Νέα

GNTM5: girls only!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 305K
  • Ετικέτες
    gntm reality tv
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Ποιά θα προτιμούσατε για παρουσιάστρια του επερχόμενου GNTM5 ;;;;;

  • Βίκυ Καγιά

  • Ισμήνη Παπαβλασοπούλου


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Αραβόσπορη τύπε.Οι αρχέγονοι Τούρκοι πριν αρχίσουν τις προσμίξεις,ήταν σαν αυτόν:

cedi osman cavaliers GIF by NBA
cleveland cavaliers mood GIF by NBA
Δεν το ήξερα τυπε,, γι'αυτό οι νεες Τουρκάλες είναι ανοιχτόχρωμες, μόνο οι Κύπριες είναι ακόμη σαν γύφτισσες
 

Add1cted

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Δεκ 2020
Μηνύματα
647
Like
5.067
Πόντοι
1.046

Richman50

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2016
Μηνύματα
65
Like
127
Πόντοι
0
ανησυχιες που εχει ο φιλος παραπανω.. δηλαδη αν ερχοταν ενας πελατης και ελεγε σε μια ομορφη κοπελα παρε αυτον το σκασμο λεφτα και ελα..να σε ξυρισω ....θα επρεπε να πει οχι???? θα ελεγεεε οχι???
μαγκες ωραιες οι πλακιτσες ωραιο το bou και χρησιμο για το πληρωμενο σπορ ... αλλα εδω περα απο τα ωραια κολαρακια των διαφορων ανεγκεφαλων κοριτσιων που θα εκαναν τα παντα για να....ξεφυγουν απο τη μιζερια τους... για μενα πρεπει να επεμβει το εσρ και,ο εισαγγελεας.... το στησιμο της εκπομπης, ο ρολος της επιτροπης, τα σχολια, οι ατακες τους υποβαθμιζουν τη γυναικα στο ρολο του καυλοραπανου... οφθαλμολουτρο πουλαει η εκπομπη...στην καλυτερη περιπτωση... και στο τελος ρε σεις που πουλατε σανο σε αμοιβαδες ποια εκανε καριερα απο το gntm και τι καριερα??? εννοοω στη μοδα στις πασαρελες και στο δια ταυτα απο αυτες τις δουλειες τι βγαλανε οι βγαζουνε οι "αποφοιτοι";;; δε μιλαω για κοριτσια τυπου ταραμπανκο που μπηκαν στη σοου μπιζ γενικως και τα αρπαζουν γρνικως απο παντιυ και κυριως απο reality...μιλαω για το ονειρο της μοδας που πουλανε...!
οι μονοι που κανου καριερα στη μοδα απο αυτην την εκπομπη ειναι η καγια και ο καραβας...κι αυτο διαφημιζοντας πασουμια migato....ελεος ρε φιλε ελεος δηλαδη...
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
ανησυχιες που εχει ο φιλος παραπανω.. δηλαδη αν ερχοταν ενας πελατης και ελεγε σε μια ομορφη κοπελα παρε αυτον το σκασμο λεφτα και ελα..να σε ξυρισω ....θα επρεπε να πει οχι???? θα ελεγεεε οχι???
μαγκες ωραιες οι πλακιτσες ωραιο το bou και χρησιμο για το πληρωμενο σπορ ... αλλα εδω περα απο τα ωραια κολαρακια των διαφορων ανεγκεφαλων κοριτσιων που θα εκαναν τα παντα για να....ξεφυγουν απο τη μιζερια τους... για μενα πρεπει να επεμβει το εσρ και,ο εισαγγελεας.... το στησιμο της εκπομπης, ο ρολος της επιτροπης, τα σχολια, οι ατακες τους υποβαθμιζουν τη γυναικα στο ρολο του καυλοραπανου... οφθαλμολουτρο πουλαει η εκπομπη...στην καλυτερη περιπτωση... και στο τελος ρε σεις που πουλατε σανο σε αμοιβαδες ποια εκανε καριερα απο το gntm και τι καριερα??? εννοοω στη μοδα στις πασαρελες και στο δια ταυτα απο αυτες τις δουλειες τι βγαλανε οι βγαζουνε οι "αποφοιτοι";;; δε μιλαω για κοριτσια τυπου ταραμπανκο που μπηκαν στη σοου μπιζ γενικως και τα αρπαζουν γρνικως απο παντιυ και κυριως απο reality...μιλαω για το ονειρο της μοδας που πουλανε...!
οι μονοι που κανου καριερα στη μοδα απο αυτην την εκπομπη ειναι η καγια και ο καραβας...κι αυτο διαφημιζοντας πασουμια migato....ελεος ρε φιλε ελεος δηλαδη...
ice-friday.gif
 
OP
OP
msakis

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.679
Πόντοι
4.546

* Θα τον έχουν κάνει λάστιχο οι μερακλήδες.. ΔΕΝ ξέρω εάν εφημερεύει και το Φυλής 99 να ξεχαρμανιάσουν...
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.253
Κριτικές
7
Like
14.033
Πόντοι
3.936
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.253
Κριτικές
7
Like
14.033
Πόντοι
3.936

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
973
Like
4.100
Πόντοι
446
Η άλλη παντρεμένη με δύο μικρά παιδιά παρατάει το σπίτι της για να βγεί στο κλαρί με την πλήρη υποστήριξη του πυρφόρου συζύγου ο οποίος φυσικά και δέχεται συγχαρητήρια από την επιτροπή και αποκαλείται γιωργακης από την Καγιά..

Μιλάμε για τον απόλυτο cuck
Λογικά θα τον παίζει στο σπίτι μόνος του όταν η γυναίκα του θα φασωνεται με τα υπόλοιπα μοντέλα για χάρη της μόδας και των ονείρων της.
Ουςτοδιαολο
κ εγώ φίλε για τη γυναίκα μου τέτοια θέλω
 
Τελευταία τροποποίηση:

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.891
Κριτικές
16
Like
14.745
Πόντοι
6.515
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.467
Πόντοι
8.846

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
Η άλλη παντρεμένη με δύο μικρά παιδιά παρατάει το σπίτι της για να βγεί στο κλαρί με την πλήρη υποστήριξη του πυρφόρου συζύγου ο οποίος φυσικά και δέχεται συγχαρητήρια από την επιτροπή και αποκαλείται γιωργακης από την Καγιά..

Μιλάμε για τον απόλυτο cuck
Λογικά θα τον παίζει στο σπίτι μόνος του όταν η γυναίκα του θα φασωνεται με τα υπόλοιπα μοντέλα για χάρη της μόδας και των ονείρων της.
Ουςτοδιαολο

πω ρε τυπε ,ετυχε να το δω εκεινη τη στιγμη πανω στο ζαππινγκ..
ενιωσα πολυ αβολα..τουλαχιστον θλιβερος ο μπαγασακος....:undecided::undecided:
αυτος δεν ηταν μετριοπαθης πυρφορος,αλλα ο ταξιαρχος των πυρφορων..! :confused: :confused:

ευχομαι η 27χρονη κορασιδα να ειναι μια σπανιζουσα καλη περιπτωση που θα του σταθει ως συζυγος.....
.....χωριατοπουλα απο Γιαννενα, αλλιως μεγαλωμενη.... :confused: ...φαινομενικα τουλαχιστον!
αντικειμενικα ,ετσι οπως τον ειδα,ουτε το ορκ με τα φρυδια θα του καθοταν υπο νορμαλ συνθηκες...
οχι οτι η 27χρονη ειναι καμια μουναρα,αλλα για τα κυβικα του ειναι κατι παραπανω απο Ρεαλ Μαδριτης....

καταρχας, μονο που τον σερνει ο Καραβας σαν pet με λουρακι μεσα στην επιτροπη για να θαυμασουν απο κοινου το κωλαρακι της συζυγου του,συνιστα ξεφτιλα που το δεχτηκε.....και μετα ο μπουνταλας αγκαλιαζε τον Καραβα σαν αρκουδακι... :confused: :confused: :confused:

το κερασακι ηταν οι χειραψιες που μοιραζε σε ολη την επιτροπη...λες και ζητιανευε..!:headbang::headbang::headbang::headbang:

αν δεν ειναι φραγκατος,απλα του εχει κατσει το τζακποτ.. ειναι και χαζουλης και χαλιας-αμπαλος- κοντοστουπης..
ολα τα στραβα δηλαδη....απορω πως μπορει και τη γαμαει κιολας...
ωμεγα male :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:και δεν το λεω για το παιξω κακο παιδι η υπεργαμιας.....
εχω μια αλφα μπεσα μεσα μου,ειμαι ρεαλιστης ,ξερω ποιος ειμαι και που στοχευω.
φυσικα και γω εχω υπαρξει σε μικροτερη ηλικια εν μερει πυρφορος...αλλα οχι ετσι!και δυστυχως αυτος μου φανηκε σιγουρα 40αρης:(

.....δικαιωνεται ο @Sub-Zero .....για γαμο θελουν αποκλειστικα κατι τετοιους. σε αυτο συμφωνουμε.
αν βρειτε το βιντεακι ,καντε το επισυναψη...αυτος ο τυπος πρεπει να αποτελει παραδειγμα προς ΑΠΟΦΥΓΗ για καθε αρσενικο που σεβεται τον εαυτο του... απο καθαρα ανθρωπινη σκοπια,ουτε καν οσον αφορα τη σχεση μας με το αλλο φυλο...
.....θα τον εκμεταλλευονται ολοι στη ζωη του..φιλοι,εχθροι,συγγενεις....πως να αποτελεσουν εξαιρεση οι γυναικες???

αυτοσεβασμος και αξιοπρεπεια ΜΗΔΕΝ ΕΙΣ ΤΟ ΠΗΛΙΚΟ......:undecided:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom