Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα :)

Σημερα στο Σπυρου Πατση 40 :

10 - 5 : www.studio40-gr.com/xenia]Ξενια [/url]
5 - 11 : www.studio40-gr.com/jessica-ruslana]Τζεσσικα + Ρουσλανα[/url]
11 - 8 : www.studio40-gr.com/amanda]Αμαντα[/url]

Στο Σπυρου Πατση 50 :

10 - 5 : www.studio50gr.com/nadia]Ναντια[/url]
5 - 11 : Ελενα + Ινα
11 - 8 : Βικυ + Εβελινα

Στο Πειραιως 121 :

10 - 5 : www.peiraios121.com/sandra]Σαντρα[/url]
5 - 11 : www.peiraios121.com/amanda]Αμαντα[/url]
11 - 8 : www.studio50gr.com/tzeni]Τζενη [/url]+ Ινα

:-* :-* :-*
 

ΠΕΙΡΑΙΩΣ 193

Ιερόδουλη
Εγγρ.
15 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.661
Like
48
Καλημέρα  :-*


ΠΕΙΡΑΙΩΣ 193

10.00 - 17.00  ΣΙΜΟΝΑ
17.00 - 23.00  ΞΕΝΙΑ-ΚΑΤΑΛΙΝΑ
23.00 - 05.00  ΣΙΜΟΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ


ΚΗΦΙΣΟΥ 30

10.00 - 17.00  ΣΑΡΑ
17.00 - 23.00  ΜΟΝΙΚΑ-ΣΥΛΒΙΑ
23.00 - 05.00  ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑΝΝΑ


Λ.ΑΘΗΝΩΝ 318

10.00 - 17.00  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
17.00 - 23.00  ΠΑΤΡΙΤΣΙΑ
23.00 - 05.00  ΣΤΕΛΛΑ


:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
H Νικολ απο Κασσανδρας τι εγινε ??? αδεια ? ξερει κανεις ?
 

marinaki

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
872
Like
114
καλησπερα.....

αποψε στο στουντιο....μεχρι της 6....

ΜΠΕΤΥ...... :smitten:

ΝΕΦΕΛΗ..... :smitten:

 

Επισκέπτης
[size=14pt]Παλιοψεύτη προμοτάκο Μάθιου, πες ποιες ιερόδουλες βασάνισα και σε ποιους οίκους.
Είπες τίποτα;;;
ΟΧΙ


Γελοίε παλιοψεύτη px75, πες ποιες ιερόδουλες βασάνισα και σε ποιους οίκους.
Είπες τίποτα;;;
ΟΧΙ


Παλιοψεύτη speed, πες ποιες ιερόδουλες βασάνισα και σε ποιους οίκους.
Είπες τίποτα;;;
ΟΧΙ
[/size]


[size=14pt]Εγώ έθιξα ένα κοινοτικό θέμα (Κριτικές - αγαπούληδες) με σαφή αναφορά στην κριτική του CHEYENNE και σεις απαντήσατε με κατασκευασμένα ψεύτικα προσωπικά στοιχεία!!!

"Κύριοι"...
Είσθε κατάπτυστοι.[/size]
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα :)

Σημερα στο Σπυρου Πατση 40 :

10 - 5 : www.studio40-gr.com/xenia]Ξενια[/url]
5 - 11 : www.studio40-gr.com/linda]Λιντα[/url]
11 - 8 : www.studio40-gr.com/laura]Λαουρα [/url]+ Εβελινα

Στο Σπυρου Πατση 50 :

10 - 5 : Νικολ
5 - 11 : www.studio50gr.com/rouslana]Ρουσλανα [/url]+ Βικυ
11 - 8 : www.studio50gr.com/mariza]Μαριζα[/url]

Στο Πειραιως 121 :

10 - 5 : www.peiraios121.com/ruslana]Ρουσλανα [/url]
5 - 11 : www.peiraios121.com/ivanna]Ιβαννα [/url]+ www.studio50gr.com/tzeni]Τζενη[/url]
11 - 8 : www.peiraios121.com/amanda]Αμαντα [/url]

:-* :-* :-*
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
"Κύριοι"...
Είσθε κατάπτυστοι.[/size]

Το ποιος είναι κατάπτυστος, αυτό το ξέρεις πάρα πολύ καλά ο ίδιος (καλύτερα απ' τον καθένα).

Στήσου μπροστά στον καθρέπτη σου και αμέσως θα δεις έναν!

Δεν έχεις προσκομίσει ΠΟΤΕ κανένα στοιχείο για τους τόνους της λάσπης που έχεις πετάξει σε συναγωνιστές και επαγγελματίες του χώρου. Ποιες αποδείξεις και ποιες απαντήσεις έχεις δώσει εσύ;

Αν διαβάσει κανείς τα ποστς σου θα καταλάβει αμέσως το ποιος είναι κατάπτυστος και ποιος όχι.

Τα κείμενα σου είναι ο ορισμός του τραμπουκισμού και σπέρνουν κλίμα τρομοκρατίας στο site.

Αυτά τα δήθεν αθώα "εγώ έθιξα ένα κοινωνικό θέμα..." να πας να τα πουλήσεις αλλού, γιατί εδώ δεν περνάνε.

Σταμάτα επιτέλους να κρύβεσαι πίσω απ' το δάκτυλο σου!

Όταν χλευάζεις, λοιδορείς και κατηγορείς τους άλλους χωρίς την παραμικρή απόδειξη, δεν προσβάλλεις βίαια και βάναυσα την προσωπικότητα τους;;;

Πες μας [size=16pt]ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ[/size] για τον λόγο που σε οδήγησε να ανοίξεις το συγκεκριμένο θρεντ. [size=16pt]ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΑΝ ΤΟΛΜΑΣ!!![/size]

[size=18pt]Και ποιά στοιχεία έχεις εσύ γι' αυτά που κατηγορείς τους άλλους. Απάντησες ποτέ; Φυσικά και όχι![/size]

Πες σε όλους ποιος τα ξεκίνησε ΠΡΩΤΟΣ όλα αυτά. Και τι σκοπούς είχες στο μυαλουδάκι σου απ' την αρχή! Και που σκόπευες να οδηγήσεις αυτή την ιστορία;;;

Αυτά είναι τα ερωτήματα που απαιτούν απαντήσεις!

Αλλά στην πορεία στράβωσε το πράγμα γιατί δεν είχες να κάνεις με παιδιά, που θα τα τρομοκρατούσες πανεύκολα όπως νόμιζες.

[size=22pt]Το να παρασταίνεις ΕΣΥ τον αθώο, τον αμυνόμενο και τον άδικα κατηγορούμενο, είναι η πιο φρικτή και αποτρόπαια παράσταση όλων των εποχών!!! Και πίστεψε με, υποκρίνεσαι τόσο άσχημα που προκαλείς αναγούλα!!!
[/size]



 Υ.Γ. Μου θυμίζεις το ανέκδοτο του Μυστικού Δείπνου:

 Ιησούς: "αγαπητά μου παιδία, σήμερα κάποιος από σας θα με προδώσει..."
 
 Ιωάννης: "μήπως εγώ Κύριε;"

 Ιάκωβος: "μήπως εγώ Κύριε;"

 Πέτρος: "μήπως εγώ Κύριε;"

 [size=16pt]Ιούδας: "μήπως εγώ Κύριε;"[/size]


 
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Το ποιος είναι κατάπτυστος, αυτό το ξέρεις πάρα πολύ καλά ο ίδιος (καλύτερα απ' τον καθένα).

Δεν έχεις προσκομίσει ΠΟΤΕ κανένα στοιχείο για τους τόνους της λάσπης που έχεις πετάξει σε συναγωνιστές και επαγγελματίες του χώρου.

Αν διαβάσει κανείς τα ποστς σου θα καταλάβει αμέσως το ποιος είναι κατάπτυστος και ποιος όχι.

Τα κείμενα σου είναι ο ορισμός του τραμπουκισμού και σπέρνουν το κλίμα τρομοκρατίας στο site.

Αυτά τα δήθεν αθώα "εγώ έθιξα ένα κοινωνικό θέμα..." να πας να τα πουλήσεις αλλού, γιατί εδώ δεν περνάνε.

Σταμάτα να κρύβεσαι πίσω απ' το δάκτυλο σου.

Όταν χλευάζεις, λοιδορείς και κατηγορείς τους άλλους χωρίς την παραμικρή απόδειξη, δεν προσβάλλεις την προσωπικότητα των άλλων;;;

Πες μας [size=16pt]ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ[/size] για τον λόγο που σε οδήγησε να ανοίξεις το συγκεκριμένο θρεντ. [size=16pt]ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΑΝ ΤΟΛΜΑΣ!!![/size]

[size=18pt]Και ποιά στοιχεία έχεις εσύ γι' αυτά που κατηγορείς τους άλλους. Απάντησες ποτέ; Φυσικά και όχι![/size]

Πες σε όλους ποιος τα ξεκίνησε ΠΡΩΤΟΣ όλα αυτά. Και τι σκοπούς είχες στο μυαλουδάκι σου απ' την αρχή!

Αλλά στην πορεία στράβωσε το πράγμα γιατί δεν είχες να κάνεις με παιδιά, που θα τα τρομοκρατούσες πανεύκολα όπως νόμιζες.



Υ.Γ. Μου θυμίζεις το ανέκδοτο του Μυστικού Δείπνου:

  Ιησούς: "αγαπητά μου παιδία, σήμερα κάποιος από σας θα με προδώσει..."
 
  Ιωάννης: "μήπως εγώ Κύριε;"

  Ιάκωβος: "μήπως εγώ Κύριε;"

  Πέτρος: "μήπως εγώ Κύριε;"

  [size=14pt]Ιούδας: "μήπως εγώ Κύριε;"[/size]

καλημέρα και χρόνια πολλά καλέ μου φίλε...ποιος σε εκνεύρισε πρωί πρωί?? να βγάλψ έξω τα s300?? :fuck1: :fuck1:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
[size=14pt]Παλιοψεύτη προμοτάκο Μάθιου, πες ποιες ιερόδουλες βασάνισα και σε ποιους οίκους.
Είπες τίποτα;;;
ΟΧΙ


Γελοίε παλιοψεύτη px75, πες ποιες ιερόδουλες βασάνισα και σε ποιους οίκους.
Είπες τίποτα;;;
ΟΧΙ


Παλιοψεύτη speed, πες ποιες ιερόδουλες βασάνισα και σε ποιους οίκους.
Είπες τίποτα;;;
ΟΧΙ
[/size]


[size=14pt]Εγώ έθιξα ένα κοινοτικό θέμα (Κριτικές - αγαπούληδες) με σαφή αναφορά στην κριτική του CHEYENNE και σεις απαντήσατε με κατασκευασμένα ψεύτικα προσωπικά στοιχεία!!!

"Κύριοι"...
Είσθε κατάπτυστοι.[/size]

έχω χασει επισόδεια;;;
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
αντριανα απο κηφισου 30,πειραιως 193 κλπ....καμια 35+ ετων,ψηλη,σχετικα λεπτη,καλο σωμα,ομορφο εξυπνο ενδιαφερων μουτρακι,οχι σπασμενη.καλης εμφανισης γενικα. χαμογελαστη,αρκετα ορεξατη για μπλα μπλα κοκ. πιπονι μετριοκαλο-μονοτονο,ανεμενα καλυτερη τεχνικη παντως εφοσον ειναι..ωριμη :) καλα στησιματα,πολυ καλη συμμετοχη,φιλακια,χαδακια κλπ. υπερβολικη δοση γρασσου.δεν θυμαμαι για αφιλτρο,αλλα αναλ αναφερθηκε στα προγραμματα.συμπερασματικα...αρκετα καλη συνευρεση,το παλευει η κοπελα.
δυσκολα θα ξαναπαρω εφοσον ο ιατρος μου εχει συστησει να ασχολουμαι πλεον με τα "γαλακτος" :grin:.εχω την υποψια πως η συγκεκριμενη πριν καμια 10αρια χρονια(νεοτερη) πρεπει να μοιραζε πολλα εγκεφαλικα οταν εβγαινε εξω  :sunglasses:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
28/10/2011 στις 13.00’

Πηγαίνοντας στα στούντιος με τον συνάδελφο Μαρούλια, τράβηξε την προσοχή μας μια περίεργη κατασκευή στα θεμέλια ενός διπλανού σπιτιού.

%25CE%2595%25CE%25B9%25CE%25BA%25CF%258C%25CE%25BD%25CE%25B1000.jpg


Άραγε τι ήθελε ή θέλει να δείξει (με αυτό το κατασκεύασμα) ο ποιητής ;
ή μάλλον ο κατασκευαστής ;


ΙΕΡΟΦΑΝΤΩΝ 9
Βανέσσα με μελαχρινά μαλλιά μέχρι τους ώμους, ενδιαφέροντα χαρακτηριστικά προσώπου με δροσερό νάζι και πρωτόλεια πρόκληση, μέτρια στο ύψος, κανονικό σώμα με αρμονικές αναλογίες και τσαχπίνικο καλοσχηματισμένο κώ(ο)λο

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 80
Μέλανι ο θυληκός καχιασβίλι (όπως την βάπτισε ο PIATSAS όταν την είχαμε δει στο Φωκαίας 19 πριν καιρό), βουνίσιο βλέμμα με βουκολική πρόθεση και λαίμαργη ιδεολογία, μέτρια στο ύψος με αποδεκτά βυζιά και δις-υπερ-τεντωμένο κώ(ο)λο

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 92 ΟΡΟΦΟΣ (ΝΟΜΙΖΩ)
Ξανθιά υπέρβαρη με φουσκωτά βυζιά , ασυμμάζευτα λίπη και τρις-παραγεμισμένο κώ(ο)λο σε χαμηλή τοποθέτηση με αθεράπευτη κυτταρίτιδα στα μισο-καλυμμένα μπούτια. Όλα μέσα σε ολόσωμο μακρύ μαύρο νυχτικό για ευνόητους λόγους   

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ 94 ΟΡΟΦΟΣ (ΝΟΜΙΖΩ)
Καστανή σχεδόν τετράγωνη με συμπαθητικά χαρακτηριστικά και με υπερ-χορταστικά βυζιά, μάλλον ψηλή, γεματούλα και αποδεκτό κώ(ο)λο.  Επίσης όλα μέσα σε ολόσωμο κοντό νυχτικό για ευνόητους λόγους   

Πηγαίνοντας να περάσουμε την διάβαση των πεζών, μου φωνάζει ο Μαρούλιας :

- Πρόσεχε φίλε Farkeli μην μας πατήσουν τα τρένα

- Εδώ φίλε Μαρούλια, δεν φοβηθήκαμε τις χοντρές, στα τρένα θα κολλήσουμε ;


:2funny:

%25CE%2595%25CE%25B9%25CE%25BA%25CF%258C%25CE%25BD%25CE%25B1003.jpg


ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ  3 ΙΣΟΓΕΙΟ
Λάουρα με μελαχρινά μαλλιά μέχρι την μέση, συμπαθητικά και προκλητικά χαρακτηριστικά προσώπου, μάλλον ψηλή με υπερ-ικανοποιητικά βυζιά, ενδιαφέρουσες σωματικές αναλογίες και υπερ-χορταστικό κώ(ο)λο. Στα υπόψη άμεσα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom