Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
49
Like
5.246
Πόντοι
2.846
Ευα?? Πσιζει να την ειχα παρει στο κηφ.30 που για λιγο δουλεψε εκει..αν προκειται για την ιδια..πολυ καλη επιλογη.
οι φωτογραφίες στο άλλο σάιτ δεν βοηθάνε να καταλάβουμε αν είναι η ίδια. Μάλλον θα πρέπει να δούμε από κοντά.
Η Εύα του Κ30/60 όντως ήταν πολύ καλή. Ειδικά η πρώτη φορά θα μου μείνει αξέχαστη. Δυστυχώς δεν δούλεψε πολύ.
Το Κ4Α όροφος είχε και παλιότερα ασιάτισσες. Με την Άννα ας πούμε είχα δυο πολύ όμορφες συναντήσεις το καλοκαίρι του 2022. Μετά έσκασε η υπόθεση με τους παιδοβιαστές του Κολωνού, ενεπλάκη σωστά η λάθος το Κ6 της παπατζοαλυσίδας τότε, έκαναν ντου οι μπάτσοι και η Άννα βρέθηκε χωρίς νόμιμα έγγραφα και την απέλασαν.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
706
Κριτικές
59
Like
3.020
Πόντοι
2.666
οι φωτογραφίες στο άλλο σάιτ δεν βοηθάνε να καταλάβουμε αν είναι η ίδια. Μάλλον θα πρέπει να δούμε από κοντά.
Η Εύα του Κ30/60 όντως ήταν πολύ καλή. Ειδικά η πρώτη φορά θα μου μείνει αξέχαστη. Δυστυχώς δεν δούλεψε πολύ.
Το Κ4Α όροφος είχε και παλιότερα ασιάτισσες. Με την Άννα ας πούμε είχα δυο πολύ όμορφες συναντήσεις το καλοκαίρι του 2022. Μετά έσκασε η υπόθεση με τους παιδοβιαστές του Κολωνού, ενεπλάκη σωστά η λάθος το Κ6 της παπατζοαλυσίδας τότε, έκαναν ντου οι μπάτσοι και η Άννα βρέθηκε χωρίς νόμιμα έγγραφα και την απέλασαν.
Σωστα απο κοντα γιατι μπορει να ειναι αλλη με ιδιο ονομα..οι Ασιατισσες σιγα μην εχουν νομιμα εγγραφα..και οι υπολοιπες φυσικα...
 

Patsouliño DeLa Vega

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2024
Μηνύματα
8
Κριτικές
8
Like
309
Πόντοι
280
Καλημέρα συναγωνισταί... η 30αρα λατίνα Αντρέα από φυλής 71Α σε ποιο στουντιάκι μεταφέρθηκε; έχει κανείς από εσάς πληροφορίες;
 

customer

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
163
Κριτικές
13
Like
207
Πόντοι
11
Το Σπυρου Πάτση 40 τι ταριφα έχει 20 η 50 Euro?
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.742
Πόντοι
9.095
έκανε τουρς στα νησια προ τριετίας με μια άλλη του ομίλου, Κρήτη κυρίως
Όλες αυτές το γύρισαν σόλο. Η Σερβα ο μουναρος συνεχίζει. Η Νικολ η Βουλγαρα εξαφανιζολ.Η Τζούλια η Ρουμάνα συνεχίζει… αν ξεχνάω κάποια συμπληρώστε
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.147
Κριτικές
14
Like
4.380
Πόντοι
3.715
Όλες αυτές το γύρισαν σόλο. Η Σερβα ο μουναρος συνεχίζει. Η Νικολ η Βουλγαρα εξαφανιζολ.Η Τζούλια η Ρουμάνα συνεχίζει… αν ξεχνάω κάποια συμπληρώστε
ναι ισχύει...και για την Πάρις, παρόλα αυτά για την Κέϊτυ δε βρήκα ποτέ καταχώρηση σε κάποιο site.
 

putanium

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2023
Μηνύματα
17
Like
35
Πόντοι
0
περασμα σημερα σε μερικα στην 1η βαρδια
- αριστοτελους 5 = αλεξανδρα (πολυ κακοκεφη, σχετικα ψηλη κοπελα, αλλα πιο κατω λεβελ απο τις προμοφωτος)
- αριστοτελους 6 = ευα (φεηκ χαμογελο, μετριου αναστηματος και φουλ πλαστικ, που εμενα δε μου κανει ετσι κι αλλιως. οι προμοφωτος ειναι πριν τις πλαστικες και λιγο η 4 ειναι στο πιο κοντινο ας πουμε)
- συγγρου 232 = αλεξια (χαμογελαστη, σχετικα ψηλη κοπελα, πιο ανεβασμενα κιλα και πιο κατω λεβελ απο τις προμοφωτος)
- κροκεων 6 ισογειο = ιζαμπελα (σχετικα ψηλη κοπελα, αλλα δε μου αρεσε καθολου φατσικως πρωτα και σαν γενικη εικονα μετα)
- de paris = βλαντα (νταρντανα προς χοντρη, σχεδον οπως περιπου οι προμοφωτος χωρις το αναλογο φωτοσοπ, αλλα δε μου εκανε καθολου ομως μιας και δεν ειμαι φαν) και
σανελ (μαυρη κοπελα μετριου αναστηματος, πολυ μακρια απο τις προμοφωτος και το φωτοσοπ, ακυρη φατσικως για μενα)
- queen girls = μαρινα (μετριου αναστηματος, φατσα μπουγελοφατσα, σωμα καλο προς νταρντανε, αλλα δε μου εκανε καθολου φατσικως) και
μονικα (ακαμπυλωτη κοπελα και καπως αγρια φατσα, δε μου εκανε. οι προμοφωτος αλλου για αλλου πλην αυτης με το φουξια ολοσωμο που ειναι στο πιο κοντινο)
- αθηνων 318 = μαριανα (μιλφοθειτσα, σχετικα ψηλη κοπελα, ξανθια βαμμενα, νορμαλ σωμα θηλυκο-οχι μοντελε, μικρο βυζι σχετικα για το υψος της, λιγο πιο μεγαλη περιφερεια με αναλογο "πορτοκαλοφλοιο" ενεκα ηλικιας, λιγο βλαχα στην ομιλια την εκοψα και εννοειται δε μου εκανε)
- κηφισου 60 = αμαντα (χαμογελαστη και με χειραψια αλα "μαη νεημ ιζ ελενη" φαση, νταρντανα με τα ολα της κοπελα για αναλογους φανς, οχι για μενα. μου εβγαλε ομως πολυ καλη αυρα και πιστευω θα περασετε καλα οσοι ειστε σε αυτο το στυλ. αν ειστε δε και ανετοι και το εχετε, νομιζω θα φτασετε σε πιο... "απ-λεβελ". ετσι μου εβγαλε. οι προμοφωτος αρκετα κοντα θα ελεγα) και
χριστινα (αρκετα κοντα στις προμοφωτος) με την οποια περασα. ακολουθει κριτικη και εγινε ΠΑ ΝΙ ΚΟΣ !!!
...και δεν της το'χα !!!

σαν γενικη εικονα, πολυ λιγες αξιζουν το 50αρικο σαν εμφανιση... κυριως.
επισης πολυ φωτοσοπ και παραπλανηση που αμα δε δεις απο κοντα, δε βγαζεις ακρη, συμφωνα με τα "γουστα" του καθενος.
σι γιου σουν !
Συναγωνιστή δεν έχω λόγια για την περιγραφή σου! Μακάρι όσοι βγαίνανε τσάρκες να τα γράφανε έτσι όμορφα! Γιατί έχουμε φάει πολύ φόλα με τις ψεύτικες ή πειραγμένες φωτός! Μου έχει τύχει πιο πολλές φορές να μπω δωμάτιο με κάτι συμπαθητικό που βρήκα μπροστά μου, παρά με αυτό που είχα φανταστεί κ απλά με κοροϊδέψανε
 

termi26

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
179
Like
440
Πόντοι
21
Ρε μάγκες σκέφτομαι το τι μουνι ήταν η Ζενια πριν 4-5 χρόνια και πως έχει αλλάξει τώρα…Τραγικό
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435

Ουρσουλα

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
99
Like
143
Πόντοι
0
Συναγωνιστή δεν έχω λόγια για την περιγραφή σου! Μακάρι όσοι βγαίνανε τσάρκες να τα γράφανε έτσι όμορφα! Γιατί έχουμε φάει πολύ φόλα με τις ψεύτικες ή πειραγμένες φωτός! Μου έχει τύχει πιο πολλές φορές να μπω δωμάτιο με κάτι συμπαθητικό που βρήκα μπροστά μου, παρά με αυτό που είχα φανταστεί κ απλά με κοροϊδέψανε
Το πρόβλημα για σας δεν είναι το Photoshop πας βλέπεις δε σου αρέσει φεύγεις αλλά η χιλιάδες ψεύτικες κριτικές που με 50 € γράφουνε και χάνετε τα χρήματα σας.Σε αυτό φταίνε κάποιοι εδώ μέσα.Μόλις έκλεισε η παπάτζα αλυσίδα όπως λέτε τα κουκλάκια πήγανε στους Γερμανούς τα παίρνουν από Γερμανούς τώρα για κριτικές.μεταξύ σας κάνετε το μεγαλύτερο κακό.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.464
Κριτικές
171
Like
91.235
Πόντοι
46.423
K5000.jpg


Η Κέϊτι προ 7ετίας ...

Πολύ ωραίο κορμί.

:erection:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
Τι πρόβλημα ?

Κάτσε να επιστρέψει πρώτα και βλέπουμε.
ξερω γω... μη μου κανεις κανα θρεντ και μενα, οπως του ελμουφαδορ.
btw, θελω τα δικαιωματα απο το ονομα.
εγω τον εχω βαφτισει ετσι :coffee:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.464
Κριτικές
171
Like
91.235
Πόντοι
46.423
ξερω γω... μη μου κανεις κανα θρεντ και μενα, οπως του ελμουφαδορ.
btw, θελω τα δικαιωματα απο το ονομα.
εγω τον εχω βαφτισει ετσι :coffee:

Αυτός είναι από μόνος του μία ξεχωριστή κατηγορία.

Απορώ πως τον αφήνουν να γράφει κριτικές.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom