Νέα

Η Ελλάδα ΔΕΝ ανήκει μόνο στους Έλληνες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα james070
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 903
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μας «απειλεί» το αλβανικό σύνθημα «Η Ελλάδα δεν ανήκει μόνο στους Έλλη

  • Ναι,αφού προέρχεται από ιδρυτική διακύρηξη αλβανικού κόμματος

    Ψήφοι: 11 42,3%
  • Όχι, αφού ο χειρότερος εχθρός του Έλληνα είναι ο κακός του εαυτός

    Ψήφοι: 15 57,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    26

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
[size=15pt]Ζητούν Αλβανικό κόμμα στη βουλή[/size]

"Ξεκινάμε έναν τίμιο και δημοκρατικό αγώνα για την υπεράσπιση και κατοχύρωση των δικαιωμάτων των Αλβανών μεταναστών που πλειοψηφούν στην Ελλάδα.
Επίσης αγωνιζόμαστε [size=12pt]για να εξαφανίσουμε κάθε ακροδεξιό, εθνικιστικό στοιχείο στην Ελλάδα[/size] που προωθεί το μίσος και τον ρατσισμό.Αγωνιζόμαστε επίσης για την Αλβανίδα εργαζόμενη μητέρα. Η Ελλάδα ΔΕΝ ανήκει μόνο στους Έλληνες"
Είναι το κυρίαρχο μήνυμα που θα αρχίσει σύντομα να μεταφέρεται από στόμα σε στόμα στις τάξεις των Αλβανών μεταναστών στην Ελλάδα. :S


 

Επισκέπτης
Πού είναι το κακό πάλι,σε όλα τα πολιτισμένα κράτη έχουνε όλοι οι πολίτες δικαίωμα εκπροσωπισής τους;;; :think:
 
OP
OP
james070

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Επειδή δεν χωράνε όλοι οι χαρακτήρες

η ερώτηση είναι:

Μας «απειλεί» το αλβανικό σύνθημα «Η Ελλάδα δεν ανήκει μόνο στους Έλληνες»;

και οι επιλογές:

1.Ναι, αφού προέρχεται από την εν Ελλάδι ιδρυτική διακήρυξη αλβανικού κόμματος, το οποίο με ανθρωπιστικό προσωπείο ίσως αναθερμάνει το όραμα της Μεγάλης Αλβανίας.

2.Όχι, αφού ο χειρότερος εχθρός του Έλληνα είναι ο κακός του εαυτός, τα στερεότυπα, οι φοβίες, η επιπολαιότητα. Σώφρον είναι όμως να βάζουμε όρια σε δήθεν δικαιώματα και ύπουλες διεκδικήσεις τρίτων.


Την ψηφοφορία αυτή βρήκα στο φόκους και σκέφτηκα να τη βάλω και δω που έχουμε πιο πολλούς! :grin: :grin: :grin: :grin:

(το αποτέλεσμα ήταν 2-2 τη στιγμή που το βρήκα)

 
OP
OP
james070

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Πού είναι το κακό πάλι,σε όλα τα πολιτισμένα κράτη έχουνε όλοι οι πολίτες δικαίωμα εκπροσωπισής τους;;; :think:
και σε όλα η ιδρυτική διακύρηξη του κόμματος περιέχει:
"για να εξαφανίσουμε κάθε ακροδεξιό, εθνικιστικό στοιχείο στην Ελλάδα που προωθεί το μίσος και τον ρατσισμό." :rolleyes:
και η "γερμανία","Γαλλία", "Καναδάς","Αυστραλία" κτλ δεν ανήκει μόνο σε σας και θα σας εξαφανίσουμε! :rolleyes:


για βρες μου και μια τέτοια διακύρηξη ελληνικών κομμάτων σε ξένα κράτη... :coffee:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Πού είναι το κακό πάλι,σε όλα τα πολιτισμένα κράτη έχουνε όλοι οι πολίτες δικαίωμα εκπροσωπισής τους;;; :think:
τι λες βρε μαλακα παλι?
ρε μαλακα δεν εισαι καλα μου φαινετε.
πανε βρε αρχιδι φανταρος και ελα να μας τα πεις παλι.
ρε μαλακα τα πολιτισμενα κρατη συνορευουν και με πολιτισμενα κρατη,εμεις εδω συνορευουμε με ολους τους ινδιανους.

ρε ολοι οι πιτσιρακαδες ειναι για τον πουτσο εντελως.θα γινει κανενας πολεμος ρε μαλακες,και οι μισοι θα δηλωσουν πουσταρια και οι αλλοι μισοι θα το παιξουν ιδεολογοι για να μην πολεμησουν.
γαμω τα χαιρι τους γαμω.
που εισαι παπαδοπουλε και πατακε να βγαλετε μαλλια.
 

Επισκέπτης
και σε όλα η ιδρυτική διακύρηξη του κόμματος περιέχει:
"για να εξαφανίσουμε κάθε ακροδεξιό, εθνικιστικό στοιχείο στην Ελλάδα που προωθεί το μίσος και τον ρατσισμό." :rolleyes:
και η "γερμανία","Γαλλία", "Καναδάς","Αυστραλία" κτλ δεν ανήκει μόνο σε σας και θα σας εξαφανίσουμε! :rolleyes:
Κατά του ρατσισμού δηλαδή,πού είναι το κακό;;;

Aκροδεξιό/εθνικιστικό στοιχείο αυτό δηλώνει.

Το υπόλοιπο είναι πίπα από το site σίγουρα.
 

Επισκέπτης
τι λες βρε μαλακα παλι?
ρε μαλακα δεν εισαι καλα μου φαινετε.
πανε βρε αρχιδι φανταρος και ελα να μας τα πεις παλι.
ρε μαλακα τα πολιτισμενα κρατη συνορευουν και με πολιτισμενα κρατη,εμεις εδω συνορευουμε με ολους τους ινδιανους.

ρε ολοι οι πιτσιρακαδες ειναι για τον πουτσο εντελως.θα γινει κανενας πολεμος ρε μαλακες,και οι μισοι θα δηλωσουν πουσταρια και οι αλλοι μισοι θα το παιξουν ιδεολογοι για να μην πολεμησουν.
γαμω τα χαιρι τους γαμω.
που εισαι παπαδοπουλε και πατακε να βγαλετε μαλλια.
Καλά ας γίνει πόλεμος πρώτα,εχθρός προ των πυλών λέμε!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε φασιστάκι είσαι κ εσύ ή μου φαίνεται;! :grin: :think:

Ραφ δώσε ρε κ στον κύριο την υπογραφή μέλους!!! :rockon: :headbang2:
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
πουτσες μπλε με θαλασια γαρυφαλλα
εγω δε συμφωνω με το να γινει αυτο αλλα δυστυχως αργα η γρηγορα θα γινοταν.
σε λιγο θα δουμε βουλη ,υπουργιλικι κτλπ κτλπ κτλπ κτλπ
και το θεμα ειναι οχι αν οι αλβανοι διακαιουντε εκπροσωπησης αλλα αν οι συγκεκριμενοι αλβανοι τη δικαιουντε
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Καλά ας γίνει πόλεμος πρώτα,εχθρός προ των πυλών λέμε!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε φασιστάκι είσαι κ εσύ ή μου φαίνεται;! :grin: :think:

Ραφ δώσε ρε κ στον κύριο την υπογραφή μέλους!!! :rockon: :headbang2:
εμαθες και εσυ σαν νεα πουτανα,την γνωστη απαντηση τις γεροπουτανας που λεγετε παπια,οτι οποιος διαφωνει με το κκε ειναι φασιστας.
ρε αντε γαμηθητε απο εδω μαλακες.αντε να μην σας καψουμε καμια μερα ολα τα κομμουνια,και μετα με το δικιο σας θα μας λετε φασιστες.
 
OP
OP
james070

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Κατά του ρατσισμού δηλαδή,πού είναι το κακό;;;

Aκροδεξιό/εθνικιστικό στοιχείο αυτό δηλώνει.

Το υπόλοιπο είναι πίπα από το site σίγουρα.

οπότε κάθε έναν που δεν συμωφνεί μαζί μας, τον βαφτίζουμε ακροδεξιό και νομιμοποιούμαστε να τον εξοντώσουμε!

Κοίτα παπαζόλη!
εδώ είναι Ελλάδα! Πολιτισμός!
μπορεί να μην είμαστε Γερμανία, να έχουμε τα χίλια δυο κουσούρια, αλλά στο επίπεδο του μυαλού των ανθρώπων που προέρχονται από ένα αριστερό-σκοταδιστικό και ιμπεριαλιστικό παρελθόν δεν είμαστε!

Δεν μπορεί το κάθε πρώιν κουμμούνι, που του έκανε το μυαλό μαγιονέζα ο αριστερός του δικτάτορας, να έρχεται σε μια χώρα και τσαμπουκαλίδικα να ονειρεύεται εθνικιστικά, μεγάλες Αλβανίες και "θα σας εξαφανίσουμε".

Πού βρίσκονται νομίζουν?
στον Σταλιν ή στο Χότζα?
 

Επισκέπτης
εμαθες και εσυ σαν νεα πουτανα,την γνωστη απαντηση τις γεροπουτανας που λεγετε παπια,οτι οποιος διαφωνει με το κκε ειναι φασιστας.
ρε αντε γαμηθητε απο εδω μαλακες.αντε να μην σας καψουμε καμια μερα ολα τα κομμουνια,και μετα με το δικιο σας θα μας λετε φασιστες.
Μολών λαβέ!!! :booty: :dancing:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ρε συ παπαζολ οποτε εχει τυχει να σε παρακολουθησω σε συζητησει ανεξαρτητα με το οτι ειμαι αντιθετος με τις αποψεις σου δε σε εχω δει ποτε να υποστηριζεις επι της ουσιας τα πιστευω σου και το μονο που κανεις ειναι να βριζεις οποιονδηποτε ειναι απεναντι σου.
να ειμαι τοσο ατυχος και να τυχαινει????δε ξερω
 

Επισκέπτης
ρε συ παπαζολ οποτε εχει τυχει να σε παρακολουθησω σε συζητησει ανεξαρτητα με το οτι ειμαι αντιθετος με τις αποψεις σου δε σε εχω δει ποτε να υποστηριζεις επι της ουσιας τα πιστευω σου και το μονο που κανεις ειναι να βριζεις οποιονδηποτε ειναι απεναντι σου.
να ειμαι τοσο ατυχος και να τυχαινει????δε ξερω
Για δείξε μου ένα ποστ μου με βρισιές,ένα μόνο!!! :headbang:

Η ουσία ποια θα ήτανε,να παραδεκτώ τις αρλούμπες ότι το Σύριζα κ το ΚΚΕ είναι προδοτικά;;; :think:

Aτύχος δεν το συζητώ!!! :tooth:
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Για δείξε μου ένα ποστ μου με βρισιές,ένα μόνο!!! :headbang:

Η ουσία ποια θα ήτανε,να παραδεκτώ τις αρλούμπες ότι το Σύριζα κ το ΚΚΕ είναι προδοτικά;;; :think:

Aτύχος δεν το συζητώ!!! :tooth:
το να σε βρισω δεν γινεται μονο αν σε πω μαλακα. θελω να πιστυεω οτι το καταλαβαινεις
 

Επισκέπτης
οπότε κάθε έναν που δεν συμωφνεί μαζί μας, τον βαφτίζουμε ακροδεξιό και νομιμοποιούμαστε να τον εξοντώσουμε!

Κοίτα παπαζόλη!
εδώ είναι Ελλάδα! Πολιτισμός!
μπορεί να μην είμαστε Γερμανία, να έχουμε τα χίλια δυο κουσούρια,αλλά στο επίπεδο του μυαλού των ανθρώπων που προέρχονται από ένα αριστερό-σκοταδιστικό και ιμπεριαλιστικό παρελθόν δεν είμαστε!

Δεν μπορεί το κάθε πρώιν κουμμούνι, που του έκανε το μυαλό μαγιονέζα ο αριστερός του δικτάτορας, να έρχεται σε μια χώρα και τσαμπουκαλίδικα να ονειρεύεται εθνικιστικά, μεγάλες Αλβανίες και "θα σας εξαφανίσουμε".

Πού βρίσκονται νομίζουν?
στον Σταλιν ή στο Χότζα?
Ποιος τα λέει αυτά ρε;! :think:

Eθνικιστικές  :jerking: κάποιων Αλβανών/Τούρκων ή Σκοπιανών δεν είναι η πλειοψηφία σαν άποψη.
 
OP
OP
james070

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
το να σε βρισω δεν γινεται μονο αν σε πω μαλακα. θελω να πιστυεω οτι το καταλαβαινεις
απλά προσπαθεί σε κάθε κουβέντα να κάνει το άσπρο μαύρο!
στο άλλο θρεντ για το ΚΚΕ, έλεγε ότι ο Στάλιν μπορεί και να μη δολοφονούσε αλλά οι τάφει με τα κρανία τρυπημένα από σφαίρες ήταν ίσως του Β΄ ΠΠ!


υ.γ.Το αβατάρ σου τα σπάει!μακράν το πιο καυλωτικό που έχω δει εδώ μέσα!
 
OP
OP
james070

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Ποιος τα λέει αυτά ρε;! :think:

Eθνικιστικές  :jerking: κάποιων Αλβανών/Τούρκων ή Σκοπιανών δεν είναι η πλειοψηφία σαν άποψη.
είπε κανείς σ αυτό το θρεντ ότι είναι η πλειοψηφία?

αυτοί που ίδρυσαν το κόμμα αυτό έχουν όμως αυτές τις ιδέες!
συγκεντρώσου.......
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
απλά προσπαθεί σε κάθε κουβέντα να κάνει το άσπρο μαύρο!
στο άλλο θρεντ για το ΚΚΕ, έλεγε ότι ο Στάλιν μπορεί και να μη δολοφονούσε αλλά οι τάφει με τα κρανία τρυπημένα από σφαίρες ήταν ίσως του Β΄ ΠΠ!


υ.γ.Το αβατάρ σου τα σπάει!μακράν το πιο καυλωτικό που έχω δει εδώ μέσα!
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
για το αβαταρ


οχι ρε δε δολοφονουσε .πες στο σε κανα ρωσο αυτο :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom