Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για CD!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
γεια σου ομορφοκαυλο
 

Angelina_cross

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
και πολύ καλά κάνει. Το έκανε τζάμπα αυτή και άλλοι καρνάβαλοι ζητάνε 50άρικα επειδή έβαλαν μία περούκα των 10€ από jumbo.
Υπάρχουν τα καρναβάλια όπως πολύ καλά λες , υπάρχουμε και εμείς που προσπαθούμε να προχωρήσουμε βήματα παρακάτω και να εξελιχθούμε ,τα ηλίθια κομεντς περί χρημάτων καλύτερα να τα αναλογιστούν όσοι τα γράφουν γιατί φαίνεται ότι δεν γνωρίζουν ούτε το κόστος μιας τέτοιας αλλαγής , όυτε τον πόνο , ούτε την καταπόνηση ... Ο κάθε "αρσενικος" που κάνει το ντουζάκι του και είναι έτοιμος αν αναλογιστεί πόσο χρόνο και πόσα χρήματα χρείαζεται ένα τέτοιο κορίτσι για να είναι τουλάχιστο αξιοπρεπής εκ του ασφαλούς να κρίνουμε είναι λίγο φαιδρό.
Επίσης να είσαι σίγουρος ότι σχεδόν καμοία τρανς δεν κατάφερε να αλλαξει απο κροςς με βοήθεια από το σπίτι οπότε πριν κρίνεις καλύτερα να αξιολογείς γιατι ζητάει ότι ζηταει η καθε κοπέλα και ποιος ειναι ο πραγματικός της στοχος.
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
858
Κριτικές
66
Like
12.213
Πόντοι
4.706
από σώμα τι λέει ;  το πουλάκι της καυλώνει, το παίζει καθόλου ;
Καλησπέρα, συναγωνιστή.
Την Νικόλ έτυχε να την δω, κάποιες φορές, πριν από τρία χρόνια στο σινεμά Blue Vision, στον Πειραιά. Πήγαινα εκεί για να εξερευνήσω τον χώρο και έτυχε να την πετύχω σε φάση που την πηδούσαν, τουλάχιστον πέντε άτομα. Έχει ωραίο σώμα, φοράει περούκα και μάσκα. Το σώμα της είναι πολύ θηλυκό,προσέχει πάρα πολύ την υγεία της και είναι εντελώς παθητική.
 

Lauracross

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2018
Μηνύματα
19
Like
12
Πόντοι
0
BRAAVOOOO Angelina_cross!!!!!! Oι περισσοτεροι ολο λογια    κεφαλη εσεις μυαλο τι χρειάζεται.....που λεμε
 

latrisbbw

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2018
Μηνύματα
330
Like
297
Πόντοι
21
Καλησπέρα, συναγωνιστή.
Την Νικόλ έτυχε να την δω, κάποιες φορές, πριν από τρία χρόνια στο σινεμά Blue Vision, στον Πειραιά. Πήγαινα εκεί για να εξερευνήσω τον χώρο και έτυχε να την πετύχω σε φάση που την πηδούσαν, τουλάχιστον πέντε άτομα. Έχει ωραίο σώμα, φοράει περούκα και μάσκα. Το σώμα της είναι πολύ θηλυκό,προσέχει πάρα πολύ την υγεία της και είναι εντελώς παθητική.

Ρε συναγωνιστη για εξηγησε μου κατι.Πως γινετε να την επαιρναν 5 και να προσεχει την υγεια της???ελεος :P
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Υπάρχουν τα καρναβάλια όπως πολύ καλά λες , υπάρχουμε και εμείς που προσπαθούμε να προχωρήσουμε βήματα παρακάτω και να εξελιχθούμε ,τα ηλίθια κομεντς περί χρημάτων καλύτερα να τα αναλογιστούν όσοι τα γράφουν γιατί φαίνεται ότι δεν γνωρίζουν ούτε το κόστος μιας τέτοιας αλλαγής , όυτε τον πόνο , ούτε την καταπόνηση ... Ο κάθε "αρσενικος" που κάνει το ντουζάκι του και είναι έτοιμος αν αναλογιστεί πόσο χρόνο και πόσα χρήματα χρείαζεται ένα τέτοιο κορίτσι για να είναι τουλάχιστο αξιοπρεπής εκ του ασφαλούς να κρίνουμε είναι λίγο φαιδρό.
Επίσης να είσαι σίγουρος ότι σχεδόν καμοία τρανς δεν κατάφερε να αλλαξει απο κροςς με βοήθεια από το σπίτι οπότε πριν κρίνεις καλύτερα να αξιολογείς γιατι ζητάει ότι ζηταει η καθε κοπέλα και ποιος ειναι ο πραγματικός της στοχος.
έστω κ σαν κρος ο δρωμος ειναι ενας και αλλος κανενας αν πραγματικα αξιζεις προχωρα και τ μελων σου  ανήκει και να σε σίγουρη οτι κανενας δεν θα αρνηθεί αλλα βαλε φωτο σωσωστες με προσωπο με εμφανιση κ τ μελων σ αξιζει αν πραγματικα εισαι ωραιο μωρο..καλη συνεχεια και μην ψαχνεσαι αλλου
 

Angelina_cross

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
έστω κ σαν κρος ο δρωμος ειναι ενας και αλλος κανενας αν πραγματικα αξιζεις προχωρα και τ μελων σου  ανήκει και να σε σίγουρη οτι κανενας δεν θα αρνηθεί αλλα βαλε φωτο σωσωστες με προσωπο με εμφανιση κ τ μελων σ αξιζει αν πραγματικα εισαι ωραιο μωρο..καλη συνεχεια και μην ψαχνεσαι αλλου

Αληθεια τωρα ? Είμαστε ξέμπαρκες χωρις οικογένεια και χωρις γνωστούς εμείς ωστε να εκτιθέμεθα φαρτσα φόρα όταν εσύ ο ίδιος σαν υποτιθέμενο αρσενικό έχεις φωτό τον κέρμιτ !!! (?)(κλαιω)! και το αν αξίζω εγώ η όχι αστο αγαπακι αυτά τα κολπακια αντίστροφης ψυχολογίας περάσανε προ πολλού ! Η παίζεις μπάλα αντάξια ή παίξε αλλού ! Όσον αφορά τις φώτο από σεβασμό και μόνο προς τον εαυτό μου δεν ανεβάζω αλλωνων αυτή που έχω αρκεί μέχρι να κάνω την αλλαγή μου ... Για οποιαδήποτε άλλη διευκρίνιση στην διάθεση σου ..
 

Lauracross

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2018
Μηνύματα
19
Like
12
Πόντοι
0
Αληθεια τωρα ? Είμαστε ξέμπαρκες χωρις οικογένεια και χωρις γνωστούς εμείς ωστε να εκτιθέμεθα φαρτσα φόρα όταν εσύ ο ίδιος σαν υποτιθέμενο αρσενικό έχεις φωτό τον κέρμιτ !!! (?)(κλαιω)! και το αν αξίζω εγώ η όχι αστο αγαπακι αυτά τα κολπακια αντίστροφης ψυχολογίας περάσανε προ πολλού ! Η παίζεις μπάλα αντάξια ή παίξε αλλού ! Όσον αφορά τις φώτο από σεβασμό και μόνο προς τον εαυτό μου δεν ανεβάζω αλλωνων αυτή που έχω αρκεί μέχρι να κάνω την αλλαγή μου ... Για οποιαδήποτε άλλη διευκρίνιση στην διάθεση σου ..
Angelina_cross,o batraxomouris ειναι ο πιο ισορροπημενος ανθρωπος εδω,μην μαλωνετε...
batraxomouris δεν εχεισ κ αδικο,ομοσ ζουμε σε ενα κοσμο που εχει παθει βλαβη,η πουστια τον str8 εγινε επιβιωση...κ μασ πειράζει..
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Αληθεια τωρα ? Είμαστε ξέμπαρκες χωρις οικογένεια και χωρις γνωστούς εμείς ωστε να εκτιθέμεθα φαρτσα φόρα όταν εσύ ο ίδιος σαν υποτιθέμενο αρσενικό έχεις φωτό τον κέρμιτ !!! (?)(κλαιω)! και το αν αξίζω εγώ η όχι αστο αγαπακι αυτά τα κολπακια αντίστροφης ψυχολογίας περάσανε προ πολλού ! Η παίζεις μπάλα αντάξια ή παίξε αλλού ! Όσον αφορά τις φώτο από σεβασμό και μόνο προς τον εαυτό μου δεν ανεβάζω αλλωνων αυτή που έχω αρκεί μέχρι να κάνω την αλλαγή μου ... Για οποιαδήποτε άλλη διευκρίνιση στην διάθεση σου ..
  εισαι λαθος και θα εξηγησω τ γιατι .. Πρωτων Πες οτι εγω σε περνω τηλ για ραντευου ψαρωνω μ τη φωτο που εχεις στο προφιλ σου,δεν εχω αλλη οικονα για σενα και μ ζητάς εσυ 50 ε και καυλομενος ερχομαι και δεν μ αρεσεις απο κοντα τ θα κανεις..Δευτερων εχεις  δει καποια επαγκελματια τ χωρου αφου εκυ τ πας να ζυτα χρηματα χωρις ν εχει αγγελεια με φωτο της και οχι μια κ δυο αλλα μ 100 .. Για ν μην κουραζω  ακομα και ενα 20ε να θες να παρεις οπως τ περησοτερα κροσακια παλυ εκυ καταλήγεις εχω πολλα παραδείγματα αν θες ν σ πω ..Κανενας δεν θα σου δωσει αυτο που ζητάς αν δεν τ αρεσεις καταλήγω πολλα φιλια καυλα και ελπιζω παντα να καυλωνεις κοσμο ..
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
442
Κριτικές
1
Like
1.159
Πόντοι
201
Υπάρχουν τα καρναβάλια όπως πολύ καλά λες , υπάρχουμε και εμείς που προσπαθούμε να προχωρήσουμε βήματα παρακάτω και να εξελιχθούμε ,τα ηλίθια κομεντς περί χρημάτων καλύτερα να τα αναλογιστούν όσοι τα γράφουν γιατί φαίνεται ότι δεν γνωρίζουν ούτε το κόστος μιας τέτοιας αλλαγής , όυτε τον πόνο , ούτε την καταπόνηση ... Ο κάθε "αρσενικος" που κάνει το ντουζάκι του και είναι έτοιμος αν αναλογιστεί πόσο χρόνο και πόσα χρήματα χρείαζεται ένα τέτοιο κορίτσι για να είναι τουλάχιστο αξιοπρεπής εκ του ασφαλούς να κρίνουμε είναι λίγο φαιδρό.
Επίσης να είσαι σίγουρος ότι σχεδόν καμοία τρανς δεν κατάφερε να αλλαξει απο κροςς με βοήθεια από το σπίτι οπότε πριν κρίνεις καλύτερα να αξιολογείς γιατι ζητάει ότι ζηταει η καθε κοπέλα και ποιος ειναι ο πραγματικός της στοχος.

κούκλα μου σεβαστά όσα γράφεις
αλλά μη ξεχνάς ότι είναι επιλογή σου. Δε σε ανάγκασε κανείς για τα παραπάνω
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.150
Κριτικές
1
Like
2.410
Πόντοι
456
Πολύ σωστά τα λέει ο batraxomouris, εδώ σε ένα απλό μπουρδέλο πηγαίνεις βλέπεις πρώτα και έχεις επιλογή αν σου αρέσει
η όχι.Και το να ταξιδέψω 110 χιλιόμετρα αφού είμαι πρώην Αθηναίος μόνο για αυτό το λόγο και να δω ένα εντελώς διαφορετικό άτομο?
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36
  εισαι λαθος και θα εξηγησω τ γιατι .. Πρωτων Πες οτι εγω σε περνω τηλ για ραντευου ψαρωνω μ τη φωτο που εχεις στο προφιλ σου,δεν εχω αλλη οικονα για σενα και μ ζητάς εσυ 50 ε και καυλομενος ερχομαι και δεν μ αρεσεις απο κοντα τ θα κανεις..Δευτερων εχεις  δει καποια επαγκελματια τ χωρου αφου εκυ τ πας να ζυτα χρηματα χωρις ν εχει αγγελεια με φωτο της και οχι μια κ δυο αλλα μ 100 .. Για ν μην κουραζω  ακομα και ενα 20ε να θες να παρεις οπως τ περησοτερα κροσακια παλυ εκυ καταλήγεις εχω πολλα παραδείγματα αν θες ν σ πω ..Κανενας δεν θα σου δωσει αυτο που ζητάς αν δεν τ αρεσεις καταλήγω πολλα φιλια καυλα και ελπιζω παντα να καυλωνεις κοσμο ..
πιο πολλα λεφτα θα βγαζει αν βαλει τιμη 20 και οχι 50 γιατι σου λεει ο αλλος με 20 ευρω γαμαω οποτε θα παω εκει και ας ειναι και μουφα
 

Lauracross

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2018
Μηνύματα
19
Like
12
Πόντοι
0
  εισαι λαθος και θα εξηγησω τ γιατι .. Πρωτων Πες οτι εγω σε περνω τηλ για ραντευου ψαρωνω μ τη φωτο που εχεις στο προφιλ σου,δεν εχω αλλη οικονα για σενα και μ ζητάς εσυ 50 ε και καυλομενος ερχομαι και δεν μ αρεσεις απο κοντα τ θα κανεις..Δευτερων εχεις  δει καποια επαγκελματια τ χωρου αφου εκυ τ πας να ζυτα χρηματα χωρις ν εχει αγγελεια με φωτο της και οχι μια κ δυο αλλα μ 100 .. Για ν μην κουραζω  ακομα και ενα 20ε να θες να παρεις οπως τ περησοτερα κροσακια παλυ εκυ καταλήγεις εχω πολλα παραδείγματα αν θες ν σ πω ..Κανενας δεν θα σου δωσει αυτο που ζητάς αν δεν τ αρεσεις καταλήγω πολλα φιλια καυλα και ελπιζω παντα να καυλωνεις κοσμο ..
συμφωνω μαζι σου
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
Υπάρχουν τα καρναβάλια όπως πολύ καλά λες , υπάρχουμε και εμείς που προσπαθούμε να προχωρήσουμε βήματα παρακάτω και να εξελιχθούμε ,τα ηλίθια κομεντς περί χρημάτων καλύτερα να τα αναλογιστούν όσοι τα γράφουν γιατί φαίνεται ότι δεν γνωρίζουν ούτε το κόστος μιας τέτοιας αλλαγής , όυτε τον πόνο , ούτε την καταπόνηση ... Ο κάθε "αρσενικος" που κάνει το ντουζάκι του και είναι έτοιμος αν αναλογιστεί πόσο χρόνο και πόσα χρήματα χρείαζεται ένα τέτοιο κορίτσι για να είναι τουλάχιστο αξιοπρεπής εκ του ασφαλούς να κρίνουμε είναι λίγο φαιδρό.
Επίσης να είσαι σίγουρος ότι σχεδόν καμοία τρανς δεν κατάφερε να αλλαξει απο κροςς με βοήθεια από το σπίτι οπότε πριν κρίνεις καλύτερα να αξιολογείς γιατι ζητάει ότι ζηταει η καθε κοπέλα και ποιος ειναι ο πραγματικός της στοχος.
δεν πάει έτσι, ο πελάτης πληρώνει αυτό που παίρνει και όχι αυτό που θα γίνει, δεν είναι επενδυτής .
Για μένα πρέπει να μπει ένα φρένο, όλα τα τρανς το κάνουν βιοποριστικά τώρα αρχισαν και τα κρος; έλεος ρε παιδιά είπαμε να προοδεύσουμε σαν κοινωνία, σας αναγνωρίσαμε όλα τα δικαιώματα και εσείς το κάνετε για την κονόμα . 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom