Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για φωτιές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα px75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 341K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.499
Κριτικές
61
Like
42.802
Πόντοι
22.785
:think: :think:
ΔΕΝ είδα από τά αντιπολιτευτική κομμμμματα κανένα κοντέινερ με βοήθεια στην γέφυρα τής Βαρυμπόμπης....
ΆΝΤΕ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ...
ΜΗΔΕΝΌΣ ΕΞΑΙΡΟΥΜΈΝΟΥ..
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
Γιατί, τι νομίζεις ότι είστε. Ελεύθεροι επαγγελματίες; Νομίζεις ότι ξέχασα τις δικές μου εμπειρίες στο ΠΝ, που καθόμουν και έγραφα μαϊμού-υπερωρίες για τους αξιωματικούς;
Τι ειπες τωρα?Μεθυσμενος εισαι ρε?
Υπερωριες σε Αξκους για να τις πληρωθούν?????????
Μεγαλυτερο ανεκδοτο δεν εχει ξαναειπωθει...
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
:think: :think:
ΔΕΝ είδα από τά αντιπολιτευτική κομμμμματα κανένα κοντέινερ με βοήθεια στην γέφυρα τής Βαρυμπόμπης....
ΆΝΤΕ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ...
ΜΗΔΕΝΌΣ ΕΞΑΙΡΟΥΜΈΝΟΥ..
Βατραχε ελα να βαλουμε ταξη ρε..Μας εχουν υπερφαλαγγίσει οι κορεκτίλες και μας εξισωνουν με τους γραφιαδες του Δημοσίου!
 
  • Like
Αντιδράσεις: amjik

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
Το "μαϊμού" σου διέφυγε φαίνεται.
Να την ανοιξουμε παλι αυτην την ιστορία???
Τα ψιχουλα που δεχθηκαν οι μεσακηδες Αρχηγοί,για να δεχθούν τα οργια των εξοπλιστικών του Τσοχατζόπουλου???
Ασε ρε φιλε,μιλας σαν κουτσομπολα που ακουει διαφορα και τα πεταει χυμα χωρις να ξερει τι πεταει.
 

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.537
Like
7.198
Πόντοι
2.306
Ο ΓΑΠ ήταν ο μόνος που αντιμετώπισε τους Έλληνες ως πολίτες και όχι ως πελάτες. Γι'αυτό οι ΔΥ σαν εσένα τον μίσησαν, επειδή ότι κι'αν λέτε στο τέλος έχετε την απαίτηση να αντιμετωπίζεστε ως πελατάκια.

Τύπε τελικά είσαι σύντροφος σοσιαλιστής δημοκράτης ή κουλικό ακροδεξιό σκουπίδι ; Μ' εχεις μπερδεψει μ'αυτα που γραφεις.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
Ε ναι, που να ξέρω τι λέω. Όχι ότι υπηρέτησα δυο χρόνια, το μεγαλύτερο διάστημα στο οπλονομείο.
Τα δε υπόλοιπα που λες για εξοπλιστικά είναι αυτό που λέμε "άλλα λόγια ν'αγαπιόμαστε".
Για να μη θυμήσω ότι ο Τσοχατζόπουλος συνελήφθη και καταδικάστηκε χάρη σε νόμο του έτερου "μπροδότη", του Παπακωνσταντίνου.
Ε,αφου ησουν Ναυταρα στο οπλονομειο του καραβιού,ξερεις πιο πολλά απο μενα που -σημειωτέον-ειμαι και του Οικονομικου...Αστο,σταματαω εδω γιατι σπαμαρουμε και τις φωτιες...
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.361
Κριτικές
3
Like
7.007
Πόντοι
1.486
Αποχωρω και λυπαμαι για τα κολλημενα μυαλα εδω μεσα...
Παω να δω καμια ταινια να ξεχασω τα χαλια μας σαν Χωρα,Λαος και Νοοτροπία..
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.499
Κριτικές
61
Like
42.802
Πόντοι
22.785
:) :)
Εγώ ξέρω ότι η μητέρα μου μια γυναίκα 88 χρονων πήγε από την ν.ιωνια στη Βαρυμπόμπη τωρα με 14 τσάντες με τρόφιμα καί 10 25αδες νερακια....
Αυτό φτάνει....
Τί κάνατε ρε σεις εδώ μέσα...
Ψηριζετε τη μαϊμού.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Ο ΓΑΠ ήταν ο μόνος που αντιμετώπισε τους Έλληνες ως πολίτες και όχι ως πελάτες. Γι'αυτό οι ΔΥ σαν εσένα τον μίσησαν, επειδή ότι κι'αν λέτε στο τέλος έχετε την απαίτηση να αντιμετωπίζεστε ως πελατάκια.
Ο Τζεφρι μισουσε τους Ελληνες με παθος εξαιτιας της Μαργκαρετ και της πικρια της για την ταπεινωση που της επεφερε ο μεθυστακας ολετηρας με την Μιμη και τους ξεγελασε με το λεφτα υπαρχουν για να τον βγαλουν και αφου βγηκε τους εκδικηθηκε με μανια, αν μπορουσε θα μας στοιβαζε ολους σε ενα καραβι και θα μας αντικαθιστουσε σε ενα βραδυ με αντεντοκουμπους,μονο τους γλυφτες σαν και σενα δεν θα διωχνε
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Γιατί, τι νομίζεις ότι είστε. Ελεύθεροι επαγγελματίες; Νομίζεις ότι ξέχασα τις δικές μου εμπειρίες στο ΠΝ, που καθόμουν και έγραφα μαϊμού-υπερωρίες για τους αξιωματικούς;
Ναυτικο εκανες το φανταρικο σου ρε σκατοβυσμα απο κουνια;
Και σε γραφειο ρε τσατσοσκουπιδι;
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Ναυτικο εκανες το φανταρικο σου ρε σκατοβυσμα απο κουνια;
Και σε γραφειο ρε τσατσοσκουπιδι;
και αυτο το σκατοβυσμα λεει στους αλλους να δεχτουν να τους κοπει η συνταξη,εμ πως να γινουν μεταρυθμισεις ετσι?
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.907
Κριτικές
16
Like
14.794
Πόντοι
6.515
εαν το γκαλοπ βγαλει το κκε με διψηφιο αριθμο θα ειναι πραγματι ανυκουστη ειδηση

αξιωματικη αντιπολιτευση το κκε ακα παμε :confused::confused::confused:
Οι Ρουμάνοι εδιωξαν τα σφυροδρέπανα κι από κει που δεν είχαν να φάνε έχουν έλθει με εξοπλισμό μοντέλο, drones, κανόνια υπέρ πίεσης κλπ

Ας ψηφίσουμε εμείς Κουτσουμπες να πάμε μπροστα :jerking:
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
και αυτο το σκατοβυσμα λεει στους αλλους να δεχτουν να τους κοπει η συνταξη,εμ πως να γινουν μεταρυθμισεις ετσι?
Μυστη μου μετα το φανταρικο πηρε μερικα ακομα τσιμπουκια και διοριστηκε Δημοσιος Υπαλληλος

Θα εκατσε να τον γαμησουν στο πλοιο για να του δωσουν μετα γραφειο

Ολη η του η ζωη αποτελεσμα τσιμπουκιων και κωλου που εδινε
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Οι Ρουμάνοι εδιωξαν τα σφυροδρέπανα κι από κει που δεν είχαν να φάνε έχουν έλθει με εξοπλισμό μοντέλο, drones, κανόνια υπέρ πίεσης κλπ

Ας ψηφίσουμε εμείς Κουτσουμπες να πάμε μπροστα :jerking:
τους Σλοβακους τους ειδες?ολοι οι Ανατολικοι μας ριχνουν στα αυτια επειδη εδω μας γαμησε ο πασοκισμος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom