Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για φωτιές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα px75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 341K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.129
Like
7.968
Πόντοι
1.206
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.097
Κριτικές
123
Like
51.042
Πόντοι
27.261
Απο 13/09 θα δειξει. Εγω περιμενω τα γκαλοπ που να δειχνει τον Κουλη 49%
απο 13/09 ?
γιατι ακομα δεν εχεις καταλαβει, το ποσο νοιαζονται για την υγεια των πολιτων και γενικα για τη δημοσια υγεια ?
:confused:
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.606
Κριτικές
3
Like
11.167
Πόντοι
3.936
απο 13/09 ?
γιατι ακομα δεν εχεις καταλαβει, το ποσο νοιαζονται για την υγεια των πολιτων και γενικα για τη δημοσια υγεια ?
:confused:
Aπο 13/09 που θα εφαρμοστουν τα νεα μετρα....που θα μετρησουν οι πυρόπληκτοι τις πληγες τους....που τα μαγαζια θα πεσει ο τζίρος και αλλα ομορφα που ακουγονται οτι θα ερθουν τότε να δούμε τι θα γινει
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.097
Κριτικές
123
Like
51.042
Πόντοι
27.261
Aπο 13/09 που θα εφαρμοστουν τα νεα μετρα....που θα μετρησουν οι πυρόπληκτοι τις πληγες τους....που τα μαγαζια θα πεσει ο τζίρος και αλλα ομορφα που ακουγονται οτι θα ερθουν τότε να δούμε τι θα γινει
εγω λεω οτι θα πεσει ξυλικι, απλα να μην πεσει μεταξυ μας ευχομαι :eyebrows:
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.606
Κριτικές
3
Like
11.167
Πόντοι
3.936
Από που κι'ως που δεν έχεις πρόσβαση στη δημόσια υγεία ρε νούμερο; ΑΜΚΑ δεν έχεις;
Οποιος εχει ΑΜΚΑ στα ΔΩΡΕΑΝ rapid test επειδη δεν καποιος δεν εκανε το εμβολιο γιατι δεν εχει δικαιωμα ξαφνικα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εγω λεω οτι θα πεσει ξυλικι, απλα να μην πεσει μεταξυ μας ευχομαι :eyebrows:
ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ. Πολλα μετωπα ανοιξε ο Κουλης....! Το μεταξυ μας φιλε δεν το γλιτώνουμε αλλά δεν ξέρω σε τι βαθμό
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.606
Κριτικές
3
Like
11.167
Πόντοι
3.936
Να πας να κάνεις το εμβόλιο τζάμπα να μη χρειαστεί να πληρώνεις μετά τίποτα. Παρτάκια.
Aυτος που δεν το κανει ειναι παρτακιας. Το κρατος που ενω πληρωνει δημοσια υγεια δεν του την παρεχει τι ειναι???????
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.097
Κριτικές
123
Like
51.042
Πόντοι
27.261
Aυτος που δεν το κανει ειναι παρτακιας. Το κρατος που ενω πληρωνει δημοσια υγεια δεν του την παρεχει τι ειναι???????
τωρα μιλας με υπερτατο μαλακα και εσυ, που εχει και δικο του θρεντακι :2funny:
τοσο ποτισμα του εριξα και αυτουνου του υπερναυαγιου, που ουτε για φτυσιμο δεν κανει πλεον.
αν και σιγουρα το γουσταρει με τοσο κωλοτριψιμο που ριχνει :assshake:
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.606
Κριτικές
3
Like
11.167
Πόντοι
3.936
Και γιατί είσαι ανεμβολίαστος ακόμη ρε βούρλο; Δεν προλαβαίνεις να πας πέντε λεπτά να το κάνεις;
Δεν μου απαντας....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και γιατί είσαι ανεμβολίαστος ακόμη ρε βούρλο; Δεν προλαβαίνεις να πας πέντε λεπτά να το κάνεις;
5 λεπτα εχω....ορεξη να γινω σαν εσενα δεν εχω...!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :uzi: :uzi: :uzi: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest:
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.862
Like
2.244
Πόντοι
456
Σιγά μην πέσει ξύλο. Μόλις κουνηθείτε θα κοπεί το χαρτζιλίκι από ΕΚΤ. Η ΒΙΑΝΕΞ και όσες άλλες "ψεκασμένες" βιομηχανίες υπάρχουν δεν θα φτάσουν για να ταίσουν τους αντιφρονούντες. Αντιθέτως θα πολεμηθούν με τεχνητές ελλείψεις πρώτων υλών, αποκλεισμό από την αγορά και θα κλείσουν ή θα προσκυνήσουν.
Πόσοι επίδοξοι καρατίστες έχετε αυτάρκεια στο φαγητό; Ας είμαστε ρεαλιστe.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.606
Κριτικές
3
Like
11.167
Πόντοι
3.936
Σιγά μην πέσει ξύλο. Μόλις κουνηθείτε θα κοπεί το χαρτζιλίκι. Η ΒΙΑΝΕΞ και όσες άλλες "ψεκασμένες" βιομηχανίες υπάρχουν δεν θα φτάσουν για να ταίσουν τους αντιφρονούντες. Αντιθέτως θα πολεμηθούν με τεχνητές ελλείψεις πρώτων υλών και θα κλείσουν.
Πόσοι επίδοξοι καρατίστες έχετε αυτάρκεια στο φαγητό; Ας είμαστε ρεαλιστe.
Θα του κλασουν μια μαντα του Γιαννακοπουλου. και του καθε Γιαννακοπουλου. Ετσι και ανοιξει το στομα του θα κλαίνε πολλοί.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ενώ εσύ είσαι εκ γενετής. :2funny:
Σε καθε περιπτωση ομως ευτυχως δεν εγινα σαν εσενα.
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.862
Like
2.244
Πόντοι
456
Θα του κλασουν μια μαντα του Γιαννακοπουλου. και του καθε Γιαννακοπουλου. Ετσι και ανοιξει το στομα του θα κλαίνε πολλοί.
Που να τα πει και ποιος να τον ακούσει. Στα κανάλια του youtube; Διαχειρίσιμα τα νούμερα.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.606
Κριτικές
3
Like
11.167
Πόντοι
3.936
Που να τα πει και ποιος να τον ακούσει. Στα κανάλια του youtube; Διαχειρίσιμα τα νούμερα.
Ποιος μιλησε για καναλια? Πιστευεις οτι δεν κραταει κανεναν απο τα αρχιδια ο Γιανακοπουλος και ο καθε σαν αυτον?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom