Νέα

Golden Spa Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thecleverone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 343K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
133
Like
98
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους! Αν έχει δοκιμάσει κάποιος την Βίκυ ας ενημερώσει εδώ ή με μήνυμα.
 

Paulo78

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2022
Μηνύματα
4
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους! Αν έχει δοκιμάσει κάποιος την Βίκυ ας ενημερώσει εδώ ή με μήνυμα.
Καλησπέρα συναγωνιστές διαβάζω πολύ καιρό το νήμα κι έχω επισκεφτεί αρκετές φορές το ίδρυμα αλλά σήμερα ήρθε ο καιρός να κάνω λογαριασμό και να γράψω την πρώτη κριτική μου γιατί πρώτη φορά επιτέλους κάτι διαφορετικό στο ίδρυμα και αυτό είναι η Βίκυ...
ΑΛΗΘΙΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ μάγκες ο ορισμός του milf σαν να έχει βγει από τσόντα!!!
Η Βίκυ πρέπει να είναι κοντά στα σαράντα αλλά έχει το τέλειο κοντοπουτανο σώμα της μιλφαρας με ωραία βυζιά τεράστιες ρογες κι απίστευτο κωλαράκι και μια καυλοφατσα άλλο πράγμα.
Βγάζει πολύ καύλα η γυναίκα αλλά βέβαια όλα αυτά είναι στο γούστο του καθενός.
Στα αγωνιστικά τώρα ξεκινάμε με το καλύτερο μασάζ που εχω κάνει ποτέ μου σαν επαγγελματίας λογικά πρέπει να έχει κάνει μαθήματα
Στον δεύτερο γύρο ο οποίος έχει ξεκινήσει ήδη από τον πρώτο γύρο άριστα με τόνο.
Τα πάντα όλα προστυχολογα χουφτωμα παιξιμο στάζει καύλα και το μουνί της που χάιδεψα πάνω από το κυλοτακι της ζεματουσε πότε δεν έχω πιάσει τόσο καυτό μουνί..
Απόλυτα ευχαριστημένος συνηστω Βίκυ με κλειστά μάτια
 

rhgas1146

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
93
Like
129
Πόντοι
0
καλησπερα αδερφια.ξεκινησε καλα ο μηνας για εμενα,περασα μετην περιοβοητη μαγκι για πρωτη φορα,σαββατο μεσημερι..εμφανισιακα δεν ειναι τοσο του γουστου μου,θελω λιγο πιο γεματες,η κοπελα εχει υπεροχο σωμα,πολυ καλο λεγειν,φαινεται η εμπειρια απο τον τροπο που θα σου μιλησει κ θα συμπεριφερθει.στο μασαζ παιρνει ενα 10 με τονο,ξερει πολυ καλατι να κανει κ πως να το κανει,αν εισαι πιασμενος η αγχωμενος θα σου τα αναλυσει ολα λεπτομερως.στον 2 γυρο ειναι κ εκει υπεροχη,σε σημειο που δεν καταλαβαινα πως ακριβως με επαιζε κ σηκωθηκα να δω.μαγικα χερια που σε φτανουν στον ουρανο,με καυλωσε τοσο πολυ που τα χυσια μου πεταχτηκαν αρκετ μακρια.απο δω κ περα θα ειναι η μονη μου επιλογη.
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Κριτικές
1
Like
535
Πόντοι
81
Ακουστε βλαμηδες ,οταν περνετε τηλεφωνο να "συνενοιεστε " σωστα ,πρωτον την διεύθυνση θα σας την πουν ευχαρίστως οι λαδοκορες ,και γιατι να μην το κανουν δεν ειναι κρυφο ,ασε που αμα δεν κλεισεις ραντεβου δεν πας .......δεν ειναι μπουρδελακι να ανοίξεις την πορτα και να ερθει η μανταμ να σας πει "τσιμπουκακι πισωκολητο ελευθερα πιασίματα η κοπελα δεν βιαζεταιιιιιιιιιιιι ..... ...αρα ακυρη η πρωτη ερωτηση , την κοπελα προφανος θα την διαλεξετε νομιζω πως οι πληροφορείς που σας εχω δωσει ειναι επαρκεστατες (σε λιγο θα μου ζητησετε και πιστοποιιιτκα πολιτικων φρονημάτων)"
Τωρα για τον χρονο ρωτηστε απο πριν , και μην ειστε βιατσικοι ,αμα εσυ θες να χυσεις ΣΤΟ 40ΛΕΠΤΟ λογικα η κοπελα θα την "κανει" μετα !!!
Μπουρδελακι κανονικότατο και μάλιστα βρωμομπουρδελακι… ούτε που ξέρετε που ξαπλώνετε ..
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Μπουρδελακι κανονικότατο και μάλιστα βρωμομπουρδελακι… ούτε που ξέρετε που ξαπλώνετε ..
Τι εννοείς ότι είναι μπουρδελάκι? Και μάλιστα βρωμομπουρδελάκι?
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Τι εννοείς ότι είναι μπουρδελάκι? Και μάλιστα βρωμομπουρδελάκι?
Το λεει ο φίλος αρκετά καθαρά … " ούτε που ξέρετε που ξαπλώνετε "
Επιβεβαίωση πρέπει να γίνει από μέλη που έχουν επισκεφθεί το ίδρυμα , εάν πράγματι ισχύει.
Εκτός αν ήταν άτυχη στιγμή
 
Εγγρ.
8 Δεκ 2019
Μηνύματα
150
Like
104
Πόντοι
1
Ο χρόνος σε αυτό το μαγαζί αρχίζει να μετρά από την ώρα που είσαι στην εξώπορτα μέχρι την ώρα που θα φύγεις από αυτήν δλδ καθαρός χρόνος 40λεπτα,γι'αυτό τον λόγο δεν πρόκειται να ξαναπάω ,από ότι βλέπω δεν έχουν πρόβλημα με αυτό, εδώ δίνουν και

Ο χρόνος σε αυτό το μαγαζί αρχίζει να μετρά από την ώρα που είσαι στην εξώπορτα μέχρι την ώρα που θα φύγεις από αυτήν δλδ καθαρός χρόνος 40λεπτα,γι'αυτό τον λόγο δεν πρόκειται να ξαναπάω ,από ότι βλέπω δεν έχουν πρόβλημα με αυτό, εδώ δίνουν και μπουρμπουαρ,άντε και στο μισάωρο σε λιγο
Μην ξαναπας αν δεν περασες καλα. Δε σε υποχρεώνει κανενας. Οσον αφορα τα μπουρμπουαρ αφου δεν ειναι απο τη δικια σου τσεπη, δε χρειάζεται να γκρινιαζεις. Ο καθένας ας κανει οτι θελει
 
Εγγρ.
8 Δεκ 2019
Μηνύματα
150
Like
104
Πόντοι
1
Μπουρδελακι κανονικότατο και μάλιστα βρωμομπουρδελακι… ούτε που ξέρετε που ξαπλώνετε ..
Οπως και να έχει πριν την επισκεψη χρειάζεται τηλέφωνο για να αποφεύγονται συναντήσεις και αναμονη στο διάδρομο
 
Εγγρ.
8 Δεκ 2019
Μηνύματα
150
Like
104
Πόντοι
1
Το λεει ο φίλος αρκετά καθαρά … " ούτε που ξέρετε που ξαπλώνετε "
Επιβεβαίωση πρέπει να γίνει από μέλη που έχουν επισκεφθεί το ίδρυμα , εάν πράγματι ισχύει.
Εκτός αν ήταν άτυχη στιγμή
Μην περιμένεις επιβεβαίωση....
 

Paulo78

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2022
Μηνύματα
4
Like
14
Πόντοι
0
Δεν ξέρω τι εννοείτε με το μπουρδελακι εγώ έχω πολύ καιρό που επισκέπτομαι το μαγαζί όλα τα κορίτσια είναι πολύ ξηγημενα και κάνουν αυτό για το οποίο έχεις πληρώσει τίποτα παραπάνω τίποτα παρακάτω δλδ μασάζ και εκτόνωση.
Τώρα από κει και πέρα είναι και στο κάθε κορίτσι ποσό καλό μασάζ κάνει και πόσο καλά το παίζει το δεύτερο μέρος
Όπως και πόσο σωστός κι ευγενικός είναι ο κι ο καθένας απο εμάς ώστε κι η κοπέλα να κάνει ότι καλύτερο μπορεί για να μας ευχαριστεί
Εγώ τόσο καιρό πάντως έχω ξεχωρίσει την Μάγκι και την Άρια αλλά με την καινούργια την Βίκυ πήγα σε άλλο επίπεδο γιατί για τα δικά μου τα γούστα είναι η απόλυτη αληθινή γυναίκα που βγάζει τέλεια καύλα με απίστευτο μασάζ και το καλύτερο χύσιμο και πάντα στο δεύτερο μέρος μένει μόνο με το στριγκακι της.
Σήμερα θα περάσω μια βόλτα από το ίδρυμα αφού θα είναι εκεί η Βίκυ να κάνω μια κατάθεση.
 

Kaoumpois

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2021
Μηνύματα
65
Like
32
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές διαβάζω πολύ καιρό το νήμα κι έχω επισκεφτεί αρκετές φορές το ίδρυμα αλλά σήμερα ήρθε ο καιρός να κάνω λογαριασμό και να γράψω την πρώτη κριτική μου γιατί πρώτη φορά επιτέλους κάτι διαφορετικό στο ίδρυμα και αυτό είναι η Βίκυ...
ΑΛΗΘΙΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ μάγκες ο ορισμός του milf σαν να έχει βγει από τσόντα!!!
Η Βίκυ πρέπει να είναι κοντά στα σαράντα αλλά έχει το τέλειο κοντοπουτανο σώμα της μιλφαρας με ωραία βυζιά τεράστιες ρογες κι απίστευτο κωλαράκι και μια καυλοφατσα άλλο πράγμα.
Βγάζει πολύ καύλα η γυναίκα αλλά βέβαια όλα αυτά είναι στο γούστο του καθενός.
Στα αγωνιστικά τώρα ξεκινάμε με το καλύτερο μασάζ που εχω κάνει ποτέ μου σαν επαγγελματίας λογικά πρέπει να έχει κάνει μαθήματα
Στον δεύτερο γύρο ο οποίος έχει ξεκινήσει ήδη από τον πρώτο γύρο άριστα με τόνο.
Τα πάντα όλα προστυχολογα χουφτωμα παιξιμο στάζει καύλα και το μουνί της που χάιδεψα πάνω από το κυλοτακι της ζεματουσε πότε δεν έχω πιάσει τόσο καυτό μουνί..
Απόλυτα ευχαριστημένος συνηστω Βίκυ με κλειστά μάτια
Αδερφέ είναι λεπτή η παχουλουλα;;
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Καλημέρα σε όλους! Σήμερα λέω να πάω στο golden. Μεταξύ Σοφίας και Ζωής ποια μου προτείνετε? Είναι και η Νεφέλη με τη Γεωργία σήμερα αλλά έχω ξαναπεράσει και με τις 2
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
313
Like
1.435
Πόντοι
201
Καλησπερα συναγωνιστες. Επισκεψη στο εν λογω καταστημα. Περασμα με νεφελη. Πρωτο μερος μετριο προς κακο. Δευτερο μερος παραπανω απο καλο. Εδωσε πονο και ηθελε να ικανοποιήσει. Ευχάριστη κοπελα με ωραιο σωμα και καλη χημεια μεταξυ μας. Μιλαει αρκετα ειδικα στο πρωτο μερος. Θα ξανα επιλεχθεί σιγουρα. Ποια πιστεύετε ειναι αντικειμενικα τοπ. Γτ οκ ο καθενας εχει τα δικα τ κριτήρια. Η βοηθεια του παρτιζαν ηταν καθοριστική στην επιλογη.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Καλημέρα σε όλους! Σήμερα λέω να πάω στο golden. Μεταξύ Σοφίας και Ζωής ποια μου προτείνετε? Είναι και η Νεφέλη με τη Γεωργία σήμερα αλλά έχω ξαναπεράσει και με τις 2
Νεφελη και Γεωργία πως ήταν στις υπηρεσίες τους από την εμπειρια σου ?
Ο Partisan την Σοφία την έχει αναφέρει με πολλά θετικά
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Νεφελη και Γεωργία πως ήταν στις υπηρεσίες τους από την εμπειρια σου ?
Ο Partisan την Σοφία την έχει αναφέρει με πολλά θετικά
Η Γεωργία δε μου άρεσε ούτε στο πρώτο μέρος, ούτε στο δεύτερο. Και από εμφάνιση δεν είναι του γούστου μου. Τώρα η Νεφέλη μέτρια στο πρώτο μέρος αλλά καλή στο δεύτερο. Όμορφη στα δικά μου τα γούστα.
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
313
Like
1.435
Πόντοι
201
Περασμα πριν καποιες μερες με Ζωή. Τσαμπα το 50ρικο. Η κοπελα δε το χει καθολου. Αγκαρια φουλ. Πρωτο μερος κακο. Χαιδεμα και φλυαρία. Δευτερο μερος κακο. Αφου την ειπα ασε να το κανω εγω. Δε ξερω ποια νομιζει οτι ειναι. Αλλα δεν το εχει καθολου με το αθλημα. Παρατηρησα πολλες ραγαδες. Πρεπει να ηταν αρκετα γεματη.
Κακη εμπειρια. Δεν θα ξανα προτιμηθει.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Περασμα πριν καποιες μερες με Ζωή. Τσαμπα το 50ρικο. Η κοπελα δε το χει καθολου. Αγκαρια φουλ. Πρωτο μερος κακο. Χαιδεμα και φλυαρία. Δευτερο μερος κακο. Αφου την ειπα ασε να το κανω εγω. Δε ξερω ποια νομιζει οτι ειναι. Αλλα δεν το εχει καθολου με το αθλημα. Παρατηρησα πολλες ραγαδες. Πρεπει να ηταν αρκετα γεματη.
Κακη εμπειρια. Δεν θα ξανα προτιμηθει.
Ωχ … κακό αυτό.
 
Εγγρ.
1 Οκτ 2022
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
Η Βίκυ τι έγινε ρε παιδιά? Κατέβηκα Λάρισα το προηγούμενο σκ γιατί έχω ακούσει τα καλύτερα λόγια από φίλο κι έχουν χαθεί τα ίχνη της γνωρίζετε κάτι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom