Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για CD!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

NIKCD

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
καλησπερα κ απο μενα...ειμαι ο Νικος(gay)και η ΝIKOL(cross) αναλογα τα γουστα.Νεος/νεα στο χωρο..περιμενω γνωριμιες με καβλιαρικα αγορια..φιλια πολλα!
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
καλησπερα κ απο μενα...ειμαι ο Νικος(gay)και η ΝIKOL(cross) αναλογα τα γουστα.Νεος/νεα στο χωρο..περιμενω γνωριμιες με καβλιαρικα αγορια..φιλια πολλα!

πουστης σε απογνωση λεγεται αυτο που δεν τον γαμαγανε και προσεγγισε μεγαλυτερο κοινο φορωντας γυναικεια. δεν τον ξαναγαμαγανε και μπηκε και σε φορουμς. να δουμε τι αλλο θα σκαρφιστεις για να γεμισεις τον κωλο σου κρεας.

κρος εισαι επειδη το γουσταρεις, επειδη το νιωθεις, επειδη εχεις θυληκη πλευρα που εχεις αποδεχτει και οχι κατ αναγκη με στοχο να γαμηθεις φιλε. τσεκαρε λιγο τον σεξουαλικο σου προσανατολισμο και τα ξαναλεμε
 

KingGogeta

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2014
Μηνύματα
120
Like
56
Πόντοι
1
πουστης σε απογνωση λεγεται αυτο που δεν τον γαμαγανε και προσεγγισε μεγαλυτερο κοινο φορωντας γυναικεια. δεν τον ξαναγαμαγανε και μπηκε και σε φορουμς. να δουμε τι αλλο θα σκαρφιστεις για να γεμισεις τον κωλο σου κρεας.

κρος εισαι επειδη το γουσταρεις, επειδη το νιωθεις, επειδη εχεις θυληκη πλευρα που εχεις αποδεχτει και οχι κατ αναγκη με στοχο να γαμηθεις φιλε. τσεκαρε λιγο τον σεξουαλικο σου προσανατολισμο και τα ξαναλεμε
Πολυ σκληρος μα σχεδον σωστος
 

NIKCD

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
Δεν συμφωνω με αυτα που λες!!!

Δηλαδη ειναι κακο που μου αρεσουν και δυο???

Ειμαι και gay και cross γιατι ετσι μου βγαινει και πανω απο ολα γιατι ετσι μου αρεσει!!!!

Το αν με γαμανε η οχι το ξερω εγω και οχι εσυ :thubsdown:

Και για να μου αρεσει το cross-dressing σαφως και εχω θυληκη πλευρα που εχω αποδεχθει και την γουσταρω αφανταστα.

Δεν θεωρω οτι πρεπει να απολογηθω για κατι λοιπον απλως ξεκαθαριζω τα του εαυτου μου :)

Μηπως κρινεις ανθρωπους και καταστασεις για τα οποια δεν εχεις την παραμικρη ιδεα αγορι μου???

Μαλλον εσυ πρεπει να ψαχτεις πρωτα και ασε τους αλλους....
 

xistikos

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2017
Μηνύματα
36
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους τους ανωμαλιαρηδες συναδέλφους. Έχουμε να προτείνουμε κάποιο κορίτσι με θέληση να ικανοποιήσει;
 

bk

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
0

abit34

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2017
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
τη ρανια την εχει δοκιμασει κανεις συναγωνιστες???εχουμε εντυπωσεις??
 

lila crossdresser

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα....
 

Συνημμένα

  • Εικόνα 1527.jpg
    Εικόνα 1527.jpg
    137,2 KB · Εμφανίσεις: 45

nikoletaki

Cross
Εγγρ.
3 Σεπ 2016
Μηνύματα
163
Like
160
Πόντοι
1
καλησπερα.... :tits2: :tits2: :tits2:
 

Συνημμένα

  • 583_1000.jpg
    583_1000.jpg
    20,2 KB · Εμφανίσεις: 68

nikoletaki

Cross
Εγγρ.
3 Σεπ 2016
Μηνύματα
163
Like
160
Πόντοι
1
και απο πισω..... :fuck1:
 

Συνημμένα

  • 584_1000.jpg
    584_1000.jpg
    29,4 KB · Εμφανίσεις: 67

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom