Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Η Λίζα που είναι αύριο στο Βουλιαγμένης 83 μου κάνει κλικ! Τι λέει από σέρβις?
Η εμπειρια μου μαζι της, μια απο αυτες του μεσου ορου.
Δεν κλαις τα λεφτα σου, οχι ομως κατι το ιδιεταιρα ξεχωριστο.
Οταν την ειχα "γνωρισει" εκανε φουλ προγραμαμ (& πρωκτικο).
Δεν θυμαμαι εαν το κανει ακομα.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Σε απογευματινή βολτιτσα στο Βοτανικο παρέα με τον lex80, ή αλλιώς:
Η ΤΣΑΡΚΑ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ «ΠΟΡΤΑΣ»

Κωνσταντινουπόλεως 61: Δεν μας έκαναν την τιμή να ανοίξουν.

Χαλκιδικής 83: παρομοίως. Πόρτα ερμητικά κλειστή.

Κασσάνδρας 6Νικολ. Η γνωστή πλέον μελαχρινή με τα ίσια μακριά μαλλιά. Όμορφη γυναίκα, οι γνώμες για αυτήν αντικρουόμενες. Έχει εργαστεί παλιότερα καις το Φ80 σαν Έλλη

Κασσάνδρας 4Α: Άννα. Όσο περισσότερο την βλέπω, τόσο πιο πολύ μου αρέσει. Νεαρή, μελαχρινή μα σπαστά μαλλιά λίγο κάτω από τους ώμους. Φυσικό στήθος, ιδιεταιρα ευδιάθετη και χαμογελαστή στο σαλόνι.

Κασσάνδρας 4Β: Ιρενα. Μια ακόμα πρόσχαρη κοπέλα. Μελαχρινή επίσης, με ίσια μαλλιά και φουλ προγράμματα συμπεριλαμβανομένου και του πρωκτικού.

Κασσάνδρας 3Α: Μαριάννα. Όμορφη παρουσία που αρχίζει να έχει τους θαυμαστές της πλέον στον χώρο. Ψηλή Ξανθιά που ωραίο κορμί και μαζί της η Βαλεντινα μια νέα άφιξη εκ Ρωσίας, με παρόμοιο σωματοτυπο, γλυκό πρόσωπο και αρκετα γελαστή στο σαλόνι. Εμφανώς άπειρη στο σαλοναρισμα, έχει προοπτικές. Δυνατότητα συνδιασμου και των δυο κοριτσιών στο δωμάτιο.

Κασσάνδρας 3Β: Νινα. Η γνωστή πλέον καστανόξανθη κορασίδα με το πλούσιο σιλικονατο στήθος.

Σπύρου  Πατση 40 : Μιρελα. Όμορφη ομολογουμενως κοπέλα, αλλά πολύ ξινή στο σαλόνι. Οι κριτικές που την «ακολουθούν» δεν είναι ότι καλύτερο….

Σπύρου  Πατση 27: Ναταλι. Από τις πιο Mignon κοπέλες που έχω δει ποτέ. Ακόμα και πάνω στις πλατφόρμες αρκετα μικροκαμωμένη. Ξανθιά , χαμογελαστή στο σαλόνι.

Σερβιων 26: Στεφανια. Το γνωστό Milf από Βουρβαχη 19 και Κωνσταντινουπόλεως 61. καταθεσις, ακολουθεί κριτική. Η υπηρεσία υπόδειγμα ευγένειας.

Δοξατου 2Α: Κλειστον, όπως σωστά επισήμανε και ο spoon στο τηλε-scouting

Κωνσταντινουπόλεως 130: Από το θυροτηλέφωνο η υπηρεσία μας ενημέρωσε πως μόλις κλείσανε….

Κωνσταντινουπόλεως 94: Η κόκκινη ταμπέλα με το «94» έλαμπε από μακριά., όπως επίσης και η επιγραφή STUDIO . η πόρτα όμως κλειστή. Η ώρα ήταν 23:00….

Κωνσταντινουπόλεως 80 : Ντορινα. Ψηλή σχετικά καστανόξανθη με τα μαλλιά μαζεμένα. Σώμα με σωστές αναλογίες ντυμένη με μαύρο σουτιέν και κόκκινο εσώρουχο.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 133: Πενυ. Αυτή η κοπέλα είναι «τρελοκομείο» με την καλή έννοια. Γελαστή, πλακατζου, ναζιάρα στο σαλόνι. Ο μόνος λόγος που δεν πέρασα ήταν ότι είχε προηγηθεί η κατάθεση στην Στεφανια. Οψωμεθα…..Απο Δευτερα αποχωρει για διακοπες για 1 μηνα περιπου.

Ευνειδων 5: Οι άνθρωποι είναι άξιοι της μοίρας τους. Η μεγάλη επιγραφή έλαμπε, όπως επίσης και τα φαναράκια στην είσοδο Ακόμα περιμένω να ανοίξουν…….
 

Novoselac

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2009
Μηνύματα
820
Κριτικές
4
Like
90
Πόντοι
6
Σε απογευματινή βολτιτσα στο Βοτανικο παρέα με τον lex80, ή αλλιώς:
[size=13pt]Η ΤΣΑΡΚΑ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ «ΠΟΡΤΑΣ»[/size]

Κωνσταντινουπόλεως 61: Δεν μας έκαναν την τιμή να ανοίξουν.

Χαλκιδικής 83: παρομοίως. Πόρτα ερμητικά κλειστή.

Δοξατου 2Α: Κλειστον, όπως σωστά επισήμανε και ο spoon στο τηλε-scouting

Κωνσταντινουπόλεως 130: Από το θυροτηλέφωνο η υπηρεσία μας ενημέρωσε πως μόλις κλείσανε….

Κωνσταντινουπόλεως 94: Η κόκκινη ταμπέλα με το «94» έλαμπε από μακριά., όπως επίσης και η επιγραφή STUDIO . η πόρτα όμως κλειστή. Η ώρα ήταν 23:00….

Ευνειδων 5: Οι άνθρωποι είναι άξιοι της μοίρας τους. Η μεγάλη επιγραφή έλαμπε, όπως επίσης και τα φαναράκια στην είσοδο Ακόμα περιμένω να ανοίξουν…….

την οποία φάγατε στην μάπα ΔΕΟΝΤΩΣ ...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Συγγνώμη ρε φίλε , αλλά δεν άντεξα να μη το σχολιάσωωωωω ...

 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
τιτανομέγιστε cheyene νομίζω οτι σας έχουν πάρει χαμπάρι οτι κάνετε καταδρομικές μονο και μόνο για βλέπετε σαλονάριμα και δεν σας ανοίγουν.

πρέπει να αλλάξουμε τα περίπολα......
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Αλλιως θα παιρνω απο το σταθερο!!! :2funny:
αυτο εννοειτε. αλλα μονος ειπες οτι πηρες απο κινητο οποτε...!  :grin:

Σε απογευματινή βολτιτσα στο Βοτανικο παρέα με τον lex80, ή αλλιώς:
Η ΤΣΑΡΚΑ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ «ΠΟΡΤΑΣ»
αχαχαχαχααχχα! οντως! πολυ πορτα!
παντως φατσα μπατσου δεν εχω!

ισως το ray ban γυαλι να ξεγελα!
:2funny:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
την οποία φάγατε στην μάπα ΔΕΟΝΤΩΣ ...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Συγγνώμη ρε φίλε , αλλά δεν άντεξα να μη το σχολιάσωωωωω ...
Πραγματικα

Πρωτη φορα τρωω τοσο πολύ πορτα. >:(
Λες να ηταν ο Lex γκαντεμης?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Θα ξαναπαω μονος μου να δω........
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
τιτανομέγιστε cheyene νομίζω οτι σας έχουν πάρει χαμπάρι οτι κάνετε καταδρομικές μονο και μόνο για βλέπετε σαλονάριμα και δεν σας ανοίγουν.

πρέπει να αλλάξουμε τα περίπολα......
Αφου 99% σε τσαρκα θα καταθεσω.
Και σημερα κατεθεσα στην Στεφανια.

Αυτοι χανουνε........
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Κασσάνδρας 4Α: Άννα. Όσο περισσότερο την βλέπω, τόσο πιο πολύ μου αρέσει. Νεαρή, μελαχρινή μα σπαστά μαλλιά λίγο κάτω από τους ώμους. Φυσικό στήθος, ιδιεταιρα ευδιάθετη και χαμογελαστή στο σαλόνι.

Σπύρου  Πατση 27: Ναταλι. Από τις πιο [size=20pt]Mignon [/size] κοπέλες που έχω δει ποτέ. Ακόμα και πάνω στις πλατφόρμες αρκετα μικροκαμωμένη. Ξανθιά , χαμογελαστή στο σαλόνι.

Σερβιων 26: Στεφανια. Το γνωστό Milf από Βουρβαχη 19 και Κωνσταντινουπόλεως 61. καταθεσις, ακολουθεί κριτική. Η υπηρεσία υπόδειγμα ευγένειας.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 133: Πενυ. Αυτή η κοπέλα είναι «τρελοκομείο» με την καλή έννοια. Γελαστή, πλακατζου, ναζιάρα στο σαλόνι. Ο μόνος λόγος που δεν πέρασα ήταν ότι είχε προηγηθεί η κατάθεση στην Στεφανια. Οψωμεθα…..Απο Δευτερα αποχωρει για διακοπες για 1 μηνα περιπου.
Για την Αννα συμφωνω!
Για την υπηρεσια του σερβιων 26 επισης!
Για την Πένυ κλασικά. Αυτή η κοπέλα πάντα με κάνει να χαίρομαι να την βλέπω στο σαλόνι. Δεν ειναι ξυλάγκουρο όπως οι περισσότερες όπως πολύ σωστά σχολίασες εκείνη την στιγμή!
Αλλά ρε φίλε η Ναταλί του σπύρου πάτση 27...
πολύ πετίτ ρε αδερφε! Πάνω στα παπούτσια ηταν και δεν ξεπερνούσε το 1:60
:2funny:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Πραγματικα

Πρωτη φορα τρωω τοσο πολύ πορτα. >:(
Λες να ηταν ο Lex γκαντεμης? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Θα ξαναπαω μονος μου να δω........
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Λες;  :( :( :(

Μηπως φταίει η πανσέληνος;
Δεν ξέρω....

Μήπως δεν έχουμε χημεία ρε cheyenne;
:tooth:
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42

diomides1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
35
Like
2
Πόντοι
26

λιτσα μηπως μπορεις να λες αν σε καποιο απο τα σπιτακια βρισκονται 2 κοπελιες διαθεσιμες; 
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom