Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
το απογευμα στο καρεα 30 ειχε την ξανθια μετριοτητα ινα και την καστανη με γαματη κωλαρα τζεσσικα.

δοκιμασα τζεσσικα κ κλαιω τα 60.για το πουτσο.
κριτικη αυριο γιατι τωρα νυσταζω.

εμφάνιση τζέσσικας?στύλ επιπέδου........?????
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
εμφάνιση τζέσσικας?στύλ επιπέδου........?????

1.65

καστανη με μακρια μαλλια.
ματια καστανα.
καλο προσωπο .
μκρο στηθος οχι κατι το ιδιαιτερο.
γεματο καλοσχηματισμενο κωλο με σημαδι στο αριστερο μαγουλο.

επιπεδο γαμησιου,,,υπο το μηδεν,
στυλ...δεν ερχεται κατι τετοια ωρα.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
1.65

καστανη με μακρια μαλλια.
ματια καστανα.
καλο προσωπο .
μκρο στηθος οχι κατι το ιδιαιτερο.
γεματο καλοσχηματισμενο κωλο με σημαδι στο αριστερο μαγουλο.

επιπεδο γαμησιου,,,υπο το μηδεν,
στυλ...δεν ερχεται κατι τετοια ωρα.

και πολλά είπες τρισμεγιστοτεράστιε κοκολόγχε!!!!!!!!
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
συνάδελφοι συναγωνιστές είναι δυνατόν να σκάτε ακόμα 60άρια?? :grin:  :P  
σχεδόν παντού παίζει το 40-30άρι αν τους πεις ότι θες να σου περισσέψουν τα υπόλοιπα για ταξί κ.λπ. (αρκεί να μην έχει κόσμο μπροστά) επίσης σε αρκετά ρδελάκια έχει καλύτερα γυναικοτεμάχια και καλύτερο σέρβις!! :rockon:  :rockon:  :rockon: 
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.643
Πόντοι
19.505
το απογευμα στο καρεα 30 ειχε την ξανθια μετριοτητα ινα και την καστανη με γαματη κωλαρα τζεσσικα.

δοκιμασα τζεσσικα κ κλαιω τα 60.για το πουτσο.
κριτικη αυριο γιατι τωρα νυσταζω.

τωρα συμφωνα με την τσατσα ειναι η σαρα και η τζινα.
δεν έριχνες μια ματιά στο ιστορικο της Τζέσικας που την έθαβε χοντρά συναγωνιστής προ μιας εβδομάδας περίπου;
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
1.65

καστανη με μακρια μαλλια.
ματια καστανα.
καλο προσωπο .
μκρο στηθος οχι κατι το ιδιαιτερο.
γεματο καλοσχηματισμενο κωλο με σημαδι στο αριστερο μαγουλο.

επιπεδο γαμησιου,,,υπο το μηδεν,
στυλ...δεν ερχεται κατι τετοια ωρα.
Ο πίατσας είχε γράψει πριν 5-6 ημέρες οτι ήτανε τόσο χάλια στο δωμάτιο που την έδιωξε και πήρε τα λεφτά του πίσω.
μετα απο 2,5 λιτρα μπυρα ειπα οντως πολλα

παω να κοιμηθω γιατι ειμαι ετοιμος να την κανω για σαρα
Εγώ πέρασα μια βότλα το βράδυ και ήτανε η Σάρα και η Τζίνα.Αφού ξέρεις ποια είναι τα σίγουρα στο μαγαζί γιατί κάνεις δοκιμές τέτοιες δύσκολες εποχές. :think: :think:
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα σας,
τωρα και μεχρι τις 5 το απογευμα στο στουντιο θα βρισκεται η Σιντυ! :-*
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
[move] :)  :)  :)  Σημερα 27/04  :)  :)  :)  [/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Νινα - Βικυ - Σαντρα
Κασσανδρας 3(πανω): Χριστινα (καινουρια) - Ναταλι - Μιχαελα
Κασσανδρας 4(κατω): Λαουρα - ? - Αννα
Κασσανδρας 4(πανω): Νταιανα - Σαντρα - Μαρια Σερβα
Κασσανδρας 6: Ευα - Μελινα - Νικολ

Θησεως 40(κατω): Μαργαριτα - Βικτωρια
Θησεως 40(πανω): Ελενα - Αλινα

Το Θησεως 40 θα ειναι ανοιχτο μεχρι της 3:00 καθε μερα εκτος απο Παρασκευη - Σαββατο - Κυριακη που ειναι ανοιχτο μεχρι της 7:00
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλησπερα,τωρα και μεχρι τις 11 το βραδυ στο στουντιο θα ειναι η Τζενη! :-* :-* :-*
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλησπερα,

τωρα και μεχρι το πρωι στο στουντιο θα βρισκεται η Βικτωρια! :-*
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Ο πίατσας είχε γράψει πριν 5-6 ημέρες οτι ήτανε τόσο χάλια στο δωμάτιο που την έδιωξε και πήρε τα λεφτά του πίσω.
Την εδιωξα πριν κανει το οτιδηποτε  γι αυτο πηρα τα λεφτα μου πισω  :thumbsup:
Ειμαι σιγουρος πως και τη συσκευασια της καποτας να εσκιζε θα μου ελεγαν παπαριες!
Ευτυχως την καταλαβα την Φολα
Οταν η αλλη μου ερχεται στο δωματιο με υφακι συν του οτι η λεξη Προκαταρκτικα ειναι αγνωστη γι αυτην ξενερωνω!
Κι εχω διωξει και θα συνεχισω να διωχνω οσες δεν κανουν καλα την δουλεια τους!
Μακαρι να το καναμε ολοι για να καθαριζει το τοπιο απο τις ¨ξυπνιες¨¨ :P :P
Υπαρχουν αλλες που κανουν παπαδες!!Αυτη ειναι η εξυπνη και δεν??
υ.γ Οσα βγαζω σε δυο μερες δεν θα μου τα παρει καμια μαλακω στο 10λεπτο χωρις να κανει το παραμικρο!Ανεβασα και κριτικη για να μην την πατησουν κι αλλοι μετα τον kokolongo και μενα
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Την εδιωξα πριν κανει το οτιδηποτε  γι αυτο πηρα τα λεφτα μου πισω  :thumbsup:
Ειμαι σιγουρος πως και τη συσκευασια της καποτας να εσκιζε θα μου ελεγαν παπαριες!
Ευτυχως την καταλαβα την Φολα
Οταν η αλλη μου ερχεται στο δωματιο με υφακι συν του οτι η λεξη Προκαταρκτικα ειναι αγνωστη γι αυτην ξενερωνω!
Κι εχω διωξει και θα συνεχισω να διωχνω οσες δεν κανουν καλα την δουλεια τους!
Μακαρι να το καναμε ολοι για να καθαριζει το τοπιο απο τις ¨ξυπνιες¨¨ :P :P
Υπαρχουν αλλες που κανουν παπαδες!!Αυτη ειναι η εξυπνη και δεν??
υ.γ Οσα βγαζω σε δυο μερες δεν θα μου τα παρει καμια μαλακω στο 10λεπτο χωρις να κανει το παραμικρο!Ανεβασα και κριτικη για να μην την πατησουν κι αλλοι μετα τον kokolongo και μενα

έτσι!και θα ρίξετε τις τιμές και θα φέρνετε μαρινάκια,καρολάιν,τζίνες,λάρες και άννες σέρβες!!!!!!!με 40 ευρώ και αν σας αρέσει!!!!!!!το πολύ!κανείς πάνω από 40 ευρώ!!!!! :rockon:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Καλημερα,

στη πρωινη βαρδια και μεχρι τις 5 το απογευμα στο στουντιο θα βρισκεται η Τζενη! :-*
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καλημερα σε ολο το κοσμο...διαβαζω συχνα-πυκνα, κριτικες συναγωνιστων, οτι σε καποιες εργαζομενες σε στουντιο βρωμαει ο κωλος τους.... με τελευτααια κριτικη μαλιστα.. να λεει και για σκατιλα!!!!!!!!....Ντροπη σε οσες εργαζομενες δεν πλενουν τα επιμαχα σημεια...Ντροπη σε καποια στουντιο που πληρωνουμε απο σαραντα και πενηντα ευρω για να εχουμε καλυτερες συνθηκες απο τα μπουρδελα.... και εχουν αμελησει το θεμα της καθαριοτητας... ειτε στα σεντονια...ειτε σε πετσετες(τις αλλαζουν οποτε το θυμηθουν)....ειτε σε φτιαξιμο δωματιου οταν φευγει ο ενας πελατης και μπαινει ο αλλος, ....το μονο που νοιαζει ολα τα στουντιο ειναι να τσεπωνουν το πενηνταρικο και δεν αποφασιζουν σε περιοδο παρατεταμενης οικονομικης κρισης να κατεβασουν τις τιμες και να βελτιωσιουν τις συνθηκες υγειηνης και επιλογης εργαζομενων γυναικων...ας παρουν τωρα τα αρχειδια και τα δικα μου...γιατι εγω σταματησα να πηγαινω στα στουντιο και βαζω κατι παραπανω... σε αλλη λυση που βρηκα... για να ικανοποιω τις καβλες μου............θα μεινουν στο τελος να διωχνουν μυγες!!!!!!!!!!!...Τελος ας μην ξεχνανε τις ασθενειες που κυκλοφορουν απο διαφορες ξενες εργαζομενες... που φερνουν απο την χωρα τους... μιας και αμφιβαλλω αν περνανε συστηματικο Ιατρικο ελεγχο...οχι μονο για να εξασκησουν το επαγγελμα της ιεροδουλης..αλλα και οταν ερχονται στην Ελλαδα!!!!!!!
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Καλημερα σε ολο το κοσμο...διαβαζω συχνα-πυκνα, κριτικες συναγωνιστων, οτι σε καποιες εργαζομενες σε στουντιο βρωμαει ο κωλος τους.... με τελευτααια κριτικη μαλιστα.. να λεει και για σκατιλα!!!!!!!!....Ντροπη σε οσες εργαζομενες δεν πλενουν τα επιμαχα σημεια...Ντροπη σε καποια στουντιο που πληρωνουμε απο σαραντα και πενηντα ευρω για να εχουμε καλυτερες συνθηκες απο τα μπουρδελα.... και εχουν αμελησει το θεμα της καθαριοτητας... ειτε στα σεντονια...ειτε σε πετσετες(τις αλλαζουν οποτε το θυμηθουν)....ειτε σε φτιαξιμο δωματιου οταν φευγει ο ενας πελατης και μπαινει ο αλλος, ....το μονο που νοιαζει ολα τα στουντιο ειναι να τσεπωνουν το πενηνταρικο και δεν αποφασιζουν σε περιοδο παρατεταμενης οικονομικης κρισης να κατεβασουν τις τιμες και να βελτιωσιουν τις συνθηκες υγειηνης και επιλογης εργαζομενων γυναικων...ας παρουν τωρα τα αρχειδια και τα δικα μου...γιατι εγω σταματησα να πηγαινω στα στουντιο και βαζω κατι παραπανω... σε αλλη λυση που βρηκα... για να ικανοποιω τις καβλες μου............θα μεινουν στο τελος να διωχνουν μυγες!!!!!!!!!!!...Τελος ας μην ξεχνανε τις ασθενειες που κυκλοφορουν απο διαφορες ξενες εργαζομενες... που φερνουν απο την χωρα τους... μιας και αμφιβαλλω αν περνανε συστηματικο Ιατρικο ελεγχο...οχι μονο για να εξασκησουν το επαγγελμα της ιεροδουλης..αλλα και οταν ερχονται στην Ελλαδα!!!!!!!
αρχοντα, ελα δωσε κανα σημειο στο στοιχημα
:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom