Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για CD!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Los Dos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Νέος στην παρέα, παλιός στην πιάτσα. Ψάχνω CD από Θεσσαλονίκη. Θα ανέβω τέλος του μήνα και λέω να τον κάψω λίγο.
Όποιος μπορεί βοηθάει.
 

xa999

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
297
Like
52
Πόντοι
1
μερικά απλά προσεκτικά βήματα.

πρώτον: διαβαζεις αγγελια. αν την καταλαβαίνεις , εξαγεις τα εξής συμπερασματα: ξερει ελληνικά, δεν ειναι ξεπέτα, ενδιαφερεται για το τι θα γίνει.

δευτερον μιλάς τηλ. μαζί της. αν εχει φωνή για σένα [σου τι δινει] κανονίζεις ραντεβού.

τριτον ειναι τοσο πολλές που καμια φορά διαγραφουν τα προφιλ τους... οι ίδιες...
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.813
Πόντοι
736
Χτές βράδυ κατά τις 00΄30 στο πόστο της  στην Λ.Καβάλας να τραβάει selfie στο αμάξι της η Ίνα .Μάλλον θα βάλει νέα αγγελία με ανανεωμένες φωτό.
 

steficrossaki

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2016
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπεραμωρα μου...ειμαι για λιγο τρικαλα θεσσαλιας....θα χαρω πολυ να γνωρισω αρσενικα απο τις γυρω περιχες στο φειμπουκ δε μπορω ν σας στα στειλω μυνημα ειμαι μπλοκαρισεμηη....S


Stefi Crossaki  facebook
 

Alex Doo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
163
Κριτικές
11
Like
132
Πόντοι
11
Παίδες, μια mina cross που χει προφίλ σε διάφορα date sites την γνωρίζει κανείς; Ψηλή με μελαχρινή καρέ περούκα...
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.813
Πόντοι
736

kostasvts

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
680
Κριτικές
2
Like
34
Πόντοι
6
Κανει πολλύ καλή και βαθεια πίπα είναι πιό πολλύ παθητική και έχει χώρο κοντα στο Γκάζι .Καλό παιδί και το'χει το σπόρ.

Να συμπληρωσω...φοβερο στησιμο για να τον φαει. Η κωλαρα της φοβερη.
 

αρλα69

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
29
Like
2
Πόντοι
0
Η ΝΙΝΑ .ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΧΟΤΑΝ ΤΣΑΜΠΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ.ΚΑΛΟ ΤΥΠΑΚΙ
Οχι απλα καλο...απιστευτο παιδι και γαμω τους ανθρωπους...νινακι φιλοα απο το γιωργο δε θα με ιυμασαι αλλα ειχες μπλεξιματα με τη γυναικα μου που σε ρωταγε αν πηδαω τραβελια...τωρα ισως ν με θυμηθηκες
 

αρλα69

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
29
Like
2
Πόντοι
0
Θελω να ριξω τωρα ενα πουτσονσε ενα αγορακι η τρανς...παιζει τιποτα ??? Στειλτε πριβε
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
Οχι απλα καλο...απιστευτο παιδι και γαμω τους ανθρωπους...νινακι φιλοα απο το γιωργο δε θα με ιυμασαι αλλα ειχες μπλεξιματα με τη γυναικα μου που σε ρωταγε αν πηδαω τραβελια...τωρα ισως ν με θυμηθηκες
:2funny: :2funny: :2funny: Θεος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom