Νέα

Γυνή: σέβεται αν τη γαμάς στον κώλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ντουνταράς
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 297
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Η γυναίκα/ερωμένη σέβεται μόνο αν τη γαμάς στον κώλο

  • Ναι

    Ψήφοι: 79 53,7%
  • Μάλλον νσι

    Ψήφοι: 20 13,6%
  • Όχι

    Ψήφοι: 25 17,0%
  • Μάλλον όχι

    Ψήφοι: 10 6,8%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 13 8,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    147

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
275
Like
1.246
Πόντοι
201
Όταν μια γυναίκα δίνει κώλο συνήθως σε γουστάρει πολύ και σε εμπιστεύεται. Αν της τον πάρεις με το έτσι θέλω, με τράβηγμα μαλλιού, κωλοσκάμπιλα και τα κατάλληλα βρωμόλογα και δεν πονέσει τότε την έχεις υποτάξει. Η δικιά μου πάντως επειδή πονάει πλέον πολύ υποτάσσεται και με άλλους τρόπους, σκληρό γαμήσι, βρισίδι και χύσιμο στη μάπα. Μετά είναι σαν γατούλα για αρκετό διάστημα.
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.428
Κριτικές
3
Like
12.201
Πόντοι
3.506
Το είχα διαβάσει εδω στο bou,δεν θυμάμαι πού, αλλα μου είχε κάνει εντύπωση...
"...οσες απλά γάμησες παλιά, κάποια στιγμή θα σε ξεχάσουν..
Όσες γάμησες απ' το κώλο,δεν θα σε ξεχάσουν ποτέ..."
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.597
Like
5.224
Πόντοι
1.056
Το είχα διαβάσει εδω στο bou,δεν θυμάμαι πού, αλλα μου είχε κάνει εντύπωση...
"...οσες απλά γάμησες παλιά, κάποια στιγμή θα σε ξεχάσουν..
Όσες γάμησες απ' το κώλο,δεν θα σε ξεχάσουν ποτέ..."

Είχα πάρει κάτι ρωσσιδακια εσκορτ απο κώλο πριν καμια 10αρια χρονια....λες να με θυμούνται?

Τι αλλο θα διαβάσω εδώ μέσα....
 

Zeus07

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2020
Μηνύματα
265
Κριτικές
1
Like
539
Πόντοι
81
Είχα πάρει κάτι ρωσσιδακια εσκορτ απο κώλο πριν καμια 10αρια χρονια....λες να με θυμούνται?

Τι αλλο θα διαβάσω εδώ μέσα....
Άλλο να την ρίξεις την γκόμενά από μόνος σου, το αρσενικό να υποτάξει το θηλυκό, να σου καθησει και να σου στηθεί στα 4 να την πάρεις από κωλο γιατί σε γουστάρει και θέλει να τον φάει από σένα μόνο αυτή την στιγμή. Και αλλο να πληρώνεις μια επαγγελματία για να κάνεις πρωκτικο μαζί της. Άλλο το επί πληρωμή άλλο το επί επιλογή.
 

Zeus07

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2020
Μηνύματα
265
Κριτικές
1
Like
539
Πόντοι
81
Ναι, στην πλειοψηφία τους, οι γυναίκες, τον κωλο για να τον δώσουν τον έχουν κάτι ξεχωριστό - ιερό, και θα επιλέξουν να τον δώσουν σε αυτόν που θεωρούν ότι αξίζει να τους τον πάρει και ξέρουν ότι θα τις χειριστεί σωστά. Αν και δε είναι το πιο εύστοχο παράδειγμα, θα το αναφέρω όμως, οποία κορασίδα έρχεται εδώ, από τις πρώτες ερωτήσεις που κάνουν σχεδόν όλοι, είναι αν δίνει κωλο, γιατί ομως; οι περισσότεροι ούτε θα τον τιμήσουν ποτε, αλλά ρωτάνε, το ξέρουν οι πιο πολλοί ότι είναι κάτι ξεχωριστό και θέλουν να το έχουν επιλογή ανεξάρτητα αν πάρουν από κωλο ή οχι. Και οι κοπέλες αρκετές στην πλειοψηφία τους, λένε όχι. Γιατί για πολλούς λόγους δε θέλουν πρωκτικο με τον κάθε τυχαίο. Αλλά είναι σίγουρο ότι αυτές οι κοπέλες που λένε όχι, έχουν κάνει πρωκτικο οι περισσότερες στην προσωπική τους ζωη, διάβαζεις σχόλια του τύπου εδώ μεσα, δουλεμένη η πίσω πόρτα της αν και δεν την δίνει. Και εδώ μιλάμε για τις κορασίδες επί πληρωμή, οι έξω κοπέλες από εδώ αυτόν τον χώρο, που δε κάνουν αυτό το επάγγελμα, θα δώσουν τον κωλο τους εκεί που γουσταρουν μονο, στον γαμια τους που θα τις πείσει ότι αξίζει να τις πάρει από κωλο και θα τις πάρει καλά, γιατί του έχουν εμπιστοσύνη και έχουν δει μαζί του ότι και ξέρει να γαμαει, και ξέρει πως να το κάνει, ώστε να ξανακάνουν πάλι πρωκτικο μαζί του. Όλες βαθειά μέσα τους το θέλουν, απλώς πρέπει να βρεθεί ο κατάλληλος άντρας για να τους το βγάλει, όλες θέλουν να αισθανθούν υποδουλωμενες και να νιώσουν ξεφτιλισμα, τους βγαίνει από την γυναίκεια φύση τους, και για τις περισσότερες με το πρωκτικο λειτουργεί έτσι.
 
OP
OP
Ντουνταράς

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.422
Κριτικές
11
Like
4.707
Πόντοι
746
Εμείς έχουμε την τρύπα του Καραμανλή.....
Να με διαβάζεις καλύτερα (5η κριτική).

1.jpg
 

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
2
Like
805
Πόντοι
81
Οπως γράφει και η Σοφία Λογοθέτη στο βιβλιο της "Η Ταυτότητα και ο Ρόλος της Γυναίκας"
Σαφώς οταν την πάρεις απο πίσω μετά σε έχει κόρωνα στο κεφάλι της,δεν πρόκειται να σε απατήσει ποτέ ξανα ,θα πλένει και θα μαγειρεύει και δε θα ξαναγκρινιάξει ποτε.
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.597
Like
5.224
Πόντοι
1.056
Άλλο να την ρίξεις την γκόμενά από μόνος σου, το αρσενικό να υποτάξει το θηλυκό, να σου καθησει και να σου στηθεί στα 4 να την πάρεις από κωλο γιατί σε γουστάρει και θέλει να τον φάει από σένα μόνο αυτή την στιγμή. Και αλλο να πληρώνεις μια επαγγελματία για να κάνεις πρωκτικο μαζί της. Άλλο το επί πληρωμή άλλο το επί επιλογή.

πολύ φαντασία εχεις τύπε....υποταγή και τρίχες κατσαρές, τις πιο πολλές φόρες που έχω πάρει γκόμενα (οχι π@υτανα) απο πίσω ή ηταν μεθυσμένη ή ήθελε κάτι απο μένα!
 

Zeus07

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2020
Μηνύματα
265
Κριτικές
1
Like
539
Πόντοι
81
πολύ φαντασία εχεις τύπε....υποταγή και τρίχες κατσαρές, τις πιο πολλές φόρες που έχω πάρει γκόμενα (οχι π@υτανα) απο πίσω ή ηταν μεθυσμένη ή ήθελε κάτι απο μένα!
Ο καθένας ό,τι μπορεί και όσο μπορεί. Σημασία έχει να περνάς καλά.
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.140
Κριτικές
14
Like
4.367
Πόντοι
3.715
μαλακίες στο τετράγωνο...τι διαβάζετε ρε τι σκέφτεστε και τι γράφετε;!
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.620
Πόντοι
2.816
Αν σεβεται λεει?
Οσες εχω διακορευσει απο πισω εχουν
στο βλεμμα τους μια γλυκια μελαγχολια οταν με συναντουν...
Αλλο πραμα το κωλαντερο...
Εκτος απο καποιες που ειναι ξεσκιστρες και το δινουν αβερτα
οι περισσοτερες το δινουν συγκεκριμενα..
Καποτε ηταν ενα ειδος φρουριου που οταν εμπαινες, επαιρνες
και την καρδια της μαζι με το κουρσεμενο κωλαντερο...
Οι τωρα γενιες δεν ξερω..
Μπορει να μην τρεχει και καστανο ειτε μπεις ειτε οχι...
Αυτα...:sunglasses:
Οι τώρα γενιές τύπε κ συγκεκριμένα ηλικίες 14-16 είναι παρθένες από μουνι κ από κώλο μπαίνουν τρένα.. όλα αυτά υπό τον φόβο ανεπιθύμητης εγκυμοσύνης...
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.237
Κριτικές
46
Like
3.741
Πόντοι
4.365
Παιχτες..
να εχετε στο μυαλο σας.. οτι οι περισσοτερες λενε... μονο εσυ με εχεις παρει απο πισω.. κ δεν το εχω ξανακανει... ή το ειχα κανει μια φορα κ δεν μου αρεσε.. αλλα με εσενα ηταν διαφοερτικα...κλπ μπουρδες.. και καλα για να σε τυλιξουν....
Το νου σας....!!!:afro:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
πολύ φαντασία εχεις τύπε....υποταγή και τρίχες κατσαρές, τις πιο πολλές φόρες που έχω πάρει γκόμενα (οχι π@υτανα) απο πίσω ή ηταν μεθυσμένη ή ήθελε κάτι απο μένα!
Του γαμησες την φαντασιωση...
 
OP
OP
Ντουνταράς

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.422
Κριτικές
11
Like
4.707
Πόντοι
746
Αυτή είναι παλιά και γνωστή ατάκα τύπε, όπως και το στιχάκι:

Ο κώλος είνιαι κόλαση και το μουνί πηγάδι,
και όποιος κόλο δε γαμεί στραβός θα πάει στον Άδη!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: The1

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Μόνο άν η εξπερμάτωση συμβεί ακά στον πάτο βαθιά....

Αυτός ο τρόπος διεγείρει τα πιο απόκρυφα σημεία του γυναικείου εγκεφάλου....

:coffee:
...και την τσέπη του ουρολόγου που θα κληθεί να σε θεραπεύσει από τίποτα προστατιτιδες η άλλες μολύνσεις που θα προκύψουν.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.076
Κριτικές
8
Like
32.141
Πόντοι
6.536
...και την τσέπη του ουρολόγου που θα κληθεί να σε θεραπεύσει από τίποτα προστατιτιδες η άλλες μολύνσεις που θα προκύψουν.
Οι μεγάλες νίκες ανδρείος έχουν και παράσημα μετά Αργύρη......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom