Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (0 μέλη και 39 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Στην πρωινη βαρδια στη Κασσάνδρας θα ειναι ολες μαζεμένες στο Κασσάνδρας 4 οπως γίνεται συνήθως ?? ενα duo Μελινα-Μαντονα πολυ με βαζει σε σκεψη !!!!!!!
Αν δεν κανω λαθος, αυτο συμβαινει μονο τις Κυριακες και οχι καθε ημερα.
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Εχτές είχα ένα περιστατικό στο Κηφήσου 30 και επειδή έχω ήδη κριτική στο μαγαζί με την συγκεκριμένη κοπέλα το γράφω εδώ που ξέρω ότι διαβάζουν όλοι. Στα 12-13 λεπτά από την είσοδο της κοπέλας, άρχισαν να αυξομειώνεται ο ήχος της μουσικής, να παίζουν τα φώτα και στο τέλος να αναβοσβήνουν τα φώτα κάθε 30 δευτερόλεπτα μετά το πέρας του 15λεπτου. Μιλάμε ότι ακόμη και της κοπέλας της έσπασαν τα νεύρα. Προσωπικά είχα ήδη ολοκληρώσει και απλά μιλάγαμε αλλά ρε παιδιά ηρεμήστε λίγο. Ακόμη και να περιμένει άλλος συναγωνιστής είναι προτιμότερο και αυτός να περιμένει 5 λεπτά και μετά να είναι και αυτός πιο άνετος, παρά αυτό το πράγμα λες και κάνουμε αγώνα δρόμου. Μιλάμε τώρα τα φώτα να σβήνουν τελείως και να ξανα ανάβουν,αφού μέχρι και η κοπέλα τρόμαξε. Έλεος κύριοι,δεν μπορείτε με τίποτα να πιάσετε το νόημα.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Εχτές είχα ένα περιστατικό στο Κηφήσου 30 και επειδή έχω ήδη κριτική στο μαγαζί με την συγκεκριμένη κοπέλα το γράφω εδώ που ξέρω ότι διαβάζουν όλοι. Στα 12-13 λεπτά από την είσοδο της κοπέλας, άρχισαν να αυξομειώνεται ο ήχος της μουσικής, να παίζουν τα φώτα και στο τέλος να αναβοσβήνουν τα φώτα κάθε 30 δευτερόλεπτα μετά το πέρας του 15λεπτου. Μιλάμε ότι ακόμη και της κοπέλας της έσπασαν τα νεύρα. Προσωπικά είχα ήδη ολοκληρώσει και απλά μιλάγαμε αλλά ρε παιδιά ηρεμήστε λίγο. Ακόμη και να περιμένει άλλος συναγωνιστής είναι προτιμότερο και αυτός να περιμένει 5 λεπτά και μετά να είναι και αυτός πιο άνετος, παρά αυτό το πράγμα λες και κάνουμε αγώνα δρόμου. Μιλάμε τώρα τα φώτα να σβήνουν τελείως και να ξανα ανάβουν,αφού μέχρι και η κοπέλα τρόμαξε. Έλεος κύριοι,δεν μπορείτε με τίποτα να πιάσετε το νόημα.
ρίξε κανένα μπινελίκι φεύγοντας στη τσατσά.
καλά τους κράζω ρε πούστη μου, και καλά κάνω και δεν πατάω, θέλουν γαμοσταυρίδια για να στρώσουνε
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Εχτές είχα ένα περιστατικό στο Κηφήσου 30 και επειδή έχω ήδη κριτική στο μαγαζί με την συγκεκριμένη κοπέλα το γράφω εδώ που ξέρω ότι διαβάζουν όλοι. Στα 12-13 λεπτά από την είσοδο της κοπέλας, άρχισαν να αυξομειώνεται ο ήχος της μουσικής, να παίζουν τα φώτα και στο τέλος να αναβοσβήνουν τα φώτα κάθε 30 δευτερόλεπτα μετά το πέρας του 15λεπτου. Μιλάμε ότι ακόμη και της κοπέλας της έσπασαν τα νεύρα. Προσωπικά είχα ήδη ολοκληρώσει και απλά μιλάγαμε αλλά ρε παιδιά ηρεμήστε λίγο. Ακόμη και να περιμένει άλλος συναγωνιστής είναι προτιμότερο και αυτός να περιμένει 5 λεπτά και μετά να είναι και αυτός πιο άνετος, παρά αυτό το πράγμα λες και κάνουμε αγώνα δρόμου. Μιλάμε τώρα τα φώτα να σβήνουν τελείως και να ξανα ανάβουν,αφού μέχρι και η κοπέλα τρόμαξε. Έλεος κύριοι,δεν μπορείτε με τίποτα να πιάσετε το νόημα.
Πες με τις μαλακίες που κάνεις δεν ξανάρχομαι στο στουντιο σας ;)

Να δεις πως σφίγγουν τα γάλατα!!!  ;)
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Εχτές είχα ένα περιστατικό στο Κηφήσου 30 και επειδή έχω ήδη κριτική στο μαγαζί με την συγκεκριμένη κοπέλα το γράφω εδώ που ξέρω ότι διαβάζουν όλοι. Στα 12-13 λεπτά από την είσοδο της κοπέλας, άρχισαν να αυξομειώνεται ο ήχος της μουσικής, να παίζουν τα φώτα και στο τέλος να αναβοσβήνουν τα φώτα κάθε 30 δευτερόλεπτα μετά το πέρας του 15λεπτου. Μιλάμε ότι ακόμη και της κοπέλας της έσπασαν τα νεύρα. Προσωπικά είχα ήδη ολοκληρώσει και απλά μιλάγαμε αλλά ρε παιδιά ηρεμήστε λίγο. Ακόμη και να περιμένει άλλος συναγωνιστής είναι προτιμότερο και αυτός να περιμένει 5 λεπτά και μετά να είναι και αυτός πιο άνετος, παρά αυτό το πράγμα λες και κάνουμε αγώνα δρόμου. Μιλάμε τώρα τα φώτα να σβήνουν τελείως και να ξανα ανάβουν,αφού μέχρι και η κοπέλα τρόμαξε. Έλεος κύριοι,δεν μπορείτε με τίποτα να πιάσετε το νόημα.
Ενημερωστε τους, οτι μολις τωρα, τους βαλαμε  ΜΑΥΡΟ !!!
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565
[move] :) :) :)  02/10    :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Σαρα
Κασσανδρας 3(πανω): Κλειστο  - Ντεζυ/Ρενα - Ν.Αφιξη
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Σαμπρινα/Μικυ - Κορινσ/Ρενα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Λουιζα - Λουση/Μονικα - Ν.Αφιξη/Λουιζα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Ρουσλανα - Παμελα - Ντεζυ/Παμελα
Κασσανδρας 6: Μελινα - Ιρενα - Βαλια/Μελινα

Βριλησσου 60(πανω): Ν.Αφιξη - Βαλια - Ιρενα

Θησεως 40(κατω): Ζωη/Παολα/Αλεξανδρα - Εφη/Ζωη - Εφη

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα


ΚΑΙ


[move] :) :) :)  03/10    :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Σαρα/Ινα
Κασσανδρας 3(πανω): Κλειστο  - Ντεζυ/Ρενα - Ν.Αφιξη
Κασσανδρας 4(πανω): Μελινα - Καταλινα/Βαλια - Κορινσ/Ρενα
Κασσανδρας 4Β(κατω): Λουιζα - Μονικα/Ιρενα - Ν.Αφιξη/Λουιζα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Ρουσλανα - Παμελα/Μικη - Ντεζυ/Παμελα
Κασσανδρας 6: Μαντονα - Μαντονα - Βαλια/Μελινα

Βριλησσου 60(πανω): Ν.Αφιξη - Καταλινα - Ιρενα

Θησεως 40(κατω): Ζωη/Παολα/Αλεξανδρα - Εφη/Ζωη/Ελενα - Εφη/Ελενα

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα

αλλού γι' αλλού το πρόγραμμα χθες...δεν επισκέπτομαι συχνά τα ιδρύματα του ομίλου, απλά ήθελα να δω αυτή τη Ρένα που υποτίθετια ότι θα δούλευε μετά τις 17.00 στο 3 άνω...καμία σχέση βγήκε μία Νάντια κλπ, κλπ...ή βγάλετε σωστό πρόγραμμα ή μην βγάζετε καθόλου....τέολς πάντων, καλή η Ρένα? γιατί από φω τό σκίζει...
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
αλλού γι' αλλού το πρόγραμμα χθες...δεν επισκέπτομαι συχνά τα ιδρύματα του ομίλου, απλά ήθελα να δω αυτή τη Ρένα που υποτίθετια ότι θα δούλευε μετά τις 17.00 στο 3 άνω...καμία σχέση βγήκε μία Νάντια κλπ, κλπ...ή βγάλετε σωστό πρόγραμμα ή μην βγάζετε καθόλου....τέολς πάντων, καλή η Ρένα? γιατί από φω τό σκίζει...
πααααρα πολύ καλή. Περιποιητικη κ παθιαρα. Έχω γράψει κ κριτική...
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Εχτές είχα ένα περιστατικό στο Κηφήσου 30 και επειδή έχω ήδη κριτική στο μαγαζί με την συγκεκριμένη κοπέλα το γράφω εδώ που ξέρω ότι διαβάζουν όλοι. Στα 12-13 λεπτά από την είσοδο της κοπέλας, άρχισαν να αυξομειώνεται ο ήχος της μουσικής, να παίζουν τα φώτα και στο τέλος να αναβοσβήνουν τα φώτα κάθε 30 δευτερόλεπτα μετά το πέρας του 15λεπτου. Μιλάμε ότι ακόμη και της κοπέλας της έσπασαν τα νεύρα. Προσωπικά είχα ήδη ολοκληρώσει και απλά μιλάγαμε αλλά ρε παιδιά ηρεμήστε λίγο. Ακόμη και να περιμένει άλλος συναγωνιστής είναι προτιμότερο και αυτός να περιμένει 5 λεπτά και μετά να είναι και αυτός πιο άνετος, παρά αυτό το πράγμα λες και κάνουμε αγώνα δρόμου. Μιλάμε τώρα τα φώτα να σβήνουν τελείως και να ξανα ανάβουν,αφού μέχρι και η κοπέλα τρόμαξε. Έλεος κύριοι,δεν μπορείτε με τίποτα να πιάσετε το νόημα.
έπρεπε να πεις κ ευχαριστώ από πάνω που είχες κ ατμοσφαιρα κλαμπ... :jerking:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Φίλε μήπως θυμάσαι ύψος,στο περίπου εννοώ αν είναι πολύ ψηλή ή petite;
Aν δε με απαταει η μνημη μου πρεπει να ειναι κοντα στ0 1,75 με τα τακουνια!
Καμπυλατο κοριτσι...δεν ειναι petit!
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565
αλλού γι' αλλού το πρόγραμμα χθες...δεν επισκέπτομαι συχνά τα ιδρύματα του ομίλου, απλά ήθελα να δω αυτή τη Ρένα που υποτίθετια ότι θα δούλευε μετά τις 17.00 στο 3 άνω...καμία σχέση βγήκε μία Νάντια κλπ, κλπ...ή βγάλετε σωστό πρόγραμμα ή μην βγάζετε καθόλου....τέολς πάντων, καλή η Ρένα? γιατί από φω τό σκίζει...

περαστικός από το βουνό πέρασα από το 42 γιατί ήταν εκεί δύο παλιές δόξες η Σαμάνθα και η Βικτώρια... Ο χρόνος δυστυχώς για τη Σαμάνθα δεν είναι σύμμαχος..καλή εμφάνιση, φαντάζομαι και οι υπηρεσίες της θα είναι όπως κάποτε, αλλά ...δεν είναι η παλιά Σαμάνθα..εκει όμως που έπαθα πλάκα ήταν με τη Βικρώρια, κάποτε κορμάρα φοβερή..πόσα κιλά έχει πάρει το κορίτσι? πάνω από 5 οπωσδήποτε, άλλο πράγμα, βλέπεις μία κωλάρα αγνώριστη, μέχρι και μπουτάρες έκανε.....κρίμα γιατί ήταν από τα λίγα studioΚόριτσα που μου έκαναν κλικ...θα έφευγα έτσι κι αλλιώς, αλλά έφυγα ψιλοτρέχοντας...να δω και τη Ρένα από Κασσάνδρας και τα ξαναλέμε...
 

Manager69

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
111
Like
906
Πόντοι
1.760
Φίλε μήπως θυμάσαι ύψος,στο περίπου εννοώ αν είναι πολύ ψηλή ή petite;

Είναι λίγο πιο ψηλή απ'την Κωνσταντίνα.Οπότε είναι μάλλον στο 1,70 με 1,72.Έχει ωραίο και σφιχτό κωλαράκι κι από όσα μπόρεσα να διακρίνω (λόγω του σουτιέν που φορούσε), έχει σφιχτό 2,5άρι στήθος.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :)  04/10    :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Ελιζα/Ινα
Κασσανδρας 3(πανω): Κλειστο  - Ντεζυ/Σαμπρινα - Κορινα
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Λουσυ/Βαλια - Νοελα/Ντεζυ
Κασσανδρας 4Β(κατω): Λουιζα - Καταλινα/Μικυ - Λουιζα
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Ρουσλανα - Παμελα/Ζετα - Ιρενα/Παμελα
Κασσανδρας 6: Μελινα - Μαντονα - Μελινα

Βριλησσου 60(πανω): Κλειστο - Ελενη - Ελενη

Θησεως 40(κατω): Ζωη/Παολα/Αλεξανδρα - Ελενα/Εφη/Ζωη - Εφη/Ελενα
Θησεως 40 )ανω): Νεα αφιξη -  Νεα αφιξη - Νεα αφιξη

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Η Αννιτα η πολυ αδυνατη  απο το κασσανδρας3 στον οροφο μηπος ξερει κανεις που εχει μεταφρεθη..ευχαρηστο :rockon:
 

ΠΙΡΙΝΙΚΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
309
Like
4
Πόντοι
1
συνάδελφοι τη λίλη απο την τριγγετοαλυσίδα τη ξέρει κανείς.απο υπηρεσίες τι λέει?
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
συνάδελφοι τη λίλη απο την τριγγετοαλυσίδα τη ξέρει κανείς.απο υπηρεσίες τι λέει?
την έχω επισκεφτεί μια φορά, γυναικάρα, όμορφη, ψηλή, απίθανη υφή δέρματος, από υπηρεσίες οκ, δεν τα κλαις δεν έχεις κάτι που να θυμάσαι, γιαυτό και έμεινα στην μία επίσκεψη
 

ΠΙΡΙΝΙΚΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
309
Like
4
Πόντοι
1
την έχω επισκεφτεί μια φορά, γυναικάρα, όμορφη, ψηλή, απίθανη υφή δέρματος, από υπηρεσίες οκ, δεν τα κλαις δεν έχεις κάτι που να θυμάσαι, γιαυτό και έμεινα στην μία επίσκεψη
ευχαριστώ πολύ φίλε. :rockon:
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Είναι λίγο πιο ψηλή απ'την Κωνσταντίνα.Οπότε είναι μάλλον στο 1,70 με 1,72.Έχει ωραίο και σφιχτό κωλαράκι κι από όσα μπόρεσα να διακρίνω (λόγω του σουτιέν που φορούσε), έχει σφιχτό 2,5άρι στήθος.

Ευχαριστώ φίλος!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom