Νέα

Gooοοοd morning bourdeliarides…

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mr_Mojo_Risin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 34K
  • Εμφανίσεις 784K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Η μαλακία είναι ότι στις μεγάλες καύλες, και στα δύο φύλλα, αρσενικά στα 15 και θηλυκά στα 30+, δε βρίσκεις εύκολα κάποιον να στη σβήσει
 

avra

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2010
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
Ε....μεγάλη....δεν είσαι και σαν την Πελοπόννησο...... :2funny: :2funny: :2funny:

Πάνω στα ντουζένια σου είσαι....! Στις μεγάλες καύλες, που τις κάνει ακόμη καλύτερες η εμπειρία της ζωής.

ειμαι... καιρο στην αδρανεια!
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Καλημερα!
 

Συνημμένα

  • fergi.jpg
    fergi.jpg
    31,6 KB · Εμφανίσεις: 16

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καλημερα σε ολους και ολες...πινω το γαλα μου στην κουπα του Πρωταθληματος και τον καφε μου στην κουπα του Κυπελλου...ενοχλω που ειμαι Νταμπλουχος και καβλωμενος για την συνεχεια???????? Η ομαδα μου, τα ξεσκισε ολα.. στο ποδοσφαιρο και εγω σημερα... παω να εισπραξω τα κερδη μου, απο την κατακτηση του Πρωταθληματος, που ειχα στοιχηματισει απο περυσι σε στοιχημα διαρκειας....αντε γεια τωρα κοροιδα!!!!!!!!!!!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Καλημερα σε ολους και ολες...πινω το γαλα μου στην κουπα του Πρωταθληματος και τον καφε μου στην κουπα του Κυπελλου...ενοχλω που ειμαι Νταμπλουχος και καβλωμενος για την συνεχεια???????? Η ομαδα μου, τα ξεσκισε ολα.. στο ποδοσφαιρο και εγω σημερα... παω να εισπραξω τα κερδη μου, απο την κατακτηση του Πρωταθληματος, που ειχα στοιχηματισει απο περυσι σε στοιχημα διαρκειας....αντε γεια τωρα κοροιδα!!!!!!!!!!!
Τι κορόιδα ρε βούρλο, το μισό έλειμα της Ελλάδας οφείλεται σ' αυτά που 'χεις χάσει στο στοίχημα :2funny:
 

Επισκέπτης
Καλημερα σε ολους και ολες...πινω το γαλα μου στην κουπα του Πρωταθληματος και τον καφε μου στην κουπα του Κυπελλου...ενοχλω που ειμαι Νταμπλουχος και καβλωμενος για την συνεχεια???????? Η ομαδα μου, τα ξεσκισε ολα.. στο ποδοσφαιρο και εγω σημερα... παω να εισπραξω τα κερδη μου, απο την κατακτηση του Πρωταθληματος, που ειχα στοιχηματισει απο περυσι σε στοιχημα διαρκειας....αντε γεια τωρα κοροιδα!!!!!!!!!!!
Ήμουν με την βαζέλα έπαιξα στοίχημα:

0-0 ή γκολ ο Σισέ και η προδοσία με βρήκε!!! :headbang:

Αει σηχτήρι λαγοί θα έκανα τα 8e,24!!! :tickedoff:

Τελοσπάντων χαλάλι,θα κερδίσω το joker!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

avra

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2010
Μηνύματα
35
Like
0
Πόντοι
0
πως μπορω να βαλω και εγω μια φωτογραφια στο κουτακι αριστερα?
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Το μενού μου-ρυθμίσεις-το προφίλ μου-ρυθμίσεις προφιλ
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Καλή βδομάδα σε όλους!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Καλημερα συναγωνιστες
Καλη εβδομαδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom