Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

HC Photography

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2014
Μηνύματα
640
Like
308
Πόντοι
26

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.451
Κριτικές
40
Like
2.168
Πόντοι
1.206
21χρονων κοριτσι ειναι, πρωτοεμφανιζομενη σε studio/οικο ανοχης, απο τη γειτονικη βουλγαρια
δε θες τιποτα αλλο  :cheesy: ;) :-* :-* :-*

Τι μουναρομουναρος ειναι αυτη η νατασα κ εχω μεγαλη αδυναμια στις βουλγαρες..
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
489
Κριτικές
285
Like
4.599
Πόντοι
10.751
Περασε κανεις απο Στουντιο 12 να μας πει ποιες κοπελες δουλευουν, μιας και το προγραμμα δεν δειχνει τιποτα σημερα;
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.339
Κριτικές
9
Like
4.687
Πόντοι
1.830
Το Καρέα 30 που ειχε γράψει ένας οτι άνοιξε (ή θα άνοιγε, δεν θυμάμαι και δεν μπορώ να βρω το ποστ του), τελικά ξαναέκλεισε ή δουλεύει κανονικά;
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616

Συνημμένα

  • Τζενη.jpg
    Τζενη.jpg
    75,6 KB · Εμφανίσεις: 22

RickDick

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2015
Μηνύματα
310
Κριτικές
3
Like
7
Πόντοι
1
περασα σαββατο βραδυ απο φ104, η Βανεσσα εχει γινει πολυ καλη και γιαυτο εχει και δουλεια, εχει και προσωπακι ψιλοεκφυλο που οσο ναναι βοηθαει στο στυλ του μαγαζιου. Αυτη που επαθα πλακα ηταν η Μαρινα......... λες και εχει φαει ολες τις αλλες κοπελες του στουντιο εχει γινει, τη θυμαμαι παλια που δουλευε στα κασσανδρας μια χαρα κοριτσι ητανε με τις βυζαρες του τις χειλαρες του τις ματαρες του....προχθες βγηκε με ενα ροζ διχτυωτο και σκοτεινιασε ο ηλιος...τεραστια εχει γινει....κριμα και μακαρι αυτο το μηνυμα να την ταρακουνησει να προσεξει λιγο τη σιλουεττα της γιατι μεσα ειναι καλη
 

ANGELS XXX

Sex Studio
Εγγρ.
7 Ιαν 2015
Μηνύματα
111
Like
2
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΗΜΕΡΑ Λ.ΑΘΗΝΩΝ 343 ΧΡΙΣΤΙΝΑ & ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ . ΚΑΙ ΣΥΡΡΟΥ 108 ΣΥΛΒΗ & ΝΙΚΟΛ ..!!!!  :hi:
 

Mr Lover

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2015
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Παιδιά είχα δει εδώ στις διαφημίσεις, πριν το καλοκαίρι, μια Ρωξάνη,κοντό μαλλί ξανθό-καστανο-ξανθό, στο Κατεχάκη 8. Την ίσα βάλει στο μάτι τοτε,να την επισκεπτών, αλλά την έχασα. Είπα, θα πήγε σε κάνα νησί για δουλεια κ τα μπάνια της, και περίμενα να την πετύχω το φθινώπορο μπαναρισμενη να την επισκεπτών. Αλλά δεν την βλέπω σε κανένα απο τα κορίτσια στα στούντιο εδώ. Ξέρει κανεις που θα την πετύχω;

 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.339
Κριτικές
9
Like
4.687
Πόντοι
1.830
Παιδιά είχα δει εδώ στις διαφημίσεις, πριν το καλοκαίρι, μια Ρωξάνη,κοντό μαλλί ξανθό-καστανο-ξανθό, στο Κατεχάκη 8. Την ίσα βάλει στο μάτι τοτε,να την επισκεπτών, αλλά την έχασα. Είπα, θα πήγε σε κάνα νησί για δουλεια κ τα μπάνια της, και περίμενα να την πετύχω το φθινώπορο μπαναρισμενη να την επισκεπτών. Αλλά δεν την βλέπω σε κανένα απο τα κορίτσια στα στούντιο εδώ. Ξέρει κανεις που θα την πετύχω;

μήπως το μπερδεύεις με το κατεχάκη 5 απέναντί; μήπως εννοείς μία με κοντά μαλλιά;
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
λογικα αυτη εννοει....ξυδη αυριο μελαντιας 50 νωρις νωρις να πας  ;)
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Πρωινή αναγνωριστική στο Βριλησσού 46 για τη νέα άφιξη Ολίβια. Ψηλή κορμάρα, κοκκινομάλλα, συμπαθητικό πρόσωπο με κάπως αλβανικά χαρακτηριστικά. Καλή σε γενικές γραμμές αλλά το πενηντάρι δεν βγαίνει αυθόρμητα. Στα 50 κάνει δώρο μασαζ ή 69.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
λογικα αυτη εννοει....ξυδη αυριο μελαντιας 50 νωρις νωρις να πας  ;)
ασε πηγα εγω!το κοριτσι πλεον στανταρακι μου.ολο κ καλυτερη χημεια,πιο θερμη,πιο χαμογελαστη,πιο,πιο....σε μερικους μπορει οι υπηρεσιες που ΔΕΝ προσφερει να ειναι μειον(ακα στοματικο,γλωσσοφιλα)αλλα σε οσους δεν τα χρειαζονται αυτα ειναι στα πρεπει της πορνοκαριερας τους το μωρακι.
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
.... Αυτη που επαθα πλακα ηταν η Μαρινα......... λες και εχει φαει ολες τις αλλες κοπελες του στουντιο εχει γινει, τη θυμαμαι παλια που δουλευε στα κασσανδρας μια χαρα κοριτσι ητανε με τις βυζαρες του τις χειλαρες του τις ματαρες του....προχθες βγηκε με ενα ροζ διχτυωτο και σκοτεινιασε ο ηλιος...τεραστια εχει γινει....κριμα και μακαρι αυτο το μηνυμα να την ταρακουνησει να προσεξει λιγο τη σιλουεττα της γιατι μεσα ειναι καλη

Έλα ρε? Τόσο πολύ? Κρίμα. Από τότε που σταμάτησε από το κασσανρδέικο έχω να την δώ....
Είναι πλέον δηλαδή unfuckable?
Αυτή και η Μαντόνα ήταν σε άλλο επίπεδο....
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
868
Κριτικές
31
Like
1.047
Πόντοι
5.845
ασε πηγα εγω!το κοριτσι πλεον στανταρακι μου.ολο κ καλυτερη χημεια,πιο θερμη,πιο χαμογελαστη,πιο,πιο....σε μερικους μπορει οι υπηρεσιες που ΔΕΝ προσφερει να ειναι μειον(ακα στοματικο,γλωσσοφιλα)αλλα σε οσους δεν τα χρειαζονται αυτα ειναι στα πρεπει της πορνοκαριερας τους το μωρακι.
Για Ναομι μιλαμε;
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
Ναι ναι! Επόμενη η λαουρα,ειδα οτι έγραψες καλα λογια
 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
περασα σαββατο βραδυ απο φ104, η Βανεσσα εχει γινει πολυ καλη και γιαυτο εχει και δουλεια, εχει και προσωπακι ψιλοεκφυλο που οσο ναναι βοηθαει στο στυλ του μαγαζιου. Αυτη που επαθα πλακα ηταν η Μαρινα......... λες και εχει φαει ολες τις αλλες κοπελες του στουντιο εχει γινει, τη θυμαμαι παλια που δουλευε στα κασσανδρας μια χαρα κοριτσι ητανε με τις βυζαρες του τις χειλαρες του τις ματαρες του....προχθες βγηκε με ενα ροζ διχτυωτο και σκοτεινιασε ο ηλιος...τεραστια εχει γινει....κριμα και μακαρι αυτο το μηνυμα να την ταρακουνησει να προσεξει λιγο τη σιλουεττα της γιατι μεσα ειναι καλη

επαθα σοκ και εγω οταν την ειδα...δεν το περιμενα τοσα πολλα κιλα...εχει βαλει μινιμουμ 20 κιλα απο το 2012-2013 ...

 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
ασε πηγα εγω!το κοριτσι πλεον στανταρακι μου.ολο κ καλυτερη χημεια,πιο θερμη,πιο χαμογελαστη,πιο,πιο....σε μερικους μπορει οι υπηρεσιες που ΔΕΝ προσφερει να ειναι μειον(ακα στοματικο,γλωσσοφιλα)αλλα σε οσους δεν τα χρειαζονται αυτα ειναι στα πρεπει της πορνοκαριερας τους το μωρακι.

την πετυχα στο κατεχακη 8 αλλα πολυ gfe ... λιγο ακομα και θα με επαιρνε ο υπνος...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom