Νέα

Γνώμες για Ανδρέα Παπανδρέου. Κατέστρεψε την Ελλάδα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα maniatis1983
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 113K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ανδρέας Παπανδρέου,λαοπλάνος-φίδι κολοβό ή ηγέτης;;;

  • λαοπλάνος-φίδι κολοβό

    Ψήφοι: 155 68,3%
  • ηγέτης,έδωσε ψωμάκι στον λαό

    Ψήφοι: 60 26,4%
  • λευκό

    Ψήφοι: 12 5,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    227
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.178
Πόντοι
1.056
Η βασική μλκ που έκανε ο αντρικός κ πέσανε σχεδόν όλοι στη λούμπα είναι που πήρε τα λεφτά από την Ευρώπη κ τα πακέτα Ντελόρ που του τα έδωσαν για βιομηχανικά κ αναπτυξιακά έργα κ το λαμόγιο δεν έκανε τπτ!έδωσε στον κόσμο λεφτά κ γλυκαθηκε καλομαθε,έκανε γενιές ολόκληρες κοπριτες κ όταν ήρθε η ώρα να δώσουμε σα κράτος τα λεφτά αυτά πίσω τ'αρχιδια μας κουνιουνται!αυτά πληρώνουμε ακόμα...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.853
Κριτικές
16
Like
14.615
Πόντοι
6.515
Από τον τάφο του μας κοροιδευει κατάμουτρα
Δεν θα γινόμασταν γκαρσόνια της Ευρώπης ...
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.663
Κριτικές
1
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Φταιει αραγε ο Ανδρεας Παπανδρέου που ενας υπουργος πλακώνει εναν υπαλληλο στο αεροδρομιο εν ετη 2024 και σε κατασταση αμόκ πλασάρεται στον αστυνομικό ως πολιτικος που χρήζει ασυλίας ;

Ο Ανδρεας εχει 30 χρονια που πεθανε αλλα για τους σημερινούς κοπριτες φταιει ο Ανδρεας.

Δλδ εγω αν κλέψω θα φταιει η συνθήκη οχι εγω.

Καλη φαση
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.680
Like
7.492
Πόντοι
2.306
Φταιει αραγε ο Ανδρεας Παπανδρέου που ενας υπουργος πλακώνει εναν υπαλληλο στο αεροδρομιο εν ετη 2024 και σε κατασταση αμόκ πλασάρεται στον αστυνομικό ως πολιτικος που χρήζει ασυλίας ;

Ο Ανδρεας εχει 30 χρονια που πεθανε αλλα για τους σημερινούς κοπριτες φταιει ο Ανδρεας.

Δλδ εγω αν κλέψω θα φταιει η συνθήκη οχι εγω.

Καλη φαση

Μέγας εμπνευστής του ετσιθελισμού και της ασυδοσίας στο δημόσιο βίο ο Αντρέας.

Βάλε και τον Κουτσόγιωργα μαζί, που έκανε κέφι να μιλά για «χεσμένες φωλιές» και «αρχίδια καλαβρέζικα» στη Βουλή.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
8.961
Κριτικές
18
Like
19.506
Πόντοι
4.546
Φταιει αραγε ο Ανδρεας Παπανδρέου που ενας υπουργος πλακώνει εναν υπαλληλο στο αεροδρομιο εν ετη 2024 και σε κατασταση αμόκ πλασάρεται στον αστυνομικό ως πολιτικος που χρήζει ασυλίας ;

Ο Ανδρεας εχει 30 χρονια που πεθανε αλλα για τους σημερινούς κοπριτες φταιει ο Ανδρεας.

Δλδ εγω αν κλέψω θα φταιει η συνθήκη οχι εγω.

Καλη φαση
Αφού η ΝΔ ΠΟΤΕ δεν ξέρει, δεν φταίει, δεν είναι υπεύθυνη γενικώς , στρατηγός άνεμος, μια φορα στα 10000 χρονια τυφώνες, Χουτου, Τουτσι, Ουκρανία.
 

ΓΙΩΡΓΟΣ1961

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2024
Μηνύματα
58
Like
105
Πόντοι
0
Δυστυχώς ήταν η αρχή του τέλους για την χώρα.Βεβαια ακολούθησαν άλλοι ακόμα πιο ικανοί από αυτόν στην καταστροφή της.
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.663
Κριτικές
1
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Αφού η ΝΔ ΠΟΤΕ δεν ξέρει, δεν φταίει, δεν είναι υπεύθυνη γενικώς , στρατηγός άνεμος, μια φορα στα 10000 χρονια τυφώνες, Χουτου, Τουτσι, Ουκρανία.
Βαλε και τα μνημονια που εφερε ο Τσιπρας και γαμησε την χωρα
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.101
Like
50.809
Πόντοι
12.756
Σωστό.

Η Ελλάδα δεν είναι μόνο ο χώρος, ή ο πολιτισμός κι η ιστορία της, είναι και το ανθρώπινο δυναμικό της.

Ας τον κρίνει ο λαός του Μπου. :-)

Ψηφίστε.

Έδωσε ο Αντρέας απλά ψωμάκι στο λαό, ή αποδείχτηκε τελικά φίδι κολοβό;

ΣΚΑΤΑ ΣΤΟΝ ΤΑΦΟ ΤΟΥ....​

 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.680
Like
7.492
Πόντοι
2.306
Οι αγκαλιές και οι μεγάλες αγάπες με κάθε λογής τριτοκοσμικούς επί Ανδρέα θα οδηγούσαν με μαθηματική ακρίβεια στα προβλήματα με τη λαθρομετανάστευση που έχουμε σήμερα, και θα έχουμε και αύριο.

Τα πετροδολάρια του Καντάφι δεν τα είδαμε ποτέ, αλλά κάθε λογής μουσουλμάνους Αφρικανούς και Μεσανατολίτες τους φιλοξενούμε στο μεταξύ εδώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom