Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για CD!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kalia_cd

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2021
Μηνύματα
108
Like
349
Πόντοι
21
210187521_387055346434260_667058512693158344_n.jpg
΄Μπράβο! Στην πένα!
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
510
Like
1.837
Πόντοι
206
Πληροφορήθηκα από το ΜΚΔ ιινσταγκραμ πως το εν λόγω κορασιο απεβίωσε από καρκίνο, πρόκειται για τη tzeni-thyliko για όσους την είχαν γνωρίσει
1000094354.jpg
 

Benreilly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2009
Μηνύματα
86
Κριτικές
23
Like
696
Πόντοι
310
Πληροφορήθηκα από το ΜΚΔ ιινσταγκραμ πως το εν λόγω κορασιο απεβίωσε από καρκίνο, πρόκειται για τη tzeni-thyliko για όσους την είχαν γνωρίσει
1000094354.jpg
Δυστυχως, ισχυει :( Μολις το επιβεβαιωσα...
 

Tzina Cross

Cross
Εγγρ.
14 Φεβ 2022
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
306
Πόντοι
20
Πληροφορήθηκα από το ΜΚΔ ιινσταγκραμ πως το εν λόγω κορασιο απεβίωσε από καρκίνο, πρόκειται για τη tzeni-thyliko για όσους την είχαν γνωρίσει
1000094354.jpg

Συνήθως για να πεθάνει κάποιος/α πρέπει πρώτα να υπάρξει...

Μάλλον βαρέθηκε να κοροιδεύει τον κόσμο ή την πήραν χαμπάρι

Οι φώτος κυκλοφορούσαν πολλά χρόνια στο net απο μια κοπελα που ειχε αποσυρθει (οποτε ειχαν κατακλεψει τις φωτος της), πχ

 

Valford

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2024
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Βάτραχε καταρχάς σωστά την έβαλες στο Ενημέρωση για CD, γιατί μόνο tranny δεν είναι.
Cross με χώρο στο Γκάζι. Σαμπρίνα, από τις πολύ παλιές στο χώρο. Κολλητή κάποτε της Νίνας, όπου Νίνα το καλύτερο τσιμπούκι των Αθηνών. Ένα διάστημα έμεναν και στην ίδια πολυκατοικία αλλά απ'ότι έμαθα κάποια στιγμή τα έσπασαν.
Στο προκείμενο τώρα, γνωριστήκαμε μέσω app, δε ζητούσε χρήματα. Πρόσφατα έμαθα ότι το γύρισε και επαγγελματικά. Δεν είναι θηλυκή, πιο κοντά σε αυτό που λέμε αντρουά φέρνει. Ένα δυνατό ξεκαύλωμα ήθελα κι αυτό το δίνει εύκολα. Όχι όμως για τίποτα παραπάνω. Όποιος γουστάρει έκφυλα σκηνικά χωρίς να δίνει βάση στην εμφάνιση θα περάσει καλά. Στα φετίχ της το pissing στο στόμα, πίπα ακάποτη δεν άφησε σταγόνα χαμένη, το γαμήσι έγινε με προφύλαξη.
Πήγα μια φορά και δεν ξαναπήγα κυρίως γιατί δεν είναι και ότι πιο σοφό να εμπιστεύεσαι κάποιον που χωρίς να σε ξέρει τα πίνει όλα. Καμία όρεξη να μπλέξουμε με ηπατίτιδες και τα σχετικά. Τυχερός ήμουν που δεν άρπαξα κάτι. Πριν λίγες βδομάδες την πέτυχε φίλος στο app, του ζήτησε 50αρικο και ακάποτο γαμήσι. Ο φίλος δεν πήγε φυσικά, δεν ξέρω αν κι αυτή το είπε έτσι πάνω στη μαλάκια της ή το εννοούσε πραγματικά. Γενικά στην επικοινωνία της είναι νευρική και εριστική. Οπότε όταν υπάρχει δωράκι, καλό είναι να το δίνουμε σε καλά παιδιά και όχι ότι να 'ναι.
Καταρχή να βάλουμε τα πράγματα λίγο στη θέση τους γιατί εδώ μέσα βλέπω γράφει ο καθένας βιώματα και κόμπλεξ του. Διάβασα πολύ προσεκτικά την αγγελία για το συγκεκριμένο κορίτσι το ήξερα και εγώ από κάποιο application τότε βέβαια δεν ζήταγε χρήματα το οποίο το έχω συναντήσει τρεις φορές, διαβάζοντας προσεκτικά την αγγελία δε γράφει πουθενά ότι είναι trans αντιθέτως αναφέρει Tranny. Η ακριβής μετάφραση είναι τραβεστί, όποιος δεν ξέρει ακριβώς τι πραγματικά σημαίνει τραβεστί ας διαβάσει λίγο πριν γράψει.

¨ Τραβεστί (αγγλ. transvestite) ή παρενδυτικό ονομάζεται ένα άτομο που ντύνεται με ρούχα που συνήθως ταιριάζουν στο αντίθετο φύλο. Ο όρος τραβεστί θεωρείται συνώνυμο του cross-dresser, αν και cross-dresser είναι ο γενικά αποδεκτός όρος.¨



Τώρα όσον αφορά την θηλυκότητα που γράφεις που είδες εσύ ότι είναι άντρουά και καταρχήν για να χρησιμοποιείς μία τέτοια λέξη που είναι καθαρά γκέι έκφραση έχεις πάει όντως ρε φίλε η απλά μπήκες για να κράξεις?

Μετά απ’ αυτό διάβασα λίγο τα μηνύματα σου εδώ μέσα και βλέπω ότι κράζεις όλο τον κόσμο επίσης βρήκα και ένα κείμενο όπου σχεδόν αποθεώνεις την συγκεκριμένη: ¨Επιβεβαιωνω για το Σαμπρινακι. Από τα στανταρακια μου ηταν παλια. Κορμι σουπερ και σταγονα δεν πηγαινε χαμενη¨.

Αναφέρεις ότι πήγες και στα ήπιε όλα και δεν ξαναπήγες γιατί φοβήθηκες μην κολλήσεις ασθένειες ( αν και ήταν στανταράκι σου απο παλια) μα της τον έδωσες ακάποτα εσύ στο στόμα ρε , αυτό δεν το φοβήθηκες; Σοβαρευτείτε ρε λίγο και μην κράζετε τα άτομα. Εγώ προσωπικά που την έχω επισκεφτεί φυσικά δε μου είχε ζητήσει χρήματα τότε ούτε ακάποτα μου ζήτησε ούτε τίποτα από αυτές τις βλακείες που διαβάζω εδώ μέσα. Όσον αφορά την Νίνα την ήξερα και αυτή όντως έκαναν παρέα αυτές οι δύο κάποτε. Απ’ όσο ξέρω το προχώρησε λίγο έκανε επεμβάσεις για να γίνει trans αλλά τα τελευταία χρόνια την έχω χάσει όντως και εγώ , κάτι έμαθα ότι έπιασε δουλειά στο Δημόσιο κάπου. Καλό τσιμπούκι αρκετά έκφυλη αυτή τα παίρνει όλα όντως χύμα και πίσω και στόμα, αυτό φιλαράκο δεν το ήξερες αφού έχεις πάει μαζί της? Κανείς άλλος δεν την ήξερε την Νίνα? Και που κολλάει η Νίνα στην συζήτηση που άνοιξε ο Βάτραχος! Τροφή για σκέψη δίνω φίλε.
 

kpapad

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
187
Like
484
Πόντοι
21
Καταρχή να βάλουμε τα πράγματα λίγο στη θέση τους γιατί εδώ μέσα βλέπω γράφει ο καθένας βιώματα και κόμπλεξ του. Διάβασα πολύ προσεκτικά την αγγελία για το συγκεκριμένο κορίτσι το ήξερα και εγώ από κάποιο application τότε βέβαια δεν ζήταγε χρήματα το οποίο το έχω συναντήσει τρεις φορές, διαβάζοντας προσεκτικά την αγγελία δε γράφει πουθενά ότι είναι trans αντιθέτως αναφέρει Tranny. Η ακριβής μετάφραση είναι τραβεστί, όποιος δεν ξέρει ακριβώς τι πραγματικά σημαίνει τραβεστί ας διαβάσει λίγο πριν γράψει.

¨ Τραβεστί (αγγλ. transvestite) ή παρενδυτικό ονομάζεται ένα άτομο που ντύνεται με ρούχα που συνήθως ταιριάζουν στο αντίθετο φύλο. Ο όρος τραβεστί θεωρείται συνώνυμο του cross-dresser, αν και cross-dresser είναι ο γενικά αποδεκτός όρος.¨



Τώρα όσον αφορά την θηλυκότητα που γράφεις που είδες εσύ ότι είναι άντρουά και καταρχήν για να χρησιμοποιείς μία τέτοια λέξη που είναι καθαρά γκέι έκφραση έχεις πάει όντως ρε φίλε η απλά μπήκες για να κράξεις?

Μετά απ’ αυτό διάβασα λίγο τα μηνύματα σου εδώ μέσα και βλέπω ότι κράζεις όλο τον κόσμο επίσης βρήκα και ένα κείμενο όπου σχεδόν αποθεώνεις την συγκεκριμένη: ¨Επιβεβαιωνω για το Σαμπρινακι. Από τα στανταρακια μου ηταν παλια. Κορμι σουπερ και σταγονα δεν πηγαινε χαμενη¨.

Αναφέρεις ότι πήγες και στα ήπιε όλα και δεν ξαναπήγες γιατί φοβήθηκες μην κολλήσεις ασθένειες ( αν και ήταν στανταράκι σου απο παλια) μα της τον έδωσες ακάποτα εσύ στο στόμα ρε , αυτό δεν το φοβήθηκες; Σοβαρευτείτε ρε λίγο και μην κράζετε τα άτομα. Εγώ προσωπικά που την έχω επισκεφτεί φυσικά δε μου είχε ζητήσει χρήματα τότε ούτε ακάποτα μου ζήτησε ούτε τίποτα από αυτές τις βλακείες που διαβάζω εδώ μέσα. Όσον αφορά την Νίνα την ήξερα και αυτή όντως έκαναν παρέα αυτές οι δύο κάποτε. Απ’ όσο ξέρω το προχώρησε λίγο έκανε επεμβάσεις για να γίνει trans αλλά τα τελευταία χρόνια την έχω χάσει όντως και εγώ , κάτι έμαθα ότι έπιασε δουλειά στο Δημόσιο κάπου. Καλό τσιμπούκι αρκετά έκφυλη αυτή τα παίρνει όλα όντως χύμα και πίσω και στόμα, αυτό φιλαράκο δεν το ήξερες αφού έχεις πάει μαζί της? Κανείς άλλος δεν την ήξερε την Νίνα? Και που κολλάει η Νίνα στην συζήτηση που άνοιξε ο Βάτραχος! Τροφή για σκέψη δίνω φίλε.
Εσύ γράφτηκες χθες για ν απαντήσεις σε μήνυμα Φεβρουαρίου?
 

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
270
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
1

Καλησπέρα σε όλους! Έχει κανείς εμπειρία με την συγκεκριμένη cross;
 

Genuine

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2023
Μηνύματα
132
Like
233
Πόντοι
21

Καλησπέρα σε όλους! Έχει κανείς εμπειρία με την συγκεκριμένη cross;
Προσοχη
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.241
Κριτικές
4
Like
1.867
Πόντοι
266

Καλησπέρα σε όλους! Έχει κανείς εμπειρία με την συγκεκριμένη cross;
Σκατοφατσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom