Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για φωτιές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα px75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 341K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Foukariaris2020

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
928
Πόντοι
96
Nαι, τα ξερουμε τα παραμυθια με τα οποια εχετε δηλητηριασει τον κοσμο και εχετε στοχοποιησει, ως γνησιοι φασιστες, 20χρονα κοριτσακια που προσπαθουν να κανουν την δουλεια τους.

Και με το ζορι να περασετε την εικονα ενος κοσμου δυσαρεστημενου και στα καγκελα.

Δεν θα σας περασει ομως. Ο κοσμος ξερει και βλεπει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μπούρδες

Φασίστας είσαι και φαίνεσαι!

Αν δε φορούσες παρωπίδες και είχες τη στοιχειώδη κρίση, θα καταλάβαινες ότι τα περιστατικά που παρέθεσα πιο πάνω, δεν είναι λίγα.
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.228
Like
3.746
Πόντοι
456
Έχουν χάσει γενικά την μπάλα τα δαπιτόσκυλα η αλήθεια είναι. Αρχικά τους έβγαζαν όλους ζαίους, αλλά όταν είδαν οτι δεν τους παίρνει και έπεφτε κράξιμο ακόμα και από καημένες γιαγιάδες, μαζεύτηκαν λιγάκι και άρχισαν να κράζουν το open και τον Ρώσο που τους έδινε βήμα :2funny:...μέχρι και τον Πορδοσάλτε κράξανε (ευγενικά, μην χαλάσουμε και τις καρδιές μας). Άβυσσος η ψυχή των μπλε ηλιθίων
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.495
Κριτικές
2
Like
19.325
Πόντοι
3.656
Έχουν χάσει γενικά την μπάλα τα δαπιτόσκυλα η αλήθεια είναι. Αρχικά τους έβγαζαν όλους ζαίους, αλλά όταν είδαν οτι δεν τους παίρνει και έπεφτε κράξιμο ακόμα και από καημένες γιαγιάδες, μαζεύτηκαν λιγάκι και άρχισαν να κράζουν το open και τον Ρώσο που τους έδινε βήμα :2funny:...μέχρι και τον Πορδοσάλτε κράξανε (ευγενικά, μην χαλάσουμε και τις καρδιές μας). Άβυσσος η ψυχή των μπλε ηλιθίων
βρε μέχρι Καμίνη κράξανε που είπε κυριλέ ότι δεν υπήρχε σχέδιο και κυβερνούν με διαγγέλματα....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Φασίστας είσαι και φαίνεσαι!

Αν δε φορούσες παρωπίδες και είχες τη στοιχειώδη κρίση, θα καταλάβαινες ότι τα περιστατικά που παρέθεσα πιο πάνω, δεν είναι λίγα.
Οοοοοχι αγαπητε μου. Δεν ειμαι εγω ο φασιστας. Εγω ειμαι υπερ των δημοσιογραφων. Οσοι ειναι εναντιον τους, ειναι οι φασιστες. Δεν θα ξεχασουμε και τα αυτονοητα σε αυτη τη χωρα, επειδη σας ποναει ο Κουλης. Τους δημοσιογραφους τους προπηλακιζουν και τους βριζουν τα φασιστοειδη. Και οσοι υποστηριζουν τα φασιστοειδή, ειναι ομοιοι τους. Αντι να εχετε βγει και να καταδικασετε οσους επιτιθενται στην δημοσιογραφια, τους επικροτειτε κιολας, για να κανετε αντιπολιτευση.
Γιατι οι δημοσιογραφοι σας φαινονται "κακοι" επειδη δεν λενε αυτα που γουσταρετε. Αλλοι πρεπει λοιπον να βγαλουν τις κομματικες παρωπιδες και να αποκτησουν στοιχειωδη κριση. Εγω τα λεω απολυτως σωστα και η κριση μου ειναι αψογη. Και τεκμηριωνω απολυτα οσα λεω.
 

Foukariaris2020

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
928
Πόντοι
96
Οοοοοχι αγαπητε μου. Δεν ειμαι εγω ο φασιστας. Εγω ειμαι υπερ των δημοσιογραφων. Οσοι ειναι εναντιον τους, ειναι οι φασιστες. Δεν θα ξεχασουμε και τα αυτονοητα σε αυτη τη χωρα, επειδη σας ποναει ο Κουλης. Τους δημοσιογραφους τους προπηλακιζουν και τους βριζουν τα φασιστοειδη. Και οσοι υποστηριζουν τα φασιστοειδή, ειναι ομοιοι τους. Αντι να εχετε βγει και να καταδικασετε οσους επιτιθενται στην δημοσιογραφια, τους επικροτειτε κιολας, για να κανετε αντιπολιτευση.
Γιατι οι δημοσιογραφοι σας φαινονται "κακοι" επειδη δεν λενε αυτα που γουσταρετε. Αλλοι πρεπει λοιπον να βγαλουν τις κομματικες παρωπιδες και να αποκτησουν στοιχειωδη κριση. Εγω τα λεω απολυτως σωστα και η κριση μου ειναι αψογη. Και τεκμηριωνω απολυτα οσα λεω.

Που ακριβώς υποστηρίζω και επικροτώ όσους προπηλακίζουν δημοσιογράφους;
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.634
Κριτικές
3
Like
11.243
Πόντοι
3.936
Nαι, τα ξερουμε τα παραμυθια με τα οποια εχετε δηλητηριασει τον κοσμο και εχετε στοχοποιησει, ως γνησιοι φασιστες, 20χρονα κοριτσακια που προσπαθουν να κανουν την δουλεια τους.

Και με το ζορι να περασετε την εικονα ενος κοσμου δυσαρεστημενου και στα καγκελα.

Δεν θα σας περασει ομως. Ο κοσμος ξερει και βλεπει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μπούρδες
Έχεις δίκιο. Χαίρονται που βλέπουν το σπίτι τους να καίγεται αχαχχαχαχχα. Έχεις ξεφύγει εντελώς
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Που ακριβώς υποστηρίζω και επικροτώ όσους προπηλακίζουν δημοσιογράφους;
Πέντε ποσταρισματα παραπανω, που εβαλες βιντεακια διαφόρων που βριζουν τα καναλια
Μην κάνεις τον κινεζο, δεν σου παει
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.634
Κριτικές
3
Like
11.243
Πόντοι
3.936
Οοοοοχι αγαπητε μου. Δεν ειμαι εγω ο φασιστας. Εγω ειμαι υπερ των δημοσιογραφων. Οσοι ειναι εναντιον τους, ειναι οι φασιστες. Δεν θα ξεχασουμε και τα αυτονοητα σε αυτη τη χωρα, επειδη σας ποναει ο Κουλης. Τους δημοσιογραφους τους προπηλακιζουν και τους βριζουν τα φασιστοειδη. Και οσοι υποστηριζουν τα φασιστοειδή, ειναι ομοιοι τους. Αντι να εχετε βγει και να καταδικασετε οσους επιτιθενται στην δημοσιογραφια, τους επικροτειτε κιολας, για να κανετε αντιπολιτευση.
Γιατι οι δημοσιογραφοι σας φαινονται "κακοι" επειδη δεν λενε αυτα που γουσταρετε. Αλλοι πρεπει λοιπον να βγαλουν τις κομματικες παρωπιδες και να αποκτησουν στοιχειωδη κριση. Εγω τα λεω απολυτως σωστα και η κριση μου ειναι αψογη. Και τεκμηριωνω απολυτα οσα λεω.
Τον πληρωμένων δημοσιογράφων με την λίστα Πέτσα. Να τα λες σωστά χασοδικη
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Έχεις δίκιο. Χαίρονται που βλέπουν το σπίτι τους να καίγεται αχαχχαχαχχα. Έχεις ξεφύγει εντελώς
Σωστα. Αφου καιγεται το σπιτι μου, ας δειρω την εικοσαχρονη δημοσιογραφο.

Επισης δεν ξερω, εκεινοι οι "αντιεξουσιαστες" που την επεσαν στους δημοσιογραφους του οπεν, εχουν σπιτι στην περιοχη?

Ηταν πολυ εκνευρισμενοι?

Επισης, κατι σκουπιδια της κοινωνιας που την επεσαν στους πυροσβεστες, και τρεχανε τα ΜΑΤ να τους προστατευσουν, ειναι κι αυτοι αγανακτισμενοι?

Οχι αλλους αγανακτισμενους, χορτασαμε.
Οποιος ποναει για το σπιτι του, καθεται και θρηνει.
Δεν δερνει την 20χρονη δημοσιογραφο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τον πληρωμένων δημοσιογράφων με την λίστα Πέτσα. Να τα λες σωστά χασοδικη
Με κατι τετοια φασιστικά εχετε στοχοποιησει ενα σωρο κοσμο, πρεπει να ντρεπεστε φασιστομουτρα
 

Foukariaris2020

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
928
Πόντοι
96
Πέντε ποσταρισματα παραπανω, που εβαλες βιντεακια διαφόρων που βριζουν τα καναλια
Μην κάνεις τον κινεζο, δεν σου παει

Τα βιντεάκια ήταν για να σου αποδείξω (όπως είπα και στο αρχικό μου post) ότι ο κόσμος τα έχει βάλει με τους δημοσιογράφους όσο ποτέ.

Το ότι υποστηρίζω αυτούς που προπηλακίζουν δημοσιογράφους είναι δικό σου κατασκεύασμα.

Αν παρενόησες, δεν πειράζει. Είναι που φοράς τις παρωπίδες που λέγαμε ή είσαι αφελής.
Εαν εσκεμμένα ισχυρίζεσαι κάτι ψευδές για μένα, είσαι σκουπίδι.
Διάλεξε...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Τα βιντεάκια ήταν για να σου αποδείξω (όπως είπα και στο αρχικό μου post) ότι ο κόσμος τα έχει βάλει με τους δημοσιογράφους όσο ποτέ.

Το ότι υποστηρίζω αυτούς που προπηλακίζουν δημοσιογράφους είναι δικό σου κατασκεύασμα.

Αν παρενόησες, δεν πειράζει. Είναι που φοράς τις παρωπίδες που λέγαμε ή είσαι αφελής.
Εαν εσκεμμένα ισχυρίζεσαι κάτι ψευδές για μένα, είσαι σκουπίδι.
Διάλεξε...
Αρα τους καταδικαζεις ολους αυτους.
Μου αρκει.
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.451
Like
795
Πόντοι
96
Στο πεδίο του Άρεως πιάσαν μια πακιστανή με αναπτήρες και άλλα να βάζει φωτιά και η οποία χαμογελούσε αναιδέστατα στην κάμερα ξέροντας ίσως ότι το δικαστικό σύστημα μας μπορεί να την ρίξει στα μαλακά.Επίσης λένε ότι πιάσαν πολλούς ξένους να βάζουν φωτιές.Είναι η πολυπολιτισμική κοινωνία της προδοτοπουστροσκατοχουντοκούλας που δήλωνε υπερήφανη . Επιτέλους μωρή ψόφα ! :shit:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.495
Κριτικές
2
Like
19.325
Πόντοι
3.656
Γιουσεφ στη θέση χαρδαλια κωλοκουρη,
καλύτερα θα τα πήγαινε :confused:

 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.495
Κριτικές
2
Like
19.325
Πόντοι
3.656
Τα βιντεάκια ήταν για να σου αποδείξω (όπως είπα και στο αρχικό μου post) ότι ο κόσμος τα έχει βάλει με τους δημοσιογράφους όσο ποτέ.

Το ότι υποστηρίζω αυτούς που προπηλακίζουν δημοσιογράφους είναι δικό σου κατασκεύασμα.

Αν παρενόησες, δεν πειράζει. Είναι που φοράς τις παρωπίδες που λέγαμε ή είσαι αφελής.
Εαν εσκεμμένα ισχυρίζεσαι κάτι ψευδές για μένα, είσαι σκουπίδι.
Διάλεξε...
την έχει την τακτική αυτή ο αλεξ ,βάζει λόγια που δεν έχεις πει
για να στηρίξει αφήγημα :confused:
Δε μας χέζετε ρε πουτινάκια, που σας έχει βαρέσει η μαλακία κατακέφαλα.
που ΄σαι χωροφύλακα της εθνοσωτήριας επταετίας ?:confused:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Στο πεδίο του Άρεως πιάσαν μια πακιστανή με αναπτήρες και άλλα να βάζει φωτιά και η οποία χαμογελούσε αναιδέστατα στην κάμερα ξέροντας ίσως ότι το δικαστικό σύστημα μας μπορεί να την ρίξει στα μαλακά.Επίσης λένε ότι πιάσαν πολλούς ξένους να βάζουν φωτιές.Είναι η πολυπολιτισμική κοινωνία της προδοτοπουστροσκατοχουντοκούλας που δήλωνε υπερήφανη . Επιτέλους μωρή ψόφα ! :shit:
Aφγανή ειναι, οχι πακιστανη.
Και ναι, προφανως ήταν πολυ λογικο να βαλει φωτια στο πεδιο του αρεως απο το πεζοδρομιο. Μερος σχεδιου και συνωμοσιας, εμφανες
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.495
Κριτικές
2
Like
19.325
Πόντοι
3.656

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.967
Κριτικές
67
Like
29.244
Πόντοι
10.336
Δηλαδη τι περιμενατε; να την βγαλουν καθαρη οι δημοσιογραφοι; Πηραν τα δεκαπλασια χρηματα απο οσα πηρε η χωρα για πυροσβεση. Ποιοι; οι δημοσιογραφοι! Κυριοι οτι σπειρατε θα θερισετε. Μαζι με τα ξερα θα καουν και τα χλωρα, δυστυχως θα την πληρωσουν και οι "καλοι" μαζι με τους κακους.
Αρχιδια ρουφιανοι δημοσιογραφοι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom