Νέα

Η συνήθεια που έγινε λατρεία....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nickgreekgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nickgreekgr

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
1


Τι να πρωτοθυμηθώ με τη συγκεκριμένη τραβεστί. Κάθε φορά που ανέβαινα στην Αθήνα η πρώτη μου δουλειά ήταν να την επισκεφτώ και να την υπηρετήσω ως σκλάβος.
Η τελευταία φορά ήταν σχετικά πρόσφατα. Είχα να πάω μαζί της κανένα εξάμηνο και δεν κρατιόμουν. Της τηλεφώνησα και το ραντεβού κανονίστηκε αμέσως αφού πλέον είμαι τακτικός πελάτης.
Αργά το μεσημέρι έκανα μια στάση σε ένα supermarket κοντά στο σπίτι της και αγόρασα ένα μαύρο διάφανο καλσόν για να της το δώσω να το φορέσει. Το είχα κάνει μια φορά παλιότερα και τώρα κάθε φορά που την επισκέπτομαι της παίρνω εγώ το καλσόν σε χρώμα ανάλογα με την κάβλα μου , black, tan, white…..Λίγο αργότερα χτυπούσα το κουδούνι του διαμερίσματος της στην Καλλιθέα. Ήξερα πια απέξω την πολυκατοικία και τον όροφο. Μόλις βγήκα από το ασανσέρ, άκουσα τον ήχο τη πόρτας του διαμερίσματος της και αμέσως μπήκα μέσα. Με περίμενε στο χωλ όρθια , φορώντας μόνο ένα κορμάκι με μαύρες διαφάνειες που άφηνε την περιοχή από την μέση και κάτω ακάλυπτη. Δεν άργησα να παρατηρήσω τον πούτσο της που στεκόταν ζωντανός σε πλήρη στύση. Αφού με φίλησε στο στόμα για το καλωσόρισμα, μου πίεσε το κεφάλι και αναγκάστηκα να γονατίσω μπροστά της. Μην έχοντας άλλη επιλογή τον πήρα στο στόμα μου και άρχισα το πίπωμα, εκεί στα πλακάκια του χωλ και ντυμένος. Εκείνη με κρατούσε από το κεφάλι με τα δυό της χέρια και σχεδόν με γαμούσε στο στόμα με όλην της την δύναμη κάνοντας με να  μην μπορώ σχεδόν να αναπνεύσω και να μην έχω άλλη επιλογή από το να παραδοθώ στην κυριαρχία της. Κάθε τόσο μου έκλεινε την μύτη με τα δάκτυλά της και τον έχωνε ακόμα πιο βαθειά στο στόμα μου κρατώντας εκεί για αρκετή ώρα... Δεν ξέρω πόση ώρα με πίπωνε αφού είχα χάσει κάθε επαφή με την πραγματικότητα εστιάζοντας στον πούτσο της και στο 1,80 και βάλε ανάστημα της που επιβλητικά ορθώνονταν μπροστά μου.
Μετά ξαφνικά τραβήχτηκε και με διέταξε να πάω στην κρεβατοκάμαρα και να γδυθώ. Μου ζήτησε το καλσόν. Βιαστικά και απίστευτα καβλωμένος  γδύθηκα και την περίμενα στο κρεβάτι. Δεν άργησε να έρθει κι εκείνη στο δωμάτιο. Ήταν σαν οπτασία. Μακρυά μαλλιά, κορμάκι με μαύρες διαφάνειες, και από κάτω μόνο το καλσόν που τόνιζε το σε στύση ανδρικό μόριό της. Το σύνολο συμπλήρωναν οι ψηλοτάκουνες μαύρες γόβες με την κόκκινη σόλα. Το σχήμα της γόβας είναι έτοιμο για τον κώλο μου….σκέφτηκα.
Ξάπλωσε ανάσκελα και με διέταξε να ξεκινήσω πάλι αφού άνοιξε τα σκέλια της. Ξεκίνησα από τις γόβες. Ήταν μαύρο λούστρο και η γλώσσα μου γλιστρούσε εύκολα επάνω στην Νο 42 γόβα. Ανέβηκα πιο ψηλά και αισθάνθηκα την υφή του καλσόν της ακριβώς δίπλα στην γόβα. Ξεκίνησα να γλύφω μανιασμένα. Δεν μπορούσα να το χορτάσω. Ένα θεικό τραβέλι με μαύρο καλσόν όλο δικό μου. Συνέχισα με τις γάμπες της και ανέβηκα στο εσωτερικό των μηρών της. Ακούμπησα με το μάγουλο μου τον πούτσο που με το ζόρι κρατιόταν μέσα στο μαύρο καλσόν. Η στιγμή που περίμενα έφθασε. Τον πήρα στο στόμα μου πάνω από το νάυλον και ξεκίνησα τνα τον γλύφω μόνο με τα χείλη μου παλινδρομικά. Εκείνη φάνηκε να το απολαμβάνει.
-Σου αρέσουν τα καλσόν σκλαβάκι; Γλύψ’ τον. Κάβλωσέ τον για να σε χύσει…
Συνέχισα το γλύψιμο μέχρι που πρήστηκαν τα χείλη μου. Είχε γεμίσει σάλιο το νάυλον επάνω από τον πούτσο της και τον έκανε να γυαλίζει στο ημίφως.
Με τα νύχια της έκανε μια μικρή τρύπα στο καβάλο του καλσόν και σιγά σιγά άρχισε να το σχίζει. Είναι ο πιο καβλωτικός ήχος που τρελαίνει, τόσο εμένα όσο και τους ποδολάγνους ανά τον κόσμο… Ο πούτσος της ξεπρόβαλε σαν κοντάρι μέσα από το μαύρο νάυλον. Τον άρπαξα με το χέρι μου και τον πήρα στο στόμα μου. Ξεκίνησα να τον γλύφω με απόλυτη κάβλα και ηδονή. Με τα χέρια μου επέκτεινα την τρύπα του καλσόν προς την κωλοτρυπίδα της. Είχα πρόσβαση σε όλην την περιοχή πλέον. Με προσπάθεια σήκωσα ψηλά τα θεόρατα πόδια της και μου αποκαλύφθηκε το μεγαλείο του κώλου της. Άρχισα να την γλείφω την κωλοτρυπίδα και να την ανοίγω με τα δυό μου χέρια. Έχωνα την γλώσσα όσο πιο βαθειά μπορούσα και τα κωλομάγουλά της μου κοβαν την δίοδο του αέρα. Σχεδόν πνιγόμουν από την κάβλα άλλα το ήθελα τόσο πολύ να ρουφήξω αυτό το τραβελοκολαράκι….
Επικεντρώθηκα στην περιοχή ανάμεσα στα αρχίδια της και τον κώλο της. Ήξερα ότι εκεί της αρέσει…Δεν διαψεύθηκα. Άρχισε να βγάζει ήχους κάβλας και να να παίζει δυνατά τον πούτσο της. Εγώ χωμένος ανάμεσα στα πόδια της συνέχισα να την γλείφω και να διεγείρω τον προστάτη της. Έβγαλε ένα επιφώνημα και έχυσε στο μέρος του καλσόν της που κάλυπτε την κοιλιά της. Χωρίς να καθυστερήσω της καθάρισα τον πούτσο από τα χύσια και μάζεψα το λευκό σπέρμα καθαρίζοντας απόλυτα το καλσόν της. Με γεμάτο το στόμα μου, πήρα το κάτω μέρος του ποδιού της και φέρνοντας το κοντά στο στόμα μου άφησα το λευκό υγρό λίγο επάνω από την γόβα της. Το ξανακαθάρισα αφού πρωτα το θαυμάσαμε και οι δύο και το κατάπια μέχρι την τελευταία σταγόνα.
-Είσαι μεγάλο καριολάκι. Εχεις γίνει ο απόλυτος σκλάβος μου…. Στήσου στα 4 στο πάτωμα και περίμενε.
Την υπάκουσα χωρίς δεύτερη κουβέντα. Εκείνη πήγε στο μπάνιο και σε λίγο την είδα να βγαίνει και να πηγαίνει στο κομοδίνο. Δεν είχα καλή οπτική επαφή. Άκουσα κάτι θορύβους, σαν να ψαχουλεύει πράγματα στο συρτάρι, και την αισθάνθηκα να πλησιάζει.
-Είσαι έτοιμος; μου είπε
-Γιατί πράγμα;
-Για να σε ανοίξω, τι άλλο;
Αισθάνθηκα το δάχτυλό της να μου βάζει λιπαντικό στην τρύπα μου. Σε ελάχιστο χρόνο κάτι μου πίεζε την κωλοτρυπίδα. Ήταν ένας δονητής 25 πόντων που επίμονα με πίεζε.
-Χαλάρωσε και ανέπνεε….μου είπε.
Αισθανόμουν πόντο πόντο το τεράστιο βοήθημα να με ανοίγει. Σε λιγότερο από τρία λεπτά ήταν όλος μέσα μου.
-Κράτα τον εκεί. Μη τυχόν και βγεί…είπε και κάθισε σε ένα σκαμπό διατάζοντας με να την πλησιάσω.
Ο πούτσος της σαφώς μικρότερος αφού είχε χύσει ήταν λαχαταριστός γύρω από το μαύρο καλσόν της. Τον πήρα στο στόμα μου ενώ ταυτόχρονα εκείνη έβαλε το ένα πόδι της πάνω από την πλάτη μου. Με το πίσω μέρος του θεικού ποδιού της έφθασε στον δονητή και με μικρές επιδέξιες  κινήσεις τον κρατούσε βαθειά μέσα μου…
Αισθάνθηκα το καβλί της να μεγαλώνει μέσα στο στόμα μου. Δεν άργησε πάλι να επιστρέψει σε κατάσταση στύσης. Το τσιμπούκωμα αυτό πρέπει να διήρκεσε πάνω από μισή ώρα. Είχα χάσει τον κόσμο πάλι. Ο δονητής μέσα μου, ο πούτσος της τραβεστί να με πιπώνει και τα πόδια της καλυμένα με μαύρο νάυλον να παίζουν με τον δονητή….
Ξαφνικά η έκσταση διακόπηκε από την επιτακτική φωνή της… Ξάπλωσε ανάσκελα αλλά μην σου βγει ο πλαστικός πούτσος…. Την υπάκουσα αμέσως. Εκείνη επιτακτικά ήρθε από επάνω μου. Την έβλεπα να στέκεται όρθια στο ύψος του προσώπου μου. Τις ποδάρες της τον, πούτσο της, το κορμάκι της και το έκφυλο πρόσωπό της να με κοιτάζει στα μάτια.
-Ανοιξε το στόμα σου. Την υπάκουσα.
Με έφτυσε από εκείνο το ύψος αργά και φρόντισε ώστε το σάλιο της να προσγειωθεί στο στόμα μου…
-Η ανταμοιβή σου είναι αυτή σκλάβε.
-Ευχαριστώ αφέντρα…
Έκανε ένα βήμα πίσω και έπιασε τον πούτσο της. Σε λίγο άρχισε να ρίχνει πάνω μου την χρυσή της βροχή… Με κατουρούσε στο πρόσωπο, στο στήθος, στο στόμα….. .Είχα τρελαθεί από την κάβλα. Η γεύση του χρυσού υγρού δεν ήταν οξεία. Ήταν μαλακή και θα έλεγα ευχάριστη….
-Έχω πιεί 2 φλυτζάνια χαμομήλι πριν έρθεις…μου είπε. Έτσι εξηγούταν αυτή η ευχάριστη γεύση στα κάτουρά της. Έχυσα αλύπητα και πήρε με την άκρη του καλυμένου με το μαύρο νάυλον ποδιού της τα χύσια μου. Μου το έφερε στο στόμα και για άλλη μια φορά της το καθάρισα…..
-Σε ευχαριστώ αφέντρα της είπα.
Εχω μάθει καλά τον δρόμο για το διαμέρισμά της. Κάθε φορά που βρίσκομαι Αθήνα την επισκέπτομαι. Είναι η συνήθεια που έγινε λατρεία!

 
OP
OP
nickgreekgr

nickgreekgr

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
1
941_1000.jpg

005_1000.jpg

958_1000.jpg


 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
124
Πόντοι
16
Δεν άργησα να παρατηρήσω τον πούτσο της

:2funny: :2funny:
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Μετά φταίω εγώ! Να! ο ιππότης… να, τη μαλακιες λέει.. να φώτο.. με πουτσες.. και κωλους! αυτά τα χάλια, δεν σας ενοχλούν? άρε κάτι άντρες! σκέψου να είναι και παντρεμένος? άντε ρε σίχαμα… Ναι εγώ είμαι{ ΠΟΥΣΤΗΣ} και το λεω. αραγες εσείς, σαν αυτόν! τη είστε??? :hmm: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
766
Πόντοι
146
Μετά φταίω εγώ! Να! ο ιππότης… να, τη μαλακιες λέει.. να φώτο.. με πουτσες.. και κωλους! αυτά τα χάλια, δεν σας ενοχλούν? άρε κάτι άντρες! σκέψου να είναι και παντρεμένος? άντε ρε σίχαμα… Ναι εγώ είμαι{ ΠΟΥΣΤΗΣ} και το λεω. αραγες εσείς, σαν αυτόν! τη είστε??? :hmm: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
Σε τι διαφερεις απο τον απο πανω πουστη;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Μετά φταίω εγώ! Να! ο ιππότης… να, τη μαλακιες λέει.. να φώτο.. με πουτσες.. και κωλους! αυτά τα χάλια, δεν σας ενοχλούν? άρε κάτι άντρες! σκέψου να είναι και παντρεμένος? άντε ρε σίχαμα… Ναι εγώ είμαι{ ΠΟΥΣΤΗΣ} και το λεω. αραγες εσείς, σαν αυτόν! τη είστε??? :hmm: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
Τι μπηκες να πεις τωρα δηλαδή?
 
OP
OP
nickgreekgr

nickgreekgr

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
1
τι να πει κανείς....
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16

Τι να σου πω ρε φίλε.
Όταν βλέπω τέτοιες γκόμενες και παθαίνω κάτι.

(Επιμένω: Προτιμώ τον πρωθυπουργό του Λουξεμβούργου)
 

Συνημμένα

  • AnnaChristina.jpg
    AnnaChristina.jpg
    150 KB · Εμφανίσεις: 71
  • LuxPrime2.jpg
    LuxPrime2.jpg
    369,3 KB · Εμφανίσεις: 66

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom