Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Ευχαριστουμε πολυ.
Εχουμε κανει και καλυτερες.....

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Το γνωριζω, γιατι τις εχω διαβασει, οσες βεβαια εχεται γραψει !!!
Δεν μπορω να φανταστω, ποσο χρονο κανεται !!!
Χαρας την υπομονη σας !!!
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Απογευματινή τσαρκούλα με συνοδοιπόρο τον Μάθιου :

Αθανασίας  3 : Βανέσα. Νεαρή μελαχρινή αδύνατη, με ίσια μαλλιά. Καμία σχέση με την Βανέσα από Κηφισού 30 κλπ

Κορέα 30: Ο κυρ Βασίλης άνοιξε την τζαμόπορτα και μας είπε, πως λογω των γεγονότων θα άνοιξαν μετά τις δώδεκα. Θα είναι  η Τζίνα με μια άλλη κοπέλα που ακόμα δεν ήξερε ποια θα είναι.

Βουρβαχη 19: Αλίνα. Η γνώση μελαχρινή σταθερή άξια του ομίλου. Ευδιάθετη φιλική και  sexy, μιλήσαμε για λίγο στο σαλόνι.

Βουλιαγμένης 83: Σάρα. Αδύνατη καστανή, με ίσια μαλλιά μέχρι τους ώμους.

Βουλιαγμένης 68: Λουΐζα. Νεαρή ξανθή, με ίσια μαλλιά, γλυκιά κοπέλα, πολύ ευγενική και ναζιάρα στο σαλόνι. Παλιότερα ατό Μεγάλου Αλέξανδρου 133, και πρόσφατα στο Βριλησσου 42.

Μελαντιας 50: Καρολίνα. Ένα από τα γνωστά ονόματα των Αθηναϊκών studio. Ξανθιά, με ίσια μαλλιά, πλούσιο ενισχυμένο στήθος, ωραία περιφέρεια. Ευγενική, ομιλητική, πρόσχαρη έκατσε για αρκετή ώρα μαζί μας στο σαλόνι και τα είπαμε.

Μπουζιανη 2: Λολίτα. Ίσως η πιο εντυπωσιακή παρουσία της βραδιάς, μελαχρινή, με σπαστά μακριά μαλλιά σώμα λαμπάδα, ωραίο πρόσωπο. Μαζί της η Τζόυ, η μελαχρινή  Ρουμάνα με μακρά θητεία στο Βριλησσου 55. Νομίζω ότι έχει πάρει κάποια κιλά στην περιφέρεια.

Ισμήνης 2: Βικτώρια εκ Πολωνίας. Ξανθιά προ-milf με ωραία σώμα και όμορφα χαρακτηριστεί πρόσωπου. Εντύπωση μας έκανε η τιμή των 80 ευρώ για το 69.

Ηλία Ηλιού 82: Βάρβαρα. Η μελαχρινή Ουκρανή Milf, αρκετά γνωστή στον μεσο στουντιάκια.

Ιππόνακτος 14:Η Ελληνίδα Άντζελα, ξανθιά με μακριά σπαστά μαλλιά, σε ξανθό - πλατινέ χρώμα,  συμπαθητικό πρόσωπο, παραλίγο να σκοντάψει με τα ψηλοτάκουνα.

Φραντζή 47: Άννα Μαρία, χωρίς άλλα λόγια

Θαρυπου 10: Γιούλη. Η μελαχρινή milf με το πλούσιο στήθος, γνωστή από πολλά ιδρύματα, αρκετα εκνευρισμένη και επιθετική στο σαλόνι.

Τριγγετα 3: Πάρις από Λουξεμβούργο, κατά δήλωση. Όμορφη ξανθιά κοπέλα, με ίσια μαλλιά, ωραία περιφέρεια, με τατουάζ στην μέση,

Συγγρού 144 Μορενα. Νεαρή αδιάφορη μελαχρινή. Με ίσια μαλλιά, μετρίου αναστήματος και εμφάνισης γενικότερα, με τατουάζ στην μέση.

Αριστοτέλους 6: Δέσποινα, νεαρή μελαχρινή με πλούσιο στήθος, γνωστή από το πέρασμα της στο group Κασσάνδρας

Αριστοτέλους 5: : Δυο κοπέλες με κοινά χαρακτηριστικά. Γιασμιν και Εύα. Και οι δυο ξανθές, με ίσια μαλλιά, ντυμένες μόνο με το στριγκοί τους, Η Εύα πιο αδύνατη, συγκριτικά με την Γιασμιν, χωρίς όμως να έχουν το απαραίτητο sex appeal που θα σε κάνει αν αποφασίσεις το πέρασμα στα ενδοτέρα. Tην Γιασμιν καπου την εχω ξαναδει, αλλα τωρα δεν μπορω αν θυμηθω....

Μερικές μικρές πινελιές:

α. ΑΘΑΝΑΣΙΑΣ 3: υπηρεσία η γνωστή ξανθιά κυρία με την αγαπημένη της λέξη "σκοπό". πχ "αν έχετε σκοπό να περάσετε ωραία..." κλπ κλπ κλπ

β. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 68: όντως πολύ ναζιάρα η Λουίζα στο σαλόνι!

γ. ΜΕΛΑΝΤΙΑΣ 50: εντυπωσιακά άνετη στην επικοινωνία η Καρολίνα. Βγήκε στο σαλόνι (topless) χαρούμενη και φανερά ευδιάθετη. Τσαχπίνα, ζεστή και χαμογελαστή, κέρδισε αμέσως τις εντυπώσεις!

δ. ΜΠΟΥΖΙΑΝΗ 2: άσε κάτω την Λολίτα, εγώ την είδα πρώτος!!! Όχι ίσως, αλλά αντικειμενικά η πιο εντυπωσιακή παρουσία της βραδιάς!!! Το μόνο μείον της: το σαλονάρισμα εξπρές...

ε. ΙΣΜΗΝΗΣ 2: Βικτώρια, με έντονα χαρακτηριστικά γυναίκας απ' την Ανατολική Ευρώπη. Πολύ όμορφη!

στ. ΘΑΡΥΠΟΥ 10: "άγιο είχαμε..." και μας φύλαξε!

ζ. ΤΡΙΓΓΕΤΑ 3: Πάρις αν δεν είχες αυτό το τατουάζ, θα...



Υ.Γ. Η απογοήτευση της βραδιάς: στο τσακ ήταν να γνωρίσω την Τζίνα. Στάθηκα φανερά άτυχος σ' αυτό το σημείο. Η Μοίρα μου έπαιξε άσχημο παιχνίδι...
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 21/10  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα/Σαρα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Αλινα - Νεα αφιξη - Λολιτα
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/maria]Μαρια/Ρωξανη[/url] - www.kassandras4-kato.com/misel]Μισελ/Νεα[/URL] αφιξη - Σουεντη
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Αμιρα - Μαριανα - Μαρια Ψηλη/Σιντι
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - Νατασα/Σιντι - www.kassandras4.com/misel]Μισελ[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/maria2]Μαρια/Ρωξανη[/url] - www.kassandras6.com/alexia]Αλεξια (Ρωσιδα)[/url]/Νεα αφιξη

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/alexia]Αλεξια (Ρωσιδα)[/url] - www.vrilissou60-kato.com/madonna]Μαντονα[/url]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/paola]Παολα[/url] - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url] - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/sofia]Σοφια/Ζωη[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Ζωη/Αντριανα/Εφη/Σοφια[/url] - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Ζωη/Σοφια[/url]

Σολωμου 32(πανω): Μπιανκα - Μπιανκα
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Ευχαριστουμε πολυ.
Εχουμε κανει και καλυτερες.....

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Ερώτηση - Απορία:  :huh:
1. Πόση ώρα κάνετε να τα γυρίσετε όλα τα στούντιο?  :grin:
2. Και κάθε φορά που βγαίνετε από το κάθε ένα, παίζει σημιωματάριο με όνομα, περιγραφή και τοποθεσία?  :grin:
Πολύ θα ήθελα να παρεβρεθώ σε μία από τις τσάρκες  :2funny: :2funny:
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα :)

Σημερα στο Σπυρου Πατση 40 :

10 - 5 : www.studio40-gr.com/xenia]Ξενια[/url]
5 - 11 : www.studio40-gr.com/linda]Λιντα[/url]
11 - 8 : www.studio40-gr.com/laura]Λαουρα [/url]+ Ινα

Στο Σπυρου Πατση 50 :

10 - 5 : www.studio50gr.com/nadia]Ναντια[/url]
5 - 11 : Ινα
11 - 8 : www.studio50gr.com/mariza]Μαριζα [/url]

Στο Πειραιως 121 :

10 - 5 : www.peiraios121.com/ruslana]Ρουσλανα[/url]
5 - 11 : www.studio50gr.com/tzeni]Τζενη [/url]+ Ινα
11 - 8 : www.peiraios121.com/amanda]Αμαντα[/url]

:-* :-* :-*
 

Kifisou60

Ιερόδουλη
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.327
Like
0

ARISPEED

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
448
Κριτικές
25
Like
209
Πόντοι
31
Καλημέρα αδέλφια ! Μετά απο πολύ καιρό ειπα χθες το βράδυ να πάω καμμιά γκ@βλόβολτα στα στούντιο των Δυτικών Προαστείων.......για κατάθεση με ενημέρωση απο το σαϊτ των γνωστών μαγαζιών σύμφωνα με το εβδομαδιαίο προγραμμά τους .....
Κ την πατήσαμε .......Αντί της Σβετλάνας ......π.χ απο Ουκρανία με 173,ξανθιά με 55 κιλά κορμί.......... .κατα τα λεγομενά της επιχείρησης ......δούλευαν η φακλάνα απο Κραιόβα Ρουμανίας 70-80 κιλά μοσχαράκι με 7 δόντια λιγότερα κ στο αλλο κατάστημα η Αντονέλα 173-56 κιλά ,3 νούμερο βυζόμπαλο απο το Μιλάνο .......κ ηταν η Σουλελέ 165,78κιλά .....με 6 νούμερο σουτιέν ....μεχρι τα γόνατα ...
Πάνε οι καλές χρυσές εποχές .............
Ωραία ενημέρωση με την τεχνολογία .......
 

ltj

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
52
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
10
Αγαπητοί συναγωνιστές,
υπάρχει κάποια ενημέρωση για μια μελαχρινή Άντζη από Ισμήνης και Ηρ. Πολυτεχνείου, όπως από που κρατάει η σκούφια της και τι λέει στο κρεβάτι? Μου έχει μπει στο μάτι και θα ήθελα αν την έχει πάρει κανεί, τις εντυπώσεις σας να αξίζει το 50άρικο.
Αγωνιστικοί χαιρετισμοί!
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Αγαπητοί συναγωνιστές,
υπάρχει κάποια ενημέρωση για μια μελαχρινή Άντζη από Ισμήνης και Ηρ. Πολυτεχνείου, όπως από που κρατάει η σκούφια της και τι λέει στο κρεβάτι? Μου έχει μπει στο μάτι και θα ήθελα αν την έχει πάρει κανεί, τις εντυπώσεις σας να αξίζει το 50άρικο.
Αγωνιστικοί χαιρετισμοί!

Εγγύηση φίλε μου. Προχώρα ΑΦΟΒΑ !!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ερώτηση - Απορία:  :huh:
1. Πόση ώρα κάνετε να τα γυρίσετε όλα τα στούντιο?  :grin:
2. Και κάθε φορά που βγαίνετε από το κάθε ένα, παίζει σημιωματάριο με όνομα, περιγραφή και τοποθεσία?  :grin:
Πολύ θα ήθελα να παρεβρεθώ σε μία από τις τσάρκες  :2funny: :2funny:
Kαναμε με το παπακι κατι λιγοτερο απο 2 ωρες.
Τον πρωτο καιρο επιαζε σημειωση στο κινητο.Ολα τα αλλα απο μνημης.

Τωρα πλεον τα θυμαμαι απ΄εξω, οσο παραξενο και εαν σου φαινεται.
Εχω το μυαλο μου "σχεδιασμενο" τον χαρτη, (μονιμα :2funny:) ο οοιος συμπληρωνεται απο τα κοριτστα.
Εαν καποια κοπελα την βλεπω πρωτη φορα (σπανια πλεον :2funny:  :2funny:) σημειωνω το ονμα στο κινητο.

Πολυ ευχαριστως να ελθεις μαζι μας , οποτε θελησεις.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αγαπητοί συναγωνιστές,
υπάρχει κάποια ενημέρωση για μια μελαχρινή Άντζη από Ισμήνης και Ηρ. Πολυτεχνείου, όπως από που κρατάει η σκούφια της και τι λέει στο κρεβάτι? Μου έχει μπει στο μάτι και θα ήθελα αν την έχει πάρει κανεί, τις εντυπώσεις σας να αξίζει το 50άρικο.
Αγωνιστικοί χαιρετισμοί!
Η Αντζη ειναι η κοπελα που δουλευε προσφατα στα Κασσανδρας με το ιδιο ονομα και παλιοτερα στο Φυλης 80 με το ονομα Μαρια η Βουλγαρα.(οποτε η σκουφια της κραταει απο την Βουλγαρια)

Την εχω "συνατησει" μια φορα και ειναι αρκετα καλη στις υπηρεσιες της και τιμαει τα χρηματα που παιρνει.
Ο καλος μου φιλος Errikos την εχει τιμηεσει 3-4 φορες ξαι παντα εμενε κατενθουσιασμενος.
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Αγαπητοί συναγωνιστές,
υπάρχει κάποια ενημέρωση για μια μελαχρινή Άντζη από Ισμήνης και Ηρ. Πολυτεχνείου, όπως από που κρατάει η σκούφια της και τι λέει στο κρεβάτι? Μου έχει μπει στο μάτι και θα ήθελα αν την έχει πάρει κανεί, τις εντυπώσεις σας να αξίζει το 50άρικο.
Αγωνιστικοί χαιρετισμοί!

Στα Κασσάνδρας που την είχα πάρει φούλ πρόγραμμα ήτανε πολύ καλή στο δωμάτιο.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
κ ηταν η Σουλελέ 165,78κιλά .....με 6 νούμερο σουτιέν ....μεχρι τα γόνατα ...
=====
Φιλτατε Αris  , πού ήταν η Σουλελε  με 6 νουμερο σουτιέν ,  και  σε ποια βάρδια ? :)
θενκς
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Ο λαός λέει οτι όταν ο άνθρωπος κάνει σχέδια ο Θεός γελάει.
Ετσι λοιπόν και η σημερινή κανονική έξοδος εξελίχθηκε σε μικρή βόλτα απο στούντιο με τον dimit.

Βραδινή βάρδια.
Εχουμε και λέμε:

Βουλιαγμένης 83: Πετύχαμε την Άννα Μαρία να φεύγει και την Δέσποινα να έρχεται. Την Άννα Μαρία την ξέρουμε οπότε ας επικεντρωθούμε στην Δέσποινα. Νεαρής ηλικίας, μελαχρινή, κανονικού αναστήματος. Αδύνατη με μακριά μαλλιά τα οποία ήταν πιασμένα. Ωραίο στήθος, λίγο μεγαλύτερο του κανονικού μεγέθους και στητό. Ωραία περιφέρεια. Όμορφη παρουσία. Δεν κάνει πρωκτικό. Ελεύθερο στοματικό δεν θυμάμαι να ανακοινώθηκε απο την υπηρεσία.

Βουλιαγμένης 68: Δυο κοπέλες. Νικόλ και Γιασμίν.  Η Nικόλ είναι ξανθιά, σχετικά ψηλή, αδύνατη με κανονικό σώμα και στήθος. Η Γιασμίν είναι καστανή, κανονικό στήθος, μετρίου αναστήματος, ωραία περιφέρεια. Και οι δύο φορούσαν κορμάκι και δεν μπορούσες να διακρίνεις πάρα πολλά. Ωραίο σαλόνι, έκαναν παιχνίδι μεταξύ τους αφήνοντας υποσχέσεις για το δωμάτιο.

Μελαντίας 50: Τζένη και Σιλβί. Η Τζένη είναι μελαχρινή, αδύνατη, μετρίου αναστήματος. Ωραίο σώμα με κανονικό στήθος. Απλό πρόγραμμα. Η Σιλβί είναι ξανθιά, αδύνατη, εμφανώς ψηλή που σε συνδυασμό με τις πλατφόρμες φαίνονταν ακόμα πιο ψηλή! Ωραία περιφέρεια. Κάνει πρωκτικό. Καμία απο τις δυο δεν κάνει ελεύθερο στοματικό.

Γ.Μπουζιάνη 2: Η ευγενική υπηρεσία μας οδήγησε στο άδειο σαλόνι, μας εξήγησε οτι η Λάουρα είναι στο δωμάτιο και μας ζήτησε να περιμένουμε να εμφανιστεί η Εμιλι πρώτα και μετά η Λάουρα. Η Έμιλι είναι μελαχρινή με καρέ μαλλιά. Αδύνατη με κανονικό σώμα και στήθος. Ωραία περιφέρεια η οποία κοσμείτε απο τατουάζ στο δεξί κωλομέρι. Η Λάουρα δεν μας έκανε την τιμή να εμφανιστεί. Η υπηρεσία μας ενημέρωσε οτι δουλεύει με ραντεβού και μάλιστα έχει αρχική τιμή τα 60 ευρώ για το απλό πρόγραμμα. Την ώρα που φεύγαμε η υπηρεσία μας ενημέρωσε οτι η Λάουρα αρρώστησε ξαφνικά και έπρεπε να αποχωρήσει. Πρώτη φορά τα ακούω αυτά!
Γενικά το στούντιο αυτό πρωτοπορεί καθώς το 69 ανακοινώθηκε στα 80 ευρώ!

Ισμήνης 2: Νατάσσα απο σερβία. Γνωστή και απο το κροκεών 6. Ξανθιά, αδύνατη, κανονικού αναστήματος, ίσως και ψηλή. Στεγνό σώμα και κανονικό προς μεγάλο στήθος. Ωραία περιφέρεια. Αποκορύφωμα το ελεύθερο στοματικό στα 90 ευρώ!

Αυτά τα ολίγα και για σήμερα!
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 22/10  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Αλινα - Σονια - Λολιτα
Κασσανδρας 4Β(κατω): www.kassandras4-kato.com/maria]Μαρια/Ρωξανη[/url] - Νατασσα/www.kassandras4-kato.com/alexia-ru]Αλεξια (Ρωσιδα)[/url] - Σιντι/Τζουλια
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νταιανα - Ιρενα - Μαρια Ψηλη/Μισελ
Κασσανδρας 4(πανω): Αμιρα - www.kassandras4.com/misel]Μισελ/Ρωξανη[/url] - www.kassandras4.com/sara]Σαρα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/maria2]Μαρια/Σιντι[/URL] - Νινα/Σονια

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/paola]Παολα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.vrilissou60-kato.com/madonna]Μαντονα[/url]
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/marianna]Μαριανα[/url] - www.vrilissou60.com/zeta]Ζετα[/url] - www.vrilissou60.com/irena]Ιρενα[/url]

Θησεως 40(κατω): www.thiseos40.com/sofia]Σοφια[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Ζωη/Αντριανα/Εφη/Σοφια[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα/Σοφια[/url]

Σολωμου 32(πανω): Μπιανκα - Μπιανκα
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα :)

Σημερα στο Σπυρου Πατση 40 :

10 - 5 : Βικυ
5 - 11 : www.studio40-gr.com/linda]Λιντα[/url]
11 - 8 : www.studio40-gr.com/amanda]Αμαντα[/url]

Στο Σπυρου Πατση 50 :

10 - 5 : Ελενα
5 - 11 : www.studio50gr.com/nadia]Ναντια[/url]
11 - 8 : www.studio50gr.com/tzeni]Τζενη[/url] + Ινα

Στο Πειραιως 121 :

10 - 5 : www.peiraios121.com/nandia]Ναντια[/url]
5 - 11 : www.peiraios121.com/ivanna]Ιβαννα [/url]+ www.studio50gr.com/tzeni]Τζενη[/url]
11 - 8 : www.peiraios121.com/mariza]Μαριζα [/url]+ www.peiraios121.com/ruslana]Ρουσλανα[/url]

:-* :-* :-*
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Επειδη κατα καιρους μου ερχονται διαφορα πμ με ερωτησεις, για τις κοπελες, η τα στουντιο, μπουρδελα κτλ καθως και για κριτικες και τηλεφωνα.....  2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny


Εννημερωτικα για να ξεκαθαρισω την θεση μου και το ποιον μου, προς πασα κατευθυνση.....

Σχετικα με τα τηλεφωνα .....

Ακομη κι αν ειχα το τηλεφωνο της καθε κοπελας, να εισαστε σιγουροι οτι ΕΓΩ προσωπικα, δεν θα το εδινα σε κανεναν και για κανεναν λογο .....

1ον Γιατι δεν ειμαι προμοτορας, προαγωγος, η οτιδηποτε αλλο βαζει το κεφαλι του καθενος εδω μεσα


2ον Σημμαντικοτερο κατα την κριση μου, το γεγονος του ακομη και να ηξερα, δεν θελω να αναλαβω καμια ευθυνη, για πασα περιπτωση ξεροκεφαλιας, ηλιθιοτητας, κτλ κτλ απο τον οποιονδηποτε, η οποιαδηποτε, οσον αφορα υπηρεσιες κτλ κτλ


Οσον αφορα τα εν λογο ''μαγαζια''.........

ΔΕΝ εχω καμια σχεση με τα στουντιο, η τα μπουρδελα και δεν ξερω, η γνωριζω ΤΙΠΟΤΑ, περι αυτων....
ΓΡΑΨΤΕ ΑΣΧΕΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΑΠΛΑ !!!!!

Εδω μπαινω για τα ενδιαφεροντα ομολογουμενως θεματα και για την ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ και για τιποτα αλλο !!!!!!!!

Ζητω συγνωμη αν δημιουργησα την εντυπωση σε καποιους οτι ξερω περι αυτων, οτιδηποτε.
Και πραγματικα λυπαμαι που δεν μπορω να σας βοηθεισω.....

ΑΠΕΥΘΥΝΘΕΙΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΡΙΤΙΚΕΣ Η ΑΝΟΙΧΤΕ ΘΡΕΝΤ ΤΟΠΙΚ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ !!!!!!!


Πασης φυσεως πμ που αποστελεται στο εξης επι αυτων των θεμματων δεν θα λαμβανει απαντηση

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!!!!
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Μαγκες,περασα μισοβδομαδα  απο το Κωνσταντ/λεως 92,αυτο που μπαινεις απευθειας απο το δρομο ,το ισογειο,η κοπελα λεγοταν Μαρκελλα,εικοσαχρονη την εκοψα,καλη  εμφανιση,αλλα ξεπετα,ουτε  τρια λεπτα  δεν  εμεινε, με  εκανε  να χυσω στν πιπα,και μαλιστα εκανε και  ο,τι  χειροτερο πανω  σ αυτό,μολις  αρχισα να χυνω και πριν καλα-καλα τελειωσω,δεν  ειχε  ουτε  τη  στοιχειωδη  ευγενεια να μου κρατηση εστω με το χερι  τον  πουτσο να τελειωσω  εντελως.Ουτε  στο Μεταξ. δε γινεται  αυτο  πιστευω.Για μενα,ξεπετακι  ολκης,το γραφω μονο και μονο για να  μην την πατησει  και  αΛΛΟ  παιδι.Δε βαζω κριτικη ,γιατι δεν της  αξιζει.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom