Νέα

Η Αμάλ Αλαμουντίν στην Αθήνα. Άλλο ένα ρεσιτάλ βλακείας από τον Σαμαρά.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα karnezis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 285
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ο Σαμαράς είναι στο ζώδιο δίδυμος . Είναι και χαζούλης !  :2funny:
Ο Άλεξ είναι δίδυμος στο ζώδιο .Είναι λίγο χαζός ;  :2funny: :2funny:

Σαμαράς και Άλεξ ,το δίδυμο των χαζούτσικών Διδύμων !  :2funny: :2funny: :2funny:


_40198821_twins300.jpg

Σου εχω μια αποκαλυψη.
Ειμαι γεννημενος ιδια μερα με τον Σαμαρα. 23 Μαιου.
1951 εκεινος, 1971 εγω.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
ο πρετεντέρης και το κανάλι του δεν ήταν φασίστες όταν σταμάτησαν να καλούνε βουλευτές της ΧΑ στην εκπομπή του επειδή τους γλέντησε ο κασίδας στο ίδιο τους το σπίτι :idiot:
Μονο το μεγκα δεν καλει χρυσαυγιτες? Γενικη αποφαση είναι.
 

z3naco

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2014
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
θα παέι να σκίσει τα μνημόνια αυτά είναι για παιδάκια και για χαζούς.Αλλά όλα είναι μια ιλιγγιώδης χαζή(θέλω να πιστέυω) αντίδραση που αν αυτά τα πιστέυω τους βγούνε πρώτα την  :fuck2:
 

kavlarxos78

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2014
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
χαχαχαχαχαχαχ ο αποκ θα έχει όλες τις απαντήσεις σου θα αλλάξει το Αντώνης σε Αλέξης κ θα σου πετάει τις απαντήσεις στα μούτρα.θα γελάσει κ το παρδαλό κατσίκι.

Ποιος ειναι αυτος ο αποκ? Το ειδα και πριν που τον ανέφεραν. Παντως δεν νομιζω να ειναι ο μονος που θα το κανει. Σε κατι που τον ρώτησα μου απάντησε ας μας έδιναν αυτοδυναμία. Φαντάζομαι το λέει συχνά. Ε το ιδιο θα του απαντούν (εάν δεν πάρει αυτοδυναμία)
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.066
Κριτικές
7
Like
9.842
Πόντοι
1.686
Σου εχω μια αποκαλυψη.
Ειμαι γεννημενος ιδια μερα με τον Σαμαρα. 23 Μαιου.
1951 εκεινος, 1971 εγω.

Σε 20 χρόνια ,θα γίνεις πρωθυπουργός !  :2funny: :2funny:
Αν ασπασθείς το Ισλάμ !
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ποιος ειναι αυτος ο αποκ? Το ειδα και πριν που τον ανέφεραν. Παντως δεν νομιζω να ειναι ο μονος που θα το κανει. Σε κατι που τον ρώτησα μου απάντησε ας μας έδιναν αυτοδυναμία. Φαντάζομαι το λέει συχνά. Ε το ιδιο θα του απαντούν (εάν δεν πάρει αυτοδυναμία)
Υπαρχει μια διαφορα. Αν ο συριζας δεν παρει αυτοδυναμια, δεν εχει συμμαχο για να κανει κυβερνηση. Ας φτασει το 39% και μαγκια του τοτε, ας κυβερνησει.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Μονο το μεγκα δεν καλει χρυσαυγιτες? Γενικη αποφαση είναι.

το μέγκα τους έκοψε πρώτο με την αφορμή που σου είπα ;)

μετά τους έκοψαν και τα υπόλοιπα κανάλια όμως κάποια από τα μικρά συνέχισαν να τους προβάλουν και όλα αυτά προτού γίνει το σκηνικό με τον ρουπακιά

σιγά μην κλάψουμε για τον αποκλεισμό του πρετεντέρη όταν ο ίδιος αποκλείει τους βουλευτές ενός κόμματος επειδή ένας εξ αυτών τους ξεφτίλισε ον ερ :jerking:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Υπαρχει μια διαφορα. Αν ο συριζας δεν παρει αυτοδυναμια, δεν εχει συμμαχο για να κανει κυβερνηση. Ας φτασει το 39% και μαγκια του τοτε, ας κυβερνησει.

ποιός σου είπε ότι δεν έχει ? τους ψεκασμένους και τους χρυσαυγίτες (με όποιο όνομα και αν είναι) .. τους ιδεολογικά ταυτόσημους...
 

kavlarxos78

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2014
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
Υπαρχει μια διαφορα. Αν ο συριζας δεν παρει αυτοδυναμια, δεν εχει συμμαχο για να κανει κυβερνηση. Ας φτασει το 39% και μαγκια του τοτε, ας κυβερνησει.
Ρε μην τα λες αυτα. Πραγματικα με κανεις και γελάω.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
το μέγκα τους έκοψε πρώτο με την αφορμή που σου είπα ;)

μετά τους έκοψαν και τα υπόλοιπα κανάλια όμως κάποια από τα μικρά συνέχισαν να τους προβάλουν και όλα αυτά προτού γίνει το σκηνικό με τον ρουπακιά

σιγά μην κλάψουμε για τον αποκλεισμό του πρετεντέρη όταν ο ίδιος αποκλείει τους βουλευτές ενός κόμματος επειδή ένας εξ αυτών τους ξεφτίλισε ον ερ :jerking:
Από τη μια είναι ο αποκλεισμος υποδικων για εγκληματικη οργανωση από τηλεοπτικούς σταθμούς και από την άλλη, ο αποκλεισμος κοινοβουλευτικών εκπροσωπων και δημοσιογραφων από την αξιωματικη αντιπολιτευση και την (υποτίθεται) μελλοντικη κυβερνηση.
Αν βλέπεις ομοιότητες και αναλογιες, λυπάμαι.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
ποιός σου είπε ότι δεν έχει ? τους ψεκασμένους και τους χρυσαυγίτες (με όποιο όνομα και αν είναι) .. τους ιδεολογικά ταυτόσημους...
Οι ψεκασμένοι δεν θα είναι στην επομενη βουλη. Η επομενη βουλη θα εχει Συριζα, ΝΔ, ΠΑΣΟΚ, ΚΚΕ και ΧΑ. Κάντε κυβερνηση. Ακομη και το Ποταμι να μπει, παλι δεν βγαινουν τα νουμερα.
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.760
Like
6.236
Πόντοι
1.406
Από τη μια είναι ο αποκλεισμος υποδικων για εγκληματικη οργανωση από τηλεοπτικούς σταθμούς και από την άλλη, ο αποκλεισμος κοινοβουλευτικών εκπροσωπων και δημοσιογραφων από την αξιωματικη αντιπολιτευση και την (υποτίθεται) μελλοντικη κυβερνηση.
Αν βλέπεις ομοιότητες και αναλογιες, λυπάμαι.
Αφου σου λεει ρε συ  για σκηνικο που εγινε πολυ πριν τον ρουπακια,μου φαινεται και πιο πριν τις μαπες στη Κανελη,γιατι κανεις οτι δεν καταλαβαινεις...
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Από τη μια είναι ο αποκλεισμος υποδικων για εγκληματικη οργανωση από τηλεοπτικούς σταθμούς και από την άλλη, ο αποκλεισμος κοινοβουλευτικών εκπροσωπων και δημοσιογραφων από την αξιωματικη αντιπολιτευση και την (υποτίθεται) μελλοντικη κυβερνηση.
Αν βλέπεις ομοιότητες και αναλογιες, λυπάμαι.

όταν τους έκοψε ο πρετεντέρης από την εκπομπή του δεν ήταν υπόδικοι, μην λες ό,τι θες


απορώ σε τι σημεία ξεφτίλας έχει πέσει η πολιτική ζωή αυτού του τόπου, χτυπάνε τον αντίπαλο με ό,τι μαλακία βρουν, πλήρης γελοιοποίηση
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Αφου σου λεει ρε συ  για σκηνικο που εγινε πολυ πριν τον ρουπακια,μου φαινεται και πιο πριν τις μαπες στη Κανελη,γιατι κανεις οτι δεν καταλαβαινεις...
Εξακολουθώ να μην καταλαβαινω. Δηλαδη ο συριζα απεκλεισε τον Πρετεντερη, από συμπαρασταση στον αποκλεισμο των χρυσαυγιτων? Τι ακριβως μου λετε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom