Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για φωτιές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα px75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 341K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.611
Κριτικές
3
Like
11.167
Πόντοι
3.936

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.352
Κριτικές
1
Like
35.431
Πόντοι
6.256
κλιματικη αλλαγη παιχτη, το νεο γκλομπαλ ανεκδοτο που ηδη μας πρηζουν τα @@ τα κομματοσκυλα. αλλα τετοια ακουνε - τετοια λενε - αυτοι ειναι - τετοιο ειναι.
δε φταιει το κουλι εκει :confused:
Πεφτει και πολυ δακρυ για τα δικαιωματα των γυναικων στο αφγαν.

Βεβαια στη σαουδικη αραβια που παει ο δενδιας και γλωσσοφιλιαζεται οι γυναικες ζουν οπως στη νεα υορκη.

Το νεο σανό ειναι οι αφγανές.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.165
Κριτικές
2
Like
9.081
Πόντοι
2.456
Για να τα λέει ο Μπαξμπάνης, που έχει περισσότερες καταδίκες για συκοφαντική δυσφήμηση απ'όσα πρωταθλήματα έχει ο Ολυμπιακός, θα είναι αλήθεια.
Παλεύει μήνες με ψέματα να κατηγορήσει κυβερνητικους βιαστές παιδοφιλους..
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.611
Κριτικές
3
Like
11.167
Πόντοι
3.936
Για να τα λέει ο Μπαξμπάνης, που έχει περισσότερες καταδίκες για συκοφαντική δυσφήμηση απ'όσα πρωταθλήματα έχει ο Ολυμπιακός, θα είναι αλήθεια.
Καμία καταδίκη δεν έχει αλλά έτσι βολεύει εσένα πιξουλα να λες...!! Ισχύει η δεν ισχύει αυτά που λέει?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: alex71

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.611
Κριτικές
3
Like
11.167
Πόντοι
3.936
Παλεύει μήνες με ψέματα να κατηγορήσει κυβερνητικους βιαστές παιδοφιλους..
Που να μην ήταν δλδ βιαστές και παιδοφιλοι...
Α μπα? Σας ενοχλούν οι συγκεντρωσεις τωρα?
Περιεργο, απο ό,τι θυμαμαι εχετε διοργανωσει δεκαδες τον τελευταιο χρονο εκει στον Συριζα
Ενδιαφερον
Για βάλε μερικές διοργανώσεις εν μέσω covid? Ειδικά με γιατρούς που φωνάζουν για τα μέτρα τα οποία η ίδιοι δεν τηρούν? Για να σε βοηθήσω λίγο θυμάμαι μια μεγάλη διοργάνωση στην Ικαρία που έκανε ο ΣΥΡΙΖΑ. Τι??? Δεν ήταν ο ΣΥΡΙΖΑ αλλά ο Μητσοτάκης????? Δεν σε πιστεύω...
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.611
Κριτικές
3
Like
11.167
Πόντοι
3.936
Πάλι άνοιξες το κουτάκι με τις μαλακίες ρε βλήμα;





 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.611
Κριτικές
3
Like
11.167
Πόντοι
3.936
Και τι σχέση έχει αυτό βρε γρόθε με τη μαλακία που είπες ότι ο Μπαξμπάνης δεν έχει καταδικαστεί ποτέ;
Αρχιψεύταρε.
Φυλακή έκανε? Κατηγόρησε τον Μαρκογιαννάκη που ήταν υπουργός δικαιοσύνης. Αχαχχαχαχχα ξέχασα η δικαιοσύνη είναι τυφλή....όταν θέλει μόνο!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Φυλακή έκανε? Κατηγόρησε τον Μαρκογιαννάκη που ήταν υπουργός δικαιοσύνης. Αχαχχαχαχχα ξέχασα η δικαιοσύνη είναι τυφλή....όταν θέλει μόνο!!
Τύπε χίλια συγνωμη που παρεμβαινω, μια ερωτησουλα θα ηθελα να κανω.

Θυμισε μου σε παρακαλώ πότε ηταν υπουργος δικαιοσυνης ο Μαρκογιαννακης, γιατι η δική μου μνήμη λέει οτι δεν εχει διατελέσει ποτέ υπουργός δικαιοσύνης.

Πες μου γιατι ανησυχω οτι περασαν τα χρονια και εχει αδυνατισει η μνημη μου.

Εσυ που εισαι νεοτερος, προφανως θα θυμασαι καλυτερα, αρα βοηθησε με.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.611
Κριτικές
3
Like
11.167
Πόντοι
3.936
Τύπε χίλια συγνωμη που παρεμβαινω, μια ερωτησουλα θα ηθελα να κανω.

Θυμισε μου σε παρακαλώ πότε ηταν υπουργος δικαιοσυνης ο Μαρκογιαννακης, γιατι η δική μου μνήμη λέει οτι δεν εχει διατελέσει ποτέ υπουργός δικαιοσύνης.

Πες μου γιατι ανησυχω οτι περασαν τα χρονια και εχει αδυνατισει η μνημη μου.

Εσυ που εισαι νεοτερος, προφανως θα θυμασαι καλυτερα, αρα βοηθησε με.
Το γεγονός ότι το καθοδηγητικό κέντρο της ομάδας κατάστρωνε ανεμπόδιστα αυτά τα σχέδια από τη φυλακή δεν αποκαλύπτει μόνο τη διάβρωση του σωφρονιστικού συστήματος, αλλά και ολόκληρο το πλέγμα διαπλοκής πολιτικών και οικονομικών παραγόντων με την εγχώρια μαφία. Οι ασκοί του Αιόλου άνοιξαν και φαίνεται να παρασέρνουν αρκετά κυβερνητικά στελέχη όπως ο υφυπουργός Ναυτιλίας Π. Καμμένος, ο υφυπουργός Υγείας Μ. Σαλμάς και ο υφυπουργός Δημόσιας Τάξης Χρ. Μαρκογιαννάκης
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.148
Κριτικές
13
Like
1.692
Πόντοι
6.255
θελετε και αλλες αποδειξεις;;;
Γιά μένα είναι απολύτως ξεκάθαρο το ποιοί και γιατί έκαψαν την Ελλάδα φέτος το καλοκαίρι!
Ποιοί εύχονταν και περίμεναν νεκρούς...

236565627_10225987293979363_5225949843706300716_n.jpg
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Το γεγονός ότι το καθοδηγητικό κέντρο της ομάδας κατάστρωνε ανεμπόδιστα αυτά τα σχέδια από τη φυλακή δεν αποκαλύπτει μόνο τη διάβρωση του σωφρονιστικού συστήματος, αλλά και ολόκληρο το πλέγμα διαπλοκής πολιτικών και οικονομικών παραγόντων με την εγχώρια μαφία. Οι ασκοί του Αιόλου άνοιξαν και φαίνεται να παρασέρνουν αρκετά κυβερνητικά στελέχη όπως ο υφυπουργός Ναυτιλίας Π. Καμμένος, ο υφυπουργός Υγείας Μ. Σαλμάς και ο υφυπουργός Δημόσιας Τάξης Χρ. Μαρκογιαννάκης
Α δεν ηταν δικαιοσυνης τελικα?
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.611
Κριτικές
3
Like
11.167
Πόντοι
3.936
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μικρή διαφορά.


Έλα για διάβασε τώρα εδώ και μην είσαι off topic

Ρε τυπε αυτό ήθελα μόλις να ποσταρω...

Φοβερό!

Όλοι μας ξέρουμε τι συνέβη στο Μάτι, δυστυχώς, όπως επίσης πως δεν συνέβηκε σε δύο βδομάδες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom