Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 03/02  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Ρανια - www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url] - Ναταλι
Κασσανδρας 4Β(κατω): Καρμεν - www.kassandras4-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras4-kato.com/katia]Κατια[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Αννιτα - Ζανα - Ιρενα
Κασσανδρας 4(πανω): Σοφια - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: Νταιανα - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/despoina]Δεσποινα[/url] - Μαντονα - www.vrilissou60-kato.com/lucy]Λουση[/url]
Βριλησου 60(πανω): Ελπιδα - Μιρελα - www.vrilissou60.com/sandra]Σαντρα[/url]

Θησεως 40(κατω): Αλινα/Τζεση - www.thiseos40.com/lucy]Λουση/Αλεξια[/URL] - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Ανκα[/url]
 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1

Λέλας  Καραγιάννη  35  Πρωί  ΣΟΝΙΑ        βράδυ    ΞΕΝΙΑ          :tits:           

Πιπίνου 118        Πρωί  ΕΥΑ      ....    βράδυ ΑΛΙΚΗ                    :kissass:

Αριστομενους 72                    πρωι  ΑΛΙΝΑ        βραδυ    ΑΝΤΖΕΛΑ        :2on1:             

Κωνσταντινουπολεως 94          Πρωί  ΜΟΝΙΚΑ    απογευμα      ΜΟΝΙΚΑ    βράδυ          ΕΛΗ    ( 22.00 - 05.00)    :smitten:
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 03/02  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Ρανια - www.kassandras3-pano.com/ramona]Ραμονα[/url] - Ναταλι
Κασσανδρας 4Β(κατω): Καρμεν - www.kassandras4-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras4-kato.com/katia]Κατια[/url]
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Αννιτα - Ζανα - Ιρενα
Κασσανδρας 4(πανω): Σοφια - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url] - www.kassandras4.com/anna-lidia]Αννα[/url]
Κασσανδρας 6: Νταιανα - www.kassandras6.com/irena]Ιρενα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/despoina]Δεσποινα[/url] - Μαντονα - www.vrilissou60-kato.com/lucy]Λουση[/url]
Βριλησου 60(πανω): Ελπιδα - Μιρελα - www.vrilissou60.com/sandra]Σαντρα[/url]

Θησεως 40(κατω): Αλινα/Τζεση - www.thiseos40.com/lucy]Λουση/Αλεξια[/URL] - www.thiseos40.com/efi]Εφη/Ανκα[/url]
Aλλαγη:

Βριλησου 60(κατω): Μαντονα - Μαντονα - Λουση
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
625
Κριτικές
60
Like
3.795
Πόντοι
10.335
Κ.Λιτσα βαλε την Νταιανα καμια φορα απογευμα γιατι στην πρωινη βαρδια δεν προλαβαινουμε

Ευχαριστω
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Κ.Λιτσα βαλε την Νταιανα καμια φορα απογευμα γιατι στην πρωινη βαρδια δεν προλαβαινουμε

Ευχαριστω

θα συμφωνησω απολυτα. :rockon:

Μαλλον ομως η κοπελα δεν θελει να δουλευει απογευματα, απ΄οτι μου εχει πει. :dunno:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Σε τηλε  scouting (γυρω στις 17:30)

Βουρβαχη 19 :  Λαουρα (με τα κοτσιδακια)

Βριλησσού 55 : Εμιλυ

Βριλησσού 57 : Μονικα και Σουζαννα

Βριλησσού 42: Αναστασια

Βριλησσού 36: Λαουρα

Βριλησου 36Α : Βανεσα

Πειραιως 193: Πατριτσια

Μεγαλου Αλεξανδρου 133 : Σιντυ

Κηφησου 30 : Αντζελινα

Σερβιων 26 : Αντζελα

Βουλιαγμενης 68 : Νικη

Τριγγετα 3: Καντυ

Συγγρου 144: Ζωρα

Κεφαληνιας 75 : Εμμανουελα (με εντονα Ασιατικα χαρακτηριστικα) και λαουρα

Αγιου Μελετιου 37 : Δεσποινα

Κωνσταντινουπολεως 80 : Σισυ

Κωνσταντινουπολεως 61 : Βαλεντινα

Λουκιανου 20 : Νικη μεχρι τις 18:00, για την συνεχεια κλειστο…….

Θαρυπου 10 : Γιουλη

Δροσοπουλου 95 : Ειρηνη

Χαλκιδικης 83 : Μαργκω
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Επισης Κων/λεως 94 Ευα.

Μιλφαρα, με ρωσικα χαρακτηριστικα εντονα, για οποιον γουσταρει.
Εγω εδωσα PIPOISO 2011 με ανεση. Τι να πω, ειναι του γουστου μου. Εφυγα καινουριος, ενοιωθα οτι με ειχε "παρει" ενα πασο σε ολη την περιοχη.
Θα γινει επανελεγχος, γιατι κι αλλες φορες ενθουσιαστηκα αλλα στην εξελιξη μας βγηκαν δημοσιοι υπαλληλοι οι κοπελουδες...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Επισης Κων/λεως 94 Ευα.

Μιλφαρα, με ρωσικα χαρακτηριστικα εντονα, για οποιον γουσταρει.
Εγω εδωσα PIPOISO 2011 με ανεση. Τι να πω, ειναι του γουστου μου. Εφυγα καινουριος, ενοιωθα οτι με ειχε "παρει" ενα πασο σε ολη την περιοχη.
Θα γινει επανελεγχος, γιατι κι αλλες φορες ενθουσιαστηκα αλλα στην εξελιξη μας βγηκαν δημοσιοι υπαλληλοι οι κοπελουδες...
Η Ευα ειναι Ρωσιδα. ;)

Να υπενθυμισουμε οτι μεχρι προτινος εργαζοταν στο Αλκιβιαδου 16Γ και παλιοτερα στο Φυλης 92, με φουλ προγραμμα, το οποιο προσφερει μεχρι και σημερα..
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Επισης Κων/λεως 94 Ευα.

Μιλφαρα, με ρωσικα χαρακτηριστικα εντονα, για οποιον γουσταρει.
Εγω εδωσα PIPOISO 2011 με ανεση. Τι να πω, ειναι του γουστου μου. Εφυγα καινουριος, ενοιωθα οτι με ειχε "παρει" ενα πασο σε ολη την περιοχη.
Θα γινει επανελεγχος, γιατι κι αλλες φορες ενθουσιαστηκα αλλα στην εξελιξη μας βγηκαν δημοσιοι υπαλληλοι οι κοπελουδες...

Σε τί τιμή κυμάνθηκε η επίσκεψη; Έχω μάθει ότι έγινε μια κάποια μείωση, εκτός κι εάν μιλάμε μόνο για συγκεκριμένη κοπέλα.
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
Επισης Κων/λεως 94 Ευα.

Μιλφαρα, με ρωσικα χαρακτηριστικα εντονα, για οποιον γουσταρει.
Εγω εδωσα PIPOISO 2011 με ανεση. Τι να πω, ειναι του γουστου μου. Εφυγα καινουριος, ενοιωθα οτι με ειχε "παρει" ενα πασο σε ολη την περιοχη.
Θα γινει επανελεγχος, γιατι κι αλλες φορες ενθουσιαστηκα αλλα στην εξελιξη μας βγηκαν δημοσιοι υπαλληλοι οι κοπελουδες...
το γυρισε σε απογευμα? απολαυστικη στο φλαμπουτσαηζερ...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom