηλθα στα ενδοτερα.Μετα  απο λιγο ηρθε η περι ου ο λογοσ κορασιδα με  φανερη διαθεση για προσφορα GFE κατι που σε γενικεs γραμμεs μπορω να πω οτι τα καταφερε,αν και χρειαζεται λιγη προσπαθεια  βελτιωσηs στην συμμετοχη.Χρειαζεται λιγο στρωσιμο....γιατι απο οτι μου ειπε ειναι καινουργια στα... μονοπατια τησ αμαρτιαs.... Προσωπικα  θα την ξαναεπισκεφτω σιγουρα γιατι πιστευω πωσ ειναι απο τα δυνατα  κομματια στη πιατσα που βελτιωνουν πολυ το επιπεδο(εχουν αρχισει και πληθαινουν επικυνδυνα τα διαφορα μπαζοειδη στα απανταχου ιδρυματα)Σε οσουs αρεσουν τα μικροκαμωμενα ,και ''μπαλαρισμενα'' κορμια στυλ CHEROKEE ;) ;)ΤΗ ΣΥΝΙΣΤΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ....... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:






 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Αγαπητοί συνάδελφοι,μήπως έχετε να καταθέσετε καμιά πληροφορία για το τι παίζει στην αγορά σήμερα ?
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Στο ζεύγος Συγγρού Ισμήνης που με βολεύει λόγω απόστασης, σήμερα παίζουν Λίλυ και Ζανέτ. Η Ζανέτ είναι πολύ καλή αλλά δεν έχω δεί Λίλυ. Υπάρχουν πληροφορίες? Στο search δεν έβγαλε κάτι.
Η Ζανέτ για όσους δεν έχουν δοκιμάσει είναι λεπτή μελαχροινή γλυκύτατη  φάτσα μέτριο ύψος (1,70 χωρίς τακούνια) με μικρό φυσικό και ωραίο στήθος και δε μιλά καλά Ελληνικά.
 

dimitris27ath

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
μεχρι τι ωρα παιζουν αυτες οι κοπελες?ζανετ ειναι αντιστοιχα στην ισμηνης?και λιλυ συγγρου 144?ευχαριστω
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
μεχρι τι ωρα παιζουν αυτες οι κοπελες?ζανετ ειναι αντιστοιχα στην ισμηνης?και λιλυ συγγρου 144?ευχαριστω
Αντίστροφα (Ζανέτ Συγγρού). Στο Post μου έκανα λάθος στην αντιστοιχία. Απ' όσο γνωρίζω σ' αυτη την αλυσίδα το ωράριο είναι 10:00-19:00 αλλά τα τηλέφωνα είναι στον κατάλογο του site και όταν λειτουργούν (γιατί πολλές φορές βγάζει μήνυμα "εκτός λειτουργίας"), απαντούν κανονικά.
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Μας ήρθε επιτέλους απο Λευκορωσία (και με λευκό καλλιτεχνικό tattoo) η Αλίνα παπάρι-ζου.Το βράδυ θα είναι στο Δροσοπούλου 95.
Ωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!
Μεσα στην τριαδα με τις καλυτερες-ειναι πολυ καυλιαρα!
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Καλησπέρα,

να ρωτήσω αν γνωρίζουμε σχετικά με Λαουρα απο Δροσοπουλου 95,
ξαφνικά είναι εκτός βαρδιών. Να υποθέσω ότι είναι σε άδεια?
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Παιδιά όντως η Ζανέτ είναι πολύ ωραίο γκομενάκι,δεν χαλάει χατήρι και είναι και πολύ καθαρή.Τώρα το ότι έχει μικρό βυζάκι εμένα δεν με απωθεί.Το πρωτιμώ από το να πιάνω σκληρό συλικονάτο.Την έχω πάρει 2 φορές,μία Τριγγέτα όταν πρωτοεμφανιστηκε και άλλη μία Ισμήνης.Αξίζει.Η Λίλυ τι λέει,την έχει δοκιμάσει κανείς???
 

Butlover

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
204
Like
90
Πόντοι
1
Πού είναι η τζέσικα από Τριγγέτα και Ιπποκράτους. Είναι Βραζιλιάνα ξαδέλφη της Σιμόν. Πύραυλος κι αυτή σαν τη ξαδέλφη της.
Την έχει πετύχει κανείς ή ξέρει καμιά λεπτομέρεια για το που μπορούμε να τη βρούμε τώρα.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Καλησπέρα,

να ρωτήσω αν γνωρίζουμε σχετικά με Λαουρα απο Δροσοπουλου 95,
ξαφνικά είναι εκτός βαρδιών. Να υποθέσω ότι είναι σε άδεια?
Απλά θα ξεκουράζετε η θα της ήρθε περίοδος.
Πού είναι η τζέσικα από Τριγγέτα και Ιπποκράτους. Είναι Βραζιλιάνα ξαδέλφη της Σιμόν. Πύραυλος κι αυτή σαν τη ξαδέλφη της.
Την έχει πετύχει κανείς ή ξέρει καμιά λεπτομέρεια για το που μπορούμε να τη βρούμε τώρα.
Σωστός είναι όντως η πρώην Τζέσσικα που δούλευε στην Ιπποκράτους.Η ξαδέλφη της (Σιμόν) τελευταίο καιρό έπαιζε στο στούντιο της Μοσχονησίων (όπου έκλεισε) και λίγο στα ρδέλα της Φυλής όπως είχανε γράψει και τα παιδιά στο αντίστοιχο θέμα.Τώρα ψιλοχαθήκανε και οι δυό τους.
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Παιδιά όντως η Ζανέτ είναι πολύ ωραίο γκομενάκι,δεν χαλάει χατήρι και είναι και πολύ καθαρή.Τώρα το ότι έχει μικρό βυζάκι εμένα δεν με απωθεί.Το πρωτιμώ από το να πιάνω σκληρό συλικονάτο.Την έχω πάρει 2 φορές,μία Τριγγέτα όταν πρωτοεμφανιστηκε και άλλη μία Ισμήνης.Αξίζει.Η Λίλυ τι λέει,την έχει δοκιμάσει κανείς???

δεν διαβάζετε καλά το θρεντ φίλτατοι..
δύο σελίδες πίσω.. [προτελευταία ποστ]
:boobies:  :boobies:  :boobies:  :helpplea:
 

dimitris27ath

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα.πηρα τηλ ισμηνης2 και μου ειπε οτι εχει την λιλυ..ξερουμε κατι για την συγκεκριμενη μην παω τσαμπα??εμφανιση και αποδοση κοπελας/?ευχαριστω
 

akapovic

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2008
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
χθεσινή εξόρμηση σε κάποια στούντιο,νέκρα λόγω συνδυασμού εθνικής ομάδος,τριημέρου κλπ...πέρασα απο τα της βριλησσού.....στο 57 δεν μου άνοιξαν :tickedoff:,στο 36 ήταν μια ψηλή αλόγα μελαχροινή,αλλά δεν μου έκανε κλίκ ,στο 55 μία κάρμεν ψιλοαδιάφορη.Ξενέρα και άρχισα τα κατεβάσματα με το μοτό προς νότο....πρώτη στάση συγγρού 144 όπου ήταν η μάντυ,ένα μπάζο με πλαστική στη φάτσα!(αυτή είναι η γνωστή μάντυ που όλοι λένε τί καλό μουνί είναι? :idiot:).Την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια και πήγα δίπλα στο στενάκι απέναντι απο ενα παρακμιακό κωλόμπαρο.Μέχρι τις 04.00 έλεγε το πρωί.Ωραία λέω απο μέσα μου,αλλά δεν ήξερες,δεν ρώταγες μακάκα?μπαίνω μέσα και περίμενα στο σαλόνι ώσπου κατεβαίνει ο πελάτης και λέει στην τσατσά υπηρεσίας ότι η κοπέλα είναι πάρα πολύ καλή,τρομερή κλπ....ααα!λέω τότε θα αξίζει....μόλις κατέβηκε το τρανσέ όμως τα είδα όλα και έφυγα αφήνοντας τον μεταλλαγμένο τούτο χώρο!Συνέχεια μου πέρασε απο το μυαλό επειδή ήμουν και κουρασμένος να πάω στο κωλόμπαρο απέναντι και όντως πάω.Η απόλυτη παρακμή!Το απόλυτο ξενέρωμα.Κάθησα για 2,5 λεπτά και έφυγα άρον άρον.Επόμενη στάση τριγγέτα.Κοπέλα μιά μισέλ ψηλή σχετικά με πολλά πιασιματάκια,γλυκιά,αλλά δεν μου έκανε κλίκ και την έκανα και απο εκεί.Πού να πάω πού να πάω τελικά είπα να πιώ ένα ποτό στο baby gold που την τελευταία φορά που είχα πάει ήταν αρκετά καλά.Τί το ήθελα ο μακάκας?ένα άδειο μαγαζί χωρίς ρυθμό και με κοπέλες αδιάφορες για να κάνουν οτιδήποτε.Κάθησα 30 λεπτά μετρημένα και την έκανα αφού πρόλαβα να πιώ το haig μου! :headbang:δηλ.την βόμβα μου!Τελικός προορισμός:xouften-xouften! :jerking:
 

akapovic

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2008
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
Πού είναι η τζέσικα από Τριγγέτα και Ιπποκράτους. Είναι Βραζιλιάνα ξαδέλφη της Σιμόν. Πύραυλος κι αυτή σαν τη ξαδέλφη της.
Την έχει πετύχει κανείς ή ξέρει καμιά λεπτομέρεια για το που μπορούμε να τη βρούμε τώρα.

η τζέσικα μιλάμε η ψηλή καστανόξανθη μουνάρα με τα stiches στο πρόσωπο?αυτή είναι ξαδέλφη της σιμόν?μην τρελλαθούμε τώρα. :think:
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
χθεσινή εξόρμηση σε κάποια στούντιο,νέκρα λόγω συνδυασμού εθνικής ομάδος,τριημέρου κλπ...πέρασα απο τα της βριλησσού.....στο 57 δεν μου άνοιξαν :tickedoff:,στο 36 ήταν μια ψηλή αλόγα μελαχροινή,αλλά δεν μου έκανε κλίκ ,στο 55 μία κάρμεν ψιλοαδιάφορη.Ξενέρα και άρχισα τα κατεβάσματα με το μοτό προς νότο....πρώτη στάση συγγρού 144 όπου ήταν η μάντυ,ένα μπάζο με πλαστική στη φάτσα!(αυτή είναι η γνωστή μάντυ που όλοι λένε τί καλό μουνί είναι? :idiot:).Την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια και πήγα δίπλα στο στενάκι απέναντι απο ενα παρακμιακό κωλόμπαρο.Μέχρι τις 04.00 έλεγε το πρωί.Ωραία λέω απο μέσα μου,αλλά δεν ήξερες,δεν ρώταγες μακάκα?μπαίνω μέσα και περίμενα στο σαλόνι ώσπου κατεβαίνει ο πελάτης και λέει στην τσατσά υπηρεσίας ότι η κοπέλα είναι πάρα πολύ καλή,τρομερή κλπ....ααα!λέω τότε θα αξίζει....μόλις κατέβηκε το τρανσέ όμως τα είδα όλα και έφυγα αφήνοντας τον μεταλλαγμένο τούτο χώρο!Συνέχεια μου πέρασε απο το μυαλό επειδή ήμουν και κουρασμένος να πάω στο κωλόμπαρο απέναντι και όντως πάω.Η απόλυτη παρακμή!Το απόλυτο ξενέρωμα.Κάθησα για 2,5 λεπτά και έφυγα άρον άρον.Επόμενη στάση τριγγέτα.Κοπέλα μιά μισέλ ψηλή σχετικά με πολλά πιασιματάκια,γλυκιά,αλλά δεν μου έκανε κλίκ και την έκανα και απο εκεί.Πού να πάω πού να πάω τελικά είπα να πιώ ένα ποτό στο baby gold που την τελευταία φορά που είχα πάει ήταν αρκετά καλά.Τί το ήθελα ο μακάκας?ένα άδειο μαγαζί χωρίς ρυθμό και με κοπέλες αδιάφορες για να κάνουν οτιδήποτε.Κάθησα 30 λεπτά μετρημένα και την έκανα αφού πρόλαβα να πιώ το haig μου! :headbang:δηλ.την βόμβα μου!Τελικός προορισμός:xouften-xouften! :jerking:
αυτη η μισελ που ανεφερες στην τριγγετα ηταν σημερα πρωι στην συγγρου 144....ειναι μια νταρντανα ξανθια -τσεχα δηλωσε η τσατσα-με βυζους φυσικους και πολλα καλα πιασιματακια(οχιιι χοντρη) και στον καρεα 30 ηταν μια σοφια-τσεχα και αυτη-ψιλοκαλη...ξερουμε κατι για αυτην?....ρε μπαααας τις ρουμανες τις παρουσιαζουν για τσεχες?????
πολυ τσεχια ακουω και δεν μου αρεσει!!!!
 

akapovic

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2008
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
εν τω μεταξύ στο στούντιο που είναι δίπλα στο 144 και απέναντι απο το κωλόμπαρο που σας έλεγα προηγουμένως,εκεί που έχει και τράνς μου είπε η διοπτροφόρος τσατσά ότι με 80 ευρώ έχει στάση 69 και με 100 πωπούλι! :2funny:έτσι μου είπε.Μάλλον ντρεπόταν να μου πεί για κώλο ή πρωκτικό! :2funny:και της απαντάω όλο χάρη:με 120?τί κάνει η κοπέλα,μου γλύφει και μπάλλες?και τί μου απαντά?αν έχετε τον θεό σας!όχι με 120 δεν κάνει τίποτα παραπάνω! :jerking: :jerking: :jerking:
 

akapovic

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2008
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
αυτη η μισελ που ανεφερες στην τριγγετα ηταν σημερα πρωι στην συγγρου 144....ειναι μια νταρντανα ξανθια -τσεχα δηλωσε η τσατσα-με βυζους φυσικους και πολλα καλα πιασιματακια(οχιιι χοντρη) και στον καρεα 30 ηταν μια σοφια-τσεχα και αυτη-ψιλοκαλη...ξερουμε κατι για αυτην?....ρε μπαααας τις ρουμανες τις παρουσιαζουν για τσεχες?????
πολυ τσεχια ακουω και δεν μου αρεσει!!!!

κατ'αρχήν αυτή είναι η μισέλ όπως την περιγράφεις.Αλλά σε ότι αφορά το αν είναι τσέχες ή ρουμάνες νομίζω ότι κάνει καραμπάμ!ας πούμε π.χ. αυτή η μισέλ από καί κλείεται να είναι ρουμάνα! ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom