Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (0 μέλη και 36 επισκέπτες)

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Βραδυνη βολτα με εκλεκτους συναγωνιστες!!!!!!!!!!!

Πιπινου 118: Αφροδιτη!!! :knockinb: Επεστρεψε μαυρισμενη και λυσσασμενη!!!
Κατεθεσα, γι'αυτο αλλωστε ξεκινησε και απο εκει η τσαρκα........η κοπελα ειναι αλλου!!! :rockon:

Πιπινου 107: Δεν το προλαβαμε ανοιχτο, δεν θυμαμαι τι ωρα ηταν να κλεισει!!!Εμεις περασαμε στις 22.30!!!

Αριστομενους 72: Αλεξια απο Λελας!!!

Παιωνιου 10: Λορι Ελενα και Χριστινα!!!Ελενα η γνωστη μελαχρινη με το καρε, Χριστινα καστανη με κοτσο τα μαλλια και σοφιτηκε γυαλι!!!Ο κωλος της μεγαλος αλλα ππροστυχος!!!Λορι κατω του μετριου!!!Γενικα παρατραγουδα και οι τρεις για να λεμε την αληθεια τωρα............νομιζα οτι μπηκα στο Θησεως 40!!! :tooth:

Κεφαληνιας 75: Αγνη και Λαουρα!!!Για την Αγνη δεν χρειαζεται να πω κατι απο εμφανιση και σερβις,για τα γουστα μου ειναι πολυ ψηλα!!!  :lheel: Η Λαουρα μελαχρινη ψηλη και αχαρη!!!Το μονο που την σωζει ειναι το χαμογελο που εχει στο σαλονι της!!!

Αγ.Μελετιου 37: Βικυ!!!Εδω η υπηρεσια, ωφειλω να πω, μας τονισε εξαρχης οτι το προγραμμα ξεκιναει με 30!!!Το ιδιο και η κοπελα που βγηκε χαρουμενη στο σαλονι!!!Δεν ηταν του γουστου μου.....ουτε που θυμαμαι να την περιγραψω!!!

Δροσοπουλου 95:  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Εμμανουελα!!!!!!!!!!!!!!!
drooling-5.gif
παλι πηρα τηλ πριν περασουμε για να αποφυγω την καταστροφη μου!!! :zfuck: :fuck1: :kissass:

Βριλησσου 57: Κλαουντια!!!Πρωτη φορα την βλεπω!!!!Πολυ καλη και ομορφη πιτσιρικα καστανοξανθη με πολλα tatoo, το ενα πανω στο δεξι της στηθος και σκουλαρηκι στο φρυδι!!! :grin: Δεν ξερω για τη γλωσσα............ :rolleyes:

Βριλησσου 55: Ελλη!!!Βλεποντας χτες την Ρομινα :-*, την ιδια μερα που κατεθεσε και ο συναγωνιστης ioannis_ver με τα 0 ποστ και τις 0 κριτικες που για καποιο λογο την βρηκε κοντη και ασχημη  :2funny: (επεσα κατω μολις τα διαβασα), δεν εχω να πω και κατι το σημαντικο για αυτην!!!Βαρια κοπελα με βαρυ περπατημα!!!Μηδεν θυληκοτητα με προσωπο ισα που τη σωζει!!!Ο συναγωνιστης στο δωματιο παντως το χαιροτανε απ'οτι ακουγαμε τουλαχιστον στο βαθος του σαλονιου!!! :rockon:

Βριλησσου 36: Αμαντα!!!

Βριλησσου 46: Κιμ!!! :zfuck: :fuck1: :cum: :kissass: :2on1: Αν δεν ειχα καταθεσει προηγουμενως ακομα εκει θα ημουνα!!! :pipa3:
 

parisos

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
η αγνη απο κεφαληνιας 75 ειναι το απιστευτο μωρο απο καθε αποψη τι να πω κορυφη.
 

parisos

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
παντως αγορια σε οποια εχω παει τελευταια αναφερω αγνη συλβια βανεσσα λαουρα ελενα εχουν τελειωσει ολες τι γινεται δεν μου εχει ξανασυμβει τοσο συχνα.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
παντως αγορια σε οποια εχω παει τελευταια αναφερω αγνη συλβια βανεσσα λαουρα ελενα εχουν τελειωσει ολες τι γινεται δεν μου εχει ξανασυμβει τοσο συχνα.


Ειναι ανοιξη μωρε και εχουν καυλες και αυτες!!! :S
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Βραδυνη βολτα με εκλεκτους συναγωνιστες!!!!!!!!!!!

Πιπινου 118: Αφροδιτη!!! :knockinb: Επεστρεψε μαυρισμενη και λυσσασμενη!!!
Κατεθεσα, γι'αυτο αλλωστε ξεκινησε και απο εκει η τσαρκα........η κοπελα ειναι αλλου!!! :rockon:

Πιπινου 107: Δεν το προλαβαμε ανοιχτο, δεν θυμαμαι τι ωρα ηταν να κλεισει!!!Εμεις περασαμε στις 22.30!!!

Αριστομενους 72: Αλεξια απο Λελας!!!

Παιωνιου 10: Λορι Ελενα και Χριστινα!!!Ελενα η γνωστη μελαχρινη με το καρε, Χριστινα καστανη με κοτσο τα μαλλια και σοφιτηκε γυαλι!!!Ο κωλος της μεγαλος αλλα ππροστυχος!!!Λορι κατω του μετριου!!!Γενικα παρατραγουδα και οι τρεις για να λεμε την αληθεια τωρα............νομιζα οτι μπηκα στο Θησεως 40!!! :tooth:

Κεφαληνιας 75: Αγνη και Λαουρα!!!Για την Αγνη δεν χρειαζεται να πω κατι απο εμφανιση και σερβις,για τα γουστα μου ειναι πολυ ψηλα!!!  :lheel: Η Λαουρα μελαχρινη ψηλη και αχαρη!!!Το μονο που την σωζει ειναι το χαμογελο που εχει στο σαλονι της!!!

Αγ.Μελετιου 37: Βικυ!!!Εδω η υπηρεσια, ωφειλω να πω, μας τονισε εξαρχης οτι το προγραμμα ξεκιναει με 30!!!Το ιδιο και η κοπελα που βγηκε χαρουμενη στο σαλονι!!!Δεν ηταν του γουστου μου.....ουτε που θυμαμαι να την περιγραψω!!!

Δροσοπουλου 95:  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Εμμανουελα!!!!!!!!!!!!!!!
drooling-5.gif
παλι πηρα τηλ πριν περασουμε για να αποφυγω την καταστροφη μου!!! :zfuck: :fuck1: :kissass:

Βριλησσου 57: Κλαουντια!!!Πρωτη φορα την βλεπω!!!!Πολυ καλη και ομορφη πιτσιρικα καστανοξανθη με πολλα tatoo, το ενα πανω στο δεξι της στηθος και σκουλαρηκι στο φρυδι!!! :grin: Δεν ξερω για τη γλωσσα............ :rolleyes:

Βριλησσου 55: Ελλη!!!Βλεποντας χτες την Ρομινα :-*, την ιδια μερα που κατεθεσε και ο συναγωνιστης ioannis_ver με τα 0 ποστ και τις 0 κριτικες που για καποιο λογο την βρηκε κοντη και ασχημη  :2funny: (επεσα κατω μολις τα διαβασα), δεν εχω να πω και κατι το σημαντικο για αυτην!!!Βαρια κοπελα με βαρυ περπατημα!!!Μηδεν θυληκοτητα με προσωπο ισα που τη σωζει!!!Ο συναγωνιστης στο δωματιο παντως το χαιροτανε απ'οτι ακουγαμε τουλαχιστον στο βαθος του σαλονιου!!! :rockon:

Βριλησσου 36: Αμαντα!!!

Βριλησσου 46: Κιμ!!! :zfuck: :fuck1: :cum: :kissass: :2on1: Αν δεν ειχα καταθεσει προηγουμενως ακομα εκει θα ημουνα!!! :pipa3:
Το Βριλησσου 42 ηταν κλειστο χτες βραδυ!!!
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Χθες βράδυ, δεύτερο τέστ ντράιβ στη Νατάσα τη Σέρβα στο Ισμήνης . Πιο σφαιρική γνώμη σχημάτισα . Ακολουθεί κριτική
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
παντως αγορια σε οποια εχω παει τελευταια αναφερω αγνη συλβια βανεσσα λαουρα ελενα εχουν τελειωσει ολες τι γινεται δεν μου εχει ξανασυμβει τοσο συχνα.

Πιθανόν να είστε γλυκοτσούτσουνος και να μην το ξέρετε.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
... ή φαρμακοψώλης και να μην το ξέρετε.
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Θεωρώ πως όταν δεν χύνουν οι κοπέλλες στα studio καλό είναι να ζητάμε τα λεφτά μας πίσω για να σφίξουν λίγο οι κώλοι. :P
Και τώρα που το είπα, θυμήθηκα ότι μάλλον χθές η Σάρα στη Φραντζή δεν έχυσε αρκετά οπότε την επόμενη θα μπώ με 30€ και αν θέλει! :S :s&m_1:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Θεωρώ πως όταν δεν χύνουν οι κοπέλλες στα studio καλό είναι να ζητάμε τα λεφτά μας πίσω για να σφίξουν λίγο οι κώλοι. :P
Και τώρα που το είπα, θυμήθηκα ότι μάλλον χθές η Σάρα στη Φραντζή δεν έχυσε αρκετά οπότε την επόμενη θα μπώ με 30€ και αν θέλει! :S :s&m_1:
Καλο μου αρεσε...πως και δεν το ειχα σκεφτει αυτο? :think: :think:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Η Νικολ μαλλον για αυτο τον λογο με εφτυνε χτες γιατι δεν μπορουσε να χυση !!
Ε και ειπε μιας και δεν χυνω δεν φτυνω !!! :think:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Λεπόν
καθότι το πάθος του μουρδελιάρη δεν απεργεί ποτέ:
-Συγγρού 144 μια ξανθιά γερμανίδα, όμορφη, όμως η τσατσά απαράδεκτη χτύπαγε την πόρτα και φώναζε στα γερμανικά να τελειώνει η κοπέλα αν και ήμουν ο μόνος εν δυνάμει πελάτης... Η κοπέλα βγήκε σαν κυνηγημένη από το δωμάτιο κι εγώ πήρα δρόμο. Απαράδεκτη νοοντροπία όταν ζητούν από 50-150 ευρώ για υπηρεσίες μεταξουργίου

-Κασάνδρας 3 πάνω δυο μπαζόλες μάλλον τσιγγάνες, η μια με πολύ μακρυά ράστα εξτένσιονς. Ωραίο κίνκυ ντύσιμο όμως, αλλά δεν αξίζουν ούτε 10 ευρώ και οι δυο μαζί...

-Κασάνδρας κάτω μια ξανθούλα ομορφούλα αλλά με πιζάμες και ελαφρώς κοιμισμένη

-Κασάνδρας 4 άνω η Νταιάνα

-Κασάνδρας 4 κάτω η Λάουρα, μελαχρινή με fishnet ολόσωμο αλλά κακές κριτικές

-Κασάνδρας 6 μια τσέχα μελαχρινή συμπαθής.

-Σπύρου Πάτση 27 κλειστό

-Ελ Βενιζέλο 40 Έλενα, Βανέσα και Αλίνα παντελώς αδιάφορες
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Φιλε tresurert λες για την Νικολ απο Φυλης 104 και Πατση 40 ? Πηγε στα Κασσανδρας? Η αλλη ειναι ?

Άλλη είναι και αν δεν κάνω λάθος είναι και άλλα τα "χρώματά" τους (ξανθιά η μία μελαχροινή η άλλη). Η Νικόλ που λες εσύ προσωρινά δεν έχει βάρδιες στο Σπύρου Πάτση 40 αλλά είναι στο Φυλής 104 και στο Αντιόχειας 64 σίγουρα :)
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Λεπόν
καθότι το πάθος του μουρδελιάρη δεν απεργεί ποτέ:
-Συγγρού 144 μια ξανθιά γερμανίδα, όμορφη,
Tζουλια απο Γερμανια συμφωνα με τις κυριες!
Τουμπανο η κυρια..
 

Συνημμένα

  • pic_102112742815069589lathen.jpg
    pic_102112742815069589lathen.jpg
    51 KB · Εμφανίσεις: 22
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom