Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Κατεβηκα στα κατω οπου ειχε ερθει το ρευμα και οι τσατσαδες ειχαν μπει μεσα στα μαγαζια τους περιμενοντας τους μελλοντικους γαμιαδες !!
Παω στο Κ4Β κατω παλι οπου βγαινει η Μαρια η ψηλη πολυ στα καλα της και με αερα super !!
Λεω ειδες μαλακα για να μην περιμενεις το ρευμα την πατησες !!! :headbang: :headbang:
Παω και διπλα στο Κ4Γ κατω οπου μου λεει η τσατσα ειναι η Ντιανα την ξερεις και λεω μου φαινετε !!!
Βγαινει μετα απο 10 δευτερα παλι απο την κουζινα η τσατσα και μου ξαναλεει αφου την ξερεις δεν βγαινει να σαλοναρη η κυρια !!
Λεω θα εχει κονομηση η κυρια και δεν θελει αλλους πελατες μαλλον !!!
Τι να πω ρε Παιχτες δεν εχω λογια !!!

Σου λενε μετα επαγγελματιες !!!
Να συμπληρωσω Αρχιδια Επαγγελματιες !!!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
μπορει κ να μας χωριζε  μια πορτα  φιλε
Καταλαβες αντι να κατσω ο μαλακας και να πιασω την δεξια πορτα οπως βλεπεις μπαινοντας μιας και γαμουσες εσυ στην αριστερη προτιμησα τον Κιτρινο για γειτονα και την Αλεξανδρα !!!
Ας προσεχα !!! :headbang: :headbang: :headbang:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Και για τα Νουμερα μιας και εχω περασει και απο τις υπολοιπες τρεις απλα να πω απο θεμα service μιας και το Look ειναι θεμα γουστου !!
Marianna     service 9
Μαρια η ψηλη service 8,5
Ντιανα       service 7,0
Αλεξαντρα    service 5,5
Απο τα ψηλα στα χαμηλα και απο τα ζεστα στα κρυα !!!

Την καλησπερα μου Παιχτες !!!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Παω και διπλα στο Κ4Γ κατω οπου μου λεει η τσατσα ειναι η Ντιανα την ξερεις και λεω μου φαινετε !!!
Βγαινει μετα απο 10 δευτερα παλι απο την κουζινα η τσατσα και μου ξαναλεει αφου την ξερεις δεν βγαινει να σαλοναρη η κυρια !!
Λεω θα εχει κονομηση η κυρια και δεν θελει αλλους πελατες μαλλον !!!
Τι να πω ρε Παιχτες δεν εχω λογια !!!

Σου λενε μετα επαγγελματιες !!!
Να συμπληρωσω Αρχιδια Επαγγελματιες !!!
Δεν παιζει να μην ημασταν στο ιδιο σαλονι!!
Βγηκε ο αντιπαθητικος ρωσσικος νανος-τσατσα λεγοντας...Η ΚΟΠΕΛΑ ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΑΝ ΤΗΝ ΞΕΡΕΤΕ ΠΕΡΑΣΤΕ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ!!
Υ.Γ Εκτος απο το οτι τα παιρνει στο στομα εχει ακουστει κατι αλλο καλο για την Νταιανα και δεν το ξερουμε? :think:

 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Υ.Γ Εκτος απο το οτι τα παιρνει στο στομα εχει ακουστει κατι αλλο καλο για την Νταιανα και δεν το ξερουμε? :think:
Ναι οτι θελει και ενα εξτρα 20αρικο για να τα παρει !!! :grin: :grin: :grin:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065
Ναι οτι θελει και ενα εξτρα 20αρικο για να τα παρει !!! :grin: :grin: :grin:
Εχει πλακα να θελει και συν 20 για να σαλοναρει! :headbang:
Εκει ειναι να τραβας τα μαλλια σου!!
Υ.Γ Κυρα Λιτσα πες τους να πανε σπιτι τους αν βαριουνται...τσατσα κ ταναπου!!
Υ.Γ2 Εκτος αν συμμορφωθουν..λεμε και καμια μαλακια να περασει η ωρα :P
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Τελικα η ΔΕΗ τα φταιει ολα !!
Θα ειχα μπουκαρει στην ψηλη και θα ειχα βγη κουκλος !!
Αλλα μου ετυχε η Αλβανιδα απο το Βελιγραδι !!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Δεν παιζει να μην ημασταν στο ιδιο σαλονι!!
Βγηκε ο αντιπαθητικος ρωσσικος νανος-τσατσα λεγοντας...Η ΚΟΠΕΛΑ ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΑΝ ΤΗΝ ΞΕΡΕΤΕ ΠΕΡΑΣΤΕ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ!!Υ.Γ Εκτος απο το οτι τα παιρνει στο στομα εχει ακουστει κατι αλλο καλο για την Νταιανα και δεν το ξερουμε? :think:


Σιγά να μην πάει και μέχρι το δωμάτιο!!! Τρελές απαιτήσεις έχουμε μου φαίνεται!!! Όχι επειδή μοιράζει δώρα ο Αγιος Βασίλης να ζητάμε κι ότι θέλουμε!!!  :uglystupid:

Υ.Γ.  "Επειδή η κοπέλα βαριέται, περάστε κατευθείαν...στην κουζίνα παρακαλώ"  :2funny: :2funny: :2funny:

Υ.Γ.2  Το ξέρω, το ξέρω έχετε δίκιο: το "παρακαλώ" είναι υπερβολή! "Περάστε στην κουζίνα μην σας  :fuck1: παλιοπελάτες"  :cheesy:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Δεν παιζει να μην ημασταν στο ιδιο σαλονι!!
Βγηκε ο αντιπαθητικος ρωσσικος νανος-τσατσα λεγοντας...Η ΚΟΠΕΛΑ ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΑΝ ΤΗΝ ΞΕΡΕΤΕ ΠΕΡΑΣΤΕ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ!!
Υ.Γ Εκτος απο το οτι τα παιρνει στο στομα εχει ακουστει κατι αλλο καλο για την Νταιανα και δεν το ξερουμε? :think:
Την Νταιανα την εχω συναντησει δυο φορες και ηταν πολυ καλή (στο απλο πρόγραμαμ κιολας)H μια πολυ προσφατα κιλας, πριν 4-5 μερες.

Η τσατσα για κλωτσιές. Γνωστη και απο το Σπυρου Πατση 40, που εβριζε οσους δεν περναγανε στο σαλονι.

το επονωμαζομενο Hobbit, οπως την εχουμε "βαφτισει" με τον Pitsiriko1........
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 27/12  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Ρανια - Ραμονα - Μελεκ
Κασσανδρας 4Β(κατω): Γαβριελα - Βικτωρια - Βικτωρια
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νταιανα - Ιρενα - Ραμονα
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - Αλεξανδρα - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/liza]Λιζα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Μιρελα - Ιρενα
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/despoina]Δεσποινα[/url] - Κατια - www.vrilissou60.com/sandra]Σαντρα[/url]

Θησεως 40(κατω): Λουση - www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - Σιμονα
Θησεως 40(πανω): www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]
 

xadiara.gr

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2010
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Κωνσταντινουπόλεως 94      ΕΥΑ        :tits: 

πιπινου107    ......  ΚΛΕΙΣΤΟ    :headbang:


Λέλας  Καραγιάννη  35    Πρωί  ΣΟΝΙΑ.... βράδυ  ΣΑΝΤΡΑ    :kissass:


Πιπίνου 118        Πρωί  ΕΥΑ....    βράδυ ΕΒΙΤΑ    :2on1:


Αριστομένους 72    πρωί  ΕΒΙΤΑ  .... βράδυ  ΕΥΑ  (94)    :tits2:
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Χθές σύντροφοι, φάγαμε ένα άκυρο Ηλία Ηλιού 82, πηγαίναμε για Τατιάνα, κάτα τις 12 παρά και ήταν κλειστό.
Την κάνουμε Για Κηφισού 30 και Αφροδίτη, και γινόταν ΧΑΜΟΣ. Μετά από μισή ώρα αναμονής, εμφαίζεται το Αφροδιτάκι και μένουν μέσα 5 σύντροφοι. Την έκανα με ελαφρά. Κατέληξα Εβίτα στη Σπύρου Πάτση, συμπαθές, αλλά δεν ξετρελάθηκα κιόλας.
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :) :) :) Σημερα 27/12  :) :) :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): www.kassandras3-kato.com/vicky]Βικυ[/url] - www.kassandras3-kato.com/laoura]Λαουρα[/url] - www.kassandras3-kato.com/mixaela]Μιχαελα[/url]
Κασσανδρας 3(πανω): Ρανια - Ραμονα - Μελεκ
Κασσανδρας 4Β(κατω): Γαβριελα - Βικτωρια - Βικτωρια
Κασσανδρας 4Γ(κατω): Νταιανα - Ιρενα - Ραμονα
Κασσανδρας 4(πανω): Αλεξανδρα - Αλεξανδρα - www.kassandras4.com/maria%20serva]Μαρια Σερβα[/url]
Κασσανδρας 6: www.kassandras6.com/melina]Μελινα[/url] - www.kassandras6.com/liza]Λιζα[/url] - www.kassandras6.com/nikol]Νικολ[/url]

Βριλησου 60(κατω): www.vrilissou60-kato.com/marianna]Μαριανα[/url] - Μιρελα - Ιρενα
Βριλησου 60(πανω): www.vrilissou60.com/despoina]Δεσποινα[/url] - Κατια - www.vrilissou60.com/sandra]Σαντρα[/url]

Θησεως 40(κατω): Λουση - www.thiseos40.com/efi]Εφη[/url] - Σιμονα
Θησεως 40(πανω): www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url] - www.thiseos40.com/elena]Ελενα[/url]
Αλλαγη:

Βριλησου 60(κατω): Μαριανα - Μαντονα - Ιρενα
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Κωνσταντινουπόλεως 94       ΕΥΑ        :tits: 

πιπινου107    ......  ΚΛΕΙΣΤΟ     :headbang:


Λέλας  Καραγιάννη  35    Πρωί  ΣΟΝΙΑ.... βράδυ   ΣΑΝΤΡΑ     :kissass:


Πιπίνου 118         Πρωί  ΕΥΑ....    βράδυ ΕΒΙΤΑ     :2on1:


Αριστομένους 72     πρωί  ΕΒΙΤΑ  .... βράδυ   ΕΥΑ   (94)    :tits2:
Η Εβιτα ειναι η Αφροδιτη? :think:
Ρωταω γιατι καποτε δουλευε και με αυτο το ονομα!!!


Υ.Γ. Ειναι εδω η Σονια τετοια εποχη?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom