Νέα

Η κυρία Μαρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DonaldDick
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

DonaldDick

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ήταν χειμώνας και κόντευαν οι γιορτές. Ήμουν 21 ετών και ήθελα να αγοράσω ένα άρωμα για την αδελφή μου. Αργά το απόγευμα πήγα σε ένα μεγάλο εμπορικό κέντρο κοντά στη πόλη μου και μπαίνοντας στο κατάστημα των καλλυντικών και αρωμάτων με εξυπηρετεί η κυρία Μαρία. Σγουρά καφέ μακριά μαλλιά, μαύρα μάτια και συμπαθητικό πρόσωπο. Αν και ήταν βαμμένη η ηλικία της έδειχνε γύρω στα 40. Ήταν πολύ λεπτή με ύψος περίπου 1.75, το στήθος της έδειχνε μικρό.

Αφού της είπα ότι ψάχνω δώρο ένα άρωμα για κορίτσι ηλικίας 25 ετών μου είπε 2-3 επιλογές.  Της ζήτησα να μυρίσω εκείνο που μου άρεσε από το όνομα του κι αυτή έβαλε λίγο στον καρπό της κάτω από την παλάμη και μου έδωσε το χέρι της να το μυρίσω. Εγώ πήρα το χέρι της το μύρισα και μετά συνέχισα να της μιλώ για το άρωμα κρατώντας όμως ακόμη το χέρι της ασυναίσθητα. Αυτή συνέχισε να μου μιλά δίχως να τραβήξει πίσω το χέρι της. Η σκηνή αυτή με έκανε να ψιλοκαυλώσω λιγάκι και τις χάιδεψα λίγο το χέρι καθώς το κρατούσα. Χαμογέλασε και με ρώτησε αν θα το αγοράσω, τότε με μασημένα τα λόγια μου της είπα πως ναι και πήγα να ξαναμυρίσω τον καρπό της και αυτή τη φορά της έδωσα ένα γρήγορο φιλί κάτω από την παλάμη. «Ή το άρωμα είναι εθιστικό ή εσείς της λέω».

Μου λέει «Μπορεί και τα 2» και γελάσαμε. «Θα μπορούσα να ήμουν μάνα σου αλλά το καμάκι-καμάκι» μου λέει. Μετά προχωρήσαμε στο ταμείο όπου και πλήρωσα το άρωμα. «Στο ταμείο δεν έχω αρκετά ρέστα» μου λέει, «θες να κάνεις μια βόλτα στο εμπορικό κέντρο και να ξαναέλθεις σε ένα μισάωρο που θα κλείνουμε θα έχω σίγουρα» (σημ. 30 ευρώ ήθελα ρέστα).

Εγώ δέχτηκα κι αφού πέρασε το μισάωρο επέστρεψα. Τη βρήκα να μιλά με τις άλλες 2 υπαλλήλους και να ετοιμάζονται να κλείσουν. Αυτή τις χαιρέτησε και ήρθε προς το μέρος μου. «Δεν μαζέψαμε ρέστα», μου λέει «έλα το άρωμα και πάμε στο αυτοκίνητο μου να σου δώσω από τη τσάντα μου και αύριο τα παίρνω εγώ από το ταμείο».

Καθώς πηγαίναμε προς την έξοδο περνούσαμε από τις τουαλέτες. «Έλα μισό λεπτό» μου λέει και μπήκαμε μέσα. Δεν είχε κόσμο αφού το εμπορικό έκλεινε και άνοιξε τη πόρτα της τουαλέτας των αναπήρων που είναι και ευρύχωρη. Μπήκαμε μέσα και μου λέει «Μικρέ, το μουννάκι μου είναι υγρό, θα μου το γλύψεις και στο κάνω δώρο το άρωμα». Αν και σάστισα της απάντησα «Μωρό μου δεν θες να πάμε κάπου καλύτερα να περάσουμε όμορφα;»

«Όχι εδώ θα μείνουμε, και μη βγάλεις τα ρούχα σου, μόνο γλυφομούννι θα μου κάνεις και τίποτα περισσότερο» είπε και ξεκούμπωσε το τζίν της και το κατέβασε μέχρι τα πόδια, φόραγε ένα μαύρο εσώρουχο κανονικό. Το κατέβασε κι αυτό και κάθισε στο πάγκο του νιπτήρα με ανοιχτά τα πόδια. Το μουννί της ήταν μεγάλο και με τα χείλη του λίγο ξεχειλωμένα προς τα έξω να προσδίδουν την ηλικία της. Ήταν ξυρισμένο όλο. Γονάτισα και πλησιάζοντας το μύρισα. Είχε προλάβει να βάλει το άρωμα που θα αγόραζα! Έβγαλα τη γλώσσα μου όλη έξω και της το έγλυψα για αρχή από κάτω μέχρι πάνω σαν το παγωτό. Συνέχισα να την γλύφω στη κλειτορίδα ενώ τα υγρά της έτρεχαν. Πήγα να της βάλω δάχτυλο αλλά με απώθησε. Συνέχισα να χώνω τη γλώσσα μου στο μουννί της κι αυτή άρχισε να μουγκρίζει. Της είπα «Σ’ αρέσει καυλιάρα μου;» και μου απαντά «Γλύψε μικρέ το μουννί της κυρίας Μαρίας σου, κάνε με να τελειώσω παιδί μου». Συνέχισα το έργο μου μέχρι που άρχισε να τρέμει και κατάλαβα ότι τελείωσε με μια μικρή κραυγή.

Είχα καυλώσει αφάνταστα και με πονούσε μέσα στο παντελόνι. Ενώ ανέβασε τα ρούχα της μου έδωσε το άρωμα και της είπα. «Καύλωσα αφάνταστα, εμένα θα με αφήσεις έτσι;» Τότε με πλησίασε από τα πλάγια και μου άνοιξε το φερμουάρ. «Οκ θα στον παίξω μέχρι να χύσεις αγόρι μου». Τον πήρε με το λεπτό της χεράκι και μου τον έβγαλε έξω. Άρχισε να μου τον παίζει ενώ φιλιόμασταν με γλωσσόφιλο. Δεν άργησα να χύσω στο πάτωμα, αφού ήμουν πολύ ερεθισμένος από το όλο σκηνικό. Αυτή έπλυνε τα χέρια της και με άφησε να σκουπίζω το πέος μου κι έφυγε.

Η κυρία Μαρία δουλεύει ακόμη στο εμπορικό κέντρο αλλά δεν τη βλέπω συχνά αφού είναι λίγο μακριά από το σπίτι μου και έχω και κοπέλα πλέον.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
μετα τον μειλ τσουλι
και την μαρι σανταλ 99
ο τυπος νικολαου συνεχιζει την παραδοση :rockon:
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
165
Πόντοι
16
Είτε είναι,είτε δεν είναι φανταστική η ιστορία το 'χεις  :grin:! Εκεί που ήμουν έτσι  :coffee: μετά το κείμενο έγινα έτσι  :new_shocked:

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
βρε παλιοπαιδο.....βρε τι κανεις εκει;ααααχαχαχαχαχα
 

θάνατος

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
609
Like
5
Πόντοι
6
Ωραία ιστοριούλα, χωρίς πολλές σάλτσες. Αν και τέτοιες πωλήτριες δε συναντάς συχνά ή σχεδόν καθόλου θα έλεγα, κρίμα.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ωραία ιστοριούλα, χωρίς πολλές σάλτσες. Αν και τέτοιες πωλήτριες δε συναντάς συχνά ή σχεδόν καθόλου θα έλεγα, κρίμα.
επεσε η ψυχολογια μας τωρα ρε τυπε :S
τι μας τα λες αυτα
 

nasouliskk

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
11
Ωραια ιστοριε τυπε......και ας ειναι φιδισια......
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Τουαλέτες για αναπήρους? Τύπε ποτέ μου στην Ελλάδα δεν έχω πετύχει τέτοιες σε εμπορικό.
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Στο Mall στον Άγιο Δημήτριο υπάρχουν πάντως.
 

antipa

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.307
Like
2
Πόντοι
16
Η κυρία Μαρία δουλεύει ακόμη στο εμπορικό κέντρο αλλά δεν τη βλέπω συχνά αφού είναι λίγο μακριά από το σπίτι μου και έχω και κοπέλα πλέον.

για πες και σε μας, μήπως ειμαστε πιο κοντά  :cum:
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
ρε μικρε

λιγο τραβηγμενη η ιστορια σου

μηπως την ειδες κανα βραδυ στον υπνο σου και εχεις μπερδευτει?

 
OP
OP
D

DonaldDick

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2012
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά είναι δικαίωμα σας να πιστεύετε ότι θέλετε… στο κάτω-κάτω κανείς δεν μπορεί να αποδείξει τίποτα και για καμία ερωτική ιστορία…
Το πιο πάνω περιστατικό μου συνέβηκε και με στιγμάτισε αφού ήταν κάτι πολύ μεγάλο για τη δική μου ερωτική ζωή…
Η ιστορία λίγο πολύ όπως την έγραψα διαδραματίστηκε και ειδικά οι ατάκες με bolt είναι όπως μου τις είπε…
Μένω σε ένα νησί και δεν θέλω να πω περισσότερα γιατί έγραψα το αληθινό της όνομα αλλά και το δικό μου και δεν θα έπρεπε… βασικά βρήκα αυτή την ιστοσελίδα τυχαία και με εξίταρε το γεγονός να γράψω την απίστευτη μου ναι, εμπειρία…
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ρε παιδιά είναι δικαίωμα σας να πιστεύετε ότι θέλετε… στο κάτω-κάτω κανείς δεν μπορεί να αποδείξει τίποτα και για καμία ερωτική ιστορία…
Το πιο πάνω περιστατικό μου συνέβηκε και με στιγμάτισε αφού ήταν κάτι πολύ μεγάλο για τη δική μου ερωτική ζωή…
Η ιστορία λίγο πολύ όπως την έγραψα διαδραματίστηκε και ειδικά οι ατάκες με bolt είναι όπως μου τις είπε…
Μένω σε ένα νησί και δεν θέλω να πω περισσότερα γιατί έγραψα το αληθινό της όνομα αλλά και το δικό μου και δεν θα έπρεπε… βασικά βρήκα αυτή την ιστοσελίδα τυχαία και με εξίταρε το γεγονός να γράψω την απίστευτη μου ναι, εμπειρία…
τυπε ειναι αλητηριοι μην δινεις σημασια
εγω σε πιστευω παντως δικε μου
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Alexconl

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
175
Κριτικές
2
Like
358
Πόντοι
21
ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ... :fuck2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom