Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Πράγματι μια κοπέλα που είχα δει μόλις μια φορά και αυτή φευγαλέα ήταν η Λυδία. Ελληνίδα, με πολύ μακριά μακριά μαλλιά, ίσια μέχρι το ύψος της περιφέρειας, ωραίο πρόσωπο, μικρό στήθος, φυσικό και κορμί μοντελέ, αδύνατο και σφιχτό. Σαλονάρισε όπως λέει και ο ινδιάνος με αυτοπεποίθηση και με αρκετό "ύφος", κάτι που συνήθως με κάνει να την κάνω αλλά αυτή τη φορά, έκανα το...λάθος να περάσω στο δωμάτιο. Στο δωμάτιο δεν άργησε να έρθει και εξ αρχής φρόντισε να βάλει τα "όρια", αλλά με πολύ "ντεκαβλέ" τρόπο. όχι γλωσσόφιλα, όχι κώλος, όχι δάχτυλα...Οk λέω...προχωράμε...Είναι η κλασσική περίπτωση κοπέλας που διαθέτει όλο το "πακέτο", αλλά δε διαθέτει τη λεγόμενη "πουτανιά"...Έλλειψη πρωτοβουλίας, έλλειψη "σπίθας". όλα υποτονικά, αντίδραση μέτρια και υποτονική στην περιποίησή μου, μέσα στα ασφυκτικά πλαίσια του προγράμματος. Στο στοματικό μου στην αρχή νόμιζα ότι πα΄ρεδωσε πνεύμα, μιας και δεν κουνιόταν, σταδιακά ψιλοπήρε μπρος, η πίπα της ρηχή, με παιχνίδια μόνο στη βάλανο με τη γλώσσα της. Στο σεξ, κακό στήσιμο, στο cowgirl για αρχή και μετά ιεραποστολικό. Στην προσπάθειά μου για 4, τεχνιέντως στηνόταν ατσούμπαλα...Τέλοσπάντων, πήγα για μαλλι και βγήκα κουρεμένος, θα έσκαγα αν δεν βρισκόμουν μαζί της....Φαίνεται ότι δεν γουστάρει αυτό που κάνει και δε τη συστήνω για κανένα λόγο σε παίκτες έστω και με τη στοιχειώδη εμπειρία....Λεπτομέρειες στην κριτική...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Πράγματι μια κοπέλα που είχα δει μόλις μια φορά και αυτή φευγαλέα ήταν η Λυδία. Ελληνίδα, με πολύ μακριά μακριά μαλλιά, ίσια μέχρι το ύψος της περιφέρειας, ωραίο πρόσωπο, μικρό στήθος, φυσικό και κορμί μοντελέ, αδύνατο και σφιχτό. Σαλονάρισε όπως λέει και ο ινδιάνος με αυτοπεποίθηση και με αρκετό "ύφος", κάτι που συνήθως με κάνει να την κάνω αλλά αυτή τη φορά, έκανα το...λάθος να περάσω στο δωμάτιο. Στο δωμάτιο δεν άργησε να έρθει και εξ αρχής φρόντισε να βάλει τα "όρια", αλλά με πολύ "ντεκαβλέ" τρόπο. όχι γλωσσόφιλα, όχι κώλος, όχι δάχτυλα...Οk λέω...προχωράμε...Είναι η κλασσική περίπτωση κοπέλας που διαθέτει όλο το "πακέτο", αλλά δε διαθέτει τη λεγόμενη "πουτανιά"...Έλλειψη πρωτοβουλίας, έλλειψη "σπίθας". όλα υποτονικά, αντίδραση μέτρια και υποτονική στην περιποίησή μου, μέσα στα ασφυκτικά πλαίσια του προγράμματος. Στο στοματικό μου στην αρχή νόμιζα ότι πα΄ρεδωσε πνεύμα, μιας και δεν κουνιόταν, σταδιακά ψιλοπήρε μπρος, η πίπα της ρηχή, με παιχνίδια μόνο στη βάλανο με τη γλώσσα της. Στο σεξ, κακό στήσιμο, στο cowgirl για αρχή και μετά ιεραποστολικό. Στην προσπάθειά μου για 4, τεχνιέντως στηνόταν ατσούμπαλα...Τέλοσπάντων, πήγα για μαλλι και βγήκα κουρεμένος, θα έσκαγα αν δεν βρισκόμουν μαζί της....Φαίνεται ότι δεν γουστάρει αυτό που κάνει και δε τη συστήνω για κανένα λόγο σε παίκτες έστω και με τη στοιχειώδη εμπειρία....Λεπτομέρειες στην κριτική...

Τι φολάρα είναι αυτή,φίλε μου... :S
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ωραίος.
Q2oCaRJ.gif

Από ότι κατάλαβα,δεν άφησες τον λαγό να γράψει ενημέρωση...ώστε να μην χρειαστεί να συμπληρώσεις...αυτά που θα ξέχναγε... :grin:

Αν μπορέσεις κάποια στιγμή,δες λίγο αυτό που σε ρώτησα...
Thanks... :sunglasses:

Απάντησα.

;)
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.749
Πόντοι
9.095
Μολις γυρισα απο Μονικα Σερβα...γυναικαρα με τα ολα της!Οι φωτος δειχνουν ακριβως τι θα δειτε.Λιγο το χαμογελο,λιγο οτι μ αρεσουν τα δυσκολα(βαση κριτικων)με οδηγησαν στο Τριγγετα να δω επιτελους αυτο το πανεμορφο νταρντανε παγοβουνο που λενε διαφοροι συναγωνιστες.Στο σαλοναρισμα συνεβει το εξης το οποιο με ωθησε τελικα να μπω στο δωματιο,ημασταν 5 συνολο κ καθως χαμογελουσε σε ολους σε μενα κολλησε κ χαμογελασε διαπλατα! :dancing: Ισως κ το προγραμμα των 70 που επελεξα να ξεκλειδωσε κ αλλο την αμαζονα.Στο δωματιο αρκετα θερμη,ξεκινησε με μασσαζακι κ μετα χαθηκε το εργαλειο στα μεμε της.Αλλαγη κ με καβαλαει οπου τελειωσα στην επομενη σταση με μενα απο πανω της κ στην αγκαλια της...Αρκετα θερμο λοιπον το κοριτσι κ πιστευω το "ξεκλειδωσα" καλα....
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506
Δευτερα στο Βριλησσου 42 - Λαιμα. Ρεγγινα + Ελενα. Μαργκω + Ελενα  :-* :-* :-*
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μολις γυρισα απο Μονικα Σερβα...γυναικαρα με τα ολα της!Οι φωτος δειχνουν ακριβως τι θα δειτε.Λιγο το χαμογελο,λιγο οτι μ αρεσουν τα δυσκολα(βαση κριτικων)με οδηγησαν στο Τριγγετα να δω επιτελους αυτο το πανεμορφο νταρντανε παγοβουνο που λενε διαφοροι συναγωνιστες.Στο σαλοναρισμα συνεβει το εξης το οποιο με ωθησε τελικα να μπω στο δωματιο,ημασταν 5 συνολο κ καθως χαμογελουσε σε ολους σε μενα κολλησε κ χαμογελασε διαπλατα! :dancing: Ισως κ το προγραμμα των 70 που επελεξα να ξεκλειδωσε κ αλλο την αμαζονα.Στο δωματιο αρκετα θερμη,ξεκινησε με μασσαζακι κ μετα χαθηκε το εργαλειο στα μεμε της.Αλλαγη κ με καβαλαει οπου τελειωσα στην επομενη σταση με μενα απο πανω της κ στην αγκαλια της...Αρκετα θερμο λοιπον το κοριτσι κ πιστευω το "ξεκλειδωσα" καλα....
Ακριβως παρομοια εμπειρια ειχα και εγω προ καιρου με την Μονικα στο Ισμηνης 2.
Προγραμμα των 70 ευρω με καλη συμμετοχη γενικοτερα, καλο μασαζ και αψογο social time στα Αγγλικα.
Το οτι ειναι γυ-ναι-κα-ρα αδιαμφσβήτητο.
Τελικά δεν ειμαι ο μονος που πέρασα καλά μαζι της.

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.749
Πόντοι
9.095
ινδιανε,ημουν κυριολεκτικα πολυ αγχωμενος γιατι δεν ηθελα με τιποτα να κλαψω το 50αρικο....το χαμογελο που μου εσκασε ηταν σαν να λεει "απο ολους εδω εσυ θα περασεις καλα!" εξου κ το 70αρι προγραμμα....
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Χθεσινο-απογευματινή  τσάρκα...

Κασσάνδρας4β: Βανέσσα: όσο την βλέπω τόσο πιο πολύ μου αρέσει. Μαύρα μαλλιά, ελαφρώς κατσαρά, πολύ πονηρό και χαμογελαστό πρόσωπο, μικρό στήθος, και ωραίο κορμί με καλοσχηματισμένο κωλαράκι. Μαζί της η Μαρία: Συνεσταλμένο αδύνατο κοριτσάκι, γλυκιά και λεπτεπίλεπτη με συμπαθητικό πρόσωπο.

Κασσάνδρας4γ:Μάνια:η γνωστή-πλέον- μιλφ, αδυνατισμένη αρκετά, με καστανόξανθα μαλλιά, μικρό στήθος και τρομερή περιφέρεια..Μαζί της η Λαουρίτα: Μελαχρινή, αδύνατη, με μικρό στήθος, ωραία περιφέρεια και συμπαθητικό πρόσωπο

Κασσάνδρας8α: Μόνικα: η σέξυ γυμνασμένη, αδύνατη κορμάρα, με σιλικονέ στήθος και εκπληκτικό κωλαράκι και χαμογελαστό πρόσωπο.

Κασσάνδρας8γ:Βάλια: φανερά αδυνατισμένη, ενισχυμένο στήθος 2.5άρι, ένα από τα πιο όμορφα πρόσωπα που "κυκλοφορούν", νταρντάνα με ωραία "πιασίματα"...

Κων/πόλεως80: Σόνια: Μαύρα μακριά μαλλιά, αδύνατη κοπέλα με μικρό στήθος και πόδια, μικρό και καλοσχηματισμένο κωλαράκι και "μοιράιο" πρόσωπο. Από τις μεγάλες μου συμπάθειες στο χώρο, καθώς σε "κερδίζει" με τον τρόπο της και χωρίς υπερβολές...

Κων/πόλεως94: Άντζυ: Ψηλή, μελαχρινή κοπέλα, αδύνατη με μικρό στήθος, ωραίο κωλαράκι και συμπαθητικό πρόσωπο. Γνωστή και από τη θητεία της ως Μαριλένα στα Κασσάνδρας. Μαζί της η Βίκυ: κοντούλα,με φουντωτό μαλλί, όμορο προσωπάκι, φυσικό στήθος πολύ ωραίο στην αφή, ωραίο κορμί και περιφέρεια.

Μεγ.Αλεξάνδρου133: Αμαλία: Μαύρα κοντά μαλλιά πλέον, στο ύψος των αυτιών, ωραίο kinky πρόσωπο, μικρό στήθος και αδύνατο κορμί με ωραίο και τουρλωτό κωλαράκι

Αθηνών 204: Ναταλία: η γνωστή μιλφ με θητεία σε Κασσάνδρας, Βριλησσού, Τατοίου και πόσα άλλα που δεν θυμάμαι...  :headbang: :headbang: φανερά αδυνατισμένη, πολύ όμορφο πρόσωπο, ξανθιά, με ωραίο ευμεγέθες στήθος και τρομερά ευγενική και χαμογελαστή...Μαζί της η Μαρίνα:σέξυ Ελληνίδα, με μαύρα μαλλιά μακριά, μικρό φυσικό στήθος και πολύ ωραίες καμπύλες με δυνατό σημείο την περιφέρειά της.

Θεσσαλίας136: Βανέσσα: συμπαθέστατη μελαχρινή κοπέλα, με αδύνατο κορμί, μικρό φυσικό στήθος, καθημερινό πρόσωπο και στητή περιφέρεια.

Θησέως40: Ανίσα: σκουρόχρωμη ελαφρώς, αδύνατη πιτσιρίκα, με ωραίο πρόσωπο, μικρό στήθος, και ωραίο κορμί με καλοσχηματισμένη περιφέρεια. Στον πάνω όροφο η Άννα Μαρία: μελαχρινή πλέον, τις πάνε πολύ, αρκετά αδυνατισμένη μπορώ να πω, πολύ σέξυ με το λεοπάρ κορμάκι που φορούσε...

Μπουζιάνη2: Αλέξια: αδύνατη, ξανθιά με μικρό στήθος, γλυκύτατο και εκφραστικό πρόσωπο, ωραία περιφέρεια και πόδια. ήθελα να κάνω επαναληπτική αλλά σχεδόν απολογητικά μου είπε ότι έχει πρόγραμμα μιας ώρας... :headbang: :headbang:

Βριλησσού 36: Κλαούντια: η γνωστή ξανθιά Ρουμάνα, με αδύνατο κορμί, μικρό στήθος, ωραίο κωλαράκι, και πανέμορφο πρόσωπο. Μαζί της η Σαμπρίνα: Μαύρα μαλλιά, συμπαθητικό πρόσωπο, φυσικό στήθος ωραίο 2άρι, ωραία πόδια και περιφέρεια.

Βριλησσού42:Έλενα: Αδύνατη συμπαθέστατη κοπέλα,καστανόξανθη, με ωραίο πρόσωπο και αδύνατο κορμί. Ακόμα νωπές οι άριστες εντυπώσεις μου από την προ μηνός συνεδρία μου μαζί της. Μαζί της η Ρεγγίνα: Μελαχρινό μιλφ, γνωστή στους περισσότερους, με καθημερινό πρόσωπο, σιλικονέ στήθος και όμορφο κορμί.

Βριλησσού36Α: Αποχωρούσε εσπευσμένα η Εβελίνα λόγω ενός προσωπικού προβλήματος και τη θέση της έπαιρνε η Μαρκέλα.Γνωστή στον καθένα θεωρώ, με μακριά καστανόξανθα μαλλιά, πολύ όμορφο πρόσωπο και μάτια, σιλικονέ στήθος, αδύνατο κορμί με ωραίες καμπύλες. Μαζί της η Κέλλυ: Ξανθιά, με γλυκό πρόσωπο φυσικό στήθος σε κοινή θέα, τα απαραίτητα "πιασίματα", ωραία περιφέρεια καλοσχηματισμένη και πόδια. Μετά από καιρό με έβαλε σε σκέψεις έντονες με το όμορφο σαλονάρισμα της και ενέδωσα και πέρασα δωμάτιο για δεύτερη φορά μετά την πρώτη συνεδρία μου μαζί της όταν είχε πρωτοξεκινήσει. Φανερά βελτιωμένη, με πιο πολλή ένταση και πάθος, το στοματικό της εκπληκτικό και διαρκείαςμ δεν άφησε τίποτα παραπονεμένο, και στο σεξ ακούραστη, με ποικιλία στάσεων και με πολύ γέλιο. Λεπτομέρειες στην κριτική...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Χθεσινο-απογευματινή  τσάρκα...

Κασσάνδρας4β: Βανέσσα: όσο την βλέπω τόσο πιο πολύ μου αρέσει. Μαύρα μαλλιά, ελαφρώς κατσαρά, πολύ πονηρό και χαμογελαστό πρόσωπο, μικρό στήθος, και ωραίο κορμί με καλοσχηματισμένο κωλαράκι. Μαζί της η Μαρία: Συνεσταλμένο αδύνατο κοριτσάκι, γλυκιά και λεπτεπίλεπτη με συμπαθητικό πρόσωπο.

Ωραίος,λαγέ...
Q2oCaRJ.gif
περιμένω να κάνει κάποιος τον κασκαντέρ...με την μικρούλα...να μας πει τι λέει μέσα...
Q2oCaRJ.gif

Αν και δεν πιστεύω να μασάει... :zfuck:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Ωραίος,λαγέ...
Q2oCaRJ.gif
περιμένω να κάνει κάποιος τον κασκαντέρ...με την μικρούλα...να μας πει τι λέει μέσα...
Q2oCaRJ.gif

Αν και δεν πιστεύω να μασάει... :zfuck:
και εμένα μου φάινεται ότι πρέπει να ναι καλή...μου φαίνεται περίπτωση "Κοσσοβάρας"... :sunglasses: :sunglasses:
 

karaflas85

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
191
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
Νινα από Κηφισού 60 ή εβελιν από τριγγετα για σήμερα το απόγευμα? Ακούω γνώμες από τους ειδήμονες. .. 
 

Επισκέπτης
Νινα από Κηφισού 60 ή εβελιν από τριγγετα για σήμερα το απόγευμα? Ακούω γνώμες από τους ειδήμονες. ..  
τη νινα πριν απο κανα χρονο που την ειχα παρει ηταν λιγο κομοδινο  :grin:
τωρα δεν ξερω αν αλλαξε , ειδα οτι αναβαθμησε και τις υπηρεσιες  ;)

εβελιν δεν ξερω αλλα την εχω στα υποψιν , φαινεται καλο κορμι...
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Θα συμφωνήσω κ εγώ...χωρίς να έχω δοκιμάσει η έβελιν από όσα έχω ακούσει από γνωστούς κ φίλους αλλά και αυτό που έχω "εισπ΄ραξει" από το σαλόνι της....είναι πολλά υποσχόμενη...
 

karaflas85

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
191
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
Ευχαριστώ πολύ μάγκες, με πείσατε (αν και δεν ήθελα και πολύ γιατί και εγώ προς τα εκεί εκλινα  :dancing:)..μου βγάζει κάτι πολύ πρόστυχο αυτό το μουνι από τις φώτο που βλεπω. .θα δοκιμάσω και θα ενηνερωσω..  :sunglasses:
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
Καλησπερα παιδια
ΕρχομαιΠεμπτη Ελλαδα σπο εξωτερικο για τριημερο

θα ηθελα να μου προτεινατε 1 η 2 κοπελες σε συγκεκριμρνα στουντιο

κυριως να ειναι καλες στη συμπεριφορα κ στο σεξ..κ σχετικα ομορφες..
κ ναμην ειναι μοντελα δεν πειραζει

ευχαριστω
καλανα περνατε ολοι
Γιαννης
 

karma_sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2012
Μηνύματα
350
Like
6
Πόντοι
1
Ξέρουμε τίποτα για την Καρίνα από Βριλησσού 46;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom