Νέα

Γιατί το bourdela dot com θα μείνει στην ιστορία;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 80
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Σε όσους δεν αρέσει το σάιτ εδώ,να πανε παραδίπλα.Θα σας περιμένει με ανοιχτές αγκάλες ;) να σας σουτάρει :grin:
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
άσχετο...τι καιρό κάνει τώρα στην αθήνα?γιατί θα έρθω σε λίγο...ζέστη ήλιο όπως εδώ πάνω?
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Ημουνα μια φορα με δυο φιλους και ανοιγουμε το σαιτ και πεφτουμε πανω σε μια κριτικη με τιτλο 'το πουλακι μου κι αν σταζει' . Πως να μην κολλησεις μετα ;  :2funny:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
άσχετο...τι καιρό κάνει τώρα στην Αθήνα? γιατί θα έρθω σε λίγο... ζέστη, ήλιο, όπως εδώ πάνω?

Διάλεξε περιοχή...

ανοιξε ενα θρεντ δικο σου και ρωτα

Κι όμως, ΥΠΑΡΧΕΙ και γι' αυτό σχετικό topic...
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
πες ρε...σοβαρά μιλάω...να δω τι θα βάλω από την πανάκριβη γκαρνταρόμπα μου!!!
κολιτερ θα χι ιλιο και,αλα εσι βαλε το νεκροφορικο σου κοστουμι γιατι
εμισ η ΓΑΒΡΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ,οποτεσ θα εχις να πασ σε πολεσ κιδιεσ
 

barkoulis71

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
212
Κριτικές
16
Like
0
Πόντοι
11
Λοιπόν, άν θέλετε διαβάστε και την άποψη ενός νεώτερου (εντάξει, στην ηλικία όχι και τόσο...) μέλους του site γιατί νομίζω ότι οι πιο παλιοί που έχουν και συναισθηματικό δέσιμο ίσως είναι λιγότερο αντικειμενικοί σε σχέση με κάποιον που τα βλέπει καπώς πιο... "απέξω" ας το πω! Αυτό νομίζω πως συμβαίνει φυσικά σε όλα τα θέματα και είναι απόλυτα φυσιολογικό!
Οι κύριοι λόγοι είναι:
1. Έχει ΓΑΜΑΤΟ όνομα/τίτλο
2. Έχει θεματολογία που ενδιαφέρει το 99% του ανδρικού πληθυσμού και ένα σημαντικό ποσοστό του γυναικείου (δεν μπορώ να προσδιορίσω πόσο, ας μας το πουν αυτές)
3. Έχει ασύλληπτη πληθώρα πληροφοριών
4. Παρέχει μεγάλη ελευθερία έκφρασης
5. Δίνει τη δυνατότητα να γλυτωσεις χρόνο και χρήμα άν αξιοποιήσεις σωστά τα 3 και 4
και 6. (bonus) Έχει μερικές φορές ΤΕΡΑΣΤΙΑ πλάκα (ειδικά ορισμένοι τύποι είναι εκπληκτικοί γλωσσοπλάστες, άλλοι πανέξυπνοι και ορισμένοι πραγματικά ξεχωριστοί - τουλάχιστον με βάση αυτά που γράφουν!).
Αυτά!  
 

Επισκέπτης
Σε τελική ανάλυση είναι ένα γαμάτο αντρικό καφενείο.

Πολύ σωστά.
Είναι ένα Γαμάτο ανδρικό καφενείο.
Σε ένα μη-ιντερνετικό ανδρικό καφενείο καμία γυναίκα δεν θα τολμούσε να μπει μέσα.
Ο τρόπος που θα την κοίταγαν κτλ θα την αποθάρρυνε.
Οπότε τα μη-ιντερνετικά ανδρικά καφενεία δεν χρειάζονται απαγόρευση στις γυναίκες, γιατί τα σέβονται και δεν πατάνε από μόνες τους.

Αν απειλούνταν ίσως να έβαζαν απαγορεύσεις.
Εδώ στο ιντερνετικό όμως, δεν υπάρχει οι κίνδυνοι που υπάρχουν στα πραγματικά.
Μήπως θα έπρεπε λοιπόν να ειναι μόνο για άνδρες;
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595

σωστός...αλλά αντί αν έγραφες όλα αυτά θα μπορούσες να πεις με μια λέξη ήλιο ή κρύο ας πούμε...
πήρα ένα καινούριο Ermenegildo Zegna κουστούμι και θέλω να το βάλω,αλλά είναι λίγο βαρύ αν κάνει ζέστη
ΓΑΒΡΟΙ πλησιάζει η σειρά σας σε 2 βδομάδες...αρχίστε τα κονέ και τα τηλέφωνα στα κοράκια από τώρα...!!!
 

poly omorfos

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
232
Like
6
Πόντοι
1
ομορφε, απ οσο ξερω, η mounitsa μπαινει στο σαιτ για να κλεινει city tours, οπότε μαλλον εχεις δικιο..  :)
Έλα ρε πλάκα κάνω....είμαστε όλοι καθωσπρέπει ΚΥΡΙΟΙ.....χεχε.....

υ.γ. ΄Αλλα τις η μουνίτσα!

Πλάκα θα χε να τη βλέπαμε να γράφει καμία κριτική.....χεχε.....
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Είναι η Ελλη΄νική ιντερνετική φωνή της Σαρλίζ μου.ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ :rockon:
 

Συνημμένα

  • vexadecom_000009-02_charlize-theron.jpg
    vexadecom_000009-02_charlize-theron.jpg
    189,1 KB · Εμφανίσεις: 34

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Μήπως θα έπρεπε λοιπόν να ειναι μόνο για άνδρες;

Ααα καλα τωρα..

Εδω μεχρι ψηφοφορια εχω κανει γιαυτο το θεμα..

Εχουμε φτασει σε σημειο, με το που ποσταρει μια γκομενα, να γινεται της πουτανας απο τις αντρικες απαντησεις..Λες και θα τις γαμισουν με το πληκτρολογιο..

Αυτα..
 

poly omorfos

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2007
Μηνύματα
232
Like
6
Πόντοι
1
Ααα καλα τωρα..

Εδω μεχρι ψηφοφορια εχω κανει γιαυτο το θεμα..

Εχουμε φτασει σε σημειο, με το που ποσταρει μια γκομενα, να γινεται της πουτανας απο τις αντρικες απαντησεις..Λες και θα τις γαμισουν με το πληκτρολογιο..

Αυτα..
Εντάξει έχει πολύ πλάκα όταν γράφουν οι γυναίκες εδώ μέσα.....

Κυρίως γιατί και αυτές μπορούν να εκφραστούν όπως δεν μπορούν πουθενά αλλού.....

Τις προάλλες ρώταγα στο chat κάτι χρήστριες (για χαβαλέ και ενώ μιλάγαμε για άσχετα θέματα) αν αυνανίζονται, αν το παραδέχονται, αν μιλάνε για αυτό στις παρέες τους, πόσο συχνά αυνανίζονται και πώς.....απίστευτες ειλικρινής και ώριμες απαντήσεις.....με στείλανε αδιάβαστο..... χεχε.....

Και φυσικά τέτοιου είδους συζητήσεις δεν θα μπορούσα τις άνοιγα ποτέ με τις φίλες μου......
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
σωστός...αλλά αντί αν έγραφες όλα αυτά θα μπορούσες να πεις με μια λέξη ήλιο ή κρύο ας πούμε...
πήρα ένα καινούριο Ermenegildo Zegna κουστούμι και θέλω να το βάλω,αλλά είναι λίγο βαρύ αν κάνει ζέστη
ΓΑΒΡΟΙ πλησιάζει η σειρά σας σε 2 βδομάδες...αρχίστε τα κονέ και τα τηλέφωνα στα κοράκια από τώρα...!!!

Κατ' αρχήν, με γειά το κουστούμι, Zegna φοράω κι εγώ τώρα :)

Οσον αφορά την απάντηση στο μήνυμά σου, η παράθεση αφορούσε τον άλλο συναγωνιστή που σου είπε ν' ανοίξεις ειδικό thread...
Σ' εσένα έγραψα το εξειδικευμένο link όπου μπορούσες μ' ένα απλό κλικ στην περιοχή που θα πας να δεις τι καιρό θα κάνει τις επόμενες ώρες...
 

Επισκέπτης
Ααα καλα τωρα..

Εδω μεχρι ψηφοφορια εχω κανει γιαυτο το θεμα..

Εχουμε φτασει σε σημειο, με το που ποσταρει μια γκομενα, να γινεται της πουτανας απο τις αντρικες απαντησεις..Λες και θα τις γαμισουν με το πληκτρολογιο..

Αυτα..

lol θυμαμαι την danaoula που μετο που μπηκε στο σαιτ δεχοταν κατακλισμο απο πμ κ αντ στο μσν :2funny:

κ ελεγε οτι εβγαζαν φωτο τις πουτσες τους κ τις εστελναν σε πμ :2funny: :2funny:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
...και για να ησηχάσει από τα λιγούρια η κοπέλα αναγκάστηκε να διαγράψει το προφίλ της...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom