Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
μου αρεσει  η Κλαρα έχει κανείς εμπειρία με την κοπέλα τι παιζει? δεν υπάρχουν κριτικές αλλά είναι όμορφη για τα γούστα μου από τις φωτογραφίες
 

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
από Θησέως 365 και Θησέως 40
 

titsglazer

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2017
Μηνύματα
42
Like
129
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες, τώρα ξεκινάω να εξερευνώ αυτά τα "λημέρια της κολάσεως" και ψάχνω ζευγάρια υπεργαλαξιακά βυζόμπαλα να με ψάχνει η πυροσβεστική μέσα τους.  :tits: :tits:
Έχετε προτασεις? Όσο πιο μικρές σε ηλικία γίνεται.
 

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
Καλησπέρα μάγκες, τώρα ξεκινάω να εξερευνώ αυτά τα "λημέρια της κολάσεως" και ψάχνω ζευγάρια υπεργαλαξιακά βυζόμπαλα να με ψάχνει η πυροσβεστική μέσα τους.  :tits: :tits:
Έχετε προτασεις? Όσο πιο μικρές σε ηλικία γίνεται.

Βυζαρες έχει η Κρυσταλ από DreamPlace κάνει φοβερή πιπα.. Βυζια σκληρά λίγο βέβαια και δεν είναι πιτσιρικά οπότε καταλαβαίνεις το δέρμα είναι κάπως ελαστικό.. Το καλύτερο βυζι στην Ελλάδα το είχε μια βιζιτα η Adrianna Stone κατά κόσμον Νανσυ με ιστορία σε πολλά στούντιο της Αθήνας.. Αλλά καλή εμπειρία και με Κρυσταλ από Dream Place.. Βλέπεις τον πουτσο σου να χάνεται στο στόμα της χα χα.. Ωραία βυζια έχουν και οι λατινες σαμανθα, παολα, κρυσταλ από θησεως 365 Πειραιώς 193 κλπ
 

Blue Fox

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
811
Like
340
Πόντοι
26
Καλησπερα,

την Τεταρτη στο στουντιο Βουρβαχη 19 θα βρισκονται οι Λολα το πρωι, Χριστινα και Λιλλη το απογευμα, Στεφανια τη νυχτα.

Στο στουντιο Ηλια Ηλιου 82 θα σας περιμενουν οι Χριστινα το πρωι, Τινα και Γκαμπριελα το απογευμα, Γκαμπριελα και Νικολ τη νυχτα.

η Γκαμπριελα:

IMG-ea62a109ef29b17c5de2a895c6824906-V.jpg


[size=10pt][size=10pt]Καλα Χριστουγεννα σε ολους, χαρουμενα, ηρεμα και με πολλη αγαπη![/size][/size]

 

imbatman

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2018
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Χαίρετε, έχει κανείς δοκιμάσει την Olivia από Deluxe? Είναι νέα και δεν υπάρχουν κριτικές. Thanks
 

titsglazer

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2017
Μηνύματα
42
Like
129
Πόντοι
0
Βυζαρες έχει η Κρυσταλ από DreamPlace κάνει φοβερή πιπα.. Βυζια σκληρά λίγο βέβαια και δεν είναι πιτσιρικά οπότε καταλαβαίνεις το δέρμα είναι κάπως ελαστικό.. Το καλύτερο βυζι στην Ελλάδα το είχε μια βιζιτα η Adrianna Stone κατά κόσμον Νανσυ με ιστορία σε πολλά στούντιο της Αθήνας.. Αλλά καλή εμπειρία και με Κρυσταλ από Dream Place.. Βλέπεις τον πουτσο σου να χάνεται στο στόμα της χα χα.. Ωραία βυζια έχουν και οι λατινες σαμανθα, παολα, κρυσταλ από θησεως 365 Πειραιώς 193 κλπ

Συναγωνιστή σε ευχαριστώ, απλά βλέπω ότι τα παραπάνω πολυβόλα δεν έχουνε και τόσο καλές κριτικές εδώ μέσα.. Υπάρχουνε άλλες προτάσεις?
 

Blue Fox

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
811
Like
340
Πόντοι
26
Χρονια πολλα σε ολους!

Την Πεμπτη στο στουντιο Βουρβαχη 19 θα βρισκονται οι Τινα και Βικα το πρωι, Γκαμπριελα και Αντριανα το απογευμα, Κορινα και Λολα τη νυχτα.

η Κορινα:

IMG-320059cc19a497bb3f255e5149fc7d2e-V.jpg


Στο στουντιο Ηλια Ηλιου 82 θα σας περιμενουν οι Φριντα και Αλεξανδρα το πρωι, Λουιζα και Στεφανια το απογευμα, Mistress Πανδώρα και Χριστινα τη νυχτα.
 

Blue Fox

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
811
Like
340
Πόντοι
26
Καλησπερα,

την Παρασκευη στο στουντιο Βουρβαχη 19 θα βρισκονται οι Φριντα το πρωι, Λουιζα και Βικα το απογευμα, Τινα και Στεφανια τη νυχτα.

Στο στουντιο Ηλια Ηλιου 82 θα σας περιμενουν οι Αλεξανδρα και Αντριανα το πρωι, Αγαπη και Χριστινα το απογευμα, Νικολ και Γκαμπριελα τη νυχτα.

η Αντριανα:

IMG-6af19585aab8dc6505ad23a9fccf2ea1-V.jpg
 

Blue Fox

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
811
Like
340
Πόντοι
26
Καλησπερα,

το Σαββατο στο στουντιο Βουρβαχη 19 θα βρισκονται οι Αλεξανδρα το πρωι, Νικολ και Φριντα το απογευμα, Αντριανα και Χριστινα τη νυχτα.

Στο στουντιο Ηλια Ηλιου 82 θα σας περιμενουν οι Βικα και Λολα το πρωι, Τινα και Στεφανια το απογευμα, Γκαμπριελα και Αφροδιτη τη νυχτα.

η Αφροδιτη:

DSC-6471.jpg
 

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
Συναγωνιστή σε ευχαριστώ, απλά βλέπω ότι τα παραπάνω πολυβόλα δεν έχουνε και τόσο καλές κριτικές εδώ μέσα.. Υπάρχουνε άλλες προτάσεις?

Εγώ φίλε μου σπάνια κοιτάω κριτικές εδώ πέρα με την έννοια πρέπει να πέσει πολύ κράξιμο για να με κάνει να μην πάω κάπου.. Εγώ προσωπικά με ότι ανέφερα έχω περάσει καλά.. Κάποιος άλλος μπορεί να μην έχει περάσει καλά, σίγουρα είναι και θέμα χημείας καθώς αξίζει να αναφέρουμε πως είναι ελάχιστες οι επαγγελματίες στο είδος πλέον ούτως ώστε να υπάρχει η ίδια απόδοση-αυμοεριφορα σε όλους όσους τις επισκέπτοντε.. Στην τελική δε ξέρω για σένα εγώ δε ψάχνω να κάνω σχέση με πουτανα όπως αρκετοί από εδώ μέσα που πάνε και νομίζουν ότι θα είναι σαν τη γκόμενά τους ή ότι με 50 ευρώ θα την πάρουνε και σπίτι και θα περάσουν και καλά, θέλουν όλοι με τα λιγότερα να παίρνουν τα περισσότερα, ε δε γίνεται.. Φυσικά δεν είναι και πολλές που εκτιμουν τα χρήματα που πληρώνεις αλλά αυτό υπάγεται στον επαγγελματικό της κάθε μιας. Keep fucking
 

Alex_Alex_Alex

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2019
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
0
Ζανετ απο ***** απλα σουπερ θεα....να τη τιμησετε
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
625
Κριτικές
60
Like
3.793
Πόντοι
10.335
Είναι η δεύτερη φορά που το ποστάρω και μου το σβήσανε . Μια άποψη είναι .


Η διαπίστωση μου τα τελευταία χρόνια είναι ότι δεν έρχονται πλέον κοπέλες Α όπως πριν . Εάν τα στούντιο θέλουν να μείνουν ανοιχτά πρέπει να φέρουν πιο καλά τεμάχια . Εγώ προσωπικά από 2/3 φορές την εβδομάδα δεν έχω πια επιλογές και το έχω ρίξει στα CG και CT
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Είναι η δεύτερη φορά που το ποστάρω και μου το σβήσανε . Μια άποψη είναι .


Η διαπίστωση μου τα τελευταία χρόνια είναι ότι δεν έρχονται πλέον κοπέλες Α όπως πριν . Εάν τα στούντιο θέλουν να μείνουν ανοιχτά πρέπει να φέρουν πιο καλά τεμάχια . Εγώ προσωπικά από 2/3 φορές την εβδομάδα δεν έχω πια επιλογές και το έχω ρίξει στα CG και CT
ας κανουν μιση ωρα τα 50 ευρω με ακα πιπα
Αν θελουν να δουλεψουν.
Να δωσω 80 ευρω για 20 λεπτα αφου βρισκω σε αυτη τη τιμη
Μασαζ 1 ωρα η ανεξαρτητη με δυο εκτονωσεις χλωμο τα κοροιδα πεθανανε .
Να ζηταει 200 την ωρα το καθε βλαχαδερο που στο ελ μπασαν
Την ειχαν για παντρεια με το χοντρο αλβαναρα με το μουστακι




Ξ
 

Blue Fox

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
811
Like
340
Πόντοι
26
Καλησπερα,

την Κυριακη στο στουντιο Βουρβαχη 19 θα σας περιμενουν οι Στεφανια το πρωι, Γκαμπριελα και Τινα το απογευμα, Φριντα και Κορινα τη νυχτα.

Στο στουντιο Ηλια Ηλιου 82 θα βρισκονται οι Πανδωρα Mistress και Νικολ το πρωι, Χριστινα και Λολα το απογευμα, Βικα και Λολα τη νυχτα.

Η Χριστινα:

IMG-ffcd68ea01b0644cf8e82b8010796225-V.jpg
 

Blue Fox

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2017
Μηνύματα
811
Like
340
Πόντοι
26
Καλησπερα,

τη Δευτερα στο στουντιο Βουρβαχη 19 θα βρισκονται οι Αλεξανδρα το πρωι, Φριντα και Χριστινα το απογευμα, Αντριανα και Κορινα τη νυχτα.

Στο στουντιο Ηλια Ηλιου 82 θα σας περιμενουν οι Στεφανια και Χριστινα το πρωι, Γκαμπριελα και Λολα το απογευμα, Φριντα και Τινα τη νυχτα.

η Γκαμπριελα:

IMG-b05994abb71535c7ee601e945a296c8a-V.jpg
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom