Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για CD!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
παντως όχι crossdresser οποτε μαλλον οφ τοπικ τα σχολια! (φιλικα τα λεω όλα αυτά μην παρεξηγηθώ)

μπα μην σε νιαζει κανε το σχωλειο σου αλοστε για αυτο ειμαστε δω
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
γτ? λενε οτι αν σε γουσταρει περνας φοβερα

για τραβα να δουμε χαχαχ φιλε 4 5 χρωνια που ηταν αθηνα την ειχα στανταρ τωρα τη λεν απο το 1 μπενει στιο αλλο βγενει ο καθε λεει τ μακρι του ...
 

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
270
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1
γτ? λενε οτι αν σε γουσταρει περνας φοβερα

Ποιος το λεει αυτο ακριβως? Ρε φιλε στη ψωλαρα μου... δλδ για να μη κλαψεις το 50ευρω θα πρεπει να σε ερωτευτει η τυπισσα;; Δεν ειπαμε να γινει και Champions League επιπεδο.. εδω μιλαμε ουτε για Β Εθνικη δε παιζει μπαλα...

batraxomouris χαιρομαι ρε τυπε που περασες καλα με τη τυπισσα εισαι ο πρωτος που το ακουω, δε ξερω τι στανταρ εχεις στο γαμησακι και περασες καλα μαζι της αλλα σημασια εχει οτι δν εκλαψες το 50ρικο σου οποτε μια χαρα.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Ποιος το λεει αυτο ακριβως? Ρε φιλε στη ψωλαρα μου... δλδ για να μη κλαψεις το 50ευρω θα πρεπει να σε ερωτευτει η τυπισσα;; Δεν ειπαμε να γινει και Champions League επιπεδο.. εδω μιλαμε ουτε για Β Εθνικη δε παιζει μπαλα...

batraxomouris χαιρομαι ρε τυπε που περασες καλα με τη τυπισσα εισαι ο πρωτος που το ακουω, δε ξερω τι στανταρ εχεις στο γαμησακι και περασες καλα μαζι της αλλα σημασια εχει οτι δν εκλαψες το 50ρικο σου οποτε μια χαρα.


φιλε το 50αρικα που εχω δωσει ειναι πολλα κ οπως καταλαβενεις εχω κλαψει κ πολλα σορυ για τα λαθοι αλλα ποθ εχω κανει αλλα τετια ωρα τετοοια λογια αλλα εχω πιει και ενα μπουκαλι βοτκα ...σε γενηκες γραμες ομως δεν ειναι για τοσο κραξιμο
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
Ποιος το λεει αυτο ακριβως? Ρε φιλε στη ψωλαρα μου... δλδ για να μη κλαψεις το 50ευρω θα πρεπει να σε ερωτευτει η τυπισσα;; Δεν ειπαμε να γινει και Champions League επιπεδο.. εδω μιλαμε ουτε για Β Εθνικη δε παιζει μπαλα...

batraxomouris χαιρομαι ρε τυπε που περασες καλα με τη τυπισσα εισαι ο πρωτος που το ακουω, δε ξερω τι στανταρ εχεις στο γαμησακι και περασες καλα μαζι της αλλα σημασια εχει οτι δν εκλαψες το 50ρικο σου οποτε μια χαρα.
         thecleverone φιλε μην χαλιεσαι με το θεμα, τα εχεις πει ολα απο παλια ....και σωστα επραξες!
           
                 Το επαγγελμα που δεν ειναι ευκολο,... υπαρχουν αυτες που το εχουν  :boobies::...και αυτες που δεν το εχουν  :S
                   

                 
                 
                 
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
          thecleverone φιλε μην χαλιεσαι με το θεμα, τα εχεις πει ολα απο παλια ....και σωστα επραξες!
           
                  Το επαγγελμα που δεν ειναι ευκολο,... υπαρχουν αυτες που το εχουν  :boobies::...και αυτες που δεν το εχουν  :S
                   

                 
                 
                 

παιδες το εχουμαι λισει αυτο το θεμα παμε παρακατω δεν εχω λογο να αμφισβητησω κανεναν απλα έτυχε και περασα καλα μαλον το ταιμ αλλα δεν ηταν μονο μια φόρα ...
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
και εσυ με τα δικια σου ρε φιλε ...αν δεν ηταν μονον για μια φορα και ηταν πολλες,τοτε πηδας καλα... :grin:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
και εσυ με τα δικια σου ρε φιλε ...αν δεν ηταν μονον για μια φορα και ηταν πολλες,τοτε πηδας καλα... :grin:

καλα ηταν τωρα απο κει κ περα δεν ηταν για παντα  και απο τη βλεπω το χασαμαι το κορμι
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
μη πηγαίνετε με ακέφαλες  :P
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.444
Πόντοι
456

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.444
Πόντοι
456
επίσης καλό είναι να αποφεύγετε αγγελίες που δεν δείχνουν πρόσωπο...
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
]
         Αυτη ειναι μια καραμπινατη αγγελια υψηλου ρισκου στο sex και οχι μονον αυτη!!!!υπαρχουν και αλλες σαν αυτην.... :rockon:
         Αγγελια χωρις φωτογραφιες γενικος ,σε Ακαποτη διαδικασια,σε μια φωτο  :huh::προφανως θελει να υποδειξει στους υποψηφιους πελατες τα της ανωμαλια  που              επονται   και καλα... :jerking: :jerking: :jerking      

         Εκεινο που εχει σημασια επισης ειναι οτι σε τετοια φαινομενα δεν υπαρχει  σχολιο ουτε απο cd ουτε απο της τρανς  :think:


         
         

,
         
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom