Νέα

Γραφείο Μισέλ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα iwcg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 519K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Επειδή έχω δεχθεί μηνύματα, όλος τυχαία (;) από άτομα που δεν έχουν κάνει πάνω από 20 post, για να τους δώσω τηλ. του Μισέλ. Ρε, παιδιά, ήμαρτον...Και εγώ το ζήτησα και μου το έδωσαν, αλλά είχα κάνει πρώτα 100 post. Οταν πρωτογράφτηκα και είναι σχετικά πρόσφατο, διότι δεν είμαι κανένας παλιός, δεν έμπαινα καν στην διαδικασία να ζητήσω τηλ. διότι καταλάβαινα πως οι υπόλοιποι θα με κράξουν με το να τους ζητάω πληροφορίες με του που μπήκα στο σάιτ.
Οσο για το σάιτ του Μισέλ...Αν ψάξετε στις προηγούμενες σελίδες μπορείται να το βρείτε.
 

TheScorpio

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
1.359
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
36
Καλησπέρα παιδιά... Είμαι συναγωνιστής αλλά δραστηριοποιούμε στο χώρο των ct. Διάβασα το θέμα από την αρχή βρήκα τo site και τις φωτογραφίες, έστειλα email στην διεύθυνση που είχαν οι φωτογραφίες τυπωμένη αλλά απάντηση καμία.
Μπορεί να μην έχω 100 post και 50 κριτικές, αν και προχωρώ φρήγορα προς αυτή την κατεύθυνση και δεν θα ήθελα να ενοχλήσω κάποιον με pm να μου δώσει το τηλ. του γραφείου. Αν κάποιος θέλει ας μου το στείλει. Ευχαριστώ.
 

blackbere

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
44
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
10
Ξέρει κανείς πως βλέπουμε το site του misel?είχα αποθηκευμένο το link αλλά τώρα σε βγάζει στην αρχική σελίδα του slide.Αλλαξε κάτι στο site?
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
όταν αρχισετε να ποστάρετε κανένα σχόλιο και ενημέρωση τότε να ζητάτε...ακούς εκεί με 2 ποσταρίσματα ζητάνε κιόλας....

Και τι να ποστάρει ρε φίλε ο άνθρωπος για το θέμα αφού δεν μπορεί να έρθει σε επαφή με το γραφείο και να γνωρίσει τα κορίτσια; Είστε όλοι τόσο μικροί σε ηλικία και διακατέχεστε από τη νοοτροπία της στρατιωτικής ιεραρχίας του παλιού και του νέου, ή κάπου κάνω λάθος εγώ; Ένα παλιοτηλέφωνο για κάποιο νταβατζογραφείο ζήτησαν οι άνθρωποι δεν ζήτησαν μυστικά εθνικής ασφάλειας. Εκτός αν δεν θέλετε να το δώσετε για να μην παραμαζευτούν πολλοί ενδιαφερόμενοι. Αλλά, το έχω γράψει και σε άλλο τόπικ, οι ..τάνες δεν τελειώνουν, μη φοβάστε! Ας έχει καλό πράμα ο κάθε Μισέλ και αν έχει πολλούς πελάτες θα φέρει 10 κορίτσια την άλλη φορά για να καλύψει τη ζήτηση. Κι εγώ είμαι νέος στο σάιτ, αν και πάρα πολύ παλιός στο σπορ, και έχω ποστάρει ότι  πρόσφατες εμπειρίες είχα και σε όποιον μου ζήτησε πληροφορίες τις έδωσα.
Λοιπόν το τηλ. του Μισέλ το βρήκα πρόσφατα [πολύ δύσκολα], δεν πρόλαβα να σχηματίσω άποψη γιατί δεν έχω καταφέρει να βρω χρόνο να γνωρίσω κάποιο από τα κορίτσια του, αλλά το στέλνω ευχαρίστως σε όποιον μου το ζητήσει σε p.m. ακριβώς για να μου [μας] πεί αυτός την γνώμη του μετά από επίσκεψή του και να μας παροτρύνει ή να μας αποτρέψει και μας, κατά την άποψή του τέλος πάντων. Το άθλημα παίδες είναι ομαδικό, όπως προσφυώς είχε επισημάνει κάποιος συναθλητής στην προηγούμενη μου τοποθέτηση, αν δεν το έχετε καταλάβει κακώς συμμετέχετε και δεν με ενδιαφέρει αν έχετε και πιο πολλά αστέρια από τη φανέλα του μπάσκετ του Παναθηναϊκού. Σκεφτείτε πως κι αυτός με τα δύο ποστ, ίσως να έχει μεγαλύτερη εμπειρία από εσάς στο άθλημα, αλλά και τελείως νέος να είναι αξίζει το σεβασμό μας και την ευκαιρία να νοιώσει μέλος αυτής της "παρέας" και να παραμείνει συο σάιτ.
Φιλικά.
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Και τι να ποστάρει ρε φίλε ο άνθρωπος για το θέμα αφού δεν μπορεί να έρθει σε επαφή με το γραφείο και να γνωρίσει τα κορίτσια; Είστε όλοι τόσο μικροί σε ηλικία και διακατέχεστε από τη νοοτροπία της στρατιωτικής ιεραρχίας του παλιού και του νέου, ή κάπου κάνω λάθος εγώ; Ένα παλιοτηλέφωνο για κάποιο νταβατζογραφείο ζήτησαν οι άνθρωποι δεν ζήτησαν μυστικά εθνικής ασφάλειας. Εκτός αν δεν θέλετε να το δώσετε για να μην παραμαζευτούν πολλοί ενδιαφερόμενοι. Αλλά, το έχω γράψει και σε άλλο τόπικ, οι ..τάνες δεν τελειώνουν, μη φοβάστε! Ας έχει καλό πράμα ο κάθε Μισέλ και αν έχει πολλούς πελάτες θα φέρει 10 κορίτσια την άλλη φορά για να καλύψει τη ζήτηση. Κι εγώ είμαι νέος στο σάιτ, αν και πάρα πολύ παλιός στο σπορ, και έχω ποστάρει ότι  πρόσφατες εμπειρίες είχα και σε όποιον μου ζήτησε πληροφορίες τις έδωσα.
Λοιπόν το τηλ. του Μισέλ το βρήκα πρόσφατα [πολύ δύσκολα], δεν πρόλαβα να σχηματίσω άποψη γιατί δεν έχω καταφέρει να βρω χρόνο να γνωρίσω κάποιο από τα κορίτσια του, αλλά το στέλνω ευχαρίστως σε όποιον μου το ζητήσει σε p.m. ακριβώς για να μου [μας] πεί αυτός την γνώμη του μετά από επίσκεψή του και να μας παροτρύνει ή να μας αποτρέψει και μας, κατά την άποψή του τέλος πάντων. Το άθλημα παίδες είναι ομαδικό, όπως προσφυώς είχε επισημάνει κάποιος συναθλητής στην προηγούμενη μου τοποθέτηση, αν δεν το έχετε καταλάβει κακώς συμμετέχετε και δεν με ενδιαφέρει αν έχετε και πιο πολλά αστέρια από τη φανέλα του μπάσκετ του Παναθηναϊκού. Σκεφτείτε πως κι αυτός με τα δύο ποστ, ίσως να έχει μεγαλύτερη εμπειρία από εσάς στο άθλημα, αλλά και τελείως νέος να είναι αξίζει το σεβασμό μας και την ευκαιρία να νοιώσει μέλος αυτής της "παρέας" και να παραμείνει συο σάιτ.
Φιλικά.

Σωστός !!!!1
 

TheScorpio

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
1.359
Κριτικές
8
Like
332
Πόντοι
36
Ευχαριστώ και δημόσια όλους τους φίλους που απάντησαν στο αίτημα μου.
Δεσμέυομαι ότι μόλις χρησιμοποιήσω την συγκεκριμένη υπηρεσία θα επανέλθω με κριτική.
 

clive75

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Και τι να ποστάρει ρε φίλε ο άνθρωπος για το θέμα αφού δεν μπορεί να έρθει σε επαφή με το γραφείο και να γνωρίσει τα κορίτσια; Είστε όλοι τόσο μικροί σε ηλικία και διακατέχεστε από τη νοοτροπία της στρατιωτικής ιεραρχίας του παλιού και του νέου, ή κάπου κάνω λάθος εγώ; Ένα παλιοτηλέφωνο για κάποιο νταβατζογραφείο ζήτησαν οι άνθρωποι δεν ζήτησαν μυστικά εθνικής ασφάλειας. Εκτός αν δεν θέλετε να το δώσετε για να μην παραμαζευτούν πολλοί ενδιαφερόμενοι. Αλλά, το έχω γράψει και σε άλλο τόπικ, οι ..τάνες δεν τελειώνουν, μη φοβάστε! Ας έχει καλό πράμα ο κάθε Μισέλ και αν έχει πολλούς πελάτες θα φέρει 10 κορίτσια την άλλη φορά για να καλύψει τη ζήτηση. Κι εγώ είμαι νέος στο σάιτ, αν και πάρα πολύ παλιός στο σπορ, και έχω ποστάρει ότι  πρόσφατες εμπειρίες είχα και σε όποιον μου ζήτησε πληροφορίες τις έδωσα.
Λοιπόν το τηλ. του Μισέλ το βρήκα πρόσφατα [πολύ δύσκολα], δεν πρόλαβα να σχηματίσω άποψη γιατί δεν έχω καταφέρει να βρω χρόνο να γνωρίσω κάποιο από τα κορίτσια του, αλλά το στέλνω ευχαρίστως σε όποιον μου το ζητήσει σε p.m. ακριβώς για να μου [μας] πεί αυτός την γνώμη του μετά από επίσκεψή του και να μας παροτρύνει ή να μας αποτρέψει και μας, κατά την άποψή του τέλος πάντων. Το άθλημα παίδες είναι ομαδικό, όπως προσφυώς είχε επισημάνει κάποιος συναθλητής στην προηγούμενη μου τοποθέτηση, αν δεν το έχετε καταλάβει κακώς συμμετέχετε και δεν με ενδιαφέρει αν έχετε και πιο πολλά αστέρια από τη φανέλα του μπάσκετ του Παναθηναϊκού. Σκεφτείτε πως κι αυτός με τα δύο ποστ, ίσως να έχει μεγαλύτερη εμπειρία από εσάς στο άθλημα, αλλά και τελείως νέος να είναι αξίζει το σεβασμό μας και την ευκαιρία να νοιώσει μέλος αυτής της "παρέας" και να παραμείνει συο σάιτ.
Φιλικά.

Πεσ τα ρε μεγάλε....Τα ιδια εγραφα και εγω στο thread για τα CG's.Πολυ κομπλεξ ρε παιδακι μου και νοοτροπία παλιού νέου.
Επιτέλους ωριμαστε και ξεφυγετε απο αυτη τη μαλακία που ταλανιζει πραγματικα τη χώρα μας και την καθιστα αντιπαραγωγική και τριτοκοσμική.
Τεσπνατων να μην ξεφυγω λοιπόν.
Θα παραθέσω την εμπειρία μου με νεα κοπέλα του ΜΙσέλ, τη Μανταλίνα.
Στο παρεθόν έχω πάρει την Ιζαμπελ που όπως μπορείτε να δέιτε από αλλες κριτικές αποτελεί αστεράκι, όχι πολύ όμορφη με ωραίο σώμα και απιστευτα φιλίκη και ζεστή συμπεριφορά.
Μανταλίνα λοιπόν.
Πρωτη φορά ο Μισέλ με έστησε πάνω από μία ώρα.Δεν εχει ξανασύμβει αυτό.Με πήρε τηλέφωνό όμως και απολόγήθηκε, είναι κύριος.
Η κοπέλα τώρα:
Είναι μικρή 19 (από ότι είπε), πολύ πιο όμορφη από ότι στις φωτό με καταπληκτικό στήθος και δέρμα.Λίγα παραπάνω κιλά αλλά σφιχτή.Πραμίσια η λεγόμενη.
Αγγλικά ελάχιστα, ξέρει ιταλικά(εγώ δυστυχώς δεν κατέχω), οπότε επικοινωνία 0.
Πολύ καλή πίπα αλλά μέχρι εκεί.
Πολυ μικρη όρεξη στη διαρκεια της πράξης, καθόλου φιλια στο στόμα, το COB απαγορεύεται, δεν της αρέσει να την φιλάς στο στήθος, το CIM ηταν λίγο ξώφαλτσο΄καθώς τελείωσα και τις 2 φόρες όταν μου τον έπαιρνε στο στόμα της κτλ....
Δεν το ευχαριστήθηκα παρόλο που η κοπέλα ήταν ακριβώς στα γούστα μου εμφανισιακα.
Το κερασάκι στην τούρτα είναι που την δεύτερη φορά που πηγαινα να τελείωσω κατα τη ίάρκεια του στοματικού χτυπάει το τηλέφωνο και η γκόμενα σηκώνέται κανονικά, το απάνταει και μου λέει ότι πρέπει να φύγει γιατι την καλεί ο οδηγός ενώ βρίσκόμασταν περίπου στο 40' λεπτό!!!!!!!!!!!! Ελέος είχε αργήσει πάνω από μία ώρα και ήθελε΄να φύγει και πίο νωρίς.
Εντελώς αντιεπαγγελματική συμπεριφορα και η μέρα με τη νύχτα τελικά σε σχεση με την Ιζαμπέλ.
Μιχαλάκη δε μας έχεις συνηθίσει σε τέτοια.Προσεχε το.
Ηθελα να τον πάρω τηλέφωνο και να παραπονεθώ αλλα δεν το έκανα,
Την άλλη φορα που θα του μιλησω θα τα επισημάνω όλα τα παραπανω.
Καμια κριτική κανεις για Μονικ?
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Και τι να ποστάρει ρε φίλε ο άνθρωπος για το θέμα αφού δεν μπορεί να έρθει σε επαφή με το γραφείο και να γνωρίσει τα κορίτσια; Είστε όλοι τόσο μικροί σε ηλικία και διακατέχεστε από τη νοοτροπία της στρατιωτικής ιεραρχίας του παλιού και του νέου, ή κάπου κάνω λάθος εγώ; Ένα παλιοτηλέφωνο για κάποιο νταβατζογραφείο ζήτησαν οι άνθρωποι δεν ζήτησαν μυστικά εθνικής ασφάλειας. Εκτός αν δεν θέλετε να το δώσετε για να μην παραμαζευτούν πολλοί ενδιαφερόμενοι. Αλλά, το έχω γράψει και σε άλλο τόπικ, οι ..τάνες δεν τελειώνουν, μη φοβάστε! Ας έχει καλό πράμα ο κάθε Μισέλ και αν έχει πολλούς πελάτες θα φέρει 10 κορίτσια την άλλη φορά για να καλύψει τη ζήτηση. Κι εγώ είμαι νέος στο σάιτ, αν και πάρα πολύ παλιός στο σπορ, και έχω ποστάρει ότι  πρόσφατες εμπειρίες είχα και σε όποιον μου ζήτησε πληροφορίες τις έδωσα.
Λοιπόν το τηλ. του Μισέλ το βρήκα πρόσφατα [πολύ δύσκολα], δεν πρόλαβα να σχηματίσω άποψη γιατί δεν έχω καταφέρει να βρω χρόνο να γνωρίσω κάποιο από τα κορίτσια του, αλλά το στέλνω ευχαρίστως σε όποιον μου το ζητήσει σε p.m. ακριβώς για να μου [μας] πεί αυτός την γνώμη του μετά από επίσκεψή του και να μας παροτρύνει ή να μας αποτρέψει και μας, κατά την άποψή του τέλος πάντων. Το άθλημα παίδες είναι ομαδικό, όπως προσφυώς είχε επισημάνει κάποιος συναθλητής στην προηγούμενη μου τοποθέτηση, αν δεν το έχετε καταλάβει κακώς συμμετέχετε και δεν με ενδιαφέρει αν έχετε και πιο πολλά αστέρια από τη φανέλα του μπάσκετ του Παναθηναϊκού. Σκεφτείτε πως κι αυτός με τα δύο ποστ, ίσως να έχει μεγαλύτερη εμπειρία από εσάς στο άθλημα, αλλά και τελείως νέος να είναι αξίζει το σεβασμό μας και την ευκαιρία να νοιώσει μέλος αυτής της "παρέας" και να παραμείνει συο σάιτ.
Φιλικά.
Λοιπόν, μια και αναφέρεστε 1-2 σε δικό μου ποστάρισμα.
1. Τα χρόνια και η ηλικία δεν έχουν σχέση με το παλιός νέος.
2. Το να μοιράζεσαι πληροφορίες ξέρεις είναι αμφίδρομο. Έχω στο πμ μου τουλάχιστον 20 ΑΠΑΝΤΗΜΕΝΑ πμ σε κάποιους που με ρωτούσαν για διάφορα πράγματα και δεν είδα από κανέναν να ανεβάζει κριτική, να στέλνει πμ με κριτική, να γράφει στο αντίστοιχο θρεντ ή κάτι άλλο που να δίνει σε μένα την εντύπωση πως η πληροφορία μου βοήθησε εκτός από τον ίδιο και τους υπολοίπους αθλητές εδώ μέσα.
3. Αν είναι πιο έμπειροι από εμένα (πράγμα εύκολο, δεν είμαι τόσο έμπειρος), τότε να ξεροζιάσουν τα χέρια τους και να γράψουν δυο αράδες. Αν απλά είναι νέοι στο σάιτ αλλά έχουν εμπειρίες πολλές ΔΕΝ πιστεύω πως χρειάζονται να τους πω εγώ πληροφορίες για το πώς να βρουν ένα γαμοτηλέφωνο. Αλλά πιστεύω πως πρέπει να δίνουνε κι εκείνοι πληροφορίες.
4. Το γεγονός πως είναι νέοι στο σάιτ τους κάνει και γκαβούς;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Όταν πρωτομπήκα στο σάιτ για οτιδήποτε ήθελα να μάθω έπαιρνα ένα θέμα και το διάβαζα΄ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ. Και μιάω για 300 σελίδες ΚΑΙ...
Δεν μπορούνε να διαβάσουνε τις τελευταίες 25 γαμοσελίδες και τις πέντε πρώτες δηλαδή; Όλα στο πιάτο;;; Τότε να μη γράφουμε σε φόρουμ, αλλά να επικοινωνούμε με πμ!!!!!

5. Οι ίδιοι που ζητούν τις πληροφορίες αυτές ΔΕΝ τις ξαναδίνουνε. ΑΥΤΟΙ είναι που φοβόνται μη χάσουνε τις πουτανίτσες τους και τα κορμάκια τους. ΌΧΙ εμείς που έχουμε κάνει 200 κριτικές και βάλε!


ΟΠΟΤΕ ΚΥΡΙΕ ΕΞΥΠΝΙΔΗ gianevan ΑΛΛΑΞΕ ΠΛΕΥΡΟ  που θα μας πεις και νέους, κρυψήνοους και παρτάκηδες. Και αν είσαι τόσο μάγκας που τα ξέρεις όλα και εσαι παλιός....γράφτα εδώ μέσα να βοηθήσεις αυτούς που βγάζουνε τα στραβά τους και διαβάζουνε!!

Και κάτι τελευταίο. ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ δεν έγραψα μέσα σε θρεντ "παιδιά, κι εγώ θέλω το τηλέφωνο". Δηλαδή με αυτόν τον τρόπο προϋποθέτεις πως υπάρχει ένας μαλάκας που έχει ένα τηλ. και δεν έχει ασχολία από το να κοιτάει σε ένα θρεντ πόσοι και ποιοι το θέλουνε και να παίρνει σβάρνα να στέλνει εκείνος ως καλός Σαμαρείτης πμ!!! Ακόμα και αυτό βαριούνται να κάνουνε!!!!
Να το στείλουνε σε ένα ΠΜ!!!

Αει σιχτήρ λοιπόν παρτάκηδες. Αποδείξτε μου πως ενδιαφέρεστε για το σύνολο του πληθυσμού εδώ με κάποιες κριτικές πρώτα και μετά ο,τι θέλετε.
Αλλά διαβάστε πρώτα, ποστάρετε έπειτα. να γαμήσετε δεν βαριέστε, να διαβάσετε όμως το πώς και πού θα γαμήσετε το βαριέστε...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Άρα συμπέρασμα είναι πως κάπου κάνεις λάθος εσύ...
ο συναδελφος clive είδες πως έκανε ήδη παράθεση την δική του εμπειρία...
τι να πεις λοιπόν...έχει όλα τα δίκια με το μέρος του.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Πεσ τα ρε μεγάλε....Τα ιδια εγραφα και εγω στο thread για τα CG's.Πολυ κομπλεξ ρε παιδακι μου και νοοτροπία παλιού νέου.
Επιτέλους ωριμαστε και ξεφυγετε απο αυτη τη μαλακία που ταλανιζει πραγματικα τη χώρα μας και την καθιστα αντιπαραγωγική και τριτοκοσμική.
Τεσπνατων να μην ξεφυγω λοιπόν.
Θα παραθέσω την εμπειρία μου με νεα κοπέλα του ΜΙσέλ, τη Μανταλίνα.
Στο παρεθόν έχω πάρει την Ιζαμπελ που όπως μπορείτε να δέιτε από αλλες κριτικές αποτελεί αστεράκι, όχι πολύ όμορφη με ωραίο σώμα και απιστευτα φιλίκη και ζεστή συμπεριφορά.
Μανταλίνα λοιπόν.
Πρωτη φορά ο Μισέλ με έστησε πάνω από μία ώρα.Δεν εχει ξανασύμβει αυτό.Με πήρε τηλέφωνό όμως και απολόγήθηκε, είναι κύριος.
Η κοπέλα τώρα:
Είναι μικρή 19 (από ότι είπε), πολύ πιο όμορφη από ότι στις φωτό με καταπληκτικό στήθος και δέρμα.Λίγα παραπάνω κιλά αλλά σφιχτή.Πραμίσια η λεγόμενη.
Αγγλικά ελάχιστα, ξέρει ιταλικά(εγώ δυστυχώς δεν κατέχω), οπότε επικοινωνία 0.
Πολύ καλή πίπα αλλά μέχρι εκεί.
Πολυ μικρη όρεξη στη διαρκεια της πράξης, καθόλου φιλια στο στόμα, το COB απαγορεύεται, δεν της αρέσει να την φιλάς στο στήθος, το CIM ηταν λίγο ξώφαλτσο΄καθώς τελείωσα και τις 2 φόρες όταν μου τον έπαιρνε στο στόμα της κτλ....
Δεν το ευχαριστήθηκα παρόλο που η κοπέλα ήταν ακριβώς στα γούστα μου εμφανισιακα.
Το κερασάκι στην τούρτα είναι που την δεύτερη φορά που πηγαινα να τελείωσω κατα τη ίάρκεια του στοματικού χτυπάει το τηλέφωνο και η γκόμενα σηκώνέται κανονικά, το απάνταει και μου λέει ότι πρέπει να φύγει γιατι την καλεί ο οδηγός ενώ βρίσκόμασταν περίπου στο 40' λεπτό!!!!!!!!!!!! Ελέος είχε αργήσει πάνω από μία ώρα και ήθελε΄να φύγει και πίο νωρίς.
Εντελώς αντιεπαγγελματική συμπεριφορα και η μέρα με τη νύχτα τελικά σε σχεση με την Ιζαμπέλ.
Μιχαλάκη δε μας έχεις συνηθίσει σε τέτοια.Προσεχε το.
Ηθελα να τον πάρω τηλέφωνο και να παραπονεθώ αλλα δεν το έκανα,
Την άλλη φορα που θα του μιλησω θα τα επισημάνω όλα τα παραπανω.
Καμια κριτική κανεις για Μονικ?
μικρό σχόλιο. στη θέση σου θα τον είχα πάρει ήδη από τη στιγμή που μου είπε πως θέλει να φύγει στο 40λεπτο.
Δόσιμο κανονικό.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
ΟΠΟΤΕ ΚΥΡΙΕ ΕΞΥΠΝΙΔΗ gianevan ΑΛΛΑΞΕ ΠΛΕΥΡΟ  που θα μας πεις και νέους, κρυψήνοους και παρτάκηδες. Και αν είσαι τόσο μάγκας που τα ξέρεις όλα και εσαι παλιός....γράφτα εδώ μέσα να βοηθήσεις αυτούς που βγάζουνε τα στραβά τους και διαβάζουνε!!


Αει σιχτήρ λοιπόν παρτάκηδες.

Λοιπόν :
1. Εγώ τελείωσα με την λέξη φιλικά, που την εννοούσα, και εσύ με αποκαλείς εξυπνίδη [προσωπικά] και μας σιχτηρίζεις συλλήβδην.
2. Δεν είπα πουθενά πως είμαι μάγκας και όποιος είναι μπράβο του και καμάρι του. Παλιός είμαι, άμα θέλεις να σου πω ιστορίες για είκοσι χρόνια πριν [τότε που ..μουσαμε τις μανάδες αυτών που έρχονται σήμερα] σου λέω, αλλά δεν βλέπω σε τι θα βοηθήσουν. Για σοβαρούς οικογενειακούς λόγους είχα σταματήσει το άθλημα για κάποια χρόνια και προσφατα επαναδραστηριοποιήθηκα.
3. Αφού είπα πως δεν έχω άποψη για τα κορίτσια του γραφείου γιατί ΜΟΛΙΣ είχα βρει το τηλ. πως να ποστάρω κριτική στο συγκεκριμένο τόπικ;
4. Πρόσεξα πως με την άποψη μου συμφώνησαν κάνα δυό, ενώ εσύ βγήκες μόνος σου και επιθετικά να υποστηρίξης τη δική σου.
5. Επίσης με 12 ποσταρίσματα, έχω και εγώ κάπου 20 απαντημένα π.μ., αναφορικά με ποσταρίσματά μου [τα 3 από αυτά σε κάποιον με περισσότερα αστέρια από εσένα - δεν μπορώ να πω ποιος είναι αν θέλει βγαίνει και το λέει από μόνος του] γιατί θεωρώ ευγενικό να απαντάς σε κάτι που ο άλλος σε ρωτάει [σε τιμάει ουσιαστικά ρωτώντας σε την άποψή σου ή κάποια άλλη πληροφορία] ακόμη κι αν γίνεται επίμονος, αλλιώς μην ποστάρεις τίποτα και είσαι ήσυχος.
6. Με τα περισσότερα από τα υπόλοιπα που γράφεις συμφωνώ [γι αυτό και δεν τα παραθέτω παραπάνω] σαν αυτονόητα.
7. Μια που δεν έχουμε τίποτα να χωρίσουμε, δεν γνωριζόμαστε καν, λέω να σταματήσουμε εδώ την αντιπαράθεση σαν φίλοι. Τσακωμοί πίσω από έναν υπολογιστή είναι αννοησία και τσάμπα μαγκιά που εμένα δεν μου αρμόζουν, θέλω να πιστεύω ούτε και σε σένα.
  Ειλικρινά φιλικά.
 

kimanolako

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2008
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς πως βλέπουμε το site του misel?είχα αποθηκευμένο το link αλλά τώρα σε βγάζει στην αρχική σελίδα του slide.Αλλαξε κάτι στο site?
Μήπως φίλε μου βρηκες το σαιτ του Μισέλ να μου το στείλεις και σε μένα. Ευχαριστώ
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
7
Like
73
Πόντοι
1
Συναγωνιστής που πήρε Παμέλα εκτός από τα χαρακτηριστικά της (μεγάλα βυζιά-μάπα φάτσα-λοκό),η γενική συμπεριφορά της τι λέει?
 

pipinolatris12

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
549
Κριτικές
17
Like
12
Πόντοι
1.997
Συναγωνιστής που πήρε Παμέλα εκτός από τα χαρακτηριστικά της (μεγάλα βυζιά-μάπα φάτσα-λοκό),η γενική συμπεριφορά της τι λέει?

Η Πάμελα είναι με τα φεγγάρια της.
Αν ταιριάξεις ειναι σούπερ :fuck2:, αλλά αν όχι τότε τα πράγματα δεν είναι καλά :S
 

geomix

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
5.775
Θα παραθέσω την εμπειρία μου με νεα κοπέλα του ΜΙσέλ, τη Μανταλίνα.
Στο παρεθόν έχω πάρει την Ιζαμπελ που όπως μπορείτε να δέιτε από αλλες κριτικές αποτελεί αστεράκι, όχι πολύ όμορφη με ωραίο σώμα και απιστευτα φιλίκη και ζεστή συμπεριφορά.
Μανταλίνα λοιπόν.
Είναι μικρή 19 (από ότι είπε), πολύ πιο όμορφη από ότι στις φωτό με καταπληκτικό στήθος και δέρμα.Λίγα παραπάνω κιλά αλλά σφιχτή.Πραμίσια η λεγόμενη.
Αγγλικά ελάχιστα, ξέρει ιταλικά(εγώ δυστυχώς δεν κατέχω), οπότε επικοινωνία 0.
Πολύ καλή πίπα αλλά μέχρι εκεί.
Πολυ μικρη όρεξη στη διαρκεια της πράξης, καθόλου φιλια στο στόμα, το COB απαγορεύεται, δεν της αρέσει να την φιλάς στο στήθος, το CIM ηταν λίγο ξώφαλτσο΄καθώς τελείωσα και τις 2 φόρες όταν μου τον έπαιρνε στο στόμα της κτλ....
Δεν το ευχαριστήθηκα παρόλο που η κοπέλα ήταν ακριβώς στα γούστα μου εμφανισιακα.
Το κερασάκι στην τούρτα είναι που την δεύτερη φορά που πηγαινα να τελείωσω κατα τη ίάρκεια του στοματικού χτυπάει το τηλέφωνο και η γκόμενα σηκώνέται κανονικά, το απάνταει και μου λέει ότι πρέπει να φύγει γιατι την καλεί ο οδηγός ενώ βρίσκόμασταν περίπου στο 40' λεπτό!!!!!!!!!!!! Ελέος είχε αργήσει πάνω από μία ώρα και ήθελε΄να φύγει και πίο νωρίς.
Εντελώς αντιεπαγγελματική συμπεριφορα και η μέρα με τη νύχτα τελικά σε σχεση με την Ιζαμπέλ.
Μιχαλάκη δε μας έχεις συνηθίσει σε τέτοια.Προσεχε το.
Ηθελα να τον πάρω τηλέφωνο και να παραπονεθώ αλλα δεν το έκανα,
Την άλλη φορα που θα του μιλησω θα τα επισημάνω όλα τα παραπανω.
Καμια κριτική κανεις για Μονικ?

μια απο τα ιδια... εγω φυσικα τα εχωσα και στον misel αλλα και σε αυτην (οσο με καταλαβε) και αρχισε τις συγνωμες και τα χαδακια.

μαυρο στην γκομενα!!! η χειροτερη επιλογη που μας εχει φερει ο misel.
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Η Πάμελα είναι με τα φεγγάρια της.
Αν ταιριάξεις ειναι σούπερ :fuck2:, αλλά αν όχι τότε τα πράγματα δεν είναι καλά :S

Συμφωνω απολυτα.

Η παμελα θελει νεους και εμφανισιμους πελατες για να ειναι ανετη στο κρεβατι.

Κακες κριτικες για Μανταλενα διαβαζω, μου μυριζει παλι περιπτωση Παμελας... πρεπει να δοκιμασω...

 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Κακες κριτικες για Μανταλενα διαβαζω, μου μυριζει παλι περιπτωση Παμελας... πρεπει να δοκιμασω...

Αν και είχα στο πρόγραμμά μου να δοκιμάσω την Μανταλένα (το είχα αναφέρει και σε πιο παλιό post), διότι από τις φωτογραφίες μου έκανε κάποιο κλικ (είχε κάτι το αθώω στο προσωπό της), εγώ με τις κριτικές που διαβάζω χλωμό το κόβω να την τιμήσω τελικά. Γενικά προτιμάω να πάω με κάποια που ξέρω ότι τα λεφτά μου δεν θα πάνε χαμένα. Αρκετά ρίσκα έχω πάρει και αρκετές πατάτες έχω φάει...

 

STRATARXHS

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2009
Μηνύματα
194
Like
0
Πόντοι
1
αν εχει καποιος την ευγενη καλοσυνη να μου δωσει το τηλ του μισελι

ευχαριστω! εχω στειλει μαιλ αλλα τιποτα ακομα :headbang:
 

blackbere

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
44
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
10
Το link που έχει δοθεί  για το site σε μερικές σελίδες πιο π'ισω δεν λειτουργέι πια.Έχει αλλάξει κάτι?Υπάρχει καινούργιο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Δείτε τα όλα τα  escorts  στον κατάλογο
Top Bottom