Νέα

ΓΥΝΑΙΚΑ - ένα άχρηστο αντικείμενο γύρω απο το ΜΟΥΝΙ. ΠΟΥΤΑΝΕΝ - ΖΗΤΩΩΩ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

lakisok

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2006
Μηνύματα
137
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καληνύχτα Τζωνμπόι....
 

Επισκέπτης
Αν ήσουν Νίτσα παχουλή και σε φωνάζαν ʼννα θά θελες νά σουνα λεπτή και νά σουνα πουτάνα;
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Δε μου κάνεις κέφι. Ρωτάω αποκλειστικά από εγκυκλοπαιδικό ενδιαφέρον.

ποια εκδοση θα αναφερθει στο συγκεκριμενο? για να ξερω να απαντησω αν ειναι.....δεχομαι μονο παπυρο λαρους μπριτανικα και ανω.....

βρες κατι που σου κανει κεφι και παιξε μαζι του λοιπον :) αν και παει καπου το μυαλο μου.........

αχορταγε κοψε τα πολλα πολλα γιατι θα αρχισω αλλου τα τηλεφωνα και τα μηνυματα και θα σου στειλω καμια 50αρια πιτσες.....μπορει να ειμαι παχουλη.....μπορει να με λενε αννα.......μπορει να ειμαι λεπτη........μπορει να ειμαι πτανα.....απο εγκυκλοπαιδικο ενδιαφερον ρωτας και συ?
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Καταλάβαμε, μόνο τα αυτιά σου έμειναν παρθένα.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Το δεξιο συγκεκριμενα......ενδιαφερεσαι?
 

Επισκέπτης
υποχείρια πουτσοπνίχτρες ακόμα να ξυπνήσετε; γαμηθήκατε καλά χθές βράδυ; πουτάνες του υπογείου, υπόδουλες μαριονέτες.....

φαντασιωθήκατε πάλι να σας γαμάγανε ηλικιομένοι και να σας έκαναν την πουτάνα τους;
να κουνάνε τα γέρικα κορμιά τους και να πάλλεται η σάρκα τους πέρα δώθε; κι απο την ηδονή της υποταγής να παραληρεί το κορμί σας και να αφήνεστε στο έλεος των διεστραμένων προθέσεων τους;

πουτάνες γυναίκες,..... απο την πιο τρέντυ έως την πιο κυρία.

μου αρέσει που πολλές φορές παρευρίσκονται μεγάλες πουτάνες, κυρίες ήθελα να πω, σε χώρο διασκέδασης με άλλες μικρότερες πουτάνες, ουπς πάλι μου ξέφυγε-κορίτσια ήθελα να πω, γυναικοπαρέες γυναικοπαρέες βαμένες σαν σκύλες του κερατά και κοιτάζουν ανταγωνηστικά τις πιτσιρίκες ή και τις ζηλεύουν ακόμα επειδή έχει περάσει η μπογιά τους και είναι τρίτη και τέταρτη επιλογή για ένα νεαρό που προτιμάει την fresh σάρκα και το κλειστό ( ο θεός να το κάνει κλειστό ) μουνάκι. αλλά τις βλέπεις ρε παιδί μου να βγάζουν μια κακία μόνο και μόνο επειδή τους κλέβουν την πούτσα........ζούνε για την πούτσα..........πάντα ζούσαν για την πούτσα...

μικρές κυρίες!!! πάντα θα ζείτε για μια πούτσα... άδικα κρύβεστε... πουτάνες γεννηθήκατε, πουτάνες γίνεστε και σε όλη σας τη ζωή πουτάνες θα σας έχουμε. 
                                                καλημέρα.
 

Επισκέπτης
Φιλε den_xortaino, calm down.
Οι γυναικες ειναι χρησιμοτατες. Εσυ δεν πεφτεις πανω τους σαν μαγνητισμενος? Δεν τις φιλας? δεν τις χαιδευεις? δεν τις ξεκουμπωνεις, σαλιωνεις κλπ? Παντως ολα ειναι χρησιμα πανω τους, χερια, ποδια...
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Η mounitsa απαντάει μόνο στα εύκολα.
Σε αυτά που αναφλερονται για πάνω τον δεκαοχτω εξαφανίζεται.
Διάλεξε, ή είσαι ανήλικη ή θα μας απαντήσεις στο ερώτημα που
σου έθεσε ο Todok <Από πόσες τρύπες έχεις μείνει παρθένα>.
Εχουμε δικαίωμα να ξέρουμε, τόσο καιρό εδώ μέσα όλοι φιλαράκια είμαστε.
 

Επισκέπτης
αλήθεια δε σε αδικώ......... όλοι έχουν αυτή τη σκέψη μέχρι να καταλάβουν τις γυναίκες. όταν το αντιληφθείς θα απογοητευθείς πολύ γιουιοπ.
 

Επισκέπτης
Βρε ποιά μουνίτσα και πράσινα άλογα? Όπως εγώ δεν πάω να μπώ σε σαίτ με πούδρες, λουκουμάδες, συνταγές, μπότοξ, βυζοθήκες και γενικά σαιτ στυλ κοσμοπόλιταν και προπάντων δεν παρεμβαίνω σε τέτοια σαιτ εκτός αν είμαι βιτζιόζος, αδελφή ή κοινωνιολόγος έτσι και μια γυναίκα, λογικά, δεν παρεμβαίνει σε ένα τέτοιο σάιτ γιατί υποτίθεται ότι δεν έχει κάτι ενδιαφέρον για αυτή. ʼντε και μπήκε απο περιέργεια σίγουρα δεν ξαναμπαίνει. Αν κάποια επιμένει τότε είναι ευνόητο ότι  κάτι την πονάει και αυτό δεν είναι άλλο από την έλλειψη ταίσματος. Ουστ ρε φλόμπες....
 

Επισκέπτης
αλήθεια δε σε αδικώ......... όλοι έχουν αυτή τη σκέψη μέχρι να καταλάβουν τις γυναίκες. όταν το αντιληφθείς θα απογοητευθείς πολύ γιουιοπ.
Τι να καταλαβουμε μαστορα, οι γυναικες ειναι γυναικες. Οτι ισχυει στην αγορα, -προσφορα και ζητηση- ισχυει και για τις σχεσεις.
Πες ομως και συ που τις εχεις καταλαβει για να μαθαινουμε.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αλήθεια δε σε αδικώ......... όλοι έχουν αυτή τη σκέψη μέχρι να καταλάβουν τις γυναίκες. όταν το αντιληφθείς θα απογοητευθείς πολύ γιουιοπ.

δηλαδη τωρα ειναι σαν να λεμε, οτι εσυ τις καταλαβες......

οκ that s fine with me..  :think:
 

atr7

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
και την επόμενη μέρα κυκλοφορούνε στο δρόμο κυρίες με ύφος και τουπέ.  α σε πιάσω ρε τσόλι να σε χτυπώ κάτω σα χταπόδι και να χύνεις απο τα χαστούκια. πατσαβούρα έ πατσαβούρα, υποχείριο.

Ο αχόρταγος φίλος μας έχει δίκιο. Διότι όπως λέει και ο λαός που είναι σοφός: "Το μουνί και το χταπόδι, όσο το χτυπάς απλώνει".
 

Επισκέπτης
Πούτσα, χαστούκια και χύσιμο στη μάπα...
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Μην ψαρώνετε..
Προβοκάτσια της νίτσας & της μπάιτ είναι ο εν (γραπτό)λόγω.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
Γυναικες γυναικες αχ με καψατεεεεε...!!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
Μην ψαρώνετε..
Προβοκάτσια της νίτσας & της μπάιτ είναι ο εν (γραπτό)λόγω.

αλλη ορεξη δεν ειχαμε... προβοκατσια δια ποιον πραγμαν περικαλω?

υποχείρια πουτσοπνίχτρες ακόμα να ξυπνήσετε; γαμηθήκατε καλά χθές βράδυ; πουτάνες του υπογείου, υπόδουλες μαριονέτες.....

φαντασιωθήκατε πάλι να σας γαμάγανε ηλικιομένοι και να σας έκαναν την πουτάνα τους;
να κουνάνε τα γέρικα κορμιά τους και να πάλλεται η σάρκα τους πέρα δώθε; κι απο την ηδονή της υποταγής να παραληρεί το κορμί σας και να αφήνεστε στο έλεος των διεστραμένων προθέσεων τους;

πουτάνες γυναίκες,..... απο την πιο τρέντυ έως την πιο κυρία.

μου αρέσει που πολλές φορές παρευρίσκονται μεγάλες πουτάνες, κυρίες ήθελα να πω, σε χώρο διασκέδασης με άλλες μικρότερες πουτάνες, ουπς πάλι μου ξέφυγε-κορίτσια ήθελα να πω, γυναικοπαρέες γυναικοπαρέες βαμένες σαν σκύλες του κερατά και κοιτάζουν ανταγωνηστικά τις πιτσιρίκες ή και τις ζηλεύουν ακόμα επειδή έχει περάσει η μπογιά τους και είναι τρίτη και τέταρτη επιλογή για ένα νεαρό που προτιμάει την fresh σάρκα και το κλειστό ( ο θεός να το κάνει κλειστό ) μουνάκι. αλλά τις βλέπεις ρε παιδί μου να βγάζουν μια κακία μόνο και μόνο επειδή τους κλέβουν την πούτσα........ζούνε για την πούτσα..........πάντα ζούσαν για την πούτσα...

μικρές κυρίες!!! πάντα θα ζείτε για μια πούτσα... άδικα κρύβεστε... πουτάνες γεννηθήκατε, πουτάνες γίνεστε και σε όλη σας τη ζωή πουτάνες θα σας έχουμε. 
                                                καλημέρα.

υπεροχος... απλα...
 

sotos25

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2006
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Βρε ποιά μουνίτσα και πράσινα άλογα? Όπως εγώ δεν πάω να μπώ σε σαίτ με πούδρες, λουκουμάδες, συνταγές, μπότοξ, βυζοθήκες και γενικά σαιτ στυλ κοσμοπόλιταν και προπάντων δεν παρεμβαίνω σε τέτοια σαιτ εκτός αν είμαι βιτζιόζος, αδελφή ή κοινωνιολόγος έτσι και μια γυναίκα, λογικά, δεν παρεμβαίνει σε ένα τέτοιο σάιτ γιατί υποτίθεται ότι δεν έχει κάτι ενδιαφέρον για αυτή. ʼντε και μπήκε απο περιέργεια σίγουρα δεν ξαναμπαίνει. Αν κάποια επιμένει τότε είναι ευνόητο ότι  κάτι την πονάει και αυτό δεν είναι άλλο από την έλλειψη ταίσματος. Ουστ ρε φλόμπες....

ΜΕΓΑ λαθος φιλε μου! Ειναι πολλες που μπαινουν σε διαφορα αντρικα site και chat για να ψαρεψουν "πελατες"/κοροιδα/μουνοδουλους και να σπασουν πλακα μαζι τους!

Αν δε με πιστευεις κοιτα τι γραφει μια απο αυτες σε γνωστο φορουμ:

mpaxalo.portbb.com έγραψε:
[size=8pt]Poll: ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ CUBER SEX??? 

fairizwearboots:
Εχω κανει..........πολλακις..........για πλακα.........και ντρεπομαι γιαυτο........(καλα οχι και τοσο....) και μου ανοιγανε καμερες και μετα τους κοροιδευα με εναν φιλο μου...........χεχεχεχεχεχε.........

thlo:
πουτααααααανααααααααα

fairizwearboots:
(το χειροτερο ειναι οτι δεν εχω κανενα προβλημα να τα ξανα κανω ολα αυτα....χαχααχαχαχαχα)[/size]




 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom