Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για CD!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Ο μέγας Πιτσιλιστής έχει αναφέρει ιστορίες για κροςς στο σημείο που μνημονεύεις.  :thumbsup:
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
899
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
Ευχαριστω πολυ!
Θα ξεκινησω ξεσκονισμα στις προηγουμενες σελιδες!
:)
 

poutanesgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
0
παλια τις θυμαμαι, εχω κανα 2 χρονια να τις δω, αυτες ή αλλες. Για ξεκαβλωμα καλα ηταν. Κυκλοφορουν ακομα?
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
Ο μέγας Πιτσιλιστής έχει αναφέρει ιστορίες για κροςς στο σημείο που μνημονεύεις.  :thumbsup:
Ακριβως!Με τον ΠΙΤΣΙ την συνανταμε συνεχεια.Λεγεται ΜΟΝΙΚΑ ο πιτσι την καυλαντιζει αγρια καθε φορα κι εγω λυνομαι στα γελια  :2funny: :2funny: :2funny: τσαμπα γαμιεται αυτη.Ειναι μελαχροινη με καρε μαλλι μεγαλουτσικη.την συνανταμε στην λεωνιδου και κωλονου συνηθως.
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
899
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
Ακριβως!Με τον ΠΙΤΣΙ την συνανταμε συνεχεια.Λεγεται ΜΟΝΙΚΑ ο πιτσι την καυλαντιζει αγρια καθε φορα κι εγω λυνομαι στα γελια  :2funny: :2funny: :2funny: τσαμπα γαμιεται αυτη.Ειναι μελαχροινη με καρε μαλλι μεγαλουτσικη.την συνανταμε στην λεωνιδου και κωλονου συνηθως.

Καλησπερα!
Εκανα μια επαναληψη στις προηγουμενες σελιδες αλλα δεν διαβασα καποια αναφορα για την συγκεκριμενη.
Ειναι οπως ακριβως την περιγραφεις,αυτη την εικονα εχω και εγω στο μυαλο μου.Οσο για το τσαμπα δεν γνωριζω.Θα κανω την προσπαθεια μου και εγω να δω τι παιζει

Ευχαριστω για την ενημερωση!
 

tiffany_cd

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2014
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
σιγα σιγα ξελαφρωνουμε από δουλειες.....μιληστε μου πμ για να σας δωσω σκυπε...συντομα θα εμπλουτιστούμε και με φωτο και όχι μονο με καμερα...φιλακια σε όλα τα αγορια που εχω γνωρισει και σε αυτά που δεν εχει τυχει ακομα...και στις φιλες...!!!!!!
 

guru_gr

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
152
Like
16
Πόντοι
1
γνωριζει καποιος κατι για την Μινα?

 
   
 

nastazia30

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
106
Like
12
Πόντοι
1
paidia mi me parexigite.aplos den gnorizo polla apo ayto to site.den xero kala kala na apadiso
 

gianniss02

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2014
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα συναγωνιστες γνωριζει κανεις την Tzenitranbella36
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom