Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για φωτιές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα px75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 342K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Theodor73

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
1.401
Κριτικές
52
Like
5.166
Πόντοι
7.636

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.959
Κριτικές
63
Like
45.863
Πόντοι
9.297
Θλιβερή κατάσταση αλλά σίγουρα πρόκειται περί εμπρησμών.

Υπάρχουν καταγγελίες ότι Ρομά ανάβουν συνέχεια φωτιές.

:knuppel: :knuppel: :knuppel:
Ρομά υπάρχουν παντού,αλλα Ρομά εμπρηστες και γενικά εμπρηστες ΜΟΝΟ ΕΔΩ...
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.076
Like
9.319
Πόντοι
1.056
Ρομά υπάρχουν παντού,αλλα Ρομά εμπρηστες και γενικά εμπρηστες ΜΟΝΟ ΕΔΩ...
Παιδιά δεν ειναι ρομα ,,Είναι γενικό το κακό υπαρχή σχέδιο για ανεμογεννήτριες και φωτοβολταϊκά ..Και η φωτιά στην περιοχή του Αυλώνα ειναι από χτες το βράδυ και το ειπαν σήμερα ,,γιατιιι???
 
  • Like
Αντιδράσεις: riding

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.122
Κριτικές
20
Like
27.407
Πόντοι
8.346
Παιδιά δεν ειναι ρομα ,,Είναι γενικό το κακό υπαρχή σχέδιο για ανεμογεννήτριες και φωτοβολταϊκά ..Και η φωτιά στην περιοχή του Αυλώνα ειναι από χτες το βράδυ και το ειπαν σήμερα ,,γιατιιι???
Θα γίνουμε η μπαταρία της Γερμανίας
 
  • Like
Αντιδράσεις: riding

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.076
Like
9.319
Πόντοι
1.056
Θα γίνουμε η μπαταρία της Γερμανίας
Όπως και στην άλλη μεγάλη φωτιά μας έκανε πρόταση η χώρα της Ρωσίας να στήλη 4 από τα πυροσβεστικά της αεροπλάνα ...Ξέρετε από αυτά τα μικρά που ειναι σαν 3 από τα δικά μας και αρνηθήκαμε....Τυχαίο???? ....Και μην αρχίστε τα που το ξέρω,,, το ξέρω!!!!!!!
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.076
Like
9.319
Πόντοι
1.056
Και να πω και το άλλο και όποιος έχει κάτι να πει σε αυτό ας το πει....Η φωτιά την παρνηθα ξεκίνησε από προχτές,,,γιατι τα ελικόπτερα είχαν εντολή να παίρνουν νερό από Μαραθώνα ενώ χτες από τα ξημερώματα και σήμερα όλη μέρα έσπερναν μέσα από την ΕΥΔΑΠ??? Όπου δίπλα ειναι το στρατόπεδο το λοχαγού ΚΑΠΟΤΑ και ειναι η ΜΟΜΑ αλλά και οι σεισμόπληκτοι???
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.773
Κριτικές
1
Like
7.050
Πόντοι
1.056
Όπως και στην άλλη μεγάλη φωτιά μας έκανε πρόταση η χώρα της Ρωσίας να στήλη 4 από τα πυροσβεστικά της αεροπλάνα ...Ξέρετε από αυτά τα μικρά που ειναι σαν 3 από τα δικά μας και αρνηθήκαμε....Τυχαίο???? ....Και μην αρχίστε τα που το ξέρω,,, το ξέρω!!!!!!!
Δεν εχουμε αναγκη τα σαπακια ενος δικτάτορα!

Η Ελλαδα μονο με δυτικούς Αντε και Σαουδάραβες συνεργάζεται,εκει οπου δεν παιζουν απολυταρχικά καθεστώτα!
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.076
Like
9.319
Πόντοι
1.056
Δεν εχουμε αναγκη τα σαπακια ενος δικτάτορα!

Η Ελλαδα μονο με δυτικούς Αντε και Σαουδάραβες συνεργάζεται,εκει οπου δεν παιζουν απολυταρχικά καθεστώτα!
Ναι εχεις δίκιο φίλε μου αλλά αν καιγόταν το σπίτι σου η κάποιου δικού σου και ήξερες ότι αρνηθήκαμε τέτοια πρόταση να έβλεπα τι θα έγραφες και τι θα έλεγες....Όταν έχεις θέμα δεν κοιτάς ποιος ειναι αλλά τι σου δίνει να σε βοηθήσει,,,,, εγώ αυτό ξέρω...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.959
Κριτικές
63
Like
45.863
Πόντοι
9.297
Όπως και στην άλλη μεγάλη φωτιά μας έκανε πρόταση η χώρα της Ρωσίας να στήλη 4 από τα πυροσβεστικά της αεροπλάνα ...Ξέρετε από αυτά τα μικρά που ειναι σαν 3 από τα δικά μας και αρνηθήκαμε....Τυχαίο???? ....Και μην αρχίστε τα που το ξέρω,,, το ξέρω!!!!!!!
Νομίζω ότι η Ρωσία ΔΕΝ μας έκανε πρόταση αλλά ότι ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ τα ζητήσαμε.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.959
Κριτικές
63
Like
45.863
Πόντοι
9.297
Ναι εχεις δίκιο φίλε μου αλλά αν καιγόταν το σπίτι σου η κάποιου δικού σου και ήξερες ότι αρνηθήκαμε τέτοια πρόταση να έβλεπα τι θα έγραφες και τι θα έλεγες....Όταν έχεις θέμα δεν κοιτάς ποιος ειναι αλλά τι σου δίνει να σε βοηθήσει,,,,, εγώ αυτό ξέρω...
Απλώς δεν είχαμε μούτρα να τα ζητήσουμε αφού στείλαμε όπλα εναντιον τους...θα ξεφτιλιζομασταν αν τα ζητούσαμε.
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.076
Like
9.319
Πόντοι
1.056
Νομίζω ότι η Ρωσία ΔΕΝ μας έκανε πρόταση αλλά ότι ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ τα ζητήσαμε.
Όχι φίλε μου μας τα έδιναν και είπαμε όχι.....Και το ξέρω από πολύ μεγάλη έγκυρη και αξιόπιστη πυγή...
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.076
Like
9.319
Πόντοι
1.056
Απλώς δεν είχαμε μούτρα να τα ζητήσουμε αφού στείλαμε όπλα εναντιον τους...θα ξεφτιλιζομασταν αν τα ζητούσαμε.
Καμιά σχέση με τα όπλα και οπλικά συστήματα που δώσαμε στους ουκρανους ..Και γιαυτό βάλαμε και φωτιά στο άλλο στρατόπεδο και ανατινάξαμε τα πυρομαχικά που ήταν να τούς ξανά δώσουμε ...
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.076
Like
9.319
Πόντοι
1.056
Είδες να αποστρατεύσουν η να περάσουν στρατοδικείο κάποιους από εκεί??? Ξανά άκουσες κάτι γιαυτό το θέμα???..Και κάτι άλλο ...Με όλα αυτά που γίνονται όλες αυτές της μέρες εχετα δει τι έχει ψηφιστεί μέσα στη βουλή και για πια θέματα???
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.773
Κριτικές
1
Like
7.050
Πόντοι
1.056
Ναι εχεις δίκιο φίλε μου αλλά αν καιγόταν το σπίτι σου η κάποιου δικού σου και ήξερες ότι αρνηθήκαμε τέτοια πρόταση να έβλεπα τι θα έγραφες και τι θα έλεγες....Όταν έχεις θέμα δεν κοιτάς ποιος ειναι αλλά τι σου δίνει να σε βοηθήσει,,,,, εγώ αυτό ξέρω...
Το σπιτι μου και το σπιτι σου,Δυστυχως θα καούν…

Απλα,καποια στιγμη!Δεν ξερουμε ποτε ακριβως.

Εγω το εχω αποδεχτεί και προσπαθω να κανω οτι μπορω ωστε να μην φτασει εκει.

Εαν φτασει κ δεν μπορω να κανω κατι,θα εξαφανιστω.

Εσυ εαν πιστευεις θα σε σωσει ο Κουλης,εγω δεν το πιστευω
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.076
Like
9.319
Πόντοι
1.056
Το σπιτι μου και το σπιτι σου,Δυστυχως θα καούν…

Απλα,καποια στιγμη!Δεν ξερουμε ποτε ακριβως.

Εγω το εχω αποδεχτεί και προσπαθω να κανω οτι μπορω ωστε να μην φτασει εκει.

Εαν φτασει κ δεν μπορω να κανω κατι,θα εξαφανιστω.

Εσυ εαν πιστευεις θα σε σωσει ο Κουλης,εγω δεν το πιστευω
Εγώ αγαπητέ μου φίλε δεν λέω για τον κάθε κουλη άλλα για το σχέδιο που έχει υπογραφή από πιο παλιά άλλα καποιος πρέπει να το υλοποίηση ...Εμένα δεν με νοιάζει ποιος μαλάκας ειναι πάνω αλλά ποιος ειναι ΕΛΛΗΝΑΣ....Που από ότι βλέπω κάνεις ούτε τσιπρας ούτε κουλης ούτε κανείς...Όλοι έχουν έναν σκοπό να προδώσουν και να πουλήσουν την ελλαδιτσα μας για συμφέροντα άλλων...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.959
Κριτικές
63
Like
45.863
Πόντοι
9.297
Είδες να αποστρατεύσουν η να περάσουν στρατοδικείο κάποιους από εκεί??? Ξανά άκουσες κάτι γιαυτό το θέμα???..Και κάτι άλλο ...Με όλα αυτά που γίνονται όλες αυτές της μέρες εχετα δει τι έχει ψηφιστεί μέσα στη βουλή και για πια θέματα???
Νομίζω ότι δεν τελείωσαν οι έρευνες αλλά και πάλι θα κριθούν αθώοι ( πιθανότατα).
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.076
Like
9.319
Πόντοι
1.056
Νομίζω ότι δεν τελείωσαν οι έρευνες αλλά και πάλι θα κριθούν αθώοι ( πιθανότατα).
Ακριβώς έτσι όπως πάντα κάποιοι που ούτε καν θα έχουν σχέσει με αυτό για το οποίο θα τιμωρηθούν ...Και γιαυτό κάποτε πρέπει εδώ στο ελλαδισταν να μπει μια σειρά ...
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.456
Κριτικές
3
Like
12.384
Πόντοι
3.506
Έβρος,720.000 στρέμματα, κάρβουνο...
Η μεγαλύτερη σε έκταση φωτιά πανελλαδικά,της τελευταίας εικοσαετίας.
2023-08-25T115212Z_580258076_RC2ZU2A5GM5H_RTRMADP_3_EUROPE-WEATHER-GREECE-WILDFIRE.jpg
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.375
Κριτικές
49
Like
22.819
Πόντοι
24.596
Ρομα και λαθρο εχουν καψει την μιση Ελλαδα,την αλλη μιση οικοπεδοφαγοι,επιχειρηματιες,γεροι που πανε να καψουν χορτα με 60 βαθμους,τρελοι που θελουν να ακουν σειρηνες.
Στον Εβρο καιει 15 ημερες,λογικα θα φτασει Αλιμο και θα σβησει:confused::confused::confused:
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.076
Like
9.319
Πόντοι
1.056
Ρομα και λαθρο εχουν καψει την μιση Ελλαδα,την αλλη μιση οικοπεδοφαγοι,επιχειρηματιες,γεροι που πανε να καψουν χορτα με 60 βαθμους,τρελοι που θελουν να ακουν σειρηνες.
Στον Εβρο καιει 15 ημερες,λογικα θα φτασει Αλιμο και θα σβησει:confused::confused::confused:
Φίλε καλημέρα μου οι (ρομα) και οι λαθρομετανάστες και όχι απλά μετανάστες δεν έχουν κανένα συμφέρον να κάψουν τίποτα...Οι ρομα δεν έχει κάτι για να κλέψουν στα βουνά αλλά και οι λαθρομετανάστες θέλουν απλά να περάσουν να πάνε άλλου να φτιάξουν τη ζωή τους...Να μου πεις ότι κάποιοι υποδύονται αυτούς για κάνουν ότι κάνουν,, ναι αλλά και να μας ρίξουν στάχτη στα μάτια....Όπως κάνουν πάντα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom