Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Επαιξα ενα παρολι στο στοιχημα του Ο.Π.Α.Π σημερα και με πεταξε εξω...για να περασω την ωρα μου μετα εβαλα μια τσοντα να δω και η πουτσα που εχει φτασει μεχρι το ταβανι....παω να γαμησω...θα επανελθω με κριτικη...σε καινουργια εργαζομενη σε στουντιο πηγαινω!!!!!Αντε γεια τωρα!!!!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Συμπληρωνω οτι η Πενυ ηταν στο Κων/λεως 80 μιας και μου διεφυγε!!!Λες και δεν το καταλαβατε!!!!
Επισης οτι η Κιμ επιστρεφει μαλλον απο Τριτη για τους φαν της!!! :grin:



Υ.Γ. Τα σεβη μου και πολλα φιλια στον τιμημενο συναθλητη που πετυχαμε σε καποιο σαλονι!!! :rockon:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Πήρα Έφη από Θησέως. Ωραια κοπελίτσα, κανονικό σωματάκι, δε θα την έλεγα πληθωρική όπως έχει γραφτεί, βυζί τριαράκι φυσικο, ψιλοπέφτει όμως σα να ντέπεται να σου μιλήσει.
Προκαταρκτικά ελάχιστα, πίπα ελάχιστη και μέτρια, στο σεξ κάτι πάει να σωθεί
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Συμπληρωνω οτι η Πενυ ηταν στο Κων/λεως 80 μιας και μου διεφυγε!!!Λες και δεν το καταλαβατε!!!!
Επισης οτι η Κιμ επιστρεφει μαλλον απο Τριτη για τους φαν της!!! :grin:



Υ.Γ. Τα σεβη μου και πολλα φιλια στον τιμημενο συναθλητη που πετυχαμε σε καποιο σαλονι!!! :rockon:
εμ πως να μην σου διαφυγει!

ααα μιας και ειπες κιμ και ησουν με τον πιατσα....
το περιβοητο 50ρικο του το εδωσες πισω τελικα;
:2funny:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
:2funny: :2funny: :2funny:
ελα ντε. χασαμε την μπαλα εδω...
εγω για την πενυ μιλουσα.
για blue train δεν κατεχω... :rolleyes:
Τυχερος εισαι!!! :2funny:







Υ.Γ. Πενυ ετσι και μου ξαναπεταξεις το κωλι σου ετσι στη μαπα θα σε βιασω επιτοπου στο σαλονι και μετα θα παω στην κουζινα να πληρωσω την υπηρεσια!!! :2funny:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
εμ πως να μην σου διαφυγει!

ααα μιας και ειπες κιμ και ησουν με τον πιατσα....
το περιβοητο 50ρικο του το εδωσες πισω τελικα;
:2funny:
Μα γι'αυτο πηγαμε παρεα στο 46....μπας και την πετυχουμε και τον βαλω μεσα με το ζορι!!! :2funny:
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
Aν μπορεις δωσε κανα παραπανω στοιχειο του στυλ..κανει προκαταρκτικα ναι ή οχι,συμμετεχει ή καθεται σαν το αγγουρι,ο πατος της λεει τιποτα ή καλα κανει και φοραει την βρακα κλπ!Θα βοηθησεις πολυ κοσμο :thumbsup:
Από εμφάνιση δεν χρειάζεται να πω τίποτα ότι βλέπεις στης φωτογραφίες  δηλαδή εντυπωσιακή , πρόσωπο καλό για την ηλικία της μιας κ δεν είναι και καμία πιτσιρίκα (κοντεύει τα τριάντα κατά δήλωση της) .Όσο για μέσα στο δωμάτιο  επικοινωνιακή για όσους  γνωρίζουν  αγγλικά μιας και δεν ξέρει καθόλου ελληνικά, από συμμετοχή αρκετά καλή χωρίς να βιάζεται, δεν νομίζω να κλάψεις τα λεφτά σου εάν δεν έχεις απαιτήσεις ανάλογες με την Άννα  
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Τυχερος εισαι!!! :2funny:

Υ.Γ. Πενυ ετσι και μου ξαναπεταξεις το κωλι σου ετσι στη μαπα θα σε βιασω επιτοπου στο σαλονι και μετα θα παω στην κουζινα να πληρωσω την υπηρεσια!!! :2funny:
τελικα περασες στο δωματιο η οχι;
μας μπερδεψες. οχι τιποτα αλλο αλλα ειναι νυχτα και νυσταζω για να σκεφτω περαιτερω :grin:

Μα γι'αυτο πηγαμε παρεα στο 46....μπας και την πετυχουμε και τον βαλω μεσα με το ζορι!!! :2funny:
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑ εισαι περιπτωση...
σου εφερε κανενα κρανος στο κεφαλι μηπως;
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
τελικα περασες στο δωματιο η οχι;
μας μπερδεψες. οχι τιποτα αλλο αλλα ειναι νυχτα και νυσταζω για να σκεφτω περαιτερω :grin:
Οχι!!!Μαλακια εκανα λες ε? :headbang:
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑ εισαι περιπτωση...
σου εφερε κανενα κρανος στο κεφαλι μηπως;
Ευτυχως δεν κρατουσε τιποτα στα χερια του εκεινη την ωρα!!! :2funny:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Καβαλαρια το αμαξι και καρφι Γκαζι για Κασσανδρας..............Piatsa βοηθα! :rolleyes: Το μονο που θυμαμαι απο την γυρω περιοχη ειναι η...........................δεν ξερω πως να το πω κιολας ντρεπομαι λιγο......................... :2funny:









[size=70pt]ΠΕΝΥ[/size]
:bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
Η καυλα δεν εχει ορια με εσενα μικρη και μη αθωα κοντοπ.........νιντσα!!!! :humpleg:

Δεν περασα γιατι με απειλησε οτι θα με  :zfuck: αντι εγω αυτην οποτε εδω που φτασαμε προτεινα στο Piatsa να παμε διπλα στο Blue train για ποτο αλλα εκεινος δεν ηθελε!!! :2funny:


Υ.Γ Δεν εχει νοημα να αναφερθω στα υπολοιπα...................ας αναλαβει ο επομενος!!! :grin:
Γαμω την συνδεση μου γαμω :tickedoff:
Εχασα επεισοδια!!
Κασσανδρας 6
Κριστι..δηλαδη Χριστινα απο το Φυλης 66(γνωστο παλτο)με μακρια αλογοουρα πλεον!Αν εχει αλλαξει συμπεριφορα-νοοτροπια ισως και να...καπου καπως καποτε
Κασσανδρας 4 ισογειο
Λαουρα..δεν ειδαμε γιατι εχει κοσμο!Ωραια κοπελα αλλα ¨επαγελματιας¨
Κασσανδρας 4 ανω
Σαντρα...οκ ειπαμε οτι ειναι ωραια γκομενα αλλα αυτη το πηρε πανω της και θα μας γαμησει κιολας >:(!!Πολυ επιθετικο σαλοναριμα του στυλ..εγω ειμαι και αλλη καμια!!Καλα οκ παρτο αλλιως
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Από εμφάνιση δεν χρειάζεται να πω τίποτα ότι βλέπεις στης φωτογραφίες  δηλαδή εντυπωσιακή , πρόσωπο καλό για την ηλικία της μιας κ δεν είναι και καμία πιτσιρίκα (κοντεύει τα τριάντα κατά δήλωση της) .Όσο για μέσα στο δωμάτιο  επικοινωνιακή για όσους  γνωρίζουν  αγγλικά μιας και δεν ξέρει καθόλου ελληνικά, από συμμετοχή αρκετά καλή χωρίς να βιάζεται, δεν νομίζω να κλάψεις τα λεφτά σου εάν δεν έχεις απαιτήσεις ανάλογες με την Άννα  
Σε ευχαριστω :thumbsup:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Οχι!!!Μαλακια εκανα λες ε? :headbang:Ευτυχως δεν κρατουσε τιποτα στα χερια του εκεινη την ωρα!!! :2funny:
οχι ρε συ. καλα εκανες και δεν μπηκες! :rolleyes:

να μην πατε παιδια!
αφηστε την για μενα  :grin:

τυχερος εισαι γιατι δεν την γλυτωνες αν εβγαινε καμια κιμ απο μεσα... θα εφτανες απο βριλησσου->κασσανδρας με τα ποδια!
:2funny:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Πήρα Έφη από Θησέως. Ωραια κοπελίτσα, κανονικό σωματάκι, δε θα την έλεγα πληθωρική όπως έχει γραφτεί, βυζί τριαράκι φυσικο, ψιλοπέφτει όμως σα να ντέπεται να σου μιλήσει.
Προκαταρκτικά ελάχιστα, πίπα ελάχιστη και μέτρια, στο σεξ κάτι πάει να σωθεί
Γαμησε τα κι αφησε τα δηλ..
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Μόλις γύρισα από Βοτανικό όπου έφαγα τη μεγαλύτερη φόλα εδώ και τρία χρόνια: Ελπίδα στο Κωνστ/λεως 61. :headbang:
ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!

Ευτυχώς που μετά πήγα στο Κασσάνδρας και τη Σάντρα όπου βρήκα την υγειά μου. :fuck1:
Πεστα ρε μαγκα ! Γιαυτο εχεις νευρα σε αλλα θρεντ !
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Κριτικη, σκετο ποιημα με τιτλο...."Η Μιρελα μαθητρια..ο Παιχτουρας καθηγητης"...Μολις δημοσιευτει...οσοι θελουν να ενημερωθουν για το πιπινακι την Μιρελα ας την διαβασουν!!!!!!!!!! Ειναι αστερι!!!!!!!!!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Τηλεφωνικο scouting μετα από clubbing προς ανευρεση υποψηφιας για καταθεση:

Βουλιαγμενης 83: Ρεα

Βουρβαχη 19: Σασα

Κωνσταντινουπολεως 61: Ελπιδα

Δροσοπουλου 95: Μιρελα

Αγιου Μελετιου 37: Γιαννα. Η αναζητηση σταματησε εδώ…………
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Στην πρωινη βαρδια του στουντιο μας θα βρισκεται η Τζεσικα :



 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Πρωινη τηλε ενημερωση!!!!!!!!!!!!!

Αγ. Μελετιου 37: Νταρια!!!Ποτε επεστρεψε παλι? :huh:

Αθανασιας 3: Νανα!!!

Αντιοχειας 64: Νταϊανα!!!

Αροστομενους 72: Παολα και το βραδυ Αφροδιτη!!! :blowjob
(για τους φαν της Αφροδιτης απ'οτι ξερω θα ειναι μια εβδομαδα στο Αριστομενους και μια εβδομαδα στο Πιπινου 118)

Βουλιαγμενης 68: Μαρια!!!

Βουλιαγμενης 83 Βικυ!!!

Βουρβαχη 19: Στεφανια!!!!Ενα εχω να πω μονο...........οταν αυτη εγλυφε αρχιδια στο Βριλ. 57 καποτε, οι υπολοιπες δεν ξερανε ακομα τι θα πει τσιμπουκι!!!(εξαιρειτε μια μονο)

Βριλησσου 55: Φριντα!!!Τα'παμε χτες γι'αυτη!!!

Δροσοπουλου 95: Ηρα Ταταρα!!!

Θησεως 35: Γιαννα!!!

Ιπωνακτος 14: Κατερινα!!! Το βραδυ μαλλον η Σοφια (Μαρια-Υοκο-Λιν)

Κεφ/νιας 75: Ελενα και Κορινα!!!Η Ελενα ειναι ΤΟ ΜΟΥΝΙ!!!Η κορινα.............αυτα!!! :2funny:

Κηφισσου 30: Τζενη!!!

Κροκεων 8: Ρενα!!!

Κων/λεως 61: Λάιμα!!!Προσοχη οχι Λανα!!!

Κων/λεως 94: "Τωρα το πρωι εχουμε μια κοπελα που λεγεται Σονια, την γνωριζετε?" :huh:
Ακουστα μονο της λεω της υπηρεσιας!!!!Ευχαριστω πολυ θα περασω να τη δω και απο κοντα!!! :2funny:
Το Βραδυ Λιζα!!!

Λελας 35 : Αναστασια και μετα Λιντα!!! :s&m_1:

Μ.Αλεξ. 133: Στελλα!!!

Παιωνιου 10: Τζουλια και Λολιτα!!!

Πειραιως 193: Κωνσταντινα!!! :-*

Πιπινου 118 : Ευα!!!

Φραντζη 47: Ζλατα!!!Να τη παλι και αυτη!!!

Χαλκιδικης 83 Νατασσα!!!ξανθια Ρωσιδα!!!

Αυτα!!!

Καμια συμβουλη εχουμε η να το ριξουμε στα ζαρια?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom