Νέα

Γυναίκα ψυχολόγος: την πηδάς ή συνεχίζεις την ψυχοθεραπεία;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy the Kid
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (9 μέλη και 46 επισκέπτες)

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.334
Κριτικές
18
Like
20.209
Πόντοι
4.546
Τύπε, φαντάσου ότι είσαι ο Γκουσγκούνης με την ψυχολόγο.

Σε ρωτάει(αν δεν στο έχει ρωτήσει ήδη, μετά από τόσους μήνες):
- "Κοπέλα έχεις;"
- "Δεν έχω. Θα σε γαμήσω."
 

Kamigawa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
162
Like
932
Πόντοι
81
Δε γνωρίζω αν υπάρχει παρόμοιο νημα. Θέτω επί τάπητος ένα σοβαρό θέμα, μετά 9 μήνες θεραπείας, διαπιστώνοντας ότι αναπτύσσεται τελικώς μια απροσδιόριστη ερωτική επιθυμία μέσω της επικοινωνίας μεταξύ θεραπεύτριας και θεραπευόμενου, ένας διακαής σεξουαλικός πόθος, μια οργιωδης ερωτική φαντασίωση.

Τα ερωτήματα είναι τα κάτωθι:

1. Αλλάζεις ψυχολόγο και την πέφτεις στην προηγούμενη ως ελεύθερος εραστής και άγνωστος υποψήφιος γκόμενος?

2. Της την πέφτεις ενώ την πληρώνεις και βιώνεις το απόλυτο συναίσθημα αγοραίου θεραπευτικού έρωτα?

3. Τον παίζεις για πάρτη της, όπως έκανες με την εφηβική σου φαντασιωση, την καθηγήτριά σου?

Άστο, δεν σώζεσαι ό,τι και να κάνεις.
Καταρχάς πας σε ψυχολόγο.
Κατά δεύτερον, αντί τουλάχιστον να επιλέξεις άντρα, πας σε γυναίκα για να σου πει τις κλασικές γυναικουλίστικες μαλακίες.
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.682
Κριτικές
12
Like
6.898
Πόντοι
2.646
Πέταξε της τον έξω και πες της να τον πάρει στο στόμα και οτι εγινες καλά και τώρα θα την ξεκωλιασεις στην πουτσα.
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.682
Κριτικές
12
Like
6.898
Πόντοι
2.646
Εν τω μεταξύ ρε ναυάγιο νηματοθετη, αν δεν είσαι πρεζακι για να πηγαίνεις να σου γράφει χάπια ο ψυχιατρος, παίζει να είσαι και ο ένας αντρας στους εκατό που πηγαινει στους κομπογιαννιτες. Το 80 % θα είναι γυναίκες και το 19% λοατκι.
 

johnny rotten

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
72
Like
104
Πόντοι
0
Μα καλα τι γράφετε μερικοί...και τι είναι ο πελάτης για την ψυχολόγο, πειραματοζωο? Να του κάνει τεστ?
Μου αρέσει που γράφεις ότι ξέρεις περιπτώσεις... Δλδ έλεος μερικοί εδώ μέσα.
Ο τύπος που άνοιξε το topic, ρωτάει αν θα πρέπει να γαμησει την ψυχολόγο του ή όχι... Το εχει και σίγουρο απλά δεν έχει αποφασίσει...
Μλκ μου είστε για τα μπάζα
Φιλαρακο οι Ψυχ τεσταρουν τα παντα.Εγω δεν σε εβρισα.Αλλα θα σου πω μονο κατι.Για πηγαινε στην γωνια να δεις αν ερχομαι.Οταν η Ειδικος τσεκαρει τον θεραπευομενο να την κοιταζει καπως,κ μετα δεν της το εμπιστευτει,κ αυτο σημαινουν πραγματα για τον θεραπευομενο.Οσο για την γωνια,δεν ερχομαι.Μην περιμενεις!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.712
Κριτικές
90
Like
36.339
Πόντοι
25.467
Πάντως αν δεν δίνει κώλο δεν αξίζει το ρίσκο. Θα το συζητούσα αν κάνει τουλάχιστον ακά στοματικό τελειωτικό με κατάποση. :coffee:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.334
Κριτικές
18
Like
20.209
Πόντοι
4.546
Τύπε νηματοθέτη, το Μπου διαθέτει και Τμήμα Ψυχολόγων/Ψυχιάτρων, σε περίπτωση που δεν το ξέρεις.
Κρίμα να πετάς τα ωραία σου ευρόπουλα, τα εξειδικευμένα μέλη μας είναι έτοιμα να σε βοηθήσουν!
 
OP
OP
Jimmy the Kid

Jimmy the Kid

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2021
Μηνύματα
175
Κριτικές
4
Like
892
Πόντοι
361
Τύπε νηματοθέτη, το Μπου διαθέτει και Τμήμα Ψυχολόγων/Ψυχιάτρων, σε περίπτωση που δεν το ξέρεις.
Κρίμα να πετάς τα ωραία σου ευρόπουλα, τα εξειδικευμένα μέλη μας είναι έτοιμα να σε βοηθήσουν!
Αδελφέ, απείχα δυστυχώς λόγω τοξικής σχέσης από το bou και ήμουν μη ενήμερος.
Αν ήξερα νωρίτερα ότι υπάρχει ειδικό τμήμα ψυχολόγων ψυχιάτρων και θα λάμβανα τόση υποστήριξη, όπως τη σημερινή ,θα είχα ήδη απευθυνθεί στους εξειδικευμένους ντοκτορες μύστες.
 
OP
OP
Jimmy the Kid

Jimmy the Kid

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2021
Μηνύματα
175
Κριτικές
4
Like
892
Πόντοι
361
Εν τω μεταξύ,εκτός από μερικά σχόλια τύπων που το πήραν πολύ σοβαρά και επιστημονικά, εγώ ρε bro να γαμησω τη ψυχολόγο μου θέλω...
Ένα μουνι είναι με πτυχιο στην ψυχολογία...
Δλδ άμα ήταν δικαστίνα, τι θα γράφατε... Να μην πάω λόγω του νέου νόμου φλωριδη? (Νέο νήμα σε λίγο καιρό)

Θεωρώ τουλάχιστον τιμητικό για έναν σαμουράι του έρωτα και μάχιμο μύστη του μπου, να κατακτήσει τον εν λόγω στόχο.

Φρόυντ, καριόλη ,κοίτα να μαθαινεις!
 
OP
OP
Jimmy the Kid

Jimmy the Kid

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2021
Μηνύματα
175
Κριτικές
4
Like
892
Πόντοι
361
Εν τω μεταξύ ρε ναυάγιο νηματοθετη, αν δεν είσαι πρεζακι για να πηγαίνεις να σου γράφει χάπια ο ψυχιατρος, παίζει να είσαι και ο ένας αντρας στους εκατό που πηγαινει στους κομπογιαννιτες. Το 80 % θα είναι γυναίκες και το 19% λοατκι.
Όπως το πες, μπρο. Ναυάγιο.
Γαμουσαμε τσολιάδες 1,24 πόδι 1,82 ολόσωμη με βυζαρες κλπ , τρία στρέμματα γυναίκα να γεμίζει dοuble king size κρεβάτι και κωλωσαμε στο 1,54 χωρίς βυζιά με 12 πόντους τοξικότητα.
Καριολες κοντές γαμώ το σπίτι σας.

Κατσε να τσεκαρουμε αυριο το ύψος της ψυχολόγου μην πέσουμε σε καμία παγίδα...
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
637
Like
1.123
Πόντοι
206
Φιλαρακο οι Ψυχ τεσταρουν τα παντα.Εγω δεν σε εβρισα.Αλλα θα σου πω μονο κατι.Για πηγαινε στην γωνια να δεις αν ερχομαι.Οταν η Ειδικος τσεκαρει τον θεραπευομενο να την κοιταζει καπως,κ μετα δεν της το εμπιστευτει,κ αυτο σημαινουν πραγματα για τον θεραπευομενο.Οσο για την γωνια,δεν ερχομαι.Μην περιμενεις!
Έχεις μπερδέψει τις βούρτσες με τις πουτσες...
 
OP
OP
Jimmy the Kid

Jimmy the Kid

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2021
Μηνύματα
175
Κριτικές
4
Like
892
Πόντοι
361
Το να της πω δλδ ότι θέλω να τη γαμήσω είναι θεραπευτικως ορθόν!!!!
Δλδ αυτή μετά θα κάτσει μαζί μου και θα συζητήσει τι ήταν εκείνο που πυροδότησε αυτή την επιθυμία...
Πωωωωωωωω μλκες είναι πολύ άρρωστο όλο αυτό.....καυλα...
Θα της το πω...
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.682
Κριτικές
12
Like
6.898
Πόντοι
2.646
Όπως το πες, μπρο. Ναυάγιο.
Γαμουσαμε τσολιάδες 1,24 πόδι 1,82 ολόσωμη με βυζαρες κλπ , τρία στρέμματα γυναίκα να γεμίζει dοuble king size κρεβάτι και κωλωσαμε στο 1,54 χωρίς βυζιά με 12 πόντους τοξικότητα.
Καριολες κοντές γαμώ το σπίτι σας.

Κατσε να τσεκαρουμε αυριο το ύψος της ψυχολόγου μην πέσουμε σε καμία παγίδα...
Άμα είναι και κοντή μην τη γαμησεις. Άρχισε την κατευθείαν στα μπουκετιδια, γιατί θα είναι ακόμα πιο κομπλεξικη. Ξέρει αυτη γιατί θα τα έφαγε.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
517
Like
2.169
Πόντοι
446
Το να της πω δλδ ότι θέλω να τη γαμήσω είναι θεραπευτικως ορθόν!!!!
Δλδ αυτή μετά θα κάτσει μαζί μου και θα συζητήσει τι ήταν εκείνο που πυροδότησε αυτή την επιθυμία...
Πωωωωωωωω μλκες είναι πολύ άρρωστο όλο αυτό.....καυλα...
Θα της το πω...

Σου έκανα μια σοβαρή πρόταση παραπάνω. Είναι ο μόνος τρόπος χωρίς αρνητικές συνέπειες για σένα για να καταλάβεις αν σε γουστάρει πραγματικά και να την γαμήσεις επί τόπου!
 
OP
OP
Jimmy the Kid

Jimmy the Kid

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2021
Μηνύματα
175
Κριτικές
4
Like
892
Πόντοι
361
Σου έκανα μια σοβαρή πρόταση παραπάνω. Είναι ο μόνος τρόπος χωρίς αρνητικές συνέπειες για σένα για να καταλάβεις αν σε γουστάρει πραγματικά και να την γαμήσεις επί τόπου!
Ξέρω ότι με γουστάρει μπρο.
Μου ζήτησε να κάνουμε και δεύτερη συνεδρία ανά βδομάδα :rockon::headbaning1::lheel:
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.935
Κριτικές
8
Like
1.741
Πόντοι
216
Δε γνωρίζω αν υπάρχει παρόμοιο νημα. Θέτω επί τάπητος ένα σοβαρό θέμα, μετά 9 μήνες θεραπείας, διαπιστώνοντας ότι αναπτύσσεται τελικώς μια απροσδιόριστη ερωτική επιθυμία μέσω της επικοινωνίας μεταξύ θεραπεύτριας και θεραπευόμενου, ένας διακαής σεξουαλικός πόθος, μια οργιωδης ερωτική φαντασίωση.

Τα ερωτήματα είναι τα κάτωθι:

1. Αλλάζεις ψυχολόγο και την πέφτεις στην προηγούμενη ως ελεύθερος εραστής και άγνωστος υποψήφιος γκόμενος?

2. Της την πέφτεις ενώ την πληρώνεις και βιώνεις το απόλυτο συναίσθημα αγοραίου θεραπευτικού έρωτα?

3. Τον παίζεις για πάρτη της, όπως έκανες με την εφηβική σου φαντασιωση, την καθηγήτριά σου?
Σιγά μην σου κάτσει ... οι γυναίκες κατά βάθος σιχαίνονται τους μπετάκηδες που είναι φορτωμένοι με άγχος και ψυχολογικά.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.334
Κριτικές
18
Like
20.209
Πόντοι
4.546
Ξέρω ότι με γουστάρει μπρο.
Μου ζήτησε να κάνουμε και δεύτερη συνεδρία ανά βδομάδα :rockon::headbaning1::lheel:
Πώς ξέρεις ότι σε γουστάρει; Μήπως σε βλέπει σαν καλό πελατάκι, χορηγό; Το φυσάς το χρήμα;

Βλέπεις βελτίωση, στασιμότητα, χειροτέρευση; Γιατί σου ζήτησε περισσότερες συνεδρίες, δεν σου είπε, δεν ρώτησες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom