Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
49
Like
5.413
Πόντοι
2.846
Η σημερινή τσάρκα μου βγήκε περίεργη. Για στούντιο ξεκίνησα, αλλού κατέληξα.
Κάνω στοχευμένη επίσκεψη στο Κασσ.8Γ με σκοπό να γνωρίσω τη Μαρία. Φτάνω περίπου 25' μετά την έναρξη της βάρδιάς της και η κοπέλα δεν είχε εμφανιστεί ακόμα. Στο περίπου η πληροφορία για το ωράριο των κοριτσιών, όπως και για πολλά άλλα πράγματα.
Δεν ρίσκαρα να περιμένω, είχα σχέδιο Β τα μαγαζιά της Λιοσίων, αυτά που στο άλλο σάιτ είναι δηλωμένα στούντιο κι εδώ μπουρδέλα. Οι τιμές κι οι υπηρεσίες είναι όντως μπουρδέλου. Μπούκαρα δωμάτιο, η κοπέλα με ξεπέταξε με σχετικά συνοπτικές διαδικασίες αλλά δεν ήταν καθόλου άσχημα, εάν μάλιστα σκεφτούμε ότι έδωσα 20€. Θα γράψω κριτική.
Αναλογιζόμενος τα ποσά που έχω δώσει σε στουντιοκόριτσα κι εσκορτάκια, με το εικοσάρικο νοιώθω σαν να γάμησα τζάμπα :grin:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Η σημερινή τσάρκα μου βγήκε περίεργη. Για στούντιο ξεκίνησα, αλλού κατέληξα.
Κάνω στοχευμένη επίσκεψη στο Κασσ.8Γ με σκοπό να γνωρίσω τη Μαρία. Φτάνω περίπου 25' μετά την έναρξη της βάρδιάς της και η κοπέλα δεν είχε εμφανιστεί ακόμα. Στο περίπου η πληροφορία για το ωράριο των κοριτσιών, όπως και για πολλά άλλα πράγματα.
Δεν ρίσκαρα να περιμένω, είχα σχέδιο Β τα μαγαζιά της Λιοσίων, αυτά που στο άλλο σάιτ είναι δηλωμένα στούντιο κι εδώ μπουρδέλα. Οι τιμές κι οι υπηρεσίες είναι όντως μπουρδέλου. Μπούκαρα δωμάτιο, η κοπέλα με ξεπέταξε με σχετικά συνοπτικές διαδικασίες αλλά δεν ήταν καθόλου άσχημα, εάν μάλιστα σκεφτούμε ότι έδωσα 20€. Θα γράψω κριτική.
Αναλογιζόμενος τα ποσά που έχω δώσει σε στουντιοκόριτσα κι εσκορτάκια, με το εικοσάρικο νοιώθω σαν να γάμησα τζάμπα :grin:
Αν συγκρινουμε αυτα τα δυο μαγαζια που λες σαφως καλα εκανες και κατεληξες Λιοσιων.value for monay
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.053
Κριτικές
14
Like
15.861
Πόντοι
3.246
Μειξη δυο ομορφων φυλών που βγαζουν πανεμορφες γυναικες. Ελλαδα και Ρουμανια απο πατερα και μανα.
Η ευα ειναι ενα ιδιαιτερα ομορφο κοριτσι που σε κερδιζει με την αυρα της, το χαμογελό της και την γλυκεια της φατσουλα. Το ολο θεαμα ερχεται να δεσει με γυαλακια που της ταιριαζουν πολύ. Ανετα αυτην την κοπελα αν τη δεις με ταγερ τυπου ντυσιμο αλλα καυλοτικο ταγερ με καλσον να γυαλιζει την περνάς για τη sexy καθηγητρια που γυριζει τσοντες. Επισης το μαλλι της σε κοτσιδακια της πηγαινει πολύ.
Κορμι ισιο με μακρια ποδια καθοτι ψηλη κορασιδα και δερματακι κοινό οχι αγριο οχι βελουδο αλλα ομορφο.Στο αγγιγμα πολυ μαλακο, πολυ μαλακο με ομορφα μπουτακια. Το μουνι της εμφανεος μεγαλο προς το μπαμπατσικο.Κωλος οχι κατι special απλα ομορφος χωρις κυταριτιδες χωρις να ειναι κατι που θα θυμασαι.
Βυζακια μικρα να χωρανε στο χερι σου , μαλακα στο αγγιγμα , τυπικο σχημα ουτε να πεφτουν αλλα ουτα και στητά.Ενα κοριτσι με κλασικο σωματοτυπο γειτονησας φοιτητριας θα ελεγα αλλα με προστυχο καυλερο προσωπο που ολα μαζι συνθετουν ενα ομορφο συνολο.
Στα του κρεβατιου αποφευγει φιλια και συναντησεις face to face.Ουτε καν δηλαδη.Πιπα προσπαθει να σε ευχαριστηση , λιγο δοντι πολυ λιγο δε θα σε χαλασει αλλα σε σταση που δεν μπορεις να πιανεις μουνι κωλο κτλ.
Καναμε 3 στασεις χωρις καπου να κλεβει και το προσπαθουσε να μη σου χαλασει χατηρι σε στασεις που ζητας ακομα και αν πονουσε.Φιλοτιμη θα την ελεγα αλλα συναμα και πολύ τυπικη. ΔΕΝ ειναι απο τις γυναικες που θα ερθει δωματιο θα σε αγκαλιασει θα κανει προκαταρκτικα θα σε κερδισει και μετα ολα τα αλλα.
Ενα απλο γαμησι με ενα ομορφο καυλαρικο μωρακι. Δεν θα την ξαναεπισκευτω διοτι δεν με κερδισε.
Η ξενια που την εχουν στο πρόγραμμα χωρις φωτο ηταν εκει? Η ειναι φαντασμα?
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Η Ξενια ειναι μια κοπελιτσα μικρουλα σε ηλικια με μακρια μαλλια και κοντοπουτανοφερνει.
Ειναι Κοπελα με πολλααααααααα πιασιματα.Απο εδω και περα δε θα λεω χοντρες τις χοντρουλες.
Για να ειμαι ειλικρινης οντος εχει πολλα πιασιματα.
Μεγαλος κωλος με ποιο λεπτο το υπολοιπο σωμα.Οχι λεπτο αλλα ποιο λεπτο σε σχεση με τα οπισθια.Εμενα μου θυμισε αχλαδοκωλα αλλα προς το ΠΙΑΣΙΜΑΤΑ.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Πρεπει να σαρεσει αυτος ο τυπος γυναικας διαφορετικα οταν βλεπεις μετα την Ευα επιλεγεις ευα αναμεσα στις δυο.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Ωραίος κλαιμ. Εγώ είμαι διακοπές 3ημερο πουτσοαναπαυσης.

@Johnstef ποια πήρες στα λιοσίων;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.333
Κριτικές
18
Like
20.209
Πόντοι
4.546
Η σημερινή τσάρκα μου βγήκε περίεργη. Για στούντιο ξεκίνησα, αλλού κατέληξα.
Κάνω στοχευμένη επίσκεψη στο Κασσ.8Γ με σκοπό να γνωρίσω τη Μαρία. Φτάνω περίπου 25' μετά την έναρξη της βάρδιάς της και η κοπέλα δεν είχε εμφανιστεί ακόμα. Στο περίπου η πληροφορία για το ωράριο των κοριτσιών, όπως και για πολλά άλλα πράγματα.
Δεν ρίσκαρα να περιμένω, είχα σχέδιο Β τα μαγαζιά της Λιοσίων, αυτά που στο άλλο σάιτ είναι δηλωμένα στούντιο κι εδώ μπουρδέλα. Οι τιμές κι οι υπηρεσίες είναι όντως μπουρδέλου. Μπούκαρα δωμάτιο, η κοπέλα με ξεπέταξε με σχετικά συνοπτικές διαδικασίες αλλά δεν ήταν καθόλου άσχημα, εάν μάλιστα σκεφτούμε ότι έδωσα 20€. Θα γράψω κριτική.
Αναλογιζόμενος τα ποσά που έχω δώσει σε στουντιοκόριτσα κι εσκορτάκια, με το εικοσάρικο νοιώθω σαν να γάμησα τζάμπα :grin:
Δεν έχω πάει ποτέ στην περιοχή για σεξ. Αξίζει τελικά, είναι καθαρά μέσα;
Ποιά μαγαζιά εννοείς;
Από ασφάλεια, μέχρι να σκοτεινιάσει, μετά δεν;
Πρόγραμμα - κοπέλες βρίσκουμε στα διπλανά;
Ευχαριστώ.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
49
Like
5.413
Πόντοι
2.846
Ωραίος κλαιμ. Εγώ είμαι διακοπές 3ημερο πουτσοαναπαυσης.

@Johnstef ποια πήρες στα λιοσίων;
την Ιζαμπέλα στο 73Α. Καλά ήταν. Διαδικασίες μπουρδέλου - πιο συνοπτικές από τα στούντιο - αλλά καθόλου δεν χαλάστηκα.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Δεν έχω πάει ποτέ στην περιοχή για σεξ. Αξίζει τελικά, είναι καθαρά μέσα;
Ποιά μαγαζιά εννοείς;
Από ασφάλεια, μέχρι να σκοτεινιάσει, μετά δεν;
Πρόγραμμα - κοπέλες βρίσκουμε στα διπλανά;
Ευχαριστώ.
Τα Βέργας 3 και 7 είναι αρκετά καθαρά. Ειδικά το 7αρι είναι στουντιακο. Τα Λιοσίων 73αρια είναι με τις μέρες τους. Μπορεί να είναι κομπλέ , μπορεί να δεις και τίποτα ασφουγγαριστα νερά γύρω από νιπτήρες και ντουζιέρες.

την Ιζαμπέλα στο 73Α. Καλά ήταν. Διαδικασίες μπουρδέλου - πιο συνοπτικές από τα στούντιο - αλλά καθόλου δεν χαλάστηκα.
Αφού περασες με Ιζαμπέλα έπρεπε να τη χυσεις και στο στόμα. :drooling-face:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.333
Κριτικές
18
Like
20.209
Πόντοι
4.546
Τα Βέργας 3 και 7 είναι αρκετά καθαρά. Ειδικά το 7αρι είναι στουντιακο. Τα Λιοσίων 73αρια είναι με τις μέρες τους. Μπορεί να είναι κομπλέ , μπορεί να δεις και τίποτα ασφουγγαριστα νερά γύρω από νιπτήρες και ντουζιέρες.


Αφού περασες με Ιζαμπέλα έπρεπε να τη χυσεις και στο στόμα. :drooling-face:
Τιμές στάνταρ στούντιο, 50ρικο κ.λ.π.;
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
49
Like
5.413
Πόντοι
2.846
Δεν έχω πάει ποτέ στην περιοχή για σεξ. Αξίζει τελικά, είναι καθαρά μέσα;
Ποιά μαγαζιά εννοείς;
Από ασφάλεια, μέχρι να σκοτεινιάσει, μετά δεν;
Πρόγραμμα - κοπέλες βρίσκουμε στα διπλανά;
Ευχαριστώ.
στο 73Α πήγα. Από καθαριότητα όχι μεν όπως τα περισσότερα στούντιο αλλά δεν είδα κάποια ένδειξη μπίχλας.
Υπήρχε και ντουζιέρα αλλά δεν πρόλαβα να τη χρησιμοποιήσω. Η κοπέλα μπούκαρε φορτσάτη πριν καλά καλά βρέξω το πουλάκι. Ευτυχώς είχα κάνει μπάνιο πριν ξεκινήσω. Εισέπραξα και φιλοφρόνηση για τη μυρωδιά μου :grin:
Πήγα περίπου 8 μ.μ., υπάρχει κι ένα μάρκετ δίπλα όπου πηγαινοέρχεται κόσμος, τη νύχτα ίσως να υπάρχει θέμα ασφάλειας.
Πρόγραμμα υπάρχει στο άλλο σάιτ για τα 73Α και Β και για το Βέργας 7 και 2 αλλά είναι μάλλον στο περίπου. Π.χ. μπούκαρα στο Βέργας 7 που είχε στο πρόγραμμα τη Σαμπίνα η οποία μου έχει κάνει κλικ. Καμιά σχέση. Ήταν κάποια Μαρία, νέα όπως μου είπε, μόνη της χωρίς τσα
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
IMG_20220817_002150.jpg

Να αρχίζω να ανησυχώ; Αυτό ήταν , δεν επιστρέφω Αθήνα.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
στο 73Α πήγα. Από καθαριότητα όχι μεν όπως τα περισσότερα στούντιο αλλά δεν είδα κάποια ένδειξη μπίχλας.
Υπήρχε και ντουζιέρα αλλά δεν πρόλαβα να τη χρησιμοποιήσω. Η κοπέλα μπούκαρε φορτσάτη πριν καλά καλά βρέξω το πουλάκι. Ευτυχώς είχα κάνει μπάνιο πριν ξεκινήσω. Εισέπραξα και φιλοφρόνηση για τη μυρωδιά μου :grin:
Πήγα περίπου 8 μ.μ., υπάρχει κι ένα μάρκετ δίπλα όπου πηγαινοέρχεται κόσμος, τη νύχτα ίσως να υπάρχει θέμα ασφάλειας.
Πρόγραμμα υπάρχει στο άλλο σάιτ για τα 73Α και Β και για το Βέργας 7 και 2 αλλά είναι μάλλον στο περίπου. Π.χ. μπούκαρα στο Βέργας 7 που είχε στο πρόγραμμα τη Σαμπίνα η οποία μου έχει κάνει κλικ. Καμιά σχέση. Ήταν κάποια Μαρία, νέα όπως μου είπε, μόνη της χωρίς τσα
Το πρόγραμμα δίπλα, στα 73αρια είναι κοντά στην πραγματικότητα. Τα Βέργας δεν ισχύουν , αφού κάθε μέρα ανεβαίνει ακριβώς το ίδιο πρόγραμμα.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
49
Like
5.413
Πόντοι
2.846
Τα Βέργας 3 και 7 είναι αρκετά καθαρά. Ειδικά το 7αρι είναι στουντιακο. Τα Λιοσίων 73αρια είναι με τις μέρες τους. Μπορεί να είναι κομπλέ , μπορεί να δεις και τίποτα ασφουγγαριστα νερά γύρω από νιπτήρες και ντουζιέρες.


Αφού περασες με Ιζαμπέλα έπρεπε να τη χυσεις και στο στόμα. :drooling-face:
όχι ρε γαμώτο!!! και τρελαίνομαι για χύσιμο στο στόμα! πού να το ξέρω ο νέοπας!
Δεν πειράζει. Χύσιμο στο λάτεξ με συνοπτικές διαδικασίες. Άσκηση ετοιμότητας :cheesy:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
όχι ρε γαμώτο!!! και τρελαίνομαι για χύσιμο στο στόμα! πού να το ξέρω ο νέοπας!
Δεν πειράζει. Χύσιμο στο λάτεξ με συνοπτικές διαδικασίες. Άσκηση ετοιμότητας :cheesy:
Ναι, πρέπει να ακούς το πρόγραμμα που λέει η τσατσά. Η Ιζαμπέλα τα κάνει όλα εκτός από κωλο.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Ναι, πρέπει να ακούς το πρόγραμμα που λέει η τσατσά. Η Ιζαμπέλα τα κάνει όλα εκτός από κωλο.
όχι ρε γαμώτο!!! και τρελαίνομαι για χύσιμο στο στόμα! πού να το ξέρω ο νέοπας!
Δεν πειράζει. Χύσιμο στο λάτεξ με συνοπτικές διαδικασίες. Άσκηση ετοιμότητας :cheesy:
Για πειτε ρε παιδια πως ειναι η λεγαμενη εμαφανησιακα εννοω
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.107
Κριτικές
49
Like
5.413
Πόντοι
2.846
Ναι, πρέπει να ακούς το πρόγραμμα που λέει η τσατσά. Η Ιζαμπέλα τα κάνει όλα εκτός από κωλο.
όντως, κάτι είπε για τελείωμα που δεν το συγκράτησα. Εν τω μεταξύ, με το που η κοπέλα στήθηκε στα τέσσερα, έκανα κάθετη εφόρμηση και δεν είχα μυαλό για τίποτα άλλο :cheesy:
:cheesy:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom